TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 2/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:20 Kung Fu Panda I. 16/16 [i] 07:45 Tučniaky z Madagaskaru 16/16 [i] 08:10 Krok za krokom VI. 14/24 [i] 08:35 Madagaskar [i] 10:10 Harry Potter a Kameň mudrcov (HD) [i] 13:00 Šmolkovia (HD) [i] 14:55 Hancock (HD) [i] 16:40 Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Asterix a Obelix v službách jej veličenstva [i] 22:40 Špinavé prachy [i] 00:40 Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života [i] 02:30 Špinavé prachy [i] 03:55 Monk III. 9/16 [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Drišľakoviny: Drišľakreality [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Ahoj,braček!: Boľavý zub 16/28 [i] 07:15 Pingu 3 [i] 07:25 Pingu 4 [i] 07:30 Požiarnik Sam: Stanovanie bez stanu 7/15 [i] 07:45 Franklin: Franklin má nocľažníka 7/52 [i] 07:55 Škaredé káčatko: Šťastný koniec [i] 08:25 Garfield II.: Šťastný modrý vtáčik [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Život rýb: Dynamika [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme II.: Brazília [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Vražda Rogera Ackroyda [i] 15:30 Zlatá klasika: Havrania cesta [i] 17:05 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kolonáda 8/13 [i] 21:15 Sprisahanie strelného prachu 2/2 [i] 22:55 Komisárka: Raťafák 1/26 [i] 23:45 Komisárka: Čokoládový kráľ 2/26 [i] 00:35 Agatha Christie : Poirot: Vražda Rogera Ackroyda [i] 02:15 Sprisahanie strelného prachu 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Test magazín: Tablety [i] 09:40 Muž, ktorý zachránil svet [i] 10:35 Família [i] 11:05 Múdra Gabriela [i] 12:20 On air [i] 12:45 Orientácie [i] 13:10 Slovo [i] 13:15 Spomíname na Pavla Mikulíka: Ráno pod mesiacom [i] 14:20 Folklórne slávnosti pod Poľanou: Naše dediny [i] 15:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni E. Morriconeho [i] 16:00 Prezidentské voľby 2014 [i] 16:25 Hokej - Extraliga - zápasy [i] 18:55 Večerníček: Kamarát z chodníka [i] 19:00 Kipper: Prasiatkov bratranček [i] 19:10 Okrúhlych dvadsať [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dokumentárny klub: Jaskyňa zabudnutých snov [i] 21:30 MS juniorov v Jasnej [i] 22:05 Noc v archíve: Olympiáda [i] 23:05 Odpískané [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Počasie [i] 00:25 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:45 Ultimate Spider-man [i] 08:40 Slečna na stráženie [i] 10:40 Káčerovo [i] 11:30 Šéf v utajení 9/9 [i] 12:30 Šéf v utajení II. 1/22 [i] 13:40 "Na samotě u lesa" [i] 15:45 Útok na Spojené štáty [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Wanted [i] 23:00 Skrytá identita [i] 01:05 Rodinné tajomstvá [i] 02:55 Skrytá identita [i] 04:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Pekelná výzva 8 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:10 Ninja Factor II. 46,47 [i] 09:05 Tak sa vozia milionári 1/13 [i] 09:30 Faktor strachu V. 24 [i] 10:40 Vytunuj mi fáro 29,30 [i] 11:40 SVET ZÁZRAKOV [i] 12:30 Gigantické presuny IV. 2 [i] 13:30 Tajomstvá histórie II. 2 [i] 14:35 Zemetrasenia 4 [i] 15:35 Terénne monštrá II. 2 [i] 16:35 Zberači 2 [i] 17:40 Fantastická štvorka [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Červený barón [i] 23:10 Šesť vrážd stačí, mamička [i] 01:10 KRIMI 01:40 Mestečko South Park VI. 12,13 [i] 02:30 Podrazy II. 10,11 [i] 03:15 Nitro Circus - Motocyklové akrobácie [i] 03:35 Podrazy - Láska bolí [i] 04:00 Šesť vrážd stačí, mamička [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 JAG III. 2 [i] 08:00 JAG III. 3 [i] 09:00 Spider-Man 2 1 [i] 11:25 Sestra Hawthornová I. 6 [i] 12:20 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 14:10 Vražedná čísla II. 16 [i] 15:10 Vražedná čísla II. 17 [i] 16:10 Sherlock Iii. 1 [i] 18:00 Profil zločinu IV. 12 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 21:00 Bažina 1 [i] 22:45 Vzpomínky II. 8 [i] 23:45 Profil zločinu IV. 12 [i] 00:50 Myšlenky zločince VII. 16 [i] 01:40 Bažina 1 [i] 03:10 Vzpomínky II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 10 [i] 05:35 Špinavé peníze: Velký nález v New Yorku [i] 06:00 Jak se to dělá 52 [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Domani Studios [i] 07:15 Americké zbraně 12 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 09:05 Velká mozková soutěž: Roboti na triatlon [i] 09:55 Bitvy o zavazadla 9 [i] 10:25 Bitvy o zavazadla 10 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 21 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 22 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 12:35 Králové aukcí: Reproduktory z letního kina/královské sedlo [i] 13:05 Králové aukcí: Periskop/dopis od Helen Kellerové [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Tonův samopal [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Z Filadelfie vždy se ziskem [i] 14:25 Zlatá horečka – Aljaška: Granáty nebo zlato [i] 15:20 Potápění za zlatem – pod ledem: Máme to doma [i] 16:15 Mistři přežití: Jídlo v divočině [i] 17:10 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů: Nejoblíbenější vozy diváků [i] 18:05 Opravna vraků 2012: Impala Carlose Gusmana z roku 1965 [i] 19:00 Texaské války aut: Příběh špinavého gringa [i] 20:00 Auto versus divočina: Přes řeku [i] 21:00 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Sníh [i] 21:30 V nejhorším případě: Jak přežít zemětřesení [i] 22:00 Štvanice: Jihoafrická republika [i] 23:00 Mrazivé zlato: Trhliny [i] 00:00 Záhady mimozemšťanů: Světla nad Stephenvillem [i] 00:55 Opravna vraků 2012: Impala Carlose Gusmana z roku 1965 [i] 01:50 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Sníh [i] 02:20 V nejhorším případě: Jak přežít zemětřesení [i] 02:50 Štvanice: Jihoafrická republika [i] 03:50 Mrazivé zlato: Trhliny [i] 04:45 Auto versus divočina: Přes řeku [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Okouzlení III 48/52 [i] 07:25 Muži nestárnou [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:10 F. . Věk 9/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak chutná láska [i] 14:10 Pohlaď kočce uši [i] 15:40 Baby Boom [i] 17:25 Brácha za všechny peníze [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Konfident [i] 21:50 168 hodin [i] 22:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Ženy, které nenávidí muže [i] 23:40 Ti, co vraždí: Oko za oko 4/6 [i] 01:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:15 Hádejte, kteří jsou vlastní [i] 02:45 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:05 Postřehy odjinud [i] 03:10 Designtrend [i] 03:25 Kuchařská pohotovost [i] 03:55 Malá farma: Poštovní holub [i] 04:15 13. komnata Barbary Lukešové [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí IV 7/7 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:40 Malý princ [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 979/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 56 [i] 09:35 Národní klenoty [i] 10:00 Archa Noemova [i] 10:45 Na cestě po Tarmě [i] 11:15 Nedej se: Pichlavá záležitost [i] 11:40 Chcete mě? ZJ [i] 12:10 Království divočiny: Chameleoni oceánu [i] 12:40 Královna gepardů [i] 13:30 Křesťanský magazín [i] 14:00 Ekumenická bohoslužba za oběti totality [i] 15:10 Sváteční slovo spirituála Biskupského gymnázia v Ostravě Vojtěcha Janšty [i] 15:15 Uchem jehly [i] 15:45 Kráska a žralok [i] 16:30 Těžký úděl živočichů za polárním kruhem [i] 17:20 Naše tradice - Hromnice [i] 17:50 Vínečko ll [i] 18:15 Na plovárně s Joe Satrianim [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí V 1/6 [i] 19:40 Jak se žije obrům a trpaslíkům podle Jána Piroha [i] 20:00 Čtyři v tom II [i] 20:50 S kuchařem kolem světa: Bali [i] 21:45 Zafranovič - 70 let [i] 23:45 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 00:40 Když v tom jedou ženy [i] 01:25 Evropa dnes [i] 01:50 Folklorika [i] 02:20 Moje děti - tvoje děti [i] 02:45 Přezůvky s sebou [i] 03:30 Medailon souboru Zavádka z [i] 03:50 Z očí do očí [i] 04:20 Dotek lidských rukou [i] 04:45 Naše tradice - Hromnice [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:05 Bakugan 45 [i] 06:30 Dinofroz 22 [i] 07:00 Batman: Odvážný hrdina 22 [i] 07:25 Chima 10 [i] 07:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 1 [i] 08:20 Víkend: Hrdinové okamžiku [i] 09:05 Stroj času [i] 10:55 Dnes v jednom domě 9 [i] 12:30 Leť, ptáku, leť! [i] 14:05 Postrach Dennis [i] 16:00 Přes palubu [i] 18:15 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Svíčková 3 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Ukradené odhalení 39 [i] 21:25 Střepiny [i] 22:05 Policajt v Beverly Hills [i] 00:05 Dnes v jednom domě 9 [i] 01:20 Novashopping 01:50 Výměna manželek [i] 02:45 Volejte Novu [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:15 Áčko: Viagra, pilulka pro lepší sex [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Tron: Povstání I: Cena moci 6 [i] 06:55 Mickeyho klubík III: Mickeyho silniční ralley 1/2 [i] 07:25 Dokonalý Spider-Man I: Proč nesnáším tělocvik 6 [i] 07:55 Apokalypsa II. světové války: V kleštích 5 [i] 09:10 Prima SVĚT [i] 09:45 Synové a dcery Jakuba skláře: Huťmistr 1914 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Nedělní receptář extra 13:20 Show Jana Krause [i] 14:25 Big Ben II: Vražda na Jelení hoře 6 [i] 16:25 Vraždy v Midsomeru I: Smrt v přestrojení [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Noc v muzeu [i] 22:40 Živý terč [i] 00:45 Policejní bažanti I: Tajné nasazení 13 [i] 01:30 Apokalypsa II. světové války: V kleštích 5 [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru I: Smrt v přestrojení [i] 04:05 Děti na zakázku [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 66/129 [i] 06:15 Leto v Marrákeši [i] 08:10 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:40 Veštiareň [i] 09:40 V siedmom nebi I. 5-6/22 [i] 11:50 Stratená duša I. 11-12/13 [i] 14:00 Láska na Aljaške [i] 16:00 Doktorka Zoe I. 15-16/22 [i] 17:50 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 Skutočný príbeh: Pravá láska [i] 22:00 Svadby na zbláznenie [i] 00:00 Problémoví tínedžeri [i] 01:25 Skutočný príbeh: Pravá láska [i] 02:50 Šéfkuchár bez čapice [i] 03:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 66/129 [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Božská relikvie 2 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Autopohádky [i] 13:40 Jízda [i] 15:30 Škola svádění [i] 17:20 Vášeň a cit [i] 19:25 Barneyho ženy [i] 21:35 GAL [i] 23:30 Gambler [i] 01:00 Kdo s koho [i] 02:35 Cesta [i] 04:20 Američan [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:40 Zimní sporty [i] 15:45 Snooker [i] 17:30 Běžecké lyžování [i] 18:15 Běžecké lyžování [i] 19:00 Jezdectví [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Běžecké lyžování [i] 00:25 Zimní sporty [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 5: Jeden, možná dva způsoby, jak z toho ven 9 [i] 07:00 Agentura Jasno 5: Aktuální vydání 10 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Osudná třináctá jamka 1 [i] 10:00 Bigfoot [i] 12:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk si vylepšuje kondici 4 [i] 13:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk je pod vodou 5 [i] 14:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk se zamiluje 6 [i] 15:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk řeší stý případ 7 [i] 16:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk je zhypnotizován 8 [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 19:00 Prozíravost 2: Neuropozitivní 7 [i] 20:00 Prozíravost 2: Azyl 8 [i] 21:00 PREMIÉRA MÍSTNÍ PREMIÉRA: Vraždy v Midsomeru 16: Tajemství pánského domu 1 [i] 23:00 Lidská skvrna [i] 01:10 Prozíravost 2: Neuropozitivní 7 [i] 02:10 Prozíravost 2: Azyl 8 [i] 03:10 Po stopách legend 1: Archa úmluvy/ Mayský mluvící kříž 1 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 12: Chybná teorie 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Vzdušní dřevorubci 9 [i] 06:00 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Náklady 6 [i] 06:55 Lidská elektrárna0 [i] 08:00 Predátoři pod lupou 4 [i] 08:35 Predátoři pod lupou 5 [i] 09:10 Planeta dinosaurů: Elitní zabijáci 2 [i] 10:10 První život 2 [i] 11:15 Titanoboa: Had - netvor 2 [i] 12:10 Podzemí měst: Podzemí městí 10 [i] 13:00 Úžasná jídla: Ohnivé chutě 5 [i] 13:30 Úžasná jídla: Lahodné omáčky 6 [i] 13:55 Anthony Bourdain: Bez předsudků 12 [i] 14:45 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Izrael 3 [i] 15:45 Marnotratníci 1