TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:05 Kobra 11 XVII. 9/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 23/24 [i] 14:10 Monk III. 15/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 20/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 12/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 17/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:50 Prezidentské voľby - Kampaň 2014 [i] 23:00 Dva a pol chlapa II. 12/24 [i] 23:30 Krok za krokom VI. 20/24 [i] 00:00 Monk III. 15/16 [i] 00:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 17/25 [i] 01:40 NCIS: Los Angeles II. 23/24 [i] 02:25 Monk III. 15/16 [i] 03:10 Kobra 11 XVII. 9/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Počasie [i] 05:25 Sila lásky VI. 28 [i] 06:15 McLeodove dcéry 43 [i] 07:00 Helicops: Medzi nebom a peklom [i] 07:50 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Počasie [i] 09:10 Galileo [i] 09:40 Extrémni experti 19/68 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Kolonáda 9/13 [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Keby som tu mohol byť 36/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 20/68 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Prezidentské voľby 2014 - Diskusia kandidátov na prezidenta Slovenskej republiky [i] 21:25 Peklo na kolesách 1/10 [i] 22:10 Peklo na kolesách 2/10 [i] 22:55 Prežiť! [i] 23:45 Helicops: Medzi nebom a peklom [i] 00:30 Reportéri [i] 01:00 Dámsky klub [i] 02:30 Sila lásky VI. 28 [i] 03:20 Bláznivo zamilovaní: Keby som tu mohol byť 36/52 [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:45 Pesničky z Hviezdičky: Hokej [i] 08:50 Rozhorčite sa ! [i] 10:00 Tvárou v tvár [i] 10:30 Prezidentské voľby 2014 - rozhovory s kandidátmi [i] 10:50 Fokus rodina "N" [i] 11:25 Miestopis cechov a manufaktúr: Hroneckí zlievači [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:15 Piesne domova [i] 12:40 Odpískané [i] 13:10 Magazín Ligy majstrov [i] 13:35 Športové ozveny [i] 14:10 Autosalón [i] 14:35 Fokus práca "N" [i] 15:30 Národnostný magazín: Židovský [i] 16:00 Prezidentské voľby 2014 [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 18:30 Večerníček: Máša a medveď [i] 19:35 Encyklopédia slovenských obcí: Tajov [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Kardinál Jozef Tomko [i] 21:00 VAT: Výskum nového jadrového reaktora [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Jeden musí z kola von [i] 00:05 Paralympiáda v Soči 2014 [i] 00:35 On air [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 TOP STAR [i] 07:20 KRIMI 07:55 NOVÝ PANELÁK: Malá pomsta [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Dohoda [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Chce byť hviezdou [i] 10:55 Už dosť, šéfe! VI. 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 Kosti II. 4 [i] 13:40 OCHRANCOVIA: Koľko stojí sloboda [i] 14:40 Extrémne prípady: Cigánska svadba [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Tá žena musí preč [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Rodinu si nevyberáš [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Nešťastnica [i] 21:30 KUKÁTKO [i] 22:30 DEDIČSTVO 21 [i] 23:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 7 [i] 00:35 Svedok vraždy [i] 02:30 KRIMI 02:50 NOVÝ PANELÁK: Nešťastnica [i] 03:40 DEDIČSTVO 21 [i] 04:25 Svedok vraždy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 MegaDrive 6 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 63,64 [i] 07:15 Osudové veštenie [i] 08:30 Jen ho nechte, ať se bojí [i] 10:35 Modrí templári III. 23/23 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 22 [i] 12:30 Akty X VII. 2 [i] 13:35 Profesionáli III.: Biankin asistent 3 [i] 14:35 Simpsonovci XXIII. 21 [i] 15:05 Takešiho hrad II. 63,64 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. II.: Liečiteľ 15 [i] 16:55 Simpsonovci XVI. 15 [i] 17:25 PANELÁK: Malá pomsta [i] 18:25 PÁLI VÁM TO [i] 19:00 Profesionáli III.: Detektívka 4 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 2 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 8 [i] 22:30 Scary Movie 2 [i] 00:25 Biele goliere III. 13 [i] 01:20 Akty X VII. 2 [i] 02:10 Mestečko South Park VI. 10,11 [i] 02:55 Sladký život PLAYMATE II.: ˘ 8,9 [i] 03:40 C.S.I.: XIV.: Kriminálka Las Vegas 2 [i] 04:25 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 2 [i] 08:00 JAG IV. 20 [i] 09:00 Komisař Rex I. 13 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 11 [i] 11:00 Rudá vdova I. 3 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 3 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 13:55 Profil zločinu IV. 7 [i] 15:05 JAG IV. 21 [i] 16:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 12 [i] 17:05 Komisař Rex I. 14 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i] 19:00 Rudá vdova I. 4 [i] 19:55 Profil zločinu IV. 8 [i] 21:00 Odplata 1 [i] 22:45 Laskavý dotek I. 2 [i] 23:40 Vzpomínky II. 2 [i] 00:35 Odplata 1 [i] 02:15 Laskavý dotek I. 2 [i] 02:55 Vzpomínky II. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 3 [i] 06:00 Jak se to dělá 60 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 25 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 07:15 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 08:10 Dvojí přežití: Proti proudu řeky [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek 9 [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Pracovní směna na hřbitově [i] 10:50 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 11:15 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 11:40 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 12:10 Jak se to dělá 65 [i] 12:35 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka Gears of War [i] 14:25 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 – část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 – část 2 [i] 15:20 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Silnice [i] 15:50 V nejhorším případě: Potápějící se auto/setkání s chřestýšem [i] 16:15 Muži Yukonu: Nelehká rozhodnutí [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 6 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 18:05 Králové aukcí: Memorabilie z divokého západu/helma hráče NFL [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 19:00 Jak se to dělá 56 [i] 19:30 Jak se to dělá: Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: V podzemí [i] 21:00 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat 3 [i] 22:00 Záhady mimozemšťanů: Reedovi [i] 23:00 Setkání s mimozemšťany: Potomci [i] 00:00 Zakázané: Podivíni z kola ven [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: V podzemí [i] 01:50 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat 3 [i] 02:50 Záhady mimozemšťanů: Reedovi [i] 03:50 Setkání s mimozemšťany: Potomci [i] 04:45 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery V: Uvěřit 19/32 [i] 09:50 Zázraky přírody [i] 11:00 První republika: Andělíčkář 8/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Hercule Poirot [i] 16:05 Uvolněte se, prosím [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Sladký vyděrač 10/14 [i] 21:00 Čtvrtá hvězda: Ochránce smečky 10/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Kriminálka Paříž: Odkud není návratu 10/92 [i] 23:05 MI5 III 1/10 [i] 00:00 Na stopě [i] 00:20 Kalendárium [i] 00:35 Sváteční slovo spisovatele a teologa Zdeňka A. Emingera [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Český Krumlov [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Móda-Extravagance-Manýry [i] 02:20 Jdeme na ples [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:30 Naše tradice: Tři králové [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Kuba v rytmu salsy [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Turecko [i] 10:50 Cesty víry: Život s Emanuelem [i] 11:15 Klíč [i] 11:45 Po stopách 2. sv. války 2/3 [i] 12:45 Československý filmový týdeník 1964 980/2379 [i] 13:00 Počesku [i] 13:10 O poklad Anežky České [i] 13:50 Delfská věštírna [i] 14:50 Projekt Azorian - Vyzdvižení ponorky K - 129 2/2 [i] 15:45 Vesmír: Hvězdokupy [i] 16:30 Fatální střet 1/2 [i] 17:25 Kancl III [i] 17:55 Křižáci [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Bang! Zásah! 3/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Jobe z pevnosti Alamo 3/47 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii 2/2 [i] 21:05 Newyorské metro [i] 21:55 Michael Clayton [i] 23:55 Dotek zla [i] 01:40 Uchem jehly [i] 02:05 City Folk 2013: Atény [i] 02:30 Chcete je? ZJ [i] 02:35 Já jsem tam a ty jsi tady [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:35 Zveme vás... na hasičský bál [i] 04:10 Kotrmelec [i] 04:35 Medailon souboru Pálava z Mikulova . Připravili J. Jurášek a [i] 04:55 Henri Rousseau z Ivančic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2560 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: Když dva jsou tři 40 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 3 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 11 [i] 13:25 Beze stopy II 15 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Filantrop 17 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě: Kdo nařídí budík? 176 [i] 16:30 Krok za krokem III 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III 14 [i] 18:30 Ulice 2561 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: O mrtvých jen dobře 6 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XIII 16 [i] 22:25 Lovci zločinců: Kvarteto 10 [i] 23:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Ohrožené děti 4 [i] 00:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka V 10 [i] 01:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Filantrop 17 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Kriminálka Las Vegas III 14 [i] 03:10 Lovci zločinců: Kvarteto 10 [i] 03:55 Vítej na světě: Ty a Já 6 [i] 04:20 Nové trable staré Christine IV 3 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Policie Hamburk V: Vedlejší účinky 8 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu X: Smrt funebráka 10 [i] 08:30 M*A*S*H 30 [i] 09:10 M*A*S*H 31 [i] 09:45 To je vražda, napsala I 1 [i] 10:55 Policie Hamburk V: Horké zboží 9 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Plamen lásky [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VII: Čerokíjský tým 2/2 [i] 14:35 Specialisté na vraždy III: Stuttgart Rot 5 [i] 15:35 Castle na zabití I: Ledová královna 5 [i] 16:25 Komisař Rex I: Mrtvá ze Schönbrunnu 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Udání 250 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Francouzská spojka II [i] 01:55 Nedokonalé zločiny V: Poslední přednáška 14 [i] 02:55 Specialisté na vraždy III: Stuttgart Rot 5 [i] 03:40 Walker, Texas Ranger VII: Čerokíjský tým 2/2 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 36/135 [i] 07:10 Túžba tela 142/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Dr. Oz II. [i] 10:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:05 V objatí hodvábu 124/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 52/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 107-108/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 89-90/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 11/23 [i] 21:35 Sila 137-138 [i] 23:35 Bolesti slávnych III. 13/16 [i] 00:30 Sex v meste V. 7-8/8 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Frasier [i] 02:35 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 04:05 Zakázaná vášeň 6/140 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 47/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poslední čas na lásku [i] 13:45 Barevný závoj [i] 16:00 Zlatý holky