Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex IV. 9/18 [i] 12:10 Kobra 11 XVII. 14/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 6/24 [i] 14:10 Monk IV. 6/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 3/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 19/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 24/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - VÝBER NASLEPO [i] 21:50 Arrow 1-2/23 [i] 23:50 Dva a pol chlapa II. 19/24 [i] 00:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 24/25 [i] 01:05 Kobra 11 XVII. 14/15 [i] 01:55 NCIS: Los Angeles III. 6/24 [i] 02:40 Krok za krokom VII. 3/19 [i] 03:00 Monk IV. 6/16 [i] 03:40 Kobra 11 XVII. 14/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Sila lásky VI. 35 [i] 06:40 McLeodove dcéry III. 6/26 [i] 07:20 Helicops: Chamtivosť [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 26/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Až na dno [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: More v zime 43/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 27/68 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:30 Liga majstrov [i] 22:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:25 Helicops: Chamtivosť [i] 00:15 Reportéri [i] 00:45 Obete páchateľmi [i] 01:15 Dámsky klub [i] 02:35 Sila lásky VI. 35 [i] 03:25 Bláznivo zamilovaní: More v zime 43/52 [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "C" [i] 09:05 Rasová hygiena [i] 10:00 Symboly krásy: Skladacie vejáre [i] 10:30 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Fokus zdravie "N" [i] 11:40 Ambulancia: Hrozba zvaná krvná zrazenina - hlboká venózna trombóza [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Na návšteve vo Važci [i] 13:35 Spomíname na Jozefa Kronera: Omladnutie [i] 14:55 Namiesto pamätí: Vojnové reminiscencie [i] 15:25 VAT: Diagnostika betónových mostov [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Súčasné bývanie [i] 18:25 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Kamarát z chodníka [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Narodení v divočine [i] 19:35 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Optimista [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: VIZUÁLNE UMENIE [i] 21:50 "Rozpuštěný a vypuštěný" [i] 23:10 Polícia [i] 23:25 Profesionál [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 VDOVA 9 [i] 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 TOP STAR [i] 07:20 KRIMI 07:50 NOVÝ PANELÁK: Hrozný omyl [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Pečiatka [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Nič nezarobíš [i] 10:55 Tak už dosť Šéfe 1/6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti II. 11 [i] 13:25 OCHRANCOVIA: Takmer sirotami [i] 14:25 Extrémne prípady: Blázon [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Domased [i] 18:00 OCHRANCOVIA: A bude po mojom! [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Rodinná oslava [i] 21:30 Kosti IX. 11 [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 17 [i] 23:30 Vtierka Castle II. 4 [i] 00:30 Kosti IX. 11 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 17 [i] 02:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 03:05 KRIMI 03:30 NOVÝ PANELÁK: Rodinná oslava [i] 04:15 Extrémne prípady: Blázon [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Kutyil s.r.o. III.: Alinko 6 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 79,80 [i] 07:10 Osudové veštenie [i] 08:25 Matlock III. 17,18 [i] 10:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 7 [i] 11:35 C.S.I.: Kriminálka New York II. 6 [i] 12:30 Akty X VII. 9 [i] 13:40 Profesionáli III.: Sedemnásty 10 [i] 14:35 Simpsonovci XVI. 21/21 [i] 15:05 Takešiho hrad II. 79,80 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. III.: Hodina pravdy 7 [i] 16:55 Simpsonovci XVII. 1/22 [i] 17:25 PANELÁK: Hrozný omyl [i] 18:25 Vytunuj mi fáro 14 [i] 19:00 Profesionáli III.: Prekliaty Fero 11 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Telo na telo [i] 22:30 Mafstory: Mŕtvy muž prichádza, Aliho sladká pomsta 22,23 [i] 00:35 Zločin II. 6 [i] 01:30 Akty X VII. 9 [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka New York II. 6 [i] 03:00 Sladký život Playmate III.: ˘ 4,5 [i] 03:45 Matlock III. 17,18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší II. 9 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 09:05 Komisař Rex II. 6 [i] 10:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 18 [i] 11:05 House Viii. 3 [i] 12:05 Posel ztracených duší II. 10 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 18 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 15:00 House Viii. 4 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 19 [i] 17:00 Komisař Rex II. 7 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 19 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 21:00 Vzpomínky II. 11 [i] 22:00 The Sandhamn Murders Ii. 1 [i] 23:00 CSI: New York IX. 5 [i] 23:55 Bez hranic I. 5 [i] 00:50 Vzpomínky II. 11 [i] 01:40 CSI: New York IX. 5 [i] 02:30 Bez hranic I. 5 [i] 03:20 Posel ztracených duší II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Exploze [i] 06:00 Jak se to dělá: Baterie/plechovky/ optické čočky [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 07:15 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 08:10 Dvojí přežití: Na jídelníčku [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek 16 [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Tajné setkání – 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina [i] 11:15 Jak se to dělá: Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky [i] 11:40 Jak se to dělá: Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy [i] 12:10 Jak se to dělá: Hliníkové lodě/fujary/luxusní hodinky [i] 12:35 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část [i] 14:25 Impozantní letadla: Blue Angels [i] 15:20 Muži Yukonu: Územní válka [i] 16:15 Porter Ridge: Potyčka [i] 16:45 Ropa za humny: Hledání ropy s čarodějem [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Prodejna metamfetaminu [i] 18:05 Králové aukcí: Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 19:00 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 19:30 Jak se to dělá: Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopaty a rýče [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška 14 [i] 21:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Vodopády zlata [i] 22:00 Klondike 3 [i] 23:00 Muži Yukonu: Nováček [i] 00:00 Aljašská železnice 3 [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška 14 [i] 01:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Vodopády zlata [i] 02:50 Klondike 3 [i] 03:50 Muži Yukonu: Nováček [i] 04:45 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Korbáček nebo korbáčik? [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery V: Král a já 26/32 [i] 09:45 Polopatě [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrodružství kriminalistiky: Modus operandi 11/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Profesionálové: Za vším hledej ženu 2/57 [i] 15:10 Kuchařská pohotovost [i] 15:40 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Život se smrtí 1/7 [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Smích se lepí na paty [i] 23:20 Tělo jako důkaz III: V ústavní péči 11/13 [i] 00:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Kuchařská pohotovost [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Bláznivé lásky: Nic nebolí 21/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 09:55 Století létání: Obloha v době studené války 3/26 [i] 10:45 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii 1/2 [i] 11:45 Čtrnáct řemesel kastelána Jiřího [i] 12:05 Náš venkov: Kytín. Prosíme, vystupte [i] 12:30 Putování za muzikou [i] 13:00 Chcete je? ZJ [i] 13:05 Folklorika [i] 13:35 Naše tradice: Hromnice [i] 14:05 Evropa dnes [i] 14:30 Extrémní města: La Paz [i] 15:25 Křižáci [i] 16:15 Klíč [i] 16:40 Tajemné vraky v hlubinách 2/3 [i] 17:35 Kancl III [i] 18:00 Život na pobřeží: Maroko [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Životně důležitá operace 12/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Vanessa v zahradě 12/47 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:00 Na cestě po Martiniku [i] 21:30 Národní klenoty [i] 22:00 Když v tom jedou ženy [i] 22:45 Když v tom jedou ženy [i] 23:30 Dobrovolně pod nůž [i] 00:30 Čtyři v tom 2 [i] 01:15 Chcete mě? ZJ [i] 01:40 Vínečko ll [i] 02:10 Cesty víry: Život jsou okamžiky volby [i] 02:35 Jiří Kandus [i] 03:00 Život s Rusáky [i] 03:25 Jak já to neslyším [i] 04:25 Prázdniny na chatě [i] 04:40 Chcete je? ZJ [i] 04:50 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2567 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsem žádnej pařmen 479 [i] 11:00 Krok za krokem III 16 [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 18 [i] 13:25 Beze stopy II: Ztráty a nálezy 22 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Nezlomný charakter 1 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Vrať se! 183 [i] 16:30 Krok za krokem III 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III 21 [i] 18:25 Ulice 2568 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hlas [i] 21:50 Skandální odhalení [i] 00:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Nezlomný charakter 1 [i] 01:10 Kriminálka Las Vegas III 21 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Mistři řemesel 2 [i] 03:25 Nové trable staré Christine IV 10 [i] 04:05 Áčko: Je nás doma jedenáct [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk V: Hlad po krvi 15 [i] 07:10 Vraždy v Kitzbühelu XI: Láska, pokoj, smrt 4 [i] 08:25 M*A*S*H 37 [i] 09:05 M*A*S*H 38 [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Za volantem fantom 8 [i] 10:40 Policie Hamburk V: Poplach v mateřské škole 16 [i] 11:40 Rosamunde Pilcher: Pouto lásky [i] 13:35 Walker, Texas Ranger VII: Cestou násilí 1/2 [i] 14:35 Specialisté na vraždy IV: Dvojčata 4 [i] 15:35 Castle na zabití II: Dvojí výzva 2 [i] 16:30 Komisař Rex I: Pod ulicemi Vídně 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Představení 253 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Pípšoubazar [i] 23:35 Hawaii 5-0 III 1 [i] 00:35 Myšlenky zločince VI: Síň padlých 17 [i] 01:25 Nedokonalé zločiny V: Tajemství sekty 19 [i] 02:25 Specialisté na vraždy IV: Dvojčata 4 [i] 03:15 Walker, Texas Ranger VII: Cestou násilí 1/2 [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 53/160 [i] 06:15 Rebeli na strednej 43/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 6/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Sila 147-148 [i] 11:55 V objatí hodvábu 131/200 [i] 12:50 Doňa Barbara 59/190 [i] 14:00 Nespútaný anjel 121-122/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 103-104/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 14/23 [i] 21:35 Sila 149-150 [i] 23:25 Tlkot srdca III. - NOVÁ SÉRIA 3/10 [i] 00:20 Sex v meste VI. 11-12/20 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:05 Frasier [i] 02:30 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 04:15 Zakázaná vášeň 13/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Příběh Wendella Bakera [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zašlá sláva Marca Pease [i] 13:40 Kid [i] 15:40 Holky v balíku [i] 17:25 Miláček [i] 19:00 Sedm mečů [i] 21:40 Profesionál [i] 23:20 Halloween 2 [i] 01:05 Dobrou noc a hodně štěstí [i] 02:35 Svítání [i] 04:10 Darwinovy ceny [i]