TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex IV. 2/18 [i] 12:10 Kobra 11 XVII. 7/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 21/24 [i] 14:10 Monk III. 13/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 18/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 10/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 15/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa II. 10/24 [i] 23:05 Krok za krokom VI. 18/24 [i] 23:30 Monk III. 13/16 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 15/25 [i] 01:20 Kobra 11 XVII. 7/15 [i] 02:05 NCIS: Los Angeles II. 21/24 [i] 02:50 Komisár Rex IV. 2/18 [i] 03:40 Kobra 11 XVII. 7/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Sila lásky VI. 26 [i] 06:50 McLeodove dcéry 41 [i] 07:35 Helicops: Rok draka [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 17/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:45 Bláznivo zamilovaní: Pohladkanie päsťou 34/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 18/68 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Oteckovo dievčatko [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Sherlock III.: Prázdne máry 1/3 [i] 23:45 Helicops: Rok draka [i] 00:35 Autosalón [i] 00:55 Slovensko v obrazoch [i] 01:20 Svet v obrazoch [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:20 Sila lásky VI. 26 [i] 04:05 Bláznivo zamilovaní: Pohladkanie päsťou 34/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 Správy - Hírek [i] 07:35 Správy RTVS z regiónov [i] 07:50 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Kolieskové korčule [i] 09:00 Noc v archíve: Päť rokov Noci v archíve [i] 10:00 Pred rokmi... [i] 10:30 História zapísaná do kameňa [i] 11:20 Maďarský magazín [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:40 Verejná lyrika [i] 13:20 Pavel Vančík jubiluje: Počúvajme slnko [i] 14:25 Senior klub-magazín [i] 14:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Prezidentské voľby 2014 [i] 16:30 Kultúrna pasovačka [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Mláďatá zo zoo III. [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Kamarát z chodníka [i] 18:50 Máša a medveď: Do jari ma nebuďte [i] 18:55 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Rogalo [i] 19:05 Včielka Maja: Podozrivá záležitosť [i] 19:30 Narodení v divočine: Malá žirafa [i] 19:35 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Veľké civilizačné ochorenia: Rakovina - nové druhy liečby pre dlhší život [i] 20:50 Spektrum vedy: Laboratórium pokročilých technológií [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:35 Góly - body - sekundy [i] 21:40 MS juniorov v Jasnej [i] 22:10 Pod lampou [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 15 [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 TOP STAR [i] 07:25 KRIMI 07:55 NOVÝ PANELÁK: Hladina alfa [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Tomu chlapcovi ide o život [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Horor na lodi [i] 10:55 Už dosť, šéfe! VI. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 Kosti II. 2 [i] 13:35 OCHRANCOVIA: Než príde smrť [i] 14:35 Extrémne prípady: Cigáň nedostane mobil [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Ohrdnutý milenec [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Zlomená čelusť [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Malá pomsta [i] 21:30 Profesionáli: Šmejdi 7 [i] 22:30 Hoď svišťom: Dôkaz lásky [i] 23:15 Mafstory 2012: Drobec [i] 23:55 Šokujúca zmena 5 [i] 00:55 CSI: Kriminálka Las Vegas XIV. 1/22 [i] 02:00 Kosti II. 2 [i] 02:40 Hawaii 5.0 III. 4 [i] 03:20 Dexter VI. 9 [i] 04:10 KRIMI 04:35 NOVÝ PANELÁK: Malá pomsta [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 MacGyver 29 [i] 05:55 MegaDrive 2 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 57,58 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:25 Matlock III. 3,4 [i] 10:35 Modrí templári III. 21 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 20 [i] 12:25 Akty X VI. 22/22 [i] 13:40 Profesionáli II.: Forenzný kriminalista 16 [i] 14:40 Simpsonovci XVI. 12 [i] 15:10 Takešiho hrad II. 57,58 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. II.: Šípky 13 [i] 16:55 Simpsonovci XVI. 13 [i] 17:25 PANELÁK: Hladina alfa [i] 18:25 PÁLI VÁM TO [i] 19:05 Profesionáli II.: Sára a sexizmus 17 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 1/22 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 7 [i] 22:30 Hawaii 5.0 III. 4 [i] 23:25 Dexter VI: . 9 [i] 00:35 American Horror Story 8,9 [i] 02:15 Mestečko South Park VI. 8,9 [i] 03:00 Sladký život PLAYMATE II.: ˘ 6,7 [i] 03:55 Matlock III. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan VI. 17 [i] 08:00 JAG IV. 18 [i] 09:00 Komisař Rex I. 11 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 9 [i] 11:00 Rudá vdova I. 1 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 1 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 9 [i] 13:55 Profil zločinu IV. 5 [i] 15:00 JAG IV. 19 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 10 [i] 17:00 Komisař Rex I. 12 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 10 [i] 18:55 Rudá vdova I. 2 [i] 19:50 Profil zločinu IV. 6 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba V. 15 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba V. 16 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba V. 15 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba V. 16 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Dávnověké paprsky smrti/Skunk/Co je neprůstřelné? [i] 06:00 Jak se to dělá 56 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 23 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 07:15 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 08:10 Dvojí přežití: Návrat z Afriky [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek 8 [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Rozdělené území [i] 10:50 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 11:15 Jak se to dělá 57 [i] 11:40 Jak se to dělá 58 [i] 12:10 Jak se to dělá 59 [i] 12:35 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 13:30 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Herec/závodník [i] 14:25 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů: Malá auta [i] 15:20 Zlatá horečka – Aljaška: Porucha [i] 16:15 Potápění za zlatem – pod ledem: Buldozery a draci [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 4 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 18:05 Králové aukcí: Skee-Ball/starožitné rybářské potřeby [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 19:00 Jak se to dělá 54 [i] 19:30 Jak se to dělá: Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Jako kaskadéři [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 21:00 Hra o peníze 2 [i] 21:30 Králové aukcí: Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě 1 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 23:00 Štvanice: Co předcházelo [i] 00:00 Jak jsme vynalezli svět: Letadla [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Jako kaskadéři [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 01:50 Hra o peníze 2 [i] 02:20 Králové aukcí: Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia [i] 02:50 Válka skladů v Kanadě 1 [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 03:50 Štvanice: Co předcházelo [i] 04:45 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery V: Srdce ze zlata 17/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Seznamka 9/92 [i] 15:10 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 Případy inspektora Lynleyho I - II: Pádné důvody 7/8 [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 01:00 Bydlení je hra [i] 01:25 Pod pokličkou [i] 01:45 Designtrend [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Zatracené jaro 18/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí V 4/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Daleko od ní [i] 10:45 Architektura: Andrea Palladio: Vila Barbaro 33/45 [i] 11:15 Počesku [i] 11:25 Letecké katastrofy V.: Přistání v [i] 12:10 Po stopách 2. sv. války 2/3 [i] 13:10 Národní klenoty [i] 13:40 Vínečko ll [i] 14:10 Auto roku 2014 v České republice [i] 14:35 Auto Moto Revue [i] 15:00 Postřehy odjinud [i] 15:10 Hrozba za severním polárním kruhem [i] 15:55 Tajemství Bible: Josef [i] 16:45 Kráska a žralok [i] 17:30 Kancl III [i] 17:50 Zázračná planeta: Harpyje - lovec opic [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Pravěk útočí V 5/6 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kuba v rytmu salsy [i] 21:00 Vražda v salonním coupé [i] 22:35 Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou [i] 23:45 Queer: Café Marais [i] 00:10 Bratři a sestry V: Díky za vzpomínky 12/22 [i] 00:55 Nedej se: Pichlavá záležitost [i] 01:20 Chcete je? ZJ [i] 01:25 Náš venkov: Sudetské rodeo [i] 01:55 Putování za muzikou [i] 02:20 Národní klenoty [i] 02:45 Sportem ke štěstí [i] 03:10 Přežijí rok 2003? [i] 03:25 Babylon [i] 03:55 Mladí žijí přírodou [i] 04:05 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Postřehy odjinud [i] 04:50 Kancl III [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2557 [i] 09:50 Kriminálka Anděl III: Klíč 5 [i] 11:00 Krok za krokem III 7 [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 9 [i] 13:25 Beze stopy II 13 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Netvor 15 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Zhasni! 174 [i] 16:30 Krok za krokem III 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III 12 [i] 18:25 Ulice 2558 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tři sudičky 476 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:10 XXX: Nová dimenze [i] 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Netvor 15 [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas III 12 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Vítej na světě: Myslitel 5 [i] 02:40 Nové trable staré Christine IV 1 [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:10 Áčko: Zemřel mi milenec [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk V: Vykradač hrobů 6 [i] 07:10 Vraždy v Kitzbühelu X: Vražedná výhra 8 [i] 08:20 M*A*S*H 28 [i] 09:05 M*A*S*H 29 [i] 09:35 To je vražda, napsala VIII: Odznak cti 21 [i] 10:35 Policie Hamburk V: Karty nelžou 7 [i] 11:35 Rosamunde Pilcher: Ráj snů [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VII: Ředitel 14 [i] 14:30 Specialisté na vraždy III: Starosti jedné matky 3 [i] 15:30 Castle na zabití I: Ruská ruleta 3 [i] 16:25 Komisař Rex I: Smrt starých dam 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Rambo [i] 22:10 Ano, šéfe! [i] 23:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Společné zadostiučinění 11 [i] 00:25 Myšlenky zločince VI: Vůně smrti 14 [i] 01:20 Slunečno, místy vraždy II: Temné bažiny 10 [i] 02:10 Specialisté na vraždy III: Starosti jedné matky 3 [i] 03:00 Walker, Texas Ranger VII: Ředitel 14 [i] 03:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rebeli na strednej 34/135