Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex IV. 8/18 [i] 12:10 Kobra 11 XVII. 13/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 5/24 [i] 14:10 Monk IV. 5/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 2/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 18/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 23/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa II. 18/24 [i] 23:05 Krok za krokom VII. 2/19 [i] 23:30 Monk IV. 5/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 23/25 [i] 01:20 Kobra 11 XVII. 13/15 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles III. 5/24 [i] 02:55 Monk IV. 5/16 [i] 03:40 Kobra 11 XVII. 13/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Sila lásky VI. 34 [i] 06:35 McLeodove dcéry III. 5/26 [i] 07:20 Helicops: Explózia [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 25/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Postav dom , zasaď strom [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Vrátim sa po kolenách 42/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 26/68 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel II: Nárek v noci 2/16 [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Ocko 11/24 [i] 23:20 Helicops: Explózia [i] 00:05 Grand hotel II: Nárek v noci 2/16 [i] 01:20 Občan za dverami [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:15 Sila lásky VI. 34 [i] 04:05 Bláznivo zamilovaní: Vrátim sa po kolenách 42/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "B" [i] 09:05 Od prisťahovalca po milionára: William Boeing - eso leteckého staviteľstva [i] 10:00 Svorka: Kráľ je mŕtvy [i] 10:25 Národnostný magazín: Poľský [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 Zahrajte mi takúto [i] 13:15 Spomíname na Jozefa Kronera: Vietor v starých stromoch [i] 14:35 Família [i] 15:00 Pôst ako cesta [i] 15:30 Orientácie [i] 16:00 Ukrajinský magazín [i] 16:25 Veda v Európe II: Choroby srdca [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Symboly krásy: Vĺčky [i] 18:25 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: Kamarát z chodníka [i] 18:50 Máša a medveď [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Narodení v divočine [i] 19:35 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Rasová hygiena [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: DIVADLO [i] 21:45 Ambulancia: Hrozba zvaná krvná zrazenina - hlboká venózna trombóza [i] 22:15 Borgiovci I. 4 [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 Energetika [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 TOP STAR [i] 07:15 KRIMI 07:50 NOVÝ PANELÁK: Papagáj [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: "Trucpodnik" [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Pán Dokonalý [i] 10:55 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti II. 10 [i] 13:25 OCHRANCOVIA: Sestry na nože [i] 14:20 Extrémne prípady: Obrala ma o dom aj ženu [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Veď syn zarába [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Takmer sirotami [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Hrozný omyl [i] 21:30 VDOVA 9 [i] 22:35 Telo na telo [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 15 [i] 01:40 Obeť kanibala [i] 03:10 NOVÝ PANELÁK: Hrozný omyl [i] 04:00 Extrémne prípady: Obrala ma o dom aj ženu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Kutyil s.r.o. III.: Pošta pre teba 5 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 77,78 [i] 07:10 Osudové veštenie [i] 08:30 Matlock III. 15,16 [i] 10:40 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 6 [i] 11:35 C.S.I.: Kriminálka New York II. 5 [i] 12:30 Akty X VII. 8 [i] 13:45 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 14:40 Simpsonovci XVI. 20 [i] 15:10 Takešiho hrad II. 77,78 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. III.: Alinko 6 [i] 17:00 Simpsonovci XVI. 21/21 [i] 17:30 PANELÁK: Papagáj [i] 18:30 Vytunuj mi fáro 13 [i] 19:05 Profesionáli III.: Sedemnásty 10 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 15 [i] 21:20 2. svetová vojna v 11 [i] 22:25 Letecké katastrofy IV.: Z dohľadu 9 [i] 23:30 Zločinci III. 3 [i] 00:00 Zločin II.: Duchovia minulosti 5 [i] 01:00 Akty X VII. 8 [i] 01:55 C.S.I.: Kriminálka New York II. 5 [i] 02:35 Sladký život Playmate III.: ˘ 2,3 [i] 03:20 Matlock III. 15,16 [i] 04:55 MacGyver 38 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 8 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 09:00 Komisař Rex II. 5 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 17 [i] 11:00 House Viii. 2 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 9 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 15:00 House Viii. 3 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 18 [i] 17:00 Komisař Rex II. 6 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 18 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 21:00 Jak prosté II. 11 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 10 [i] 23:00 Havaj 5-0 I. 19 [i] 00:00 Společná terapie I. 13 [i] 00:50 Jak prosté II. 11 [i] 01:40 Havaj 5-0 I. 19 [i] 02:30 Společná terapie I. 13 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Kosmonaut z dynastie Ming [i] 06:00 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 07:15 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 08:10 Dvojí přežití: Potíže v ráji [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Vypusťte netvora [i] 09:55 Zlato z džungle: Ozbrojená loupež [i] 10:50 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 11:15 Jak se to dělá: Švýcarské kapesní nože/ropné tankery/závodní kola [i] 11:40 Jak se to dělá: Koule na bowling/holičské symboly/policejní radary [i] 12:10 Jak se to dělá: Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř [i] 12:35 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 13:30 Pátá rychlost 12 [i] 14:25 Dvojí přežití: Sestup z mlžné hory [i] 15:20 Nejpodivnější na světě: V podzemí [i] 16:15 Nejhrůznější záběry: Nejbláznivější svatby [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 12 [i] 18:05 Králové aukcí: Jeffersonův stůl/jeu de course [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 19:00 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i] 19:30 Jak se to dělá: Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Za dveřmi zákon [i] 21:00 Muži Yukonu: Invaze vlků [i] 22:00 Porter Ridge: Karavan versus RB [i] 22:30 Ropa za humny: Ptáčník přichází [i] 23:00 Amišská mafie: Marnotratný syn [i] 00:00 Prezidentova pravá ruka 2 [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Za dveřmi zákon [i] 01:50 Muži Yukonu: Invaze vlků [i] 02:50 Porter Ridge: Karavan versus RB [i] 03:20 Ropa za humny: Ptáčník přichází [i] 03:50 Amišská mafie: Marnotratný syn [i] 04:45 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery V: Pravda nebo fant 25/32 [i] 09:50 13. komnata Františka Ringo Čecha [i] 10:20 Reportéři ČT [i] 11:00 Příběhy slavných - Michal Tučný [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Slovácko sa nesúdí [i] 15:05 Kuchařská pohotovost [i] 15:30 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Modus operandi 11/26 [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 23:15 Protiúder II 8/10 [i] 00:05 MI5 III 2/10 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Hobby naší doby [i] 02:15 Slavkov [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Přísně tajné vraždy [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Německé pobřeží: Severní moře [i] 09:55 Tajemné vraky v hlubinách 2/3 [i] 10:45 Kdyby... [i] 11:45 Nedej se: Beskydský Donbas [i] 12:10 Křesťanský magazín [i] 12:40 Divnopis [i] 12:45 Velká vlastenecká válka: Partyzáni [i] 13:35 Proč letadla padají: Přistání na vodu [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 Tajemství Bible: Jozue a bitva o [i] 16:00 Souboj vojevůdců: Clark proti [i] 16:50 Bentley Mulsanne [i] 17:35 Kancl III [i] 18:00 Vesmír: Kapaliny v kosmu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Ostře sledované varování 11/80 [i] 19:15 Neuvěřitelné příběhy: Prokletý let - 2. část 11/47 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Obrana [i] 20:55 Proč letadla padají: Bod zlomu [i] 21:45 Psohlavci [i] 23:15 Sestřička Jackie: Krvácení z nosu 9/12 [i] 23:45 Kanadská soda [i] 00:05 Babylon [i] 00:35 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 01:30 Srdce nejen pro Markétku [i] 01:50 Komenský by zaplakal [i] 02:15 (Ne)snesitelná lehkost Stodolní [i] 03:15 Ztracené klíče od domova [i] 04:10 Touha po prostoru [i] 04:30 Osudové okamžiky [i] 04:40 Přísně tajné vraždy [i] 04:55 Expedice Everest 91 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2566 [i] 09:45 Kriminálka Anděl III: O mrtvých jen dobře 6 [i] 11:00 Krok za krokem III 15 [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 17 [i] 13:25 Beze stopy II: Sezóna 21 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Objekt zájmu 23 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Smích léčí 182 [i] 16:30 Krok za krokem III 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III 20 [i] 18:25 Ulice 2567 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsem žádnej pařmen 479 [i] 21:35 Víkend: Vlajková loď [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba III: Ztráta paměti (1. část) 23 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Trofej 7 [i] 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Objekt zájmu 23 [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas III 20 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Mistři řemesel 1 [i] 03:15 Nové trable staré Christine IV 9 [i] 04:05 Áčko: Horory ve vzduchu [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk V: Voják 14 [i] 07:10 Vraždy v Kitzbühelu XI: Elixír mládí 3 [i] 08:25 M*A*S*H 36 [i] 09:05 M*A*S*H 37 [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Milenci a jiní vrazi 7 [i] 10:40 Policie Hamburk V: Hlad po krvi 15 [i] 11:40 Rosamunde Pilcher: Královna noci [i] 13:35 Walker, Texas Ranger VII: Jakobův žebřík 22 [i] 14:35 Specialisté na vraždy IV: Neurotik 3 [i] 15:35 Castle na zabití II: Bílý kůň 1 [i] 16:30 Komisař Rex I: Přines mi hlavu Beethovena 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Slunce, seno, erotika [i] 22:00 Ano, šéfe! [i] 23:10 Myšlenky zločince VIII 4 [i] 00:10 Spravedlnost v krvi II: Práskač 8 [i] 01:05 Nedokonalé zločiny V: Smrt v opeře 18 [i] 02:05 Specialisté na vraždy IV: Neurotik 3 [i] 02:55 Walker, Texas Ranger VII: Jakobův žebřík 22 [i] 03:35 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 52/160 [i] 06:25 Rebeli na strednej 42/135 [i] 07:20 Medzi láskou a nenávisťou 5/124 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Sila 145-146 [i] 12:10 V objatí hodvábu 130/200 [i] 13:05 Doňa Barbara 58/190 [i] 14:15 Nespútaný anjel 119-120/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 101-102/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy III. 6/15 [i] 21:35 Sila 147-148 [i] 23:35 Tlkot srdca III. - NOVÁ SÉRIA 2/10 [i] 00:25 Sex v meste VI. 9-10/20 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:05 Frasier [i] 02:30 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 04:10 Zakázaná vášeň 12/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Bratři Bloomovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ztroskotaná láska [i] 13:40 Okamžik vzkříšení [i] 15:40 Zašlá sláva Marca Pease [i] 17:15 Kid [i] 19:10 Darwinovy ceny [i] 20:50 Svítání [i] 22:35 Dobrou noc a hodně štěstí [i] 00:15 Bestie Karla