Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex IV. 3/18 [i] 12:10 Kobra 11 XVII. 8/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 22/24 [i] 14:10 Monk III. 14/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 19/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 11/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 16/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Hanna (HD) [i] 22:40 AKČNÝ PIATOK: Univerzálny vojak 3: Znovuzrodenie [i] 00:40 Kobra 11 XVII. 8/15 [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 16/25 [i] 02:20 NCIS: Los Angeles II. 22/24 [i] 03:10 Komisár Rex IV. 3/18 [i] 04:00 Kobra 11 XVII. 8/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Sila lásky VI. 27 [i] 06:40 McLeodove dcéry 42 [i] 07:25 Helicops: Smrť na Raveovej párty [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 18/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Občan za dverami [i] 14:20 Reportéri [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Povedz mi, kedy 35/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 19/68 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 5 proti 5 špeciál [i] 21:20 Komisár Clouseau na stope [i] 23:05 Nikto nie je dokonalý [i] 00:05 Helicops: Smrť na Raveovej párty [i] 00:55 Inšpektor Rocca: Podvody [i] 02:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Drišľakoviny: V zajatí EÚ [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Polícia [i] 07:00 Profesionál [i] 07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 Správy - Hírek [i] 07:35 Správy RTVS z regiónov [i] 07:50 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zlatý zmok [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Prasiatko [i] 09:00 Veľké civilizačné ochorenia: Rakovina - nové druhy liečby pre dlhší život [i] 09:45 Mláďatá zo zoo III. [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:40 Fokus právo "N" [i] 11:25 Spektrum vedy: Laboratórium pokročilých technológií [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Vrábeľské deti pradú [i] 12:40 Pod lampou [i] 14:50 Fokus rodina "N" [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Prezidentské voľby 2014 [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Paralympiáda - otvárací ceremoniál [i] 19:00 Večerníček: Kamarát z chodníka [i] 19:05 Máša a medveď: Raz, dva, tri! Rozsvieť vianočný stromček! [i] 19:15 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Výprava na more [i] 19:25 Včielka Maja: Koncert cikád [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Zamrznutá planéta [i] 20:55 Família: V tichu ... [i] 21:20 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Kinorama [i] 21:55 Denunciant [i] 23:30 BJD 2013: Super Trio Henderson Berlin Chamberts (USA) [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Šokujúca zmena 5 [i] 06:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 TOP STAR [i] 07:30 KRIMI 08:00 NOVÝ PANELÁK: Malá pomsta [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Nevestou z donútenia [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Jedovaté keksy [i] 10:55 Už dosť, šéfe! VI. 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 Kosti II. 3 [i] 13:40 OCHRANCOVIA: Zlomená čelusť [i] 14:40 Extrémne prípady: Čierne oči [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Vrátilo sa ti to [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Koľko stojí sloboda [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Doba ľadová 3 [i] 22:30 SLOVENSKO NAŽIVO [i] 00:35 Na hrane temnoty [i] 02:45 Zákon gangu IV. 5 [i] 03:25 KRIMI 03:50 Dokonalá manželka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 MacGyver 30 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 59,60 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:30 Matlock III. 5,6 [i] 10:30 Modrí templári III. 22 [i] 11:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 21 [i] 12:25 Akty X VII. 1/22 [i] 13:35 Profesionáli II.: Sára a sexizmus 17 [i] 14:35 Simpsonovci XVI. 13 [i] 15:05 Takešiho hrad II. 59,60 [i] 16:00 Kutyil s.r.o. II.: Suvenír 14 [i] 16:50 Simpsonovci XVI. 14 [i] 17:20 PANELÁK: Malá pomsta [i] 18:20 PÁLI VÁM TO [i] 19:00 Profesionáli II.: Biankin asistent 18 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Poprava [i] 23:00 Mafstory: Vitaj v rodine, Kto nás sleduje 18,19 [i] 01:00 Zákon gangu IV. 5 [i] 01:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 21 [i] 02:40 Mafstory: Vitaj v rodine, Kto nás sleduje 18,19 [i] 04:10 MacGyver 31 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 1 [i] 08:00 JAG IV. 19 [i] 09:00 Komisař Rex I. 12 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 10 [i] 11:00 Rudá vdova I. 2 [i] 11:55 Posel ztracených duší II. 2 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i] 13:50 Profil zločinu IV. 6 [i] 15:00 JAG IV. 20 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 11 [i] 17:00 Komisař Rex I. 13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 11 [i] 18:55 Rudá vdova I. 3 [i] 19:50 Profil zločinu IV. 7 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 20 [i] 22:00 Naprostá sebedůvěra 1 [i] 23:55 Myšlenky zločince VIII. 8 [i] 00:45 Havaj 5-0 I. 20 [i] 01:35 Naprostá sebedůvěra 1 [i] 03:10 Rudá vdova I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Smrtící výtah/Vznášedlo [i] 06:00 Jak se to dělá 57 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 24 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 07:15 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 08:10 Dvojí přežití: Ostrov hrochů [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek 8 [i] 09:55 Americké zbraně: Winchestrovka pro mladého kovbojského akčního střelce [i] 10:50 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 11:15 Jak se to dělá 60 [i] 11:40 Jak se to dělá 61 [i] 12:10 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i] 12:35 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 13:30 Opravna vraků 2012: VW Bug 1965 Blakea Hamiltona [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Z Filadelfie vždy se ziskem [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 15:20 Hra o peníze 2 [i] 15:50 Králové aukcí: Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Takže ty chceš mít loď [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 5 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 18:05 Králové aukcí: Beatles [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 19:00 Jak se to dělá 55 [i] 19:30 Jak se to dělá: Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče [i] 20:00 Hrůzné okamžiky 13 [i] 21:00 Žoldáci: Soukromé vojenské společnosti [i] 22:00 Tajný svět osobních strážců 3 [i] 22:30 Doznání mafiánů: Frank Cullotta [i] 23:00 Strašení: Strašidelný dům [i] 00:00 Strašení: Byt [i] 00:55 Hrůzné okamžiky 13 [i] 01:50 Žoldáci: Soukromé vojenské společnosti [i] 02:50 Tajný svět osobních strážců 3 [i] 03:20 Doznání mafiánů: Frank Cullotta [i] 03:50 Strašení: Strašidelný dům [i] 04:45 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery V: Ptačí výprava 18/32 [i] 09:50 Abeceda V plus CH [i] 11:15 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Smrt v ráji II 1/8 [i] 15:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:15 Postřehy odjinud [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Dřevák dřevěný [i] 17:05 Besipky: Bičové trauma [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika: Andělíčkář 8/22 [i] 20:55 13. komnata Ondřeje Kukala [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Kolo plné hvězd [i] 23:05 Profesionálové: Šílenec 1/57 [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:35 Malá farma: Dřevák dřevěný [i] 00:55 Sama doma [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí V 5/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 1/26 [i] 09:55 Jak se žije v touze po pohybu podle Jána Piroha [i] 10:10 Vesmír: Hvězdokupy [i] 10:55 Tajemství Bible: Josef [i] 11:50 Království divočiny: Chameleoni oceánu [i] 12:20 Chcete mě? ZJ [i] 12:50 Těžký úděl živočichů za polárním kruhem [i] 13:40 Extrémní města: Bangkok [i] 14:35 Atomoví filmaři [i] 15:25 City Folk 2013: Atény [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:40 Projekt Azorian - Vyzdvižení ponorky K - 129 2/2 [i] 17:35 Kancl III [i] 17:55 Čtyři v tom 2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí V 6/6 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Machli - tygří královna [i] 20:55 3 sezóny v pekle [i] 22:50 Milenec [i] 00:45 Vraždy na dožínky [i] 02:15 Babylon [i] 02:40 Psytrance - extáze bez extáze? [i] 03:05 Boj o děti [i] 03:20 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:30 Hranice bez hranic [i] 03:55 Na počátku byl Palacký [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Postřehy odjinud [i] 04:45 Kancl III [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2558 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Tři sudičky 476 [i] 11:00 Krok za krokem III 8 [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 10 [i] 13:25 Beze stopy II 14 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Cuba Libre 16 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: To bude trhák! 175 [i] 16:30 Krok za krokem III 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III 13 [i] 18:25 Ulice 2559 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy [i] 22:40 Post Coitum [i] 00:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Cuba Libre 16 [i] 01:25 Kriminálka Las Vegas III 13 [i] 02:10 Novashopping 02:40 DO-RE-MI [i] 04:10 Áčko: Jsem muslim [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk V: Karty nelžou 7 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu X: Tlumočnice 9 [i] 08:20 M*A*S*H 29 [i] 09:00 M*A*S*H 30 [i] 09:35 To je vražda, napsala VIII: Vražda na Madisonské třídě 22 [i] 10:35 Policie Hamburk V: Vedlejší účinky 8 [i] 11:35 Rosamunde Pilcher: Padající hvězda [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VII: Čerokíjský tým 1/2 [i] 14:30 Specialisté na vraždy III: Upír 4 [i] 15:30 Castle na zabití I: Za vším hledej ženu 4 [i] 16:25 Komisař Rex I: Tanec na sopce 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Třetí den na farmě [i] 21:20 Vylomeniny [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 Čelisti - Pomsta [i] 01:10 Muž z minulosti [i] 02:55 Specialisté na vraždy III: Upír 4 [i] 03:40 Walker, Texas Ranger VII: Čerokíjský tým 1/2 [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rebeli na strednej 35/135 [i] 07:15 Túžba tela 141/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Sila 135-136 [i] 12:00 V objatí hodvábu 123/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 51/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 105-106/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 87-88/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Doktorka Zoe I. 17-18/22 [i] 22:25 Niekto ma sleduje [i] 00:15 Kým nás lož nerozdelí [i] 01:50 Spomienka na smrť [i] 03:15 Priatelia [i] 04:05 Zakázaná vášeň 5/140 [i] 04:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 67/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Vášeň a cit [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Sk8aři [i] 13:40 Camille [i] 15:25 Poslední čas na lásku [i] 17:05 Divoké husy [i] 19:30 Šupák [i] 21:05 96 hodin [i] 22:45 Noc oživlých mrtvol [i] 00:30 Machete [i] 02:15 Speciální jednotka [i] 04:00 Divoká krása [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Atletika [i] 14:45 Fotbal [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 15:30 Alpské lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:30 Atletika [i] 21:45 Skoky na lyžích [i] 23:15 Fotbal [i] 23:30 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Skandál 1: Nepřítel státu 4 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Soudný den 12 [i] 07:20 Po stopách legend 1: Svatý Grál 6 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Ztráta důvěry 19 [i] 09:20 Dobrá manželka 4: Co je ve schránce? 22 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 12:20 Agentura Jasno 5: Polarizující expres 14 [i] 13:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a dáma od vedle 12 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Účel a prostředky 20 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Cesta před námi 1 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 18:20 Agentura Jasno 5: Mrtvý medvěd přichází 15 [i] 19:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk rozhoduje zápasy playoff 13 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Nevím, že jsem zabil 7 [i] 21:20 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 23:25 Bostonské tornádo [i] 01:25 Havaj 5-0 1: Nevím, že jsem zabil 7 [i] 02:25 Rookie Blue 1: Sloužit nebo chránit 11 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Pláč přivede Harryho 4 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 3: Účel a prostředky 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Země v roce 2025 1 [i] 06:00 Top 10 - Architekti 6 [i] 06:30 Motorshow: Motorshow 10 [i] 07:00 Sportovní vozy 4 [i] 08:00 Pátrací a záchranná pohotovost 5 [i] 08:55 Sběrači: Adella a Teri 4 [i] 09:50 Rodinný tábor pro spratky 3 [i] 10:50 Divoké zločiny 3