TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - VÝBER NASLEPO [i] 09:50 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex IV. 6/18 [i] 12:10 Kobra 11 XVII. 10/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 2/24 [i] 14:10 Monk IV. 2/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 23/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 15/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 20/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa II. 15/24 [i] 23:05 Krok za krokom VI. 23/24 [i] 23:30 Monk IV. 2/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 20/25 [i] 01:20 Kobra 11 XVII. 10/15 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles III. 2/24 [i] 02:55 Komisár Rex IV. 6/18 [i] 03:40 Kobra 11 XVII. 10/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Sila lásky VI. 31 [i] 07:40 McLeodove dcéry III. 2/26 [i] 08:25 Helicops: Stratené deti [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 22/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Biele Vianoce 39/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 23/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Reportéri [i] 21:50 Sherlock III.: Znamenie troch 2/3 [i] 23:15 Helicops: Stratené deti [i] 00:05 Autosalón [i] 00:30 Slovensko v obrazoch [i] 00:50 Svet v obrazoch [i] 01:15 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky VI. 31 [i] 03:40 Bláznivo zamilovaní: Biele Vianoce 39/52 [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:40 Správy - Hírek [i] 06:45 Správy RTVS z regiónov [i] 07:00 Po stopách pastierov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Žuvačka [i] 09:00 Reportér [i] 09:25 Na ceste II.: Na ceste po Walese [i] 09:55 Maďarský magazín [i] 10:20 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:05 Senior klub [i] 11:35 Šláger na šláger [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Paralympiáda v Soči 2014 [i] 14:40 Fokus právo "N" [i] 15:35 Rómsky magazín [i] 16:05 E.A.Cernan doma [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 18:20 Večerníček: Máša a medveď [i] 19:35 Encyklopédia slovenských obcí: Mičiná [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Veľké civilizačné ochorenia: Alzheimer - nádej v boji proti zabúdaniu [i] 20:50 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Paralympiáda v Soči 2014 [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:25 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 X FACTOR [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 TOP STAR [i] 07:25 KRIMI 07:55 NOVÝ PANELÁK: Kamarátky [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Ohrdnutý milenec [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Hviezda [i] 10:55 Už dosť, šéfe! VI. 15/15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti II. 7 [i] 13:30 OCHRANCOVIA: Syn je ťuťmák [i] 14:25 Extrémne prípady: Cigánsky tanec [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Útek zo Slovenska [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Naivka [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Klamárka [i] 21:30 Profesionáli: José sa žení 8 [i] 22:30 Hoď svišťom [i] 23:15 Mafstory 2012: Milanko guvernérom [i] 00:00 Šokujúca zmena 6/6 [i] 01:00 CSI: Kriminálka Las Vegas XIV. 3 [i] 02:00 Kosti II. 7 [i] 02:45 Hawaii 5.0 III. 5 [i] 03:30 Dexter 10 [i] 04:20 NOVÝ PANELÁK: Klamárka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 MacGyver 34 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 69,70 [i] 07:10 Osudové veštenie [i] 08:25 Matlock III. 11,12 [i] 10:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 3 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka New York II. 2 [i] 12:30 Akty X VII. 5 [i] 13:40 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 6 [i] 14:40 Simpsonovci XVI. 17 [i] 15:10 Takešiho hrad II. 69,70 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. III.: Jarmok 3 [i] 16:55 Simpsonovci XVI. 18 [i] 17:25 PANELÁK: Kamarátky [i] 18:25 PÁLI VÁM TO [i] 19:05 Profesionáli III.: Brat 7 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: XIV.: Kriminálka Las Vegas 3 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 9 [i] 22:25 Hawaii 5.0 III. 5 [i] 23:20 Dexter VI. 10 [i] 00:25 American Horror Story 10 [i] 01:20 Akty X VII. 5 [i] 02:10 Mestečko South Park VI. 16,17/17 [i] 02:55 Sladký život PLAYMATE II.: ˘ 14,15 [i] 03:40 Matlock III. 12 [i] 04:25 MacGyver 35 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 5 [i] 08:00 JAG IV. 23 [i] 09:00 Komisař Rex II. 2 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 14 [i] 11:00 Rudá vdova I. 6 [i] 11:55 Posel ztracených duší II. 6 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 14 [i] 13:50 Profil zločinu IV. 10 [i] 15:00 JAG IV. 24 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 15 [i] 17:00 Komisař Rex II. 3 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 15 [i] 18:55 Rudá vdova I. 7 [i] 19:55 Profil zločinu IV. 11 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba V. 17 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba V. 17 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Vyzvednutí potopené lodi pingpongovými míčky [i] 06:00 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 07:15 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 08:10 Dvojí přežití: Na pánev [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek 12 [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Musím to zvládnout [i] 10:50 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 11:15 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 11:40 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 12:10 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 12:35 Megastavitelé: Mega most [i] 13:30 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Puf a peníze jsou pryč [i] 14:25 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů: Výkonná auta [i] 15:20 Zlatá horečka – Aljaška 11 [i] 16:15 Potápění za zlatem – pod ledem: Nedostatek paliva [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 9 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 18:05 Králové aukcí: Lístek na Yankee Stadium [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 19:00 Jak se to dělá 59 [i] 19:30 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 21:00 Hra o peníze 3 [i] 21:30 Králové aukcí: Motorka Michaela Jordana/svícnový telefon [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě 2 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 23:00 Štvanice: Jižní Korea [i] 00:00 Jak jsme vynalezli svět: Telefony [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 01:50 Hra o peníze 3 [i] 02:20 Králové aukcí: Motorka Michaela Jordana/svícnový telefon [i] 02:50 Válka skladů v Kanadě 2 [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 03:50 Štvanice: Jižní Korea [i] 04:45 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery V: Zasaď strom 22/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Odkud není návratu 10/92 [i] 15:10 Kuchařská pohotovost [i] 15:35 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 Případy inspektora Lynleyho I - II: Pád až dolů 8/8 [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 01:00 Dobré ráno [i] 03:30 Sváteční slovo spisovatele a teologa Zdeňka A. Emingera [i] 03:40 Kuchařská pohotovost [i] 04:05 Prázdné hnízdo? [i] 04:35 Bláznivé lásky: Už nehraju 20/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vorařská expedice [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čas tajemství, čas lásek 1/2 [i] 10:40 Architektura: Sugimoto: Dům v srdci Kjóta 34/45 [i] 11:10 Proč letadla padají: Přistání na vodu [i] 11:55 Po stopách 2. sv. války 3/3 [i] 12:55 Babylon [i] 13:20 Divnopis [i] 13:25 Národní klenoty [i] 13:55 Vínečko ll [i] 14:20 Auto Moto Revue [i] 14:50 Postřehy odjinud [i] 14:55 Newyorské metro [i] 15:45 Tajemství Bible: Jozue a bitva o [i] 16:35 Německé pobřeží: Baltské moře [i] 17:30 Kancl III [i] 17:50 Zázračná planeta: Machli - tygří královna [i] 18:40 Návštěva v ZOO [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Poblouznění 6/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Jasnovidec 6/47 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Argentina, podmanivé tango gaučů [i] 21:00 Němý Bobeš [i] 22:30 Noc rozhodnutí [i] 23:45 Queer: Che Guevara není sexy [i] 00:10 Bratři a sestry V: Bezpečí domova 13/22 [i] 00:55 Nedej se: Přesolená dálnice [i] 01:20 Chcete je? ZJ [i] 01:25 Náš venkov: Dva strážníci [i] 01:50 Putování za muzikou [i] 02:20 Národní klenoty [i] 02:45 Alláh nemrká [i] 03:10 Z očí do očí [i] 03:50 Koňský den po mongolsku [i] 04:30 Zveme vás... na výlet parníkem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2563 [i] 10:00 Hlas: Výběr naslepo [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 14 [i] 13:25 Beze stopy II 18 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Mrknutím oka 20 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Chyťte kocoura! 179 [i] 16:30 Krok za krokem III 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III 17 [i] 18:30 Ulice 2564 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tak trochu podpásovka 478 [i] 21:35 PRÁSK! [i] 22:15 Blade [i] 00:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Mrknutím oka 20 [i] 01:25 Kriminálka Las Vegas III 17 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Jako za mlada 3 [i] 03:25 Nové trable staré Christine IV 6 [i] 04:05 Áčko: Čaruji s bylinkami [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk V: Peníze, nebo láska 11 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu X: Na lásku a na smrt 13 [i] 08:20 M*A*S*H 33 [i] 09:00 M*A*S*H 34 [i] 09:35 To je vražda, napsala I: Všechno lítá, co peří má 4 [i] 10:35 Policie Hamburk V: Starý dluh 12 [i] 11:35 Rosamunde Pilcher: Srdce se nemýlí [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VII: Bratři ve zbrani 19 [i] 14:30 Specialisté na vraždy III: Mesiáš 8 [i] 15:30 Castle na zabití I: Duchové 8 [i] 16:25 Komisař Rex I: Amok 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Rambo II [i] 22:10 Ano, šéfe! [i] 23:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Miluj tak, jak lžeš 12 [i] 00:25 Myšlenky zločince VI: Němý svědek 16 [i] 01:20 Slunečno, místy vraždy II: Vražedná pláž 11 [i] 02:10 Specialisté na vraždy III: Mesiáš 8 [i] 02:55 Walker, Texas Ranger VII: Bratři ve zbrani 19 [i] 03:40 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rebeli na strednej 39/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 2/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň