TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 3/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:45 Kung Fu Panda I. 1/10 [i] 08:10 Tučniaky z Madagaskaru I. 1/10 [i] 08:30 Veľký sen malej zebry [i] 10:20 2 baby na mizine [i] 10:50 Dva a pol chlapa II. 11/24 [i] 11:10 Zoznámte sa s Davom (HD) [i] 13:00 Tvrďas Taylor [i] 15:10 Harry Potter a Tajomná komnata (HD) [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Vo štvorici po opici 2 (HD) [i] 22:35 Elitní zabijaci [i] 00:45 Hanna [i] 02:35 Vo štvorici po opici 2 [i] 04:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 16/25 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 V zakázanom kráľovstve [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Ahoj,braček!: Schovávačka v klobúku 17/28 [i] 07:30 Pingu 5 [i] 07:35 Pingu 6 [i] 07:40 Požiarnik Sam: Príhoda s televízorom 8/15 [i] 07:50 Franklin: Franklinov deň strašenia 8/52 [i] 08:05 Škaredé káčatko: Úžerník [i] 08:35 Garfield II.: Čo sa skrýva v Eddim Gourmandovi. . [i] 08:45 Fidlibumove rozprávky [i] 09:15 Rozum nadovšetko: Potrestaná zvedavosť 2/3 [i] 09:45 Arabela sa vracia 21/26 [i] 10:15 Berlin, Berlin: Vero 30 [i] 11:20 5 proti 5 špeciál [i] 12:20 On air [i] 12:50 Pošta pre teba [i] 13:55 Dve deti, manželka a dcéra: Moja žena, moja dcéra, sťahovanie 3/4 [i] 15:35 Komisár Clouseau na stope [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Trenčiansky hrad [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Osobnosť televíznej obrazovky 2013 [i] 22:50 Člen poroty [i] 00:35 Dve deti, manželka a dcéra: Moja žena, moja dcéra, sťahovanie 3/4 [i] 02:05 Inšpektor Rocca: Pasca [i] 03:40 Člen poroty [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:30 Správy - Hírek [i] 06:35 Správy RTVS z regiónov [i] 06:50 Národnostné správy [i] 07:00 Paralympiáda v Soči 2014: ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: ZJAZD (muži + ženy) [i] 10:00 Televíkend [i] 10:30 Na ceste II.: Na ceste po Golanských výšinách [i] 10:55 Senior klub [i] 11:25 Cesta [i] 11:55 5 minút po dvanástej: Čo s tým, keď láska bolí? [i] 12:55 Zamrznutá planéta [i] 13:50 Cesta na MS 2014 [i] 14:20 Magazín Ligy majstrov [i] 14:55 Kapura [i] 15:35 Farmárska revue [i] 16:00 Prezidentské voľby 2014 [i] 16:30 Sklená múza [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 17:45 Večerníček: Máša a medveď [i] 19:30 Encyklopédia slovenských obcí: Súľov - Hradná [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Hitlerove tajné zbrane [i] 20:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Suzanne Vega [i] 21:20 Keď budem mŕtvy a biely [i] 22:40 Paralympiáda v Soči 2014 [i] 23:10 Československý filmový týždenník [i] 23:20 Správy RTVS "N" [i] 00:10 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:40 TOP STAR [i] 06:05 My Little Pony [i] 06:30 Max Steel [i] 07:00 Cililing a Veľké hry [i] 07:25 Káčerovo [i] 08:20 Arthur a Minimojovia [i] 10:30 Toto sa nerobí [i] 12:35 Slečna na stráženie 2 [i] 14:40 Doba ľadová 3 [i] 16:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:30 TOP STAR [i] 18:00 Profesionáli: Mamachuana 3 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Manželský sľub [i] 23:00 Magnetické tornádo [i] 01:00 Fantastická štvorka a Silver Surfer [i] 02:45 Zašlá sláva Marca Peasa [i] 04:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 MegaDrive 3,4 [i] 05:40 Kutyil s.r.o. II.: Suvenír 14 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 61,62 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:10 Ninja Factor II. 48,49 [i] 09:10 Simpsonovci XVI. 14 [i] 09:35 Faktor strachu V. 25 [i] 10:35 Vytunuj mi fáro 29,30 [i] 11:30 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 8,9/9 [i] 13:30 Ice Road Truckers IV. 2 [i] 14:25 Tak sa vozia milionári 2 [i] 15:00 Návrat siedmich statočných [i] 17:00 VDOVA 7 [i] 18:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY 6 [i] 19:00 DEDIČSTVO: Lúčenie 20 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Fantastická štvorka a Silver Surfer [i] 22:25 Zberači 3,4 [i] 00:30 KRIMI 01:00 Mestečko South Park VI. 14,15 [i] 02:00 Podrazy II. 12/12 [i] 02:25 Podrazy III. 1/7 [i] 02:45 Nitro Circus - Motocyklové akrobácie [i] 03:05 Podrazy - Láska bolí [i] 03:30 Prepáč, si ženatý [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:20 Posel ztracených duší IV. 5 [i] 08:20 Internát VII. 11 [i] 10:00 Ztracený svět II. 21 [i] 11:00 Lovci pokladů I. 19 [i] 12:00 Lovci pokladů I. 20 [i] 13:00 Profil zločinu III. 5 [i] 14:05 Profil zločinu III. 6 [i] 15:15 Pravěk útočí V. 2 [i] 16:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 17:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 18:15 Spider-Man 3 1 [i] 21:00 Sherlock Iii. 2 [i] 22:55 Jak prosté II. 9 [i] 23:50 Myšlenky zločince VII. 17 [i] 00:40 Myšlenky zločince VII. 18 [i] 01:30 Profil zločinu III. 5 [i] 02:25 Profil zločinu III. 6 [i] 03:19 Myšlenky zločince VII. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Lepenková konstrukce [i] 06:00 Jak se to dělá 58 [i] 06:25 Jízda: Svazek [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 09:05 Opravdový podvod 1 [i] 09:30 Opravdový podvod 2 [i] 09:55 Opravdový podvod 3 [i] 10:25 Opravdový podvod 4 [i] 10:50 Muži Yukonu: Z extrému do extrému [i] 11:40 Muži Yukonu: Nováček [i] 12:35 Muži Yukonu: Zamrzlé peklo [i] 13:30 Muži Yukonu: Nelehká rozhodnutí [i] 14:25 Jak se to dělá – vysněné vozy: Rolls-Royce Phantom [i] 14:55 Jak se to dělá – vysněné vozy: Maserati Quattroporte [i] 15:20 Největší loď na světě: Řídicí centrum: mozek lodi [i] 16:15 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem: Vím, co si myslíš [i] 17:10 Jak to dělají? 11 [i] 17:40 Jak to dělají? 12 [i] 18:05 Rychlokurz: Auto na střeše [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Rudé a hlučné [i] 19:00 Pátá rychlost 14 [i] 20:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 20:30 Stodola plná peněz: Dražba automobilů [i] 21:00 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Z Filadelfie vždy se ziskem [i] 22:00 Říční příšery: Atomový vrah [i] 23:00 Bear Grylls: Únik z pekla: Poušť [i] 00:00 Zničeno ve vteřině 15 [i] 00:30 Zničeno ve vteřině 16 [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 01:25 Stodola plná peněz: Dražba automobilů [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích: Z Filadelfie vždy se ziskem [i] 02:50 Říční příšery: Atomový vrah [i] 03:45 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem: Vím, co si myslíš [i] 04:40 Jak to dělají? 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Ondřeje Kukala [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Rajské zahrady [i] 06:15 Okouzlení III 49/52 [i] 07:10 Na cestě po severní Ugandě [i] 07:40 Slovácko sa nesúdí [i] 08:15 Druhý dech: Digitální dojnice 10/13 [i] 09:25 Všechnopárty [i] 10:10 Hercule Poirot [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak se stal švec Dratvička tchánem pana krále [i] 14:00 Rukavička [i] 15:50 Smrt si vybírá [i] 17:20 My všichni školou povinní: První zvonění 1/13 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Půl domu bez ženicha [i] 22:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Velké manévry [i] 00:25 Galashow s latinou [i] 01:50 Sváteční slovo spirituála Biskupského gymnázia v Ostravě Vojtěcha Janšty [i] 02:00 Bydlení je hra [i] 02:20 Vyzkoušejte si... [i] 02:45 Zahrada je hra [i] 03:10 Jak se vede, sousede? [i] 03:55 Chalupa je hra [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:40 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pravěk útočí V 6/6 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:40 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Dva strážníci [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Velká vlastenecká válka: Sovětská rozvědka [i] 11:15 Století létání: Příchod proudových letadel 2/26 [i] 12:10 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii [i] 13:10 Babylon [i] 13:35 Počesku [i] 13:45 Arabeska [i] 15:30 S kuchařem kolem světa: Bali [i] 16:30 Kamera na cestách: Kuba v rytmu salsy [i] 17:25 Zázračná planeta: Machli - tygří královna [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Malý omyl v malém městě 1/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Vlak duchů 1/47 [i] 19:45 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 20:00 Vyhlídka na smrt [i] 22:10 9. rota [i] 00:25 Malá Velká Británie [i] 00:55 Californication V: V pekle zase není tak zle 12/12 [i] 01:25 Queer: Café Marais [i] 01:50 Uchem jehly [i] 02:15 Dělám pohyby... [i] 02:45 V domácím vězení [i] 03:05 Babylon [i] 03:30 Na samotě [i] 03:45 Přísně tajné vraždy [i] 04:00 Ta lidská bezmoc moci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Bakugan 46 [i] 06:45 Batman: Odvážný hrdina 23 [i] 07:10 Chima 11 [i] 07:40 Král džungle 3 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru 2 [i] 08:30 Krok za krokem III 9 [i] 09:00 Nové trable staré Christine IV 2 [i] 09:25 Jeden den v New Yorku [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Irčin románek [i] 14:10 Místo v životě: Návrat 1 [i] 15:25 Taková normální holka [i] 17:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:35 Mentalista IV: Malá rudá knížka 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Vratné lahve [i] 22:25 Star Trek [i] 00:45 Smrtící instinkt [i] 02:20 Novashopping 02:50 DO-RE-MI [i] 03:50 Áčko: Daruji své tělo [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Tron: Povstání I: Odměna 7 [i] 07:15 Mickeyho klubík III: Mickeyho silniční rallye 2/2 [i] 07:45 Dokonalý Spider-Man I: Exkluzivní rozhovor 7 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:30 Top Gear 2010 [i] 10:35 Karel a já [i] 12:20 Jeden z nich je vrah [i] 14:20 Big Ben II: Smrt o Valpuržině noci 7 [i] 16:25 Vraždy v Midsomeru I: Smrt darebáka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Operace Zlomený šíp [i] 00:20 Řezník [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru I: Smrt darebáka [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Kým nás lož nerozdelí [i] 08:15 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi I. 7-8/22 [i] 12:00 Stratená duša I. 13/13, II. 1/22 [i] 14:05 Milujúci manžel [i] 15:55 Levia pasca [i] 17:55 Rosamunde Pilcherová: Plameň lásky [i] 20:00 Láska, deti a veľké srdce: Rodinné šťastie [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Rozorvané srdcia [i] 00:00 Zamilovaná do vraha [i] 01:35 Niekto ma sleduje [i] 03:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 67/129 [i] 04:20 Na streche [i] 04:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 68/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Děkan Spanley [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Daltoni [i] 13:40 Zákon přitažlivosti [i] 15:25 Divoké husy [i] 17:50 Projekt A [i] 19:40 Jonesovi [i] 21:20 Kick-Ass [i] 23:20 Deník mrtvých [i] 01:00 Noc oživlých mrtvol [i] 02:40 96 hodin [i] 04:10 Šupák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:15 Alpské lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:00 Severská kombinace [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:15 Biatlon [i] 14:15 Biatlon [i] 15:00 Severská kombinace [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:30 Atletika [i] 21:15 Skoky na lyžích [i] 22:15 Biatlon [i] 23:00 Biatlon [i] 23:45 Atletika [i] 01:45 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Skandál 1: Prudký pád 5 [i] 06:00 Skandál 1: Roztomilé dítě 1 [i] 07:00 Skandál 1: Špinavá tajemství 2 [i] 08:00 Skandál 2: White Hat's Off 1 [i] 09:00 Skandál 2: The Other Woman 2 [i] 10:00 Skandál 2: Lovecká sezóna 3 [i] 11:00 Skandál 2: Hranatý okruh 4 [i] 12:00 Skandál 2: Všechny cesty vedou k Fitzovi 5 [i] 13:00 Skandál 2: Špióni jako my 6 [i] 14:00 Skandál 2: Vzdor 7 [i] 15:00 Skandál 2: Všechno nejlepší, pane prezidente 8 [i] 16:00 Skandál 2: Odváté pryč 9 [i] 17:00 Skandál 2: Jeden pro psa 10 [i] 18:00 Skandál 2: Zločinec, děvka, idiot a lhář 11 [i] 19:00 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 21:00 Kill Bill [i] 23:15 Prozíravost 2: Zranění 9 [i] 00:15 Prozíravost 2: Bojovník 10 [i] 01:15 Rookie Blue 4: Pátek třináctého 7 [i] 02:15 Rookie Blue 4: K lepšímu, k horšímu 8 [i] 03:10 Po stopách legend 1: Prsten krále Šalamouna / Merlinovy magické poklady 5 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Země v roce 2025 2 [i] 06:00 Na chalupě - Já se svou zeleninou 7 [i] 06:55 Příběhy hraček Jamese Maye 1 [i] 08:00 Predátoři pod lupou 6