Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 10:50 Zámena manželiek [i] 12:05 Kobra 11 XVII. 12/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 4/24 [i] 14:10 Monk IV. 4/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 1/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 17/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 22/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa II. 17/24 [i] 23:05 Krok za krokom VII. 1/19 [i] 23:30 Monk IV. 4/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 22/25 [i] 01:20 Kobra 11 XVII. 12/15 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles III. 4/24 [i] 02:55 Monk IV. 4/16 [i] 03:40 Kobra 11 XVII. 12/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Počasie [i] 06:00 Sila lásky VI. 33 [i] 06:50 McLeodove dcéry III. 4/26 [i] 07:30 Helicops: Oldomáš [i] 08:20 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 24/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Kolonáda 10/13 [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Chvíľa pokoja 41/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 25/68 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nepohodlný [i] 22:15 Peklo na kolesách 3/10 [i] 23:00 Prežiť! [i] 23:50 Helicops: Oldomáš [i] 00:40 Peklo na kolesách 3/10 [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky VI. 33 [i] 03:40 Bláznivo zamilovaní: Chvíľa pokoja 41/52 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Sládkova abeceda: Písmeno "A" [i] 09:05 Afganistan, po stopách peňazí [i] 10:00 Bohom zabudnuté kúty [i] 10:35 Tvárou v tvár [i] 11:05 Fokus rodina "N" [i] 11:50 Miestopis cechov a manufaktúr: Tajomstvo papierových hárkov [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Ktorí krajšie pôjdeme [i] 13:25 Šport Festival Slovakia [i] 14:20 Odpískané [i] 14:45 Magazín Ligy majstrov [i] 15:25 Športové ozveny [i] 15:55 Národnostný magazín: Poľský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Svorka: Kráľ je mŕtvy [i] 18:25 Gen.sk: František Kele [i] 18:45 Večerníček: Kamarát z chodníka [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Narodení v divočine [i] 19:35 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Od prisťahovalca po milionára: William Boeing - eso leteckého staviteľstva [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: LITERATÚRA [i] 21:45 VAT: Diagnostika betónových mostov [i] 22:15 Ja, Don Giovanni [i] 00:15 On air [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVÉ BÝVANIE [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 TOP STAR [i] 07:20 KRIMI 07:50 NOVÝ PANELÁK: Klamárka [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Tá žena musí preč [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Rybár [i] 10:50 Áno, šéfe! Zdeněk Pohlreich 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti II. 9 [i] 13:30 OCHRANCOVIA: Dcéra za majetok [i] 14:30 Extrémne prípady: Nie som jej matka [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Rodinný podnik [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Sestry na nože [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Papagáj [i] 21:30 KUKÁTKO [i] 22:30 DEDIČSTVO 22 [i] 23:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 8 [i] 00:35 Údolie vlkov [i] 03:05 KRIMI 03:30 NOVÝ PANELÁK: Papagáj [i] 04:15 Lekcia umierania [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Zemetrasenia 6 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 75,76 [i] 07:15 Osudové veštenie [i] 08:30 Šokujúce dôkazy [i] 10:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 5 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka New York II. 4 [i] 12:25 Akty X VII. 7 [i] 13:30 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 14:25 Simpsonovci XXIII. 22/22 [i] 14:55 Takešiho hrad II. 75,76 [i] 16:00 Kutyil s.r.o. III.: Pošta pre teba 5 [i] 16:50 Simpsonovci XVI. 20 [i] 17:20 PANELÁK: Klamárka [i] 18:20 Vytunuj mi fáro 12 [i] 19:00 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 4 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 10 [i] 22:30 Bláznivá jazda [i] 00:40 Biele goliere III.: Ukradnuté stradivárky 14 [i] 01:40 Akty X VII. 7 [i] 02:30 Sladký život Playmate II.: ˘ 16/16 [i] 02:50 Sladký život Playmate III.: ˘ 1/15 [i] 03:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 4 [i] 04:05 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 10 [i] 04:50 MacGyver 37 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 7 [i] 08:00 Rudá vdova I. 8 [i] 09:00 Komisař Rex II. 4 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 16 [i] 11:00 House Viii. 1 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 8 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i] 13:55 Profil zločinu IV. 12 [i] 15:05 House Viii. 2 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 17 [i] 17:00 Komisař Rex II. 5 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 21:00 Muži v černém 1 [i] 22:55 Laskavý dotek I. 3 [i] 23:50 Vzpomínky II. 3 [i] 00:40 Muži v černém 1 [i] 02:25 Laskavý dotek I. 3 [i] 03:09 Vzpomínky II. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 5 [i] 06:00 Jak se to dělá: Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 07:15 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 08:10 Dvojí přežití: Zelené peklo [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Neohrožení vůdci [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Zlatá stezka se uzavírá [i] 10:50 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 11:15 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 11:40 Jak se to dělá: Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle [i] 12:10 Jak se to dělá: Karbonová kola/lustry/pera [i] 12:35 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 13:30 Americký chopper: Nová firma [i] 14:25 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 2 [i] 15:20 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Zvířata [i] 15:50 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 16:15 Muži Yukonu: Čerstvá krev [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 11 [i] 18:05 Králové aukcí: Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 19:00 Jak se to dělá 61 [i] 19:30 Jak se to dělá: Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Pracovní místa [i] 21:00 Nejhrůznější záběry: Nejbláznivější svatby [i] 22:00 Záhady mimozemšťanů: Rendleshamský les [i] 23:00 Mimozemské mumie [i] 00:00 Zakázané: Tváří tvář strachu [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Pracovní místa [i] 01:50 Nejhrůznější záběry: Nejbláznivější svatby [i] 02:50 Záhady mimozemšťanů: Rendleshamský les [i] 03:50 Mimozemské mumie [i] 04:45 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery V: Ani tak, ani tak 24/32 [i] 09:45 Byl jednou jeden dům: Stěhovavá trafika 1/5 [i] 11:00 První republika: Rudi 9/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot [i] 16:00 Uvolněte se, prosím [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Hodinka k dobru 11/14 [i] 21:05 Čtvrtá hvězda 11/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:13 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Kriminálka Paříž: Kroužek zasvěcených 1/2 11/92 [i] 23:05 MI5 III 2/10 [i] 23:55 Na stopě [i] 00:20 Kalendárium [i] 00:35 Sváteční slovo biskupa Davida Tonzara [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Vrchotovy Janovice [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Pod pokličkou [i] 02:15 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Duchovní kuchyně [i] 05:30 Naše tradice: Hromnice [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Argentina, podmanivé tango gaučů [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Čína [i] 10:50 Babylon [i] 11:20 Cesty víry: Život jsou okamžiky volby [i] 11:45 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:15 Po stopách 2. sv. války 3/3 [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1964 981/2379 [i] 13:30 O poklad Anežky České [i] 14:10 Křižáci [i] 15:00 Věda na vlastní kůži [i] 15:55 Vesmír: Kosmické války [i] 16:40 Fatální střet 2/2 [i] 17:30 Kancl III [i] 17:55 Křižáci [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Výkon na Oscara 10/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Prokletý let - 1. část 10/47 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii 1/2 [i] 21:05 Bentley Mulsanne [i] 21:55 Příliš hlučná samota [i] 23:25 Proces [i] 01:15 Uchem jehly [i] 01:45 City Folk 2013: Mexico City [i] 02:10 Rajko Doleček [i] 02:30 Hranice po našimu [i] 03:30 Jak napálit pojišťovnu [i] 03:55 Život ve skanzenu [i] 04:15 Hranice bez hranic [i] 04:40 Divnopis [i] 04:45 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2565 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: Férovka se nekoná 41 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 16 [i] 13:25 Beze stopy II: Dvě rodiny 20 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Pomsta matce 22 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Bude to mela! 181 [i] 16:30 Krok za krokem III 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III: Kdo se směje naposled 19 [i] 18:25 Ulice 2566 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: O mrtvých jen dobře 6 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Mrtvá z naší školy 17 [i] 22:20 Lovci zločinců 11 [i] 23:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Cejch 6 [i] 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Pomsta matce 22 [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas III: Kdo se směje naposled 19 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Lovci zločinců 11 [i] 02:55 Jako za mlada 4 [i] 03:40 Nové trable staré Christine IV 8 [i] 04:05 Áčko [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk V: Bez hájení 13 [i] 07:10 Vraždy v Kitzbühelu XI: Odstraněná 2 [i] 08:25 M*A*S*H 35 [i] 09:05 M*A*S*H 36 [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Psí život 6 [i] 10:40 Policie Hamburk V: Voják 14 [i] 11:40 Rosamunde Pilcher: Plachetnice lásky [i] 13:35 Walker, Texas Ranger VII: Stateční andělé 21 [i] 14:35 Specialisté na vraždy IV: Doktor a démon 2 [i] 15:35 Castle na zabití I: Vražedná identita 10 [i] 16:30 Komisař Rex I: Smrtící medvídci 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Řekneš pravdu? 252 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Pistolnice [i] 01:30 Nedokonalé zločiny V: Vraždící zvířata 17 [i] 02:30 Specialisté na vraždy IV: Doktor a démon 2 [i] 03:20 Walker, Texas Ranger VII: Stateční andělé 21 [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 41/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 4/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Dr. Oz II. [i] 10:40 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:00 V objatí hodvábu 129/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 57/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 117-118/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 99-100/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 13/23 [i] 21:35 Sila 145-146 [i] 23:25 Tlkot srdca III. - NOVÁ SÉRIA 1/10 [i] 00:20 Sex v meste VI. 7-8/20 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:05 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:20 Zakázaná vášeň 11/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 2 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Milenci [i] 14:00 Fanoušci [i] 15:45 Ztroskotaná láska [i]