Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex III. 12/12 [i] 12:10 Kobra 11 XVII. 5/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 19/24 [i] 14:10 Monk III. 11/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 16/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 8/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 13/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa II. 8/24 [i] 23:00 Krok za krokom VI. 16/24 [i] 23:30 Monk III. 11/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 13/25 [i] 01:20 Kobra 11 XVII. 5/15 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles II. 19/24 [i] 02:55 Komisár Rex III. 12/12 [i] 03:40 Kobra 11 XVII. 5/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 24 [i] 06:45 McLeodove dcéry 39 [i] 07:25 Helicops: Krvavé obchody [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 15/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Postav dom , zasaď strom [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Čau, láska, čau 32/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 16/68 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel: Odtlačok 9/9 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Sivá zóna 9/24 [i] 23:30 Helicops: Krvavé obchody [i] 00:20 Grand hotel: Odtlačok 9/9 [i] 01:45 Občan za dverami [i] 02:15 Dámsky klub [i] 03:45 Bláznivo zamilovaní: Čau, láska, čau 32/52 [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 Správy - Hírek [i] 07:35 Správy RTVS z regiónov [i] 07:50 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 09:20 Pesničky z Hviezdičky: Modelka [i] 09:25 Trezor: Diagnóza doktora Zechentera [i] 09:50 Svorka: Byť dravcom [i] 10:15 Národnostný magazín: Ruský [i] 10:45 Fokus práca "N" [i] 11:30 Športové ozveny [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 MS juniorov v Jasnej [i] 12:30 MS juniorov v Jasnej [i] 14:10 Diskriminácia sa ma (do)týka [i] 14:25 Família [i] 14:50 Orientácie [i] 15:30 Krásna Hôrka [i] 16:00 Prezidentské voľby 2014 [i] 16:20 Hokej - Extraliga [i] 19:00 Večerníček: Kamarát z chodníka [i] 19:10 Kipper: Tigríkova baterka [i] 19:15 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Výlet balónom [i] 19:25 Včielka Maja: Flip vo väzení [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Posledné dni Sovietskeho zväzu [i] 21:00 Ambulancia: Rakovina hrubého čreva spočiatku nebolí [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:35 Góly - body - sekundy [i] 21:40 MS juniorov v Jasnej [i] 22:10 Borgiovci I. 2 [i] 23:05 Kinorama [i] 23:30 Kvarteto [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 TOP STAR [i] 07:25 KRIMI 07:55 NOVÝ PANELÁK: Pohroma [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Zabil si mi ovce [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Som pre teba drahý [i] 10:55 Už dosť, šéfe! VI. 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 Kosti 22/22 [i] 13:30 OCHRANCOVIA: Deti na polovicu [i] 14:30 Extrémne prípady: Sestra a brat [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Družka [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Obťažuje ma šéf [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Darčeky [i] 21:30 VDOVA 7 [i] 22:30 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT [i] 00:05 Profesionáli: Olympijská pochodeň 6 [i] 01:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 13 [i] 02:10 Kosti 22/22 [i] 02:50 KRIMI 03:15 NOVÝ PANELÁK: Darčeky [i] 04:00 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 MacGyver 27 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 53,54 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:25 Matlock II. 23,24/24 [i] 10:35 Modrí templári III. 19 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 18 [i] 12:25 Akty X VI. 20 [i] 13:40 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 14:40 Simpsonovci XVI. 10 [i] 15:10 Takešiho hrad II. 53,54 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. II.: Rozvod 11 [i] 17:00 Simpsonovci XVI. 11 [i] 17:25 PANELÁK: Pohroma [i] 18:25 PÁLI VÁM TO [i] 19:05 Profesionáli II.: Nudisti 15 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII I. 13 [i] 21:25 2. svetová vojna v 9 [i] 22:35 Letecké katastrofy IV. 7 [i] 23:40 Zločinci III. 1/20 [i] 00:10 Walking Dead II. 11,12 [i] 02:00 Mestečko South Park VI. 4,5 [i] 02:45 Sladký život PLAYMATE II.: ˘ 2,3 [i] 03:30 Matlock II. 23,24/24 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan VI. 15 [i] 08:00 JAG IV. 16 [i] 09:00 Komisař Rex I. 9 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 7 [i] 11:00 Drzá Jordan VI. 16 [i] 12:00 Kráska a zvíře I. 21 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i] 13:55 Profil zločinu IV. 3 [i] 15:00 JAG IV. 17 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 8 [i] 17:00 Komisař Rex I. 10 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 8 [i] 19:00 Kráska a zvíře I. 22 [i] 19:55 Profil zločinu IV. 4 [i] 21:00 Jak prosté II. 9 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 8 [i] 22:55 Havaj 5-0 I. 17 [i] 23:50 Společná terapie I. 11 [i] 00:40 Jak prosté II. 9 [i] 01:30 Havaj 5-0 I. 17 [i] 02:15 Společná terapie I. 11 [i] 02:55 Profil zločinu IV. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Močení na třetí kolejnici [i] 06:00 Jak se to dělá 54 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 21 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Doba velkých amerických zisků [i] 07:15 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 08:10 Dvojí přežití: Unášeni mořem [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek 6 [i] 09:55 Zlato z džungle: Zoufalé kroky [i] 10:50 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 11:15 Jak se to dělá 51 [i] 11:40 Jak se to dělá 52 [i] 12:10 Jak se to dělá 53 [i] 12:35 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 13:30 Pátá rychlost 10 [i] 14:25 Dvojí přežití: Trosečníci [i] 15:20 Nejpodivnější na světě: Místa [i] 16:15 V zákulisí evropského mistrovství 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 2 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 18:05 Králové aukcí: Pásy cudnosti/pozemková listina z Georgie [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Jako kaskadéři [i] 19:00 Jak se to dělá 52 [i] 19:30 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Začíná sezona načerno páleného alkoholu [i] 21:00 Muži Yukonu: Žádné slitování [i] 22:00 Porter Ridge: Ber nebo neber [i] 22:30 Ropa za humny: Baroni na humnech [i] 23:00 Amišská mafie: Vzkříšení [i] 00:00 Argo: Skutečný příběh [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Začíná sezona načerno páleného alkoholu [i] 01:50 Muži Yukonu: Žádné slitování [i] 02:50 Porter Ridge: Ber nebo neber [i] 03:20 Ropa za humny: Baroni na humnech [i] 03:50 Amišská mafie: Vzkříšení [i] 04:45 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery V: Jeden dlouhý den 15/32 [i] 09:50 13. komnata Barbary Lukešové [i] 10:15 Reportéři ČT [i] 11:00 Příběhy slavných - Nataša Gollová [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Slovácko sa nesúdí [i] 15:05 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Písmo 9/26 [i] 21:48 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 22:50 Protiúder II 6/10 [i] 23:40 MI5 III 1/10 [i] 00:30 Hobby naší doby [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Kde bydlely princezny [i] 02:10 Pod pokličkou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pravěk útočí V 2/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kráska a žralok [i] 09:45 Archa Noemova [i] 10:30 Království divočiny: Chameleoni oceánu [i] 11:00 Nedej se: Pichlavá záležitost [i] 11:30 Křesťanský magazín [i] 11:55 Král Šumavy [i] 12:25 Velká vlastenecká válka: Blokáda [i] 13:15 Letecké katastrofy V.: Přistání na [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:45 Tajemství Bible: Skála jménem Petr [i] 15:35 Počesku [i] 15:45 Po stopách 2. sv. války 2/3 [i] 16:50 Hrozba za severním polárním kruhem [i] 17:35 Kancl III [i] 17:55 Vesmír: Hvězdokupy [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Pravěk útočí V 3/6 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Sovětská rozvědka [i] 20:55 Letecké katastrofy V.: Přistání v [i] 21:45 Čest a sláva [i] 23:10 Sestřička Jackie: Steakový nůž 7/12 [i] 23:40 Californication V: V pekle zase není tak zle 12/12 [i] 00:10 Babylon [i] 00:35 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 01:35 Punk's not dead [i] 02:00 Komu se nelení... [i] 02:20 Hranice bez hranic [i] 02:45 Střecha Evropy [i] 03:05 Hledání kompromisů [i] 03:15 Sabotáž [i] 03:40 Ghetto jménem Baluty [i] 04:40 Postřehy odjinud [i] 04:50 Kancl III [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2555 [i] 09:50 Kriminálka Anděl III: Noční taxi 4 [i] 11:00 Krok za krokem III 5 [i] 11:25 Nové trable staré Christine III 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 7 [i] 13:25 Beze stopy II 11 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Schizofrenici 13 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Chřipka Jiřina 172 [i] 16:30 Krok za krokem III 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III 10 [i] 18:25 Ulice 2556 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Žít není povinnost 475 [i] 21:30 Víkend: Ohrožený druh [i] 22:20 Námořní vyšetřovací služba III: Krvavá lázeň 21 [i] 23:10 Muž s posláním 16 [i] 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Schizofrenici 13 [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas III 10 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Vítej na světě: První úchop 3 [i] 02:35 Pan Am 14 [i] 03:20 Nové trable staré Christine III 9 [i] 04:15 Áčko: Vzrušuji se ve vzduchu [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk V: Cena štěstí 4 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu X: Čistý řez 6 [i] 08:25 M*A*S*H 26 [i] 09:10 M*A*S*H 27 [i] 09:45 To je vražda, napsala VIII: Den mrtvých 19 [i] 10:45 Policie Hamburk V: Rodinný cirkus 5 [i] 11:40 Rosamunde Pilcher: Květiny v dešti [i] 13:35 Walker, Texas Ranger VII: Ztracení hoši 12 [i] 14:35 Specialisté na vraždy III: Panenská pálenka 1 [i] 15:30 Castle na zabití I 1 [i] 16:25 Komisař Rex I: Dokonalá vražda 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Slunce, seno, jahody [i] 21:40 Ano, šéfe! [i] 22:55 Myšlenky zločince VIII 2 [i] 23:55 Spravedlnost v krvi II: Modrá a černá 6 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny V: Čas běží 12 [i] 01:50 Specialisté na vraždy III: Panenská pálenka 1 [i] 02:35 Walker, Texas Ranger VII: Ztracení hoši 12 [i] 03:20 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 03:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rebeli na strednej 32/135 [i] 07:10 Túžba tela 138/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Sila 129-130 [i] 12:00 V objatí hodvábu 120/200 [i] 12:50 Doňa Barbara 48/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 99-100/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 81-82/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy III. 2/15 [i] 21:35 Sila 131-132 [i] 23:35 Bolesti slávnych III. 10/16 [i] 00:25 Sex v meste V. 1-2/8 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:10 Frasier [i] 02:35 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:15 L.O.V.E. [i] 04:00 Zakázaná vášeň 2/140 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 43/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Děkan Spanley [i] 13:55 Ohnivá smršť [i] 15:40 American Teen [i] 17:30 Kapela přijela [i] 19:05 Warholka [i] 20:40 Štvanec IRA [i] 22:45 Noční incident [i] 00:15 Zběsilý útěk [i] 02:10 Obyčejný spratek [i] 04:00 Gambler [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Watts [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Tenis [i] 12:15 Tenis [i] 13:15 Tenis [i] 14:15 Tenis [i] 15:15 Tenis [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Box [i] 21:30 Watts [i] 22:00 Skoky na lyžích [i] 23:00 Motokros [i] 23:30 Watts [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Skandál 1: Roztomilé dítě 1