Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zlaté manželky [i] 09:30 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex III. 11/12 [i] 12:10 Kobra 11 XVII. 4/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 18/24 [i] 14:10 Monk III. 10/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 15/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 7/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 12/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa II. 7/24 [i] 23:05 Krok za krokom VI. 15/24 [i] 23:30 Monk III. 10/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 12/25 [i] 01:20 Komisár Rex III. 10-11/12 [i] 03:55 Kobra 11 XVII. 4/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Počasie [i] 05:45 Sila lásky VI. 23 [i] 06:35 McLeodove dcéry 38 [i] 07:15 Helicops: Brodského variant [i] 08:05 Správy RTVS "N" [i] 08:50 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 14/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Kolonáda 8/13 [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Glória 31/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:45 Extrémni experti 15/68 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Edith Piaf [i] 22:30 Tonyho pomsta 8/8 [i] 23:35 Prežiť! [i] 00:25 Helicops: Brodského variant [i] 01:15 Tonyho pomsta 8/8 [i] 02:20 Dámsky klub [i] 03:45 Bláznivo zamilovaní: Glória 31/52 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Pesničky z Hviezdičky: Rodinná aféra [i] 08:55 Jaskyňa zabudnutých snov [i] 10:20 Tvárou v tvár [i] 10:45 Fokus rodina "N" [i] 11:30 Miestopis cechov a manufaktúr: Hrebenári z Radvane [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Piesne domova: Zlatá záhrada [i] 13:05 Odpískané [i] 13:30 Magazín Ligy majstrov [i] 14:00 Magazín FIFA [i] 14:30 Športové ozveny [i] 15:05 Autosalón [i] 15:30 Národnostný magazín: Ruský [i] 16:00 Prezidentské voľby 2014 [i] 16:30 Kultúrna pasovačka [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Svorka: Byť dravcom [i] 18:25 GEN.Sk: Július Krempaský [i] 18:45 Večerníček: Kamarát z chodníka [i] 18:50 Kipper: Bazénik [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Kočovný cirkus [i] 19:10 Včielka Maja: Maja a stonožka Hieronym [i] 19:30 Narodení v divočine: Sloník [i] 19:35 V oku mora [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Futbalista roka [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:35 Góly - body - sekundy [i] 21:40 MS juniorov v Jasnej [i] 22:10 Koža, v ktorej žijem [i] 00:05 On air [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVÉ BÝVANIE [i] 06:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 TOP STAR [i] 07:30 KRIMI 08:00 NOVÝ PANELÁK: Náramok [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Bývalá bola magor [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Matke preskočilo [i] 10:55 Už dosť, šéfe! VI. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 Kosti 21 [i] 13:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Dohoda [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Deti na polovicu [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 70 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Pohroma [i] 21:30 KUKÁTKO [i] 22:30 DEDIČSTVO: Lúčenie 20 [i] 23:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. - PREMIÉRA 6 [i] 00:30 Pekelná jazda 2 [i] 02:25 KRIMI 02:50 NOVÝ PANELÁK: Pohroma [i] 03:35 DEDIČSTVO: Lúčenie 20 [i] 04:20 Pekelná jazda 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Tajomstvá histórie II. 2 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 51,52 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:25 Červený barón [i] 11:05 Modrí templári III. 18 [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 17 [i] 12:55 Akty X VI. 19 [i] 14:00 Profesionáli II.: Čierna vdova 13 [i] 15:05 Simpsonovci XXIII. 20 [i] 15:30 Takešiho hrad II. 51 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. II.: Výbavička 10 [i] 16:55 Simpsonovci XVI. 10 [i] 17:25 PANELÁK: Náramok [i] 18:25 PÁLI VÁM TO [i] 19:00 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 22/22 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 6 [i] 22:30 Wanted [i] 00:40 Biele goliere III. 12 [i] 01:40 Akty X VI. 19 [i] 02:30 Mestečko South Park VI. 1,3/17 [i] 03:15 Sladký život PLAYMATE: ˘ 15/15 [i] 03:35 Sladký život PLAYMATE II.: ˘ 1/16 [i] 04:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 22/22 [i] 04:40 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan VI. 14 [i] 07:55 JAG IV. 15 [i] 08:55 Komisař Rex I. 8 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 6 [i] 11:00 Drzá Jordan VI. 15 [i] 11:55 Kráska a zvíře I. 20 [i] 12:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 6 [i] 13:50 Profil zločinu IV. 2 [i] 14:55 JAG IV. 16 [i] 15:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 7 [i] 16:55 Komisař Rex I. 9 [i] 17:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 7 [i] 18:50 Kráska a zvíře I. 21 [i] 19:50 Profil zločinu IV. 3 [i] 21:00 Přinucen k boji 1 [i] 23:00 Laskavý dotek I. 1 [i] 23:55 Vzpomínky II. 1 [i] 00:45 Přinucen k boji 1 [i] 02:30 Laskavý dotek I. 1 [i] 03:15 Vzpomínky II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 1 [i] 06:00 Jak se to dělá 53 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 20 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Peníze na udici [i] 07:15 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 08:10 Dvojí přežití: Zamrzlé pláně [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek 5 [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Buchar [i] 10:50 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 11:15 Jak se to dělá 48 [i] 11:40 Jak se to dělá 49 [i] 12:10 Jak se to dělá 50 [i] 12:35 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Snižování počtů [i] 14:25 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 2 [i] 15:20 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Sníh [i] 15:50 V nejhorším případě: Jak přežít zemětřesení [i] 16:15 Muži Yukonu: Zamrzlé peklo [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 1 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 18:05 Králové aukcí: Replika kytary Erica Claptona/basebalová kartička s Andym Pafkem z roku 1952 [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Leje jako z konve [i] 19:00 Jak se to dělá 51 [i] 19:30 Jak se to dělá: Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Vozidla [i] 21:00 Nejhrůznější záběry: Dovolená [i] 22:00 Záhady mimozemšťanů: Okres Bucks [i] 23:00 Setkání s mimozemšťany: Invaze [i] 00:00 Zakázané: Nebezpečné hry [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Vozidla [i] 01:50 Nejhrůznější záběry: Dovolená [i] 02:50 Záhady mimozemšťanů: Okres Bucks [i] 03:50 Setkání s mimozemšťany: Invaze [i] 04:45 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery V: Láska a posedlost 14/32 [i] 09:50 Zázraky přírody [i] 11:00 První republika: Módní salon Valenta 7/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot XI [i] 15:55 Uvolněte se, prosím [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Případy 1. oddělení: Totožnost 9/14 [i] 21:05 Čtvrtá hvězda: Zázrak 9/12 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Kriminálka Paříž: Seznamka 9/92 [i] 23:10 MI5 III 1/10 [i] 00:05 Na stopě [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Bydlení je hra [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Sváteční slovo spirituála Biskupského gymnázia v Ostravě Vojtěcha Janšty [i] 02:05 Chalupa je hra [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí V 1/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Trabantem napříč Afrikou [i] 10:35 S kuchařem kolem světa: Bali [i] 11:30 Babylon [i] 12:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:25 City Folk 2013: Praha [i] 12:55 Po stopách 2. sv. války 1/3 [i] 13:55 Československý filmový týdeník 1964 979/2379 [i] 14:05 O poklad Anežky České [i] 14:50 Bitva na Harzhornu [i] 15:45 Projekt Azorian - Vyzdvižení ponorky K - 129 1/2 [i] 16:35 Vesmír: Deset způsobů, jak zničit [i] 17:20 Kancl III [i] 17:45 Delfská věštírna [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí V 2/6 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii [i] 21:05 Hrozba za severním polárním kruhem [i] 21:55 Výstřel [i] 23:40 Tristana [i] 01:15 Uchem jehly [i] 01:45 City Folk 2013: Praha [i] 02:10 Za zdí [i] 02:40 Třicetiletá odyssea občana Blažka [i] 02:55 Babylon [i] 03:25 Vizovická pekárna [i] 03:40 Zůstat nebo odejít? [i] 04:00 Přísně tajné vraždy [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Postřehy odjinud [i] 04:45 Kancl III [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2554 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: Ukradené odhalení 39 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Nové trable staré Christine III 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 6 [i] 13:25 Beze stopy II 10 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Rodinný hotel 12 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Hurá do života! 171 [i] 16:30 Krok za krokem III 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III 9 [i] 18:25 Ulice 2555 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Noční taxi 4 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Exil 14 [i] 22:20 Lovci zločinců 9 [i] 23:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Buď hodná holka 3 [i] 00:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka V 9 [i] 01:05 Vítej na světě: První krůčky 2 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Přestávka ve vysílání 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk V: Hodina duchů 3 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu X: Stříbrný poklad 5 [i] 08:25 M*A*S*H 25 [i] 09:10 M*A*S*H 26 [i] 09:45 To je vražda, napsala VIII: Naprogramovaná vražda 18 [i] 10:45 Policie Hamburk V: Cena štěstí 4 [i] 11:40 Rosamunde Pilcher: To hlavní je láska [i] 13:35 Walker, Texas Ranger VII: Na hranici 11 [i] 14:35 Specialisté na vraždy II: Růžový kavalír 8 [i] 15:30 Komisař Rex I 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Ledová koupel 248 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Francouzská spojka [i] 01:35 Nedokonalé zločiny V: Otcův stín 11 [i] 02:35 Specialisté na vraždy II: Růžový kavalír 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rebeli na strednej 31/135 [i] 07:10 Túžba tela 137/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Dr. Oz II. [i] 10:40 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:00 V objatí hodvábu 119/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 47/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 97-98/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 79-80/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 9/23 [i] 21:35 Sila 129-130 [i] 23:35 Bolesti slávnych III. 9/16 [i] 00:25 Sex v meste IV. 17-18/18 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:10 Frasier [i] 02:35 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 03:55 Zakázaná vášeň 1/140 [i] 04:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 42/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Jeden a půl rytíře [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jízda [i] 13:50 V zajetí rychlosti [i] 16:05 Děkan Spanley [i] 17:55 Ohnivá smršť [i] 19:35 Obyčejný spratek [i] 21:35 Czech Made Man [i] 23:05 Zběsilý útěk