TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 4/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:35 Kung Fu Panda I. 2/10 [i] 08:00 Tučniaky z Madagaskaru I. 2/10 [i] 08:25 Tvrďas Taylor [i] 10:25 Krok za krokom VI. 19/24 [i] 10:50 Harry Potter a Tajomná komnata (HD) [i] 14:00 Zorro: Tajomná tvár [i] 16:50 Vitajte v džungli [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Prenasledovaný (HD) [i] 23:00 Dokonalá lúpež (HD) [i] 00:45 Vo štvorici po opici 2 (HD) [i] 02:25 Prenasledovaný (HD) [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Drišľakoviny: Drišľak na čundri [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Ahoj,braček!: Vajíčko? 18/28 [i] 07:25 Pingu 7 [i] 07:30 Pingu 8 [i] 07:40 Požiarnik Sam: Nenájdený poklad 9/15 [i] 07:50 Franklin: Franklin sa bicykluje 9/52 [i] 08:05 Škaredé káčatko: Vianočná poviedka [i] 08:30 Garfield II.: Dôsledný obchodník [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:10 Život rýb: Život v piesku [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme II.: Havaj [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Smrť lorda Edgwara [i] 15:30 Zlatá klasika: Noční jazdci [i] 17:05 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kolonáda 9/13 [i] 21:15 Princezná a Rebel 1/8 [i] 22:10 Princezná a Rebel 2/8 [i] 23:00 Komisárka: Kvety pre vraha 3/26 [i] 23:50 Komisárka: Hriechy mladosti 4/26 [i] 00:40 Agatha Christie : Poirot: Smrť lorda Edgwara [i] 02:25 Princezná a Rebel 1/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:45 Test magazín: Stolové mixéry [i] 10:00 Bohoslužba [i] 11:45 Štvrtá hlava draka [i] 12:50 On air [i] 13:25 Hitlerove tajné zbrane [i] 14:10 Orientácie [i] 14:40 Slovo [i] 14:50 Folklórne festivaly: Legendy, mýty a spomienky II. [i] 16:00 Prezidentské voľby 2014 [i] 16:40 Kultúrna pasovačka [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 17:45 Večerníček: Máša a medveď [i] 19:35 Encyklopédia slovenských obcí: Cinobaňa [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 (Ne)celebrity: Štefan Kolivoško [i] 20:15 Trebbia 2014 [i] 21:45 Dokumentárny klub: Rozhorčite sa ! [i] 23:00 Odpískané [i] 23:30 Paralympiáda v Soči 2014 [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Počasie [i] 00:55 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 TOP STAR [i] 05:25 Slečna na stráženie 2 [i] 07:15 Ultimate Spider-man [i] 08:10 Káčerovo [i] 09:05 Šéf v utajení II. 2,3 [i] 11:05 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT [i] 12:40 Manželský sľub [i] 15:15 Riskni to s Polly [i] 17:30 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 X FACTOR [i] 22:00 Profesionáli: Mamachuana 3 [i] 23:00 Scary Movie 2 [i] 00:40 Amatéri nakrúcajú porno [i] 02:40 Ostrov smrti [i] 04:30 SVET ZÁZRAKOV [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 MegaDrive 5 [i] 05:30 Pekelná výzva 9,10 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Ninja Factor II. 50,51 [i] 09:10 Tak sa vozia milionári 2 [i] 09:40 Faktor strachu V. 26 [i] 10:40 Vytunuj mi fáro 31 [i] 11:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 11:55 Gigantické presuny IV. 3 [i] 12:55 Tajomstvá histórie II. 3 [i] 13:55 Zemetrasenia 5 [i] 15:00 Terénne monštrá II. 3 [i] 16:05 Magnetické tornádo [i] 18:00 "Jen ho nechte, ať se bojí" [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Riddick: Kronika temna [i] 23:00 Ostrov smrti [i] 01:25 KRIMI 01:55 Mestečko South Park VI. 16,17/17 [i] 02:40 Podrazy III. 2,3,4,5 [i] 04:05 Psycho 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 JAG III. 4 [i] 08:00 JAG III. 5 [i] 09:00 Spider-Man 3 1 [i] 11:40 Sestra Hawthornová I. 7 [i] 12:35 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 14:25 Vražedná čísla II. 18 [i] 15:20 Vražedná čísla II. 20 [i] 16:15 Sherlock Iii. 2 [i] 18:05 CSI: New York IX. 1 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 21:00 Elita armády 1 [i] 23:10 Vzpomínky II. 9 [i] 00:10 Post Mortem I. 1 [i] 01:05 Myšlenky zločince VII. 19 [i] 01:55 Elita armády 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 12 [i] 05:35 Pátá rychlost 2 [i] 06:00 Jak se to dělá 59 [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Esab [i] 07:15 Americké zbraně 13 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 09:05 Velká mozková soutěž: Vodopád [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 12:35 Králové aukcí: Puška M16/hudební židle reagující na posed [i] 13:05 Králové aukcí: Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Leje jako z konve [i] 14:25 Zlatá horečka – Aljaška: Vzpoura [i] 15:20 Potápění za zlatem – pod ledem: Buldozery a draci [i] 16:15 Mrazivé zlato: David a Goliáš [i] 17:10 Rození obchodníci: Indie [i] 18:05 Opravna vraků 2012: Pickup Chucka Schafera z roku 1954 [i] 19:00 Texaské války aut: Prokletá kola [i] 20:00 Auto versus divočina: Pobřeží pirátů [i] 21:00 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Silnice [i] 21:30 V nejhorším případě: Potápějící se auto/setkání s chřestýšem [i] 22:00 Štvanice: Polsko [i] 23:00 Štvanice: Co předcházelo [i] 00:00 Záhady mimozemšťanů: Okres Bucks [i] 00:55 Opravna vraků 2012: Pickup Chucka Schafera z roku 1954 [i] 01:50 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Silnice [i] 02:20 V nejhorším případě: Potápějící se auto/setkání s chřestýšem [i] 02:50 Štvanice: Polsko [i] 03:50 Štvanice: Co předcházelo [i] 04:45 Auto versus divočina: Pobřeží pirátů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Dřevák dřevěný [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Okouzlení III 50/52 [i] 07:15 Rukavička [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 F. . Věk: Františkova vlastenecká činnost v 10/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Láďo, ty jsi princezna! [i] 14:05 Kryštof a Kristina [i] 15:00 Chlapi přece nepláčou [i] 16:25 Jen ho nechte, ať se bojí [i] 18:00 Příběhy slavných - Miloslav Šimek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Na druhý pohled [i] 21:15 168 hodin [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Requiem pro panenku [i] 23:30 Ti, co vraždí: Smrtící hra 5/6 [i] 00:50 Vyzkoušejte si... [i] 01:15 Bydlení je hra [i] 01:40 Pod pokličkou [i] 02:00 Jak se vede, sousede? [i] 02:45 Chalupa je hra [i] 03:05 Zahrada je hra [i] 03:30 Hodinový manžel [i] 03:55 Zkus mít vkus [i] 04:15 13. komnata Ondřeje Kukala [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:25 Malá Velká Británie [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:40 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 980/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 57 [i] 09:35 Národní klenoty [i] 10:00 Tajemné vraky v hlubinách 1/3 [i] 10:55 Nedej se: Přesolená dálnice [i] 11:25 Chcete mě? ZJ [i] 11:50 Jak se žije se psem podle [i] 12:05 Království divočiny: Murény, tajuplní lovci hlubin [i] 12:35 Život na pobřeží: Kalifornie [i] 13:20 Sváteční slovo spisovatele a teologa Zdeňka A. Emingera [i] 13:25 Křesťanský magazín [i] 13:50 Uchem jehly [i] 14:15 Cesty víry: Život s Emanuelem [i] 14:45 Vesnicopis [i] 15:05 Na cestě po severní Ugandě [i] 15:35 Německé pobřeží: Baltské moře [i] 16:25 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 17:20 Naše tradice: Tři králové [i] 17:50 Vínečko ll [i] 18:15 Na plovárně s Jiřím Sádlem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Hráč z jihu 2/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Osobní přitažlivost 2/47 [i] 19:45 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 20:00 Čtyři v tom 2 [i] 20:50 S kuchařem kolem světa: Turecko [i] 21:45 Tváří v tvář [i] 00:00 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 01:00 Když v tom jedou ženy [i] 01:45 Kvarteto [i] 02:15 Folklorika [i] 02:40 ... což takhle Kawasakiová [i] 03:00 Osudové okamžiky [i] 03:15 Teď ve svém štěstí prosím o pomoc [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Život v pevnosti č. XVII [i] 04:45 Přísně tajné vraždy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Dinofroz 23 [i] 06:15 Senzační Spiderman 1 [i] 06:40 Batman: Odvážný hrdina 25 [i] 07:05 Chima 12 [i] 07:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 2 [i] 08:00 Víkend: Ohrožený druh [i] 08:45 Instinkt lovce [i] 10:45 Ve znamení Merkura: Muzikantský celník 1 [i] 12:20 Poklad rytíře Miloty [i] 14:00 Dennis postrach okolí znovu zasahuje [i] 15:30 Duch [i] 18:05 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Neděle 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Když dva jsou tři 40 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:10 Policajt v Beverly Hills 2 [i] 00:05 Ve znamení Merkura: Muzikantský celník 1 [i] 01:20 Novashopping 01:50 Volejte Novu [i] 02:20 DO-RE-MI [i] 04:05 Áčko: Jsem profesionální společník [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Tron: Povstání I: Jizvy 1/2 [i] 06:45 Avengers - Sjednocení 1 [i] 07:15 Dokonalý Spider-Man I: Návrat Venoma 8 [i] 07:45 Apokalypsa II. světové války: Peklo 6 [i] 09:10 Prima SVĚT [i] 09:45 Synové a dcery Jakuba skláře: Návrat 1918 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Show Jana Krause [i] 14:20 Big Ben II: Smrt z vesmíru 8 [i] 16:25 Vraždy v Midsomeru I: Věrnost až za hrob [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 X FACTOR [i] 21:30 Náhradníci [i] 23:25 Policejní bažanti II: Falešný cíl 1 [i] 00:25 Apokalypsa II. světové války: Peklo 6 [i] 01:30 Vraždy v Midsomeru I: Věrnost až za hrob [i] 03:15 Karel a já [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Láska, deti a veľké srdce: Rodinné šťastie [i] 08:15 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi I. 9-10/22 [i] 11:55 Stratená duša II. 2-3/22 [i] 14:05 Nebezpečne sama [i] 16:00 Doktorka Zoe I. 17-18/22 [i] 17:50 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 Nechápem, ako to dokáže [i] 21:45 Skutočný príbeh: Život nie je rozprávka - Vyhrala som [i] 23:45 Bezuchí zajkovia [i] 01:45 Nechápem, ako to dokáže [i] 03:05 Šéfkuchár bez čapice [i] 03:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 68/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Ostrov pokladů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 (Ne)šťastně až na věky [i] 13:35 Bobule [i] 15:20 Leningrad [i] 17:20 Ve stínu Beethovena [i] 19:15 Cashback [i] 21:00 Základní instinkt 2 [i] 23:00 Krvavá hostina [i] 00:30 Deník mrtvých [i] 02:05 Kick-Ass [i] 04:00 Jonesovi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:15 Biatlon [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 13:15 Biatlon [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:55 Zimní sporty [i] 16:00 Atletika [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Plochá dráha [i] 22:00 Atletika [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:25 Zimní sporty [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Skandál 2: Odváté pryč 9 [i] 07:00 Skandál 2: Jeden pro psa 10 [i] 08:00 Skandál 2: Zločinec, děvka, idiot a lhář 11 [i] 09:00 Skandál 2: Pravda nebo následky 12 [i] 10:00 Skandál 2: Děti nemá nikdo rád 13 [i] 11:00 Skandál 2: Whiskey Tango Foxtrot 14 [i] 12:00 Skandál 2: Nehrajte si s dynamitem 15 [i] 13:00 Skandál 2: Když uhodí 16 [i] 14:00 Skandál 2: Had v ráji 17 [i] 15:00 Skandál 2: Molly, děvče, jsi v nebezpečí 18 [i] 16:00 Skandál 2: Zhrzená žena 20 [i] 17:00 Skandál 2: Nějaké otázky? 21 [i] 18:00 Skandál 2: Zase si nasaď bílý klobouk 22 [i] 19:00 Prozíravost 2: Zranění 9 [i] 20:00 Prozíravost 2: Bojovník 10 [i] 21:00 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 16: Modleme se za oběti 2 [i] 23:00 Kill Bill [i] 01:15 Prozíravost 2: Zranění 9 [i] 02:15 Prozíravost 2: Bojovník 10 [i] 03:10 Po stopách legend 1: Svatý Grál 6 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Nakolik jste člověkem? 1 [i] 06:00 Rybaření na chalupě: Normanské ostrovy 1 [i] 06:55 Příběhy hraček Jamese Maye 2 [i] 08:00 Predátoři pod lupou 8 [i] 08:35 Predátoři pod lupou 9 [i] 09:10 Poslední vyhynutí 1 [i] 10:10 Hyeny, královny Afriky0 [i] 11:10 Před kamerou : Žraloci 1 [i] 12:10 Podzemí měst 1 [i] 13:00 Úžasná jídla: Grilované potěšení 9 [i] 13:30 Úžasná jídla: Jídlo jako pohlazení na duši 10 [i] 13:55 Anthony Bourdain: Bez předsudků 14 [i] 14:45 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: New York 17 [i] 15:45 Divoké zločiny 2