TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 5/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:15 Kung Fu Panda I. 3/10 [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru I. 3/10 [i] 08:00 Zachráňte Willyho [i] 10:15 2 baby na mizine [i] 10:45 Začarovaná Ella [i] 12:45 HLAS ČESKO SLOVENSKA - VÝBER NASLEPO [i] 14:10 Strašná haluz [i] 15:30 Harry Potter a väzeň z Azkabanu (HD) [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Mechanik zabijak [i] 22:00 Prezidentské voľby - Mimoriadna relácia [i] 23:50 Uväznení [i] 01:25 Mechanik zabijak [i] 02:40 Uväznení [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Drišľakoviny: Rodinné udalosti [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Ahoj,braček!: Mačkopes 19/28 [i] 07:25 Pingu 9 [i] 07:35 Pingu 10 [i] 07:40 Požiarnik Sam: Samov veľký deň 10/15 [i] 07:50 Franklin: Franklin je neporiadny 10/52 [i] 08:05 Škaredé káčatko: Čínsky drak [i] 08:30 Garfield II.: Vzbura pristrojov [i] 08:45 Fidlibum [i] 09:15 Rozum nadovšetko: Za dobrotu na žobrotu 3/3 [i] 09:45 Arabela sa vracia 22/26 [i] 10:15 Arabela sa vracia 23/26 [i] 10:55 Berlin, Berlin: Ženské zbrane 31 [i] 11:45 Berlin, Berlin: Ešte raz 32 [i] 12:35 On air [i] 13:05 Pošta pre teba [i] 14:05 Dve deti, manželka a dcéra: Moja žena, moja dcéra, dve svadby 4/4 [i] 15:45 Zlatý tuleň [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Šumiac [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Až na dno [i] 21:55 Slovensko volí prezidenta - volebná noc [i] 02:55 Dve deti, manželka a dcéra: Moja žena, moja dcéra, dve svadby 4/4 [i] 04:25 International Gypsy Fest 2011 [i] 04:55 Drišľakoviny: Automotohavária [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Správy RTVS z regiónov [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Zamrznutá planéta [i] 09:50 Národnostné správy [i] 10:00 Paralympiáda v Soči 2014 [i] 11:45 Tempo [i] 12:00 Pracujem, hoci nevidím [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Teenager volá o pomoc! [i] 13:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:30 Lesy Slovenska - Poľovnícka kultúra na Slovensku [i] 13:50 Cesta na MS 2014 [i] 14:20 Magazín Ligy majstrov [i] 14:55 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:00 Test magazín: Mikro hi-fi systémy [i] 16:15 Senior klub-magazín [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 18:30 Večerníček: Máša a medveď [i] 19:35 Encyklopédia slovenských obcí: Markušovce [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Učiteľka verzus Hitler [i] 20:50 Žalm o spravodlivých [i] 21:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Martina Kákoša [i] 21:50 Krvavá rozprávka [i] 23:10 Paralympiáda v Soči 2014 [i] 23:40 Pred rokmi... [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 TOP STAR [i] 05:45 KRIMI 06:10 TOP STAR [i] 06:45 My Little Pony [i] 07:10 Max Steel [i] 07:40 Káčerovo [i] 08:35 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 10:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 7 [i] 11:45 Penelope [i] 14:05 Slečna na stráženie 3: Dobrodružstvo v raji [i] 16:00 X FACTOR [i] 17:25 TOP STAR [i] 18:00 Profesionáli: Kondičné testy 4 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Noc v múzeu 2 [i] 22:55 Američan [i] 01:25 Penelope [i] 03:15 Obeť únosu [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kutyil s.r.o. III.: Modelka 4 [i] 05:40 MegaDrive 11,12/12 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 73,74 [i] 07:10 Osudové veštenie [i] 08:15 Ninja Factor II. 52,53 [i] 09:10 Simpsonovci XVI. 19 [i] 09:40 Faktor strachu V. 27 [i] 10:40 Vytunuj mi fáro 32,33 [i] 11:35 Hľadá sa dom pre milionárov V. 1,2/10 [i] 13:35 Ice Road Truckers IV. 3 [i] 14:30 Tak sa vozia milionári 3 [i] 15:00 Nebezpečný sudca [i] 17:00 VDOVA 8 [i] 18:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY 7 [i] 19:00 DEDIČSTVO 21 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Smrtonosná pasca: ( [i] 23:20 Zberači 5,6 [i] 01:20 Krvavá Machetta Apačov [i] 03:15 Psycho 3 [i] 04:45 Ice Road Truckers IV. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší IV. 6 [i] 07:55 Posel ztracených duší IV. 7 [i] 08:55 Internát VII. 12 [i] 10:25 Ztracený svět II. 22 [i] 11:25 Lovci pokladů I. 21 [i] 12:25 Lovci pokladů I. 22 [i] 13:25 Profil zločinu III. 7 [i] 14:30 Profil zločinu III. 8 [i] 15:40 Pravěk útočí V. 3 [i] 16:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 17:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 18:40 Hellboy 1 [i] 21:00 Sherlock Iii. 3 [i] 22:55 Jak prosté II. 10 [i] 23:55 Myšlenky zločince VII. 20 [i] 00:45 Myšlenky zločince VII. 21 [i] 01:35 Profil zločinu III. 7 [i] 02:30 Profil zločinu III. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Vybuchující dům [i] 06:00 Jak se to dělá 65 [i] 06:25 Jízda: Špatná kontrola [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 09:05 Opravdový podvod 5 [i] 09:30 Opravdový podvod 6 [i] 09:55 Opravdový podvod 7 [i] 10:25 Opravdový podvod 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě: Ford Galaxie - /Nash Healey 2 [i] 11:40 Rychle a hlasitě: Parádní Nomad pro Dalea Jr. [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Snížený kabriolet a záchrana Corvetty [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Senzační Copo Camaro [i] 14:25 Jak se to dělá – vysněné vozy: Weismann MF5 [i] 14:55 Jak se to dělá – vysněné vozy: Lamborghini Aventador [i] 15:20 Největší loď na světě: Obrovský náklad: ramena lodi [i] 16:15 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem: Klamání času [i] 17:10 Jak to dělají? 13 [i] 17:40 Jak to dělají? 14 [i] 18:05 Rychlokurz: Uvolněný náklad [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Životní šance [i] 19:00 Pátá rychlost 15 [i] 20:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 7 [i] 20:30 Hra o peníze 1 [i] 21:00 Bitvy o zavazadla: Štěstěna [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 22:00 Říční příšery: Kolumbijský zabiják [i] 23:00 Bear Grylls: Únik z pekla: Kaňony [i] 00:00 Zničeno ve vteřině 17 [i] 00:30 Zničeno ve vteřině 18 [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 7 [i] 01:25 Hra o peníze 1 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Štěstěna [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 02:50 Říční příšery: Kolumbijský zabiják [i] 03:45 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem: Klamání času [i] 04:40 Jak to dělají? 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Český Krumlov [i] 06:15 Okouzlení III 51/52 [i] 07:05 Na cestě po Calvadosu [i] 07:35 Slovácko sa nesúdí [i] 08:20 Druhý dech: Boby a bobky 11/13 [i] 09:30 Všechnopárty [i] 10:15 Hercule Poirot [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O ševci Ondrovi a komtesce Julince [i] 14:00 Řeka čaruje [i] 15:35 Podezření [i] 17:20 My všichni školou povinní: Rovnýma nohama 2/13 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 S tebou mě baví svět [i] 21:25 Manželé z roku II [i] 23:03 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:05 Hon na čarodějnice [i] 00:40 Manéž Bolka Polívky [i] 01:50 Móda-Extravagance-Manýry [i] 02:10 Designtrend [i] 02:25 Brno Open 2007 [i] 03:10 Bolkoviny [i] 04:05 Sváteční slovo spisovatele a teologa Zdeňka A. Emingera [i] 04:10 Malá farma: Korbáček nebo korbáčik? [i] 04:35 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Duchovní kuchyně [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl III [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:40 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Kytín. Prosíme, vystupte [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Velká vlastenecká válka: Partyzáni [i] 11:15 Století létání: Obloha v době studené války 3/26 [i] 12:10 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii 2/2 [i] 13:10 Babylon [i] 13:40 Bez zpáteční jízdenky [i] 15:35 S kuchařem kolem světa: Turecko [i] 16:30 Kamera na cestách: Argentina, podmanivé tango gaučů [i] 17:25 Zázračná planeta: Mláďata z mrazivých končin [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Perfektní plán 8/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Kouzelník 8/47 [i] 19:45 Laurel a Hardy: Pan Smith [i] 20:00 Dech života [i] 22:10 Západní vítr [i] 00:05 Pojďte se mnou létat 1/6 [i] 00:35 Queer: Che Guevara není sexy [i] 01:00 Uchem jehly [i] 01:25 Drazí rodičové, já se žením - vdávám [i] 02:20 Já v množném čísle [i] 02:45 Z očí do očí [i] 03:25 Elba stopami císaře [i] 04:05 Zveme vás... do pálenice [i] 04:40 Duchovní kuchyně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Oggy a Škodíci [i] 06:00 Senzační Spiderman 2 [i] 06:25 Batman: Odvážný hrdina 26 [i] 06:50 Legendy Chima 13 [i] 07:15 Král džungle 4 [i] 07:45 Tučňáci z Madagaskaru 3 [i] 08:10 Krok za krokem III 14 [i] 08:40 Nové trable staré Christine IV 7 [i] 09:10 Praštěná holka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 14:10 Místo v životě: Nemoc 2 [i] 15:35 Válka nevěst [i] 17:20 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:35 Mentalista IV: Rudé balónky 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ženy v pokušení [i] 22:45 Drive Angry [i] 00:50 Ďábel v těle [i] 02:20 Novashopping 02:55 DO-RE-MI [i] 04:05 Áčko: Čeští Copperfieldové [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Tron: Povstání I: Jizvy 2/2 [i] 07:25 Avengers - Sjednocení: Pravidla Avengers 1/2 [i] 07:55 Dokonalý Spider-Man I: V kůži Wolverina 9 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:40 Top Gear 2010 [i] 10:50 Svět, kde se žebrá [i] 12:20 Nahá pastýřka [i] 14:25 Big Ben II: Řád pro vraha 9 [i] 16:25 Vraždy v Midsomeru II: Škrtičův les [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Cesta smrti [i] 00:15 Bazilišek: Král hadů [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru II: Škrtičův les [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i] 04:50 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 IQ [i] 08:15 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi I. 11-12/22 [i] 12:00 Stratená duša II. 4-5/22 [i] 14:05 Vražda za vraždu [i] 15:55 Vražda za milión [i] 17:55 Rosamunde Pilcherová: Keď zvíťazí láska [i] 20:00 Inga Lindströmová: Svadobný deň [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo minulosti [i] 00:00 Jedna vražda nestačí [i] 01:35 Vražda za milión [i] 03:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 69/129 [i] 04:15 Na streche [i] 04:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 70/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Projekt A [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Bratři Bloomovi [i] 14:05 Poslední loupež [i] 16:05 Příběh Wendella Bakera [i] 17:50 Projekt A 2 [i] 19:45 Tmavomodrý svět [i] 21:45 Kauza CIA [i] 00:10 REC [i] 01:30 Cashback [i] 03:05 Spoušť [i] 04:30 Záhada sfingy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 12:15 Biatlon [i] 13:30 Běžecké lyžování [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 17:45 Biatlon [i] 18:45 Cyklistika [i] 19:45 Jezdectví [i] 20:00 Jezdectví [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 23:45 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Srdce a jiskry 4 [i] 06:00 Kauzy podle Kate 1: Firma - 1 1 [i] 07:00 Kauzy podle Kate 1: Firma - 2 102 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 10:00 Prozíravost 2: FALEŠNÁ HRA 11 [i] 11:00 Prozíravost 2: Bratrstvo 12 [i] 12:00 Bratři a sestry 4: Pozdrav z Francie 4 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Posledni tango v Pasadeně 5 [i] 14:00 Bratři a sestry 4: Zen a umění zdravého žití 6 [i] 15:00 Zběsilá bouře [i] 17:00 Sněhurka bratří Grimmů [i] 19:00 El Dorado: Město zlata 1 [i] 21:00 Téměř dokonalý zločin [i] 23:15 Prozíravost 2: FALEŠNÁ HRA 11 [i] 00:15 Prozíravost 2: Bratrstvo 12 [i] 01:15 Rookie Blue 4: Co jsem ztratil 9 [i] 02:15 Rookie Blue 4: Tady jsi 10 [i] 03:10 Městečko Haven 1: Vítejte v nebi 1 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zapomenutá planeta 5 [i] 06:00 Rybaření na chalupě: Hebridy 2 [i] 06:55 Příběhy hraček Jamese Maye 3 [i] 08:00 Predátoři pod lupou 10 [i] 08:35 Predátoři pod lupou 11 [i] 09:10 Kdo přežije Armagedon 1 [i] 10:10 Život je boj 1 [i] 11:00 Uvnitř lidského těla: Stvoření 1 [i] 12:00 Podzemí měst 2 [i] 12:55 Úžasná jídla: Vypečený steak 11 [i] 13:25 Úžasná jídla: Báječné párky 12 [i] 13:55 Anthony Bourdain: Bez předsudků 16