Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex IV. 7/18 [i] 12:10 Kobra 11 XVII. 11/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 3/24 [i] 14:10 Monk IV. 3/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 24/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 16/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 21/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 AKČNÝ PIATOK: Osamelý zabijak [i] 00:50 Kobra 11 XVII. 11/15 [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 21/25 [i] 02:20 NCIS: Los Angeles III. 3/24 [i] 03:00 Komisár Rex IV. 7/18 [i] 03:45 Kobra 11 XVII. 11/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Sila lásky VI. 32 [i] 06:40 McLeodove dcéry III. 3/26 [i] 07:20 Helicops: Sprisahanie [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 23/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Občan za dverami [i] 14:20 Reportéri [i] 14:45 Bláznivo zamilovaní: Bez strachu 40/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 24/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Miss Universe SR [i] 22:00 Vanilkové nebo [i] 00:15 Nikto nie je dokonalý [i] 01:15 Helicops: Sprisahanie [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:30 Sila lásky VI. 32 [i] 04:20 Drišľakoviny: Drišľak a plesová sezóna [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Polícia [i] 07:15 Profesionál [i] 07:30 Správy - Hírek [i] 07:35 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Tri stromy [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Žabka Želka [i] 09:00 Veľké civilizačné ochorenia: Alzheimer - nádej v boji proti zabúdaniu [i] 09:45 Na ceste II.: Na ceste po severnom Laose [i] 10:10 Rómsky magazín [i] 10:40 Fokus právo "N" [i] 11:25 Cesta [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Zahrajte mi takúto [i] 13:10 Trieda plná pýchy [i] 14:15 O deťoch a ich mladých rodičoch [i] 14:40 Fokus rodina "N" [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 16:00 Magazín Európskej ligy [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 18:30 Večerníček: Máša a medveď [i] 19:35 Encyklopédia slovenských obcí: Kokava n/Rimavicou [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Zamrznutá planéta [i] 20:55 Família [i] 21:20 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Kinorama [i] 21:55 Podozrenie [i] 23:35 Paralympiáda v Soči 2014 [i] 00:05 BJD 2013: Guillaume Perret &The Electric Epic (Francúzsko) [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Šokujúca zmena 6/6 [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 TOP STAR [i] 07:25 KRIMI 07:55 NOVÝ PANELÁK: Klamárka [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Vrátilo sa ti to [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Starožitník [i] 10:55 Už dosť, šéfe! VII. 1/15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti II. 8 [i] 13:25 OCHRANCOVIA: Naivka [i] 14:25 Extrémne prípady: Týraný Kevin [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Manželské smeti [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Dcéra za majetok [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Pretty Woman [i] 23:10 X FACTOR [i] 00:35 X FACTOR [i] 01:35 Bez identity [i] 03:15 Zákon gangu IV. 6 [i] 03:55 Spiknutie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 MegaDrive 9,10 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 71,72 [i] 07:10 Osudové veštenie [i] 08:25 Matlock III. 13,14 [i] 10:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 4 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka New York II. 3 [i] 12:30 Akty X VII. 6 [i] 13:40 Profesionáli III.: Brat 7 [i] 14:35 Simpsonovci XVI. 18 [i] 15:05 Takešiho hrad II. 71,72 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. III.: Modelka 4 [i] 17:00 Simpsonovci XVI. 19 [i] 17:25 PANELÁK: Klamárka [i] 18:30 PÁLI VÁM TO [i] 19:05 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Robocop 3 [i] 22:40 Mafstory: Mŕtvy muž prichádza, Aliho sladká pomsta 22,23 [i] 00:50 Zákon gangu IV. 6 [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka New York II. 3 [i] 02:35 Mafstory: Mŕtvy muž prichádza, Aliho sladká pomsta 22,23 [i] 04:10 MacGyver 36 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 6 [i] 08:00 JAG IV. 24 [i] 09:00 Komisař Rex II. 3 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 15 [i] 11:00 Rudá vdova I. 7 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 7 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 15 [i] 13:55 Profil zločinu IV. 11 [i] 15:00 House Viii. 1 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 16 [i] 17:00 Komisař Rex II. 4 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i] 18:55 Rudá vdova I. 8 [i] 19:50 Profil zločinu IV. 12 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 21 [i] 22:00 Hellboy 1 [i] 00:20 Myšlenky zločince VIII. 9 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i] 02:05 Profil zločinu IV. 12 [i] 03:00 Myšlenky zločince VIII. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Výtahový katapult [i] 06:00 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 07:15 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 08:10 Dvojí přežití: Mars na Zemi [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Ve vnitrozemí [i] 09:55 Americké zbraně: Dvojhlavňový kanón [i] 10:50 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 11:15 Jak se to dělá: Karavany [i] 11:40 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 12:10 Jak se to dělá: Eskalátory [i] 12:35 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 13:30 Opravna vraků 2012: Vůz Sema – Chrysler 300 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Leje jako z konve [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Jako kaskadéři [i] 15:20 Hra o peníze 3 [i] 15:50 Králové aukcí: Motorka Michaela Jordana/svícnový telefon [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Loď ze železa, muži z oceli [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 10 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 10 [i] 18:05 Králové aukcí 26 [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 19:00 Jak se to dělá 60 [i] 19:30 Jak se to dělá: Vzorované skleněné panely / cestovní kontejnery / fázová animace [i] 20:00 Tajemství tajné služby: Domácí fronta [i] 21:00 Žoldáci: Obchodníci se smrtí [i] 22:00 Tajný svět osobních strážců 4 [i] 22:30 Doznání mafiánů: Frank Calabrese Jr. [i] 23:00 Strašení: Duchové mrtvých [i] 00:00 Strašení: Kde číhá zlo [i] 00:55 Tajemství tajné služby: Domácí fronta [i] 01:50 Žoldáci: Obchodníci se smrtí [i] 02:50 Tajný svět osobních strážců 4 [i] 03:20 Doznání mafiánů: Frank Calabrese Jr. [i] 03:50 Strašení: Duchové mrtvých [i] 04:45 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery V: Na poslední chvíli 23/32 [i] 09:50 Hobby naší doby [i] 10:15 Abeceda B plus O [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Smrt v ráji II 2/8 [i] 15:15 Tak neváhej a toč speciál Eduard Hrubeš společně s . [i] 16:10 Postřehy odjinud [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Korbáček nebo korbáčik? [i] 17:05 Besipky: Seřízení prvků u řidiče [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 První republika: Rudi 9/22 [i] 21:00 13. komnata Františka Ringo Čecha [i] 21:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Kolo plné hvězd [i] 23:10 Profesionálové: Za vším hledej ženu 2/57 [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:25 Jdeme na ples [i] 00:35 Malá farma: Korbáček nebo korbáčik? [i] 01:00 Sama doma [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Duchovní kuchyně [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání: Příchod proudových letadel 2/26 [i] 09:55 Vesmír: Kosmické války [i] 10:40 Tajemství Bible: Jozue a bitva o [i] 11:30 Země mezi světadíly a oceány aneb [i] 12:00 Království divočiny: Murény, tajuplní lovci hlubin [i] 12:25 Chcete mě? ZJ [i] 12:55 Život na pobřeží: Kalifornie [i] 13:40 Extrémní města: Hammerfest [i] 14:30 Fatální střet 1/2 [i] 15:20 City Folk 2013: Mexico City [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:35 Věda na vlastní kůži [i] 17:30 Kancl III [i] 17:50 Čtyři v tom 2 [i] 18:35 Návštěva v ZOO [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Až budu mrtvá, vzbuď mě 7/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Silná anténa 7/47 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Mláďata z mrazivých končin [i] 21:00 Protektor [i] 22:45 Vrať se mi [i] 00:35 Stvoření [i] 02:00 Chcete je? ZJ [i] 02:05 Babylon [i] 02:35 Počesku [i] 02:45 Ultrazvukový večírek [i] 03:10 Z očí do očí [i] 03:50 Zlatí bratři [i] 04:30 Hraje vám... Sokolka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2564 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Tak trochu podpásovka 478 [i] 11:05 Krok za krokem III 13 [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 15 [i] 13:25 Beze stopy II 19 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Rodina 21 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Slyšíš mě? 180 [i] 16:30 Krok za krokem III 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III 18 [i] 18:30 Ulice 2565 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Indiana Jones a chrám zkázy [i] 22:40 Poldové [i] 00:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Rodina 21 [i] 01:40 Kriminálka Las Vegas III 18 [i] 02:20 Novashopping 02:55 DO-RE-MI [i] 03:55 Áčko: Můj syn je kriminálník [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk V: Starý dluh 12 [i] 07:10 Vraždy v Kitzbühelu XI: Smrt v internátu 1 [i] 08:25 M*A*S*H 34 [i] 09:05 M*A*S*H 35 [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Vraždila Jessica? 5 [i] 10:45 Policie Hamburk V: Bez hájení 13 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Cesty lásky [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VII: Ovlivňování mysli 20 [i] 14:35 Specialisté na vraždy IV: Ve jménu lásky 1 [i] 15:35 Castle na zabití I: Ztracené děvčátko 9 [i] 16:25 Komisař Rex I: První cena 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Čtvrtý den na farmě [i] 21:20 Vylomeniny [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 700 mil v sedle [i] 02:05 Dům v růžích I [i] 03:30 Specialisté na vraždy IV: Ve jménu lásky 1 [i] 04:15 Walker, Texas Ranger VII: Ovlivňování mysli 20 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rebeli na strednej 40/135 [i] 07:15 Medzi láskou a nenávisťou 3/124 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Sila 143-144 [i] 12:00 V objatí hodvábu 128/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 56/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 115-116/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 97-98/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 Doktorka Zoe I. 19-20/22 [i] 23:30 Pokrvné puto [i] 01:15 Oheň nenávisti [i] 02:45 Priatelia [i] 03:30 Na streche [i] 04:05 Zakázaná vášeň 10/140 [i] 04:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 69/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Ve stínu Beethovena [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poslední polibek [i] 13:55 Kde je Fred? [i] 16:00 Milenci [i] 17:55 Fanoušci [i] 19:35 Spoušť [i] 21:10 Záhada sfingy [i] 22:50 Planeta Teror [i] 00:35 Red Force 4 [i] 02:10 3:10 Vlak do Yumy [i] 04:10 Válečníci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 12:00 Cyklistika [i] 12:45 Sports Insiders [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:15 Cyklistika [i] 19:15 Jezdectví [i] 19:30 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Dřevorubecké sporty [i] 00:00 Cyklistika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Za úplňku 3 [i] 06:20 Rookie Blue 2: Srdce a jiskry 4 [i] 07:20 Městečko Haven 1: Koule na řetězu 5 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Rodinná pouta 1 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Posledni tango v Pasadeně 5 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 1: Neocenitelný 2 [i] 13:20 Milionový lékař 1: Kdo chce psa bít.. 101 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Ten dobrý, ten zlý 2 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Zen a umění zdravého žití 6 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 19:20 Milionový lékař 1: Hůl se vždy najde.. 102 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Zoufalé činy 12 [i] 21:20 El Dorado: Město zlata 1 [i] 23:20 Zběsilá bouře [i] 01:15 Havaj 5-0 1: Zoufalé činy 12 [i] 02:15 Rookie Blue 2: Za úplňku 3 [i] 03:20 Dvojí identita 1: V temnotě 9 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 1: Ten dobrý, ten zlý 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zapomenutá planeta 4 [i] 06:00 Biozóna 1 [i] 06:30 Proklepnuto: Proklepnuto 5 [i] 07:00 Sportovní vozy 9 [i] 08:00 Pátrací a záchranná pohotovost 7 [i] 08:30 Pátrací a záchranná pohotovost 8