TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Čarodejnice V. 6/23 [i] 06:30 FORMULA 1: Veľká cena Austrálie [i] 09:00 Dva a pol chlapa II. 16/24 [i] 09:30 Krok za krokom VI. 24/24 [i] 10:00 Prezidentské voľby - Mimoriadna relácia [i] 10:05 Harry Potter a väzeň z Azkabanu (HD) [i] 13:35 Legenda o Zorrovi [i] 16:20 Iron Man [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Sherlock Holmes: Hra tieňov (HD) [i] 23:00 Po krk v extáze [i] 01:10 Sherlock Holmes: Hra tieňov (HD) [i] 03:10 Po krk v extáze [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Ahoj,braček!: Zvedavá hviezdička 20/28 [i] 07:10 Pingu 11 [i] 07:20 Pingu 12 [i] 07:25 Požiarnik Sam: Neúspešný vynález 11/15 [i] 07:35 Franklin: Franklin klame 11/52 [i] 07:50 Škaredé káčatko: Hmyzožravé rastliny [i] 08:15 Garfield II.: Všetko je relatívne [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Slovensko volí prezidenta - volebné štúdio [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme III.: Shetlandy 17/6 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:10 Občan za dverami [i] 13:50 Agatha Christie : Poirot: Vraždy podľa abecedy [i] 15:35 Zlatá klasika: Kosenie Jastrabej lúky [i] 17:05 Nikto nie je dokonalý [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kolonáda 10/13 [i] 21:15 Princezná a Rebel 3/8 [i] 22:10 Princezná a Rebel 4/8 [i] 23:00 Komisárka: Kráľ podsvetia 5/26 [i] 23:50 Komisárka: Osamelý vlk 6/26 [i] 00:40 Agatha Christie : Poirot: Vraždy podľa abecedy [i] 02:25 Princezná a Rebel 3/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Mikro hi-fi systémy [i] 09:45 Família [i] 10:15 Noc v archíve: Olympiáda [i] 11:15 Na ceste II.: Na ceste po Zulii [i] 11:45 Veštba [i] 12:55 Učiteľka verzus Hitler [i] 13:45 On air [i] 14:05 Orientácie [i] 14:35 Slovo [i] 14:45 Folklórne slávnosti Heľpa - Horehronské dni spevu a tanca: Bude dobrá tancovačka [i] 16:15 Tam, kde sa rodí deň [i] 16:45 Dávajte si pozor! [i] 18:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Martina Kákoša [i] 18:55 Večerníček: Kamarát z chodníka [i] 19:00 Máša a medveď [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Narodení v divočine [i] 19:35 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dokumentárny klub: Afganistan, po stopách peňazí [i] 21:00 Spomíname na režiséra Martina Hollého: Kráľovská hra [i] 22:05 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:05 Odpískané [i] 23:30 Paralympiáda v Soči 2014 [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Počasie [i] 01:00 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 TOP STAR [i] 05:35 Slečna na stráženie 3: Dobrodružstvo v raji [i] 07:25 Ultimate Spider-man [i] 08:20 Káčerovo [i] 09:10 Šéf v utajení II. 4,5 [i] 11:20 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT [i] 12:45 Môj život v ruinách [i] 14:55 Noc v múzeu 2 [i] 17:30 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 X FACTOR [i] 22:00 Profesionáli: Mamachuana 3 [i] 22:55 Bláznivá jazda [i] 01:05 Môj život v ruinách [i] 02:55 Nevesty pre milionára [i] 04:20 Extrémne prípady: Podnájomníci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Pekelná výzva 11,12 [i] 07:15 Osudové veštenie [i] 08:15 Ninja Factor II. 54,55 [i] 09:10 Tak sa vozia milionári 3 [i] 09:40 Faktor strachu V. 28 [i] 10:40 Vytunuj mi fáro 34 [i] 11:05 SVET ZÁZRAKOV [i] 11:50 Gigantické presuny IV. 4 [i] 12:50 Tajomstvá histórie II. 4/4 [i] 13:55 Zemetrasenia 6 [i] 15:00 Terénne monštrá II. 4 [i] 16:00 Zberači 5,6 [i] 18:00 Šokujúce dôkazy [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Američan [i] 22:50 Smrtonosná pasca [i] 01:45 Do noci [i] 03:50 Gigantické presuny IV. 4 [i] 04:35 Tajomstvá histórie II. 4/4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 JAG III. 6 [i] 08:05 JAG III. 7 [i] 09:05 Mr. & Mrs. Smith 1 [i] 11:20 Sestra Hawthornová I. 8 [i] 12:20 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 14:20 Vražedná čísla II. 21 [i] 15:20 Vražedná čísla II. 22 [i] 16:20 Sherlock Iii. 3 [i] 18:10 CSI: New York IX. 2 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 21:00 Šest výstřelů 1 [i] 23:10 Vzpomínky II. 10 [i] 00:05 Post Mortem I. 2 [i] 01:00 Myšlenky zločince VII. 22 [i] 01:45 Šest výstřelů 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 14 [i] 05:35 Pátá rychlost 4 [i] 06:00 Jak se to dělá: Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka z dílny PJD – 1. část [i] 07:15 Americké zbraně 14 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 09:05 Velká mozková soutěž: Divoká karta [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 12:35 Králové aukcí: Soutěž [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Jako kaskadéři [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 14:25 Zlatá horečka – Aljaška: Uhrazeno [i] 15:20 Potápění za zlatem – pod ledem: Nedostatek paliva [i] 16:15 Mrazivé zlato: Není nad Storo [i] 17:10 Rození obchodníci: Velká Británie [i] 18:05 Opravna vraků 2012: Camaro Bernieho Federmana z roku 1967 [i] 19:00 Texaské války aut: Prodej špičkového vozu [i] 20:00 Auto versus divočina: Výstup do sopečného kráteru [i] 21:00 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Zvířata [i] 21:30 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 22:00 Štvanice: Panama [i] 23:00 Mrazivé zlato: Zoufalá situace [i] 00:00 Záhady mimozemšťanů: Reedovi [i] 00:55 Opravna vraků 2012: Camaro Bernieho Federmana z roku 1967 [i] 01:50 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Zvířata [i] 02:20 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 02:50 Štvanice: Panama [i] 03:50 Mrazivé zlato: Zoufalá situace [i] 04:45 Auto versus divočina: Výstup do sopečného kráteru [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Františka Ringo Čecha [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Okouzlení III 52/52 [i] 07:30 Řeka čaruje [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:10 F. . Věk 11/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Cyprián a bezhlavý prapradědeček [i] 13:50 Vojtík a duchové [i] 14:40 "Já to tedy beru, šéfe...!" [i] 16:15 Příběhy slavných - Michal Tučný [i] 17:10 Byl jednou jeden dům: Stěhovavá trafika 1/5 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Muž, který vycházel z hrobu [i] 21:25 168 hodin [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Manželka Ronalda Sheldona [i] 23:35 Ti, co vraždí: Stín minulosti 6/6 [i] 01:10 Manéž Bolka Polívky [i] 02:20 Móda-Extravagance-Manýry [i] 02:45 Kolem Pražského hradu [i] 03:10 Pod pokličkou [i] 03:35 Bolkoviny [i] 04:15 13. komnata Františka Ringo Čecha [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Procházka Bílými Karpaty . Režie K. Jureček [i] 05:15 Dědictví minulosti [i] 05:25 Pojďte se mnou létat 1/6 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Veselá zoo [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:40 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 981/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Tak začal protektorát [i] 09:35 Kdyby... [i] 10:35 Národní klenoty [i] 11:00 Tajemné vraky v hlubinách 2/3 [i] 11:55 Nedej se: Beskydský Donbas [i] 12:25 Chcete mě? ZJ [i] 12:55 Život na pobřeží: Maroko [i] 13:40 Sváteční slovo biskupa Davida Tonzara [i] 13:45 Křesťanský magazín [i] 14:10 Uchem jehly [i] 14:40 Cesty víry: Život jsou okamžiky volby [i] 15:05 Na cestě po Calvadosu [i] 15:35 Německé pobřeží: Severní moře [i] 16:30 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 17:20 Naše tradice: Hromnice [i] 17:50 Vínečko ll [i] 18:15 Na plovárně s Fabiem Luisim [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Šmírák 9/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Svědomí má dovolenou 9/47 [i] 19:45 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 20:00 Čtyři v tom 2 [i] 20:50 S kuchařem kolem světa: Čína [i] 21:50 Američan [i] 23:30 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 00:30 Když v tom jedou ženy [i] 01:15 Když v tom jedou ženy [i] 02:00 Evropa dnes [i] 02:25 Folklorika [i] 02:55 Mesiáš 2009 [i] 03:20 Z očí do očí [i] 04:00 Neviditelná pouta [i] 04:30 Hraje vám... kapela Vracovjáci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:00 Legendy Chima 14 [i] 06:30 Velká cena Austrálie [i] 09:10 Dostaňte agenty Bruce a Lloyda [i] 10:40 Ve znamení Merkura: Léto s Venuší 2 [i] 12:15 Malý velký hokejista [i] 14:00 Chlupatá odplata [i] 15:55 10 000 př. n. l. [i] 17:55 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Dieta 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Férovka se nekoná 41 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:10 Policajt z Beverly Hills 3 [i] 00:10 Ve znamení Merkura: Léto s Venuší 2 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Volejte Novu [i] 02:25 DO-RE-MI [i] 03:15 Kolotoč [i] 04:00 Áčko: Výhra změnila můj život [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Tron: Povstání I: Domácí vězení 10 [i] 06:55 Avengers - Sjednocení: Pravidla Avengers 2/2 [i] 07:25 Dokonalý Spider-Man I: Exkurze 10 [i] 07:55 Souboj generálů 1 [i] 09:10 Prima SVĚT [i] 09:40 Synové a dcery Jakuba skláře: V novém domě 1924 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Nedělní receptář extra 13:20 Show Jana Krause [i] 14:25 Big Ben II: Smrt kněze 10 [i] 16:30 Vraždy v Midsomeru II: Hlas krve [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 X FACTOR [i] 21:30 Jízda nadoraz [i] 23:45 Policejní bažanti II: Noční akce 2 [i] 00:45 Souboj generálů 1 [i] 01:40 Vraždy v Midsomeru II: Hlas krve [i] 03:20 Svět, kde se žebrá [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Inga Lindströmová: Svadobný deň [i] 08:15 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V siedmom nebi I. 13-14/22 [i] 11:55 Stratená duša II. 6-7/22 [i] 14:00 Začarovaná Ella [i] 16:00 Doktorka Zoe I. 19-20/22 [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Skutočný príbeh: Julie a Julia [i] 22:35 Osem dní života [i] 00:25 Navzdory všetkému: Príbeh Marilyn Gambrellovej [i] 02:00 Osem dní života [i] 03:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 70/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Projekt A 2 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Modrý slon [i] 13:30 2 Bobule [i] 15:20 Lovci dinosaurů [i] 17:05 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 18:50 Síla odvahy [i] 20:50 Nebezpečná kořist [i] 22:40 Mrtvý sníh [i] 00:15 Planeta Teror [i] 01:55 Kauza CIA [i] 04:10 Tmavomodrý svět [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 08:45 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:30 Biatlon [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:15 Biatlon [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:40 Zimní sporty [i] 15:45 Jezdectví [i] 17:30 Cyklistika [i] 18:45 Cyklistika [i] 19:45 Skoky na lyžích [i] 20:45 Fotbal [i] 23:00 Snooker [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:25 Zimní sporty [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Kauzy podle Kate 1: Neocenitelný 2 [i] 07:00 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 10:00 Sněhurka bratří Grimmů [i] 12:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a tyran 14 [i] 13:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a kouzelník 15 [i] 14:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk bojuje s radnicí 16 [i] 15:00 Milionový lékař 1: Kdo chce psa bít.. 101 [i] 16:00 Milionový lékař 1: Hůl se vždy najde.. 102 [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 16: Modleme se za oběti 2 [i] 19:00 Prozíravost 2: FALEŠNÁ HRA 11 [i] 20:00 Prozíravost 2: Bratrstvo 12 [i] 21:00 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 16: Divoká sklizeň 3 [i] 23:00 Téměř dokonalý zločin [i] 01:15 Prozíravost 2: FALEŠNÁ HRA 11 [i] 02:15 Prozíravost 2: Bratrstvo 12 [i] 03:10 Městečko Haven 1: Motýl 2 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Nakolik jste člověkem? 3 [i] 06:00 Rybaření na chalupě: Jihozápadní Anglie 3 [i] 06:55 Příběhy hraček Jamese Maye 4 [i] 08:00 Predátoři pod lupou 12 [i] 08:35 Predátoři pod lupou 13 [i] 09:10 Kdo přežije Armagedon 2 [i] 10:10 Život je boj 2 [i] 11:00 Uvnitř lidského těla: Přežití 2 [i] 12:00 Podzemí měst 3 [i] 12:55 Úžasná jídla: Neobyčejné sendviče 13 [i] 13:25 Úžasná jídla: Sýrové dobroty 3 [i] 13:55 Anthony Bourdain: Bez předsudků 3 [i] 14:45 On The Spot: On the Spot - Reportéři v akci: Siwa 8 [i] 15:45 Divoké zločiny 4 [i] 16:00 Marnotratníci 5 [i] 17:00 Návrat do Nepálu0 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva 6 [i] 18:50 Utajený šéf 5 [i] 19:45 Bunkry pro soudný den 3 [i] 20:40 Nejtěžší americké profese 6