Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex IV. 5/18 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 1/24 [i] 14:10 Monk IV. 1/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 22/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 14/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 19/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - VÝBER NASLEPO [i] 21:50 Prezidentské voľby - Kampaň 2014 [i] 23:00 Dva a pol chlapa II. 14/24 [i] 23:30 Krok za krokom VI. 22/24 [i] 00:00 Monk IV. 1/16 [i] 00:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 19/25 [i] 01:40 NCIS: Los Angeles III. 1/24 [i] 02:20 Monk IV. 1/16 [i] 03:00 Komisár Rex IV. 5/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Sila lásky VI. 30 [i] 06:35 McLeodove dcéry III. 1/26 [i] 07:20 Helicops: Kleopatrino zlato [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 21/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Svet v obrazoch [i] 14:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Boj o dieťa [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Nevinné výhovorky 38/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 22/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Prezidentské voľby 2014 - Diskusia kandidátov na prezidenta Slovenskej republiky [i] 21:25 Darkyňa [i] 22:55 Dvere [i] 00:35 Helicops: Kleopatrino zlato [i] 01:25 Dámsky klub [i] 03:00 Sila lásky VI. 30 [i] 03:50 Bláznivo zamilovaní: Nevinné výhovorky 38/52 [i] 04:50 História zapísaná do kameňa [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Slonomobil [i] 09:00 Pekelní baníci z Potosi [i] 09:55 Na ceste II.: Na ceste po severnom póle [i] 10:20 Rusínsky magazín [i] 10:50 Fokus zdravie "N" [i] 11:30 Ambulancia: Postava po pôrode [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Huncúti a veseličky [i] 12:55 Skrat [i] 14:10 VAT: Výskum nového jadrového reaktora [i] 14:40 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Prezidentské voľby 2014 [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 18:30 Večerníček: Máša a medveď [i] 19:35 Encyklopédia slovenských obcí: Predmier [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Reportér [i] 20:30 Liga majstrov [i] 22:55 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:35 Góly - body - sekundy [i] 23:40 Paralympiáda v Soči 2014 [i] 00:10 Polícia [i] 00:25 Profesionál [i] 00:45 Autosalón [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 VDOVA 8 [i] 05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 TOP STAR [i] 07:25 KRIMI 08:00 NOVÝ PANELÁK: Súkromné očko [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Nemôžeš ma vydediť! [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Vianočná pečienka [i] 10:55 Už dosť, šéfe! VI. 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti II. 6 [i] 13:30 OCHRANCOVIA: Prepadnutá v bráne [i] 14:30 Extrémne prípady: Cigánsky strik [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Pečiatka [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Syn je ťuťmák [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Kamarátky [i] 21:30 Kosti IX. 10 [i] 22:30 X FACTOR [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 16 [i] 00:30 Kosti IX. 10 [i] 01:30 Posledný Deň nezávislosti [i] 03:05 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 16 [i] 03:50 Kosti II. 6 [i] 04:30 NOVÝ PANELÁK: Kamarátky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 MacGyver 33 [i] 05:55 MegaDrive 8 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 67,68 [i] 07:10 Osudové veštenie [i] 08:25 Matlock III. 9,10 [i] 10:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 2 [i] 11:35 C.S.I.: Kriminálka New York II. 1/24 [i] 12:30 Akty X VII. 4 [i] 13:45 Profesionáli III.: SBS-kár 5 [i] 14:40 Simpsonovci XVI. 16 [i] 15:10 Takešiho hrad II. 67,68 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. III.: Výročie svadby 2 [i] 16:55 Simpsonovci XVI. 17 [i] 17:25 PANELÁK: Súkromné očko [i] 18:25 PÁLI VÁM TO [i] 19:00 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 6 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Posledný Deň nezávislosti [i] 22:30 Mafstory: Ali šejkom, Sultán 20,21 [i] 00:35 Zločin II. 4 [i] 01:30 Akty X VII. 4 [i] 02:20 Mestečko South Park VI. 14,15 [i] 03:05 Sladký život PLAYMATE II.: ˘ 12,13 [i] 03:50 Matlock III. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 4 [i] 08:00 JAG IV. 22 [i] 09:00 Komisař Rex II. 1 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 13 [i] 11:00 Rudá vdova I. 5 [i] 11:55 Posel ztracených duší II. 5 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i] 13:50 Profil zločinu IV. 9 [i] 15:00 JAG IV. 23 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 14 [i] 17:00 Komisař Rex II. 2 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 14 [i] 18:55 Rudá vdova I. 6 [i] 19:50 Profil zločinu IV. 10 [i] 21:00 Vzpomínky II. 10 [i] 22:00 The Sandhamn Murders I. 3 [i] 23:00 CSI: New York IX. 4 [i] 00:00 Bez hranic I. 4 [i] 01:00 Vzpomínky II. 10 [i] 01:50 CSI: New York IX. 4 [i] 02:35 Bez hranic I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Explozivní bonbóny [i] 06:00 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 07:15 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 08:10 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek 11 [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Tajné setkání – 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 11:15 Jak se to dělá: Karburátory [i] 11:40 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 12:10 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 12:35 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Parádní Customline [i] 14:25 Impozantní letadla: C-17 Globemaster [i] 15:20 Muži Yukonu: Žádné slitování [i] 16:15 Porter Ridge: Ber nebo neber [i] 16:45 Ropa za humny: Baroni na humnech [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 8 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 8 [i] 18:05 Králové aukcí: Memorabilie Jackieho Robinsona/mapa New Yorku z roku 1875 [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 19:00 Jak se to dělá 58 [i] 19:30 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška 13 [i] 21:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Nedostatek paliva [i] 22:00 Klondike 2 [i] 23:00 Muži Yukonu: Z extrému do extrému [i] 00:00 Aljašská železnice 2 [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška 13 [i] 01:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Nedostatek paliva [i] 02:50 Klondike 2 [i] 03:50 Muži Yukonu: Z extrému do extrému [i] 04:45 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Dřevák dřevěný [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery V: Kouzlo měsíce 21/32 [i] 09:50 Polopatě [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 Dobrodružství kriminalistiky: První detektivní sbor 10/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Profesionálové: Šílenec 1/57 [i] 15:10 Kuchařská pohotovost [i] 15:35 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Já už budu hodný, dědečku! [i] 22:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Karel Gott ve Slaném [i] 23:35 Tělo jako důkaz III: Zmizení 10/13 [i] 00:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:20 AZ-kvíz [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Bláznivé lásky: Je tak veselo 19/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Pozvání na výlet aneb Zachariáš a [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 09:55 Století létání: Příchod proudových letadel 2/26 [i] 10:50 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii 2/2 [i] 11:50 Náš venkov: Dva strážníci [i] 12:15 Putování za muzikou [i] 12:45 Chcete je? ZJ [i] 12:50 Folklorika [i] 13:20 Naše tradice: Tři králové [i] 13:50 Evropa dnes [i] 14:15 Extrémní města: Hammerfest [i] 15:10 Křižáci [i] 16:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:30 Tajemné vraky v hlubinách 1/3 [i] 17:20 Kancl III [i] 17:45 Provedu - Afghánská mise I, II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Pomsta 5/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Veselé Vánoce 5/47 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:00 Na cestě po Calvadosu [i] 21:30 Národní klenoty [i] 22:00 Když v tom jedou ženy [i] 22:45 Když v tom jedou ženy [i] 23:30 Jarmareční bouda [i] 00:50 Čtyři v tom 2 [i] 01:35 Chcete mě? ZJ [i] 02:05 Vínečko ll [i] 02:30 Cesty víry: Život s Emanuelem [i] 02:55 Rodinné album [i] 03:25 Z očí do očí [i] 03:55 Hraje vám... Lanžhotčanka [i] 04:30 Duchovní kuchyně [i] 04:55 Černá paní v Miloticích [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2562 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Děvčátko se sirkami 477 [i] 11:00 Krok za krokem III 11 [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 13 [i] 13:25 Beze stopy II 17 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Smrt v červeném Ferrari 19 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Chci být sám 178 [i] 16:30 Krok za krokem III 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III 16 [i] 18:30 Ulice 2563 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hlas: Výběr naslepo [i] 21:45 Sběratel polibků [i] 23:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Smrt v červeném Ferrari 19 [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas III 16 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Jako za mlada 2 [i] 02:55 Nové trable staré Christine IV 5 [i] 03:15 Kolotoč [i] 04:05 Áčko: Internet má láska [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk V: Hoteloví zloději 10 [i] 07:10 Vraždy v Kitzbühelu X: Západ slunce 12 [i] 08:25 M*A*S*H 32 [i] 09:10 M*A*S*H 33 [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Smrtící hurikán 3 [i] 10:45 Policie Hamburk V: Peníze, nebo láska 11 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VII: Není cesty zpátky 18 [i] 14:35 Specialisté na vraždy III: Jako Fénix 7 [i] 15:35 Castle na zabití I: Sběratelé šperků 7 [i] 16:25 Komisař Rex I: Lepší dům 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Nemůžu jinak 251 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Pípšoubazar [i] 23:35 Kriminálka Stuttgart IV: Pomsta 25 [i] 00:35 Myšlenky zločince VI: Šílená pečovatelka 15 [i] 01:25 Nedokonalé zločiny V: Pro zábavu 16 [i] 02:25 Specialisté na vraždy III: Jako Fénix 7 [i] 03:10 Walker, Texas Ranger VII: Není cesty zpátky 18 [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 48/160 [i] 06:10 Rebeli na strednej 38/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 1/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Sila 139-140 [i] 11:55 V objatí hodvábu 126/200 [i] 12:50 Doňa Barbara 54/190 [i] 14:00 Nespútaný anjel 111-112/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 93-94/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 12/23 [i] 21:35 Sila 141-142 [i] 23:40 Bolesti slávnych III. 15/16 [i] 00:30 Sex v meste VI. 3-4/20 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:10 Frasier [i] 02:35 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 04:05 Zakázaná vášeň 8/140 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 49/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Zákon přitažlivosti [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Náhradnice [i] 13:45 Na území žen [i] 15:35 Emmino štěstí [i] 17:25 Mein Kampf [i] 19:25 Válečníci [i] 21:25 Rukojmí [i] 23:25 Temné vody [i] 01:00 Hrozba v poušti [i] 02:30 Obchodník se smrtí [i] 04:25 Americký zločin [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:15 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 20:00 Sports Insiders [i] 20:30 Cyklistika [i] 21:35 Wednesday Selection 21:45 Jezdectví [i] 22:45 Jezdectví [i] 22:50 Golf [i] 23:05 Golf [i] 00:05 Golf [i] 00:10 Jachting [i] 00:15 Wednesday Selection 00:20 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Motýli 1 [i] 06:20 Rookie Blue 2: Možná to tak bylo 2 [i] 07:20 Městečko Haven 1: Harmonie 3 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Do hořkého konce 22 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Jako normálně 3