Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex IV. 4/18 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 24/24 [i] 14:10 Monk III. 16/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 21/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 13/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 18/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Prezidentské voľby - Kampaň 2014 [i] 23:00 Dva a pol chlapa II. 13/24 [i] 23:30 Krok za krokom VI. 21/24 [i] 00:00 Monk III. 16/16 [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 18/25 [i] 01:45 NCIS: Los Angeles II. 24/24 [i] 02:30 Monk III. 16/16 [i] 03:15 Komisár Rex IV. 4/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Počasie [i] 05:35 Sila lásky VI. 29 [i] 06:25 McLeodove dcéry 44 [i] 07:10 Helicops: Jonnyho posledná show [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Počasie [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 20/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Taxík [i] 14:20 Postav dom , zasaď strom [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Diaľka 37/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 21/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Prezidentské voľby 2014 - Diskusia kandidátov na prezidenta Slovenskej republiky [i] 21:25 Grand hotel II: Svetlá a tiene 1/16 [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Záchrana 10/24 [i] 23:25 Helicops: Jonnyho posledná show [i] 00:15 Grand hotel II: Svetlá a tiene 1/16 [i] 01:30 Dámsky klub [i] 03:00 Sila lásky VI. 29 [i] 03:45 Bláznivo zamilovaní: Diaľka 37/52 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Elá hop [i] 09:25 Pesničky z Hviezdičky: Ach, baby, baby [i] 09:30 Kardinál Jozef Tomko [i] 10:30 Prezidentské voľby 2014 - rozhovory s kandidátmi [i] 10:50 Fokus práca "N" [i] 11:35 Svorka: Kráľovský šport [i] 12:05 Športové ozveny [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Jánošíkove dni 2008 [i] 13:35 Família: Família - Narodeniny [i] 14:00 Orientácie [i] 14:35 Fokus zdravie "N" [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Prezidentské voľby 2014 [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 18:30 Večerníček: Máša a medveď [i] 19:35 Encyklopédia slovenských obcí: Málinec [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Pekelní baníci z Potosi [i] 21:00 Ambulancia: Postava po pôrode [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Borgiovci I. 3 [i] 22:55 Kinorama [i] 23:20 Paralympiáda v Soči 2014 [i] 23:50 Tempo [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 TOP STAR [i] 07:25 KRIMI 07:55 NOVÝ PANELÁK: Nešťastnica [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Družka [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Mňa nevyhodíš [i] 10:55 Už dosť, šéfe! VI. 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 Kosti II. 5 [i] 13:30 OCHRANCOVIA: Rodinu si nevyberáš [i] 14:30 Extrémne prípady: Podnájomníci [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Trucpodnik [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Prepadnutá v bráne [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Súkromné očko [i] 21:30 VDOVA 8 [i] 22:40 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT [i] 00:10 Profesionáli: Šmejdi 7 [i] 01:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 15 [i] 02:10 Kosti II. 5 [i] 02:50 KRIMI 03:15 NOVÝ PANELÁK: Súkromné očko [i] 04:00 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 MacGyver 32 [i] 05:55 MegaDrive 7 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 65,66 [i] 07:10 Osudové veštenie [i] 08:25 Matlock III. 7,8 [i] 10:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 1/22 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 23/23 [i] 12:30 Akty X VII. 3 [i] 13:40 Profesionáli III.: Detektívka 4 [i] 14:35 Simpsonovci XVI. 15 [i] 15:05 Takešiho hrad II. 65,66 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. III.: Tabletky 1 [i] 16:55 Simpsonovci XVI. 16 [i] 17:25 PANELÁK: Nešťastnica [i] 18:25 PÁLI VÁM TO [i] 19:00 Profesionáli III.: SBS-kár 5 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 15 [i] 21:25 2. svetová vojna v 10 [i] 22:35 Letecké katastrofy IV. 8 [i] 23:40 Zločinci III. 2 [i] 00:10 Walking Dead II. 13/13 [i] 01:10 Zločin II. 3 [i] 02:05 Mestečko South Park VI. 12,13 [i] 02:45 Sladký život PLAYMATE II.: ˘ 10,11 [i] 03:35 Matlock III. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 3 [i] 08:00 JAG IV. 21 [i] 09:00 Komisař Rex I. 14 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 12 [i] 11:00 Rudá vdova I. 4 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 4 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i] 13:55 Profil zločinu IV. 8 [i] 15:00 JAG IV. 22 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 13 [i] 17:00 Komisař Rex II. 1 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i] 18:55 Rudá vdova I. 5 [i] 19:50 Profil zločinu IV. 9 [i] 21:00 Jak prosté II. 10 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 9 [i] 22:55 Havaj 5-0 I. 18 [i] 23:50 Společná terapie I. 12 [i] 00:40 Jak prosté II. 10 [i] 01:30 Havaj 5-0 I. 18 [i] 02:20 Společná terapie I. 12 [i] 03:04 Profil zločinu IV. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Tekuté písky [i] 06:00 Jak se to dělá 61 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 26 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 07:15 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 08:10 Dvojí přežití: Cesta do nikam [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek 10 [i] 09:55 Zlato z džungle: Šílené snažení [i] 10:50 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 11:15 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 11:40 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 12:10 Jak se to dělá: Teploměry [i] 12:35 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 13:30 Pátá rychlost 11 [i] 14:25 Dvojí přežití: Vysoko ve Skalistých horách [i] 15:20 Nejpodivnější na světě: Vozidla [i] 16:15 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat 3 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 7 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 7 [i] 18:05 Králové aukcí: Kočár pro burany/japonské starožitné dýky [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 19:00 Jak se to dělá 57 [i] 19:30 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/hole na túry na lyžích [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Není návratu [i] 21:00 Muži Yukonu: Územní válka [i] 22:00 Porter Ridge: Potyčka [i] 22:30 Ropa za humny: Hledání ropy s čarodějem [i] 23:00 Amišská mafie: Vzpurní synové [i] 00:00 Prezidentova pravá ruka 1 [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Není návratu [i] 01:50 Muži Yukonu: Územní válka [i] 02:50 Porter Ridge: Potyčka [i] 03:20 Ropa za humny: Hledání ropy s čarodějem [i] 03:50 Amišská mafie: Vzpurní synové [i] 04:45 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery V: Nebe a země 20/32 [i] 09:50 13. komnata Ondřeje Kukala [i] 10:20 Reportéři ČT [i] 11:00 Příběhy slavných - Miloslav Šimek [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Slovácko sa nesúdí [i] 14:55 Kuchařská pohotovost [i] 15:25 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: První detektivní sbor 10/26 [i] 21:48 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 22:50 Protiúder II 7/10 [i] 23:40 MI5 III 1/10 [i] 00:30 Hobby naší doby [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Kuchařská pohotovost [i] 02:15 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Paní Elmarita [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Kancl III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Německé pobřeží: Baltské moře [i] 09:55 Tajemné vraky v hlubinách 1/3 [i] 10:45 Království divočiny: Murény, tajuplní lovci hlubin [i] 11:15 Nedej se: Přesolená dálnice [i] 11:40 Absurdní sny pana Syrovátky [i] 11:55 Křesťanský magazín [i] 12:25 Velká vlastenecká válka: Sovětská rozvědka [i] 13:15 Letecké katastrofy V.: Přistání v [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:50 Tajemství Bible: Josef [i] 15:40 Po stopách 2. sv. války 3/3 [i] 16:40 Newyorské metro [i] 17:30 Kancl III [i] 17:50 Vesmír: Kosmické války [i] 18:35 Návštěva v ZOO [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Nezajištěné okno 4/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Mumie tatínkem 4/47 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Partyzáni [i] 20:55 Proč letadla padají: Přistání na vodu [i] 21:45 Kladivo na čarodějnice [i] 23:30 Sestřička Jackie: Zornice 8/12 [i] 23:55 Kanadská soda [i] 00:20 Babylon [i] 00:45 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 01:45 Z očí do očí [i] 02:15 Balet bolí [i] 02:40 Elementy genia [i] 03:25 Hraje vám... Zlaťanka [i] 04:00 Duchovní kuchyně [i] 04:25 Neznámá Indonésie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2561 [i] 09:50 Kriminálka Anděl III: O mrtvých jen dobře 6 [i] 11:00 Krok za krokem III 10 [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 4 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 12 [i] 13:25 Beze stopy II 16 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Legie 18 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě: Co jste řekl doma? 177 [i] 16:30 Krok za krokem III 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III 15 [i] 18:30 Ulice 2562 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Děvčátko se sirkami 477 [i] 21:35 Víkend: Cesta do neznáma [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba III: Ohrožení 22 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Voda 5 [i] 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Legie 18 [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas III 15 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Jako za mlada 1 [i] 03:00 Nové trable staré Christine IV 4 [i] 03:20 Kolotoč [i] 04:05 Áčko: Byl jsem dětská filmová hvězda [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Policie Hamburk V: Horké zboží 9 [i] 07:25 Vraždy v Kitzbühelu X: Drogová závislost 11 [i] 08:35 M*A*S*H 31 [i] 09:20 M*A*S*H 32 [i] 09:55 To je vražda, napsala I: Vražda Sherlocka Holmese 2/2 [i] 10:50 Policie Hamburk V: Hoteloví zloději 10 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Očima lásky [i] 13:35 Walker, Texas Ranger VII: Livegirls company 17 [i] 14:30 Specialisté na vraždy III: Anděl smrti 6 [i] 15:30 Castle na zabití I: Nekupujte padělky 6 [i] 16:25 Komisař Rex I: Diagnóza vražda 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Slunce, seno a pár facek [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:45 Myšlenky zločince VIII 3 [i] 00:45 Spravedlnost v krvi II: Klub osamělých srdcí 7 [i] 01:40 Nedokonalé zločiny V: Milenka 15 [i] 02:40 Specialisté na vraždy III: Anděl smrti 6 [i] 03:25 Walker, Texas Ranger VII: Livegirls company 17 [i] 04:10 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 37/135 [i] 07:05 Túžba tela 143/143 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Sila 137-138 [i] 12:00 V objatí hodvábu 125/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 53/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 109-110/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 91-92/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy III. 4/15 [i] 21:35 Sila 139-140 [i] 23:35 Bolesti slávnych III. 14/16 [i] 00:30 Sex v meste VI. 1-2/20 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:10 Frasier [i] 02:35 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:15 Zakázaná vášeň 7/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Daltoni [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zlatý holky [i] 13:55 Milenec je zločinec! [i] 15:45 Náhradnice [i] 17:20 Na území žen [i] 19:05 Americký zločin [i] 20:50 Obchodník se smrtí [i] 22:55 Hrozba v poušti [i] 00:30 Replikant [i] 02:10 Doktor od jezera Hrochů [i] 04:05 První sníh [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:15 Atletika [i] 11:45 Jezdectví [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 16:00 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 22:00 Plochá dráha [i] 23:00 Motokros [i] 23:30 Automobilismus [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Zátah 13 [i] 06:20 Rookie Blue 2: Motýli 1