TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 1/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:30 Kung Fu Panda I. 15/16 [i] 07:55 Tučniaky z Madagaskaru 15/16 [i] 08:15 Túžba po slobode [i] 09:50 Dva a pol chlapa II. 6/24 [i] 10:10 2 baby na mizine [i] 10:40 Kozmetička a zviera [i] 12:50 Madagaskar [i] 14:30 Harry Potter a Kameň mudrcov (HD) [i] 17:25 Zlaté manželky [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Šmolkovia (HD) [i] 22:20 Hancock (HD) [i] 00:10 Bojovník: Brat proti bratovi (HD) [i] 02:30 Nindža zabijak (HD) [i] 04:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 11/25 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Drišľakoviny: Drišľak chudne [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:10 Ahoj,braček!: Pif-paf 15/28 [i] 07:15 Pingu 1 [i] 07:25 Pingu 2 [i] 07:30 Požiarnik Sam: Zatúlané mača Róza 6/15 [i] 07:45 Franklin: Franklin sa stratil 6/52 [i] 07:55 Škaredé káčatko: Vianočné darčeky [i] 08:25 Garfield II.: Psie dni [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:05 Rozum nadovšetko: Dobrá rada 1/3 [i] 09:40 Arabela sa vracia: Marienka na šibenici 20/26 [i] 10:10 Berlin, Berlin: Svenja 29 [i] 11:10 5 proti 5 EXTRA - piatok pre celé Slovensko! [i] 12:25 On air [i] 12:50 Pošta pre teba [i] 13:55 Dve deti, manželka a dcéra: Manželka, dcéra a dve deti 2 2/4 [i] 15:30 Kliatba Ružového pantera [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Čaje [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Starosti s otcom [i] 21:55 Mníchov 72 - Atentát [i] 23:25 Bozk motýľa [i] 01:05 Dve deti, manželka a dcéra: Manželka, dcéra a dve deti 2 2/4 [i] 02:35 Mníchov 72 - Atentát [i] 04:10 Drišľakoviny: Drišľak a MDŽ [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:25 Správy RTVS z regiónov [i] 07:40 Halali [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Extrémne v horách [i] 08:55 Zamrznutá planéta [i] 09:45 Ambulancia: Moderná liečba chronických rán [i] 10:15 Televízny klub pre nepočujúcich [i] 10:40 Senior klub-magazín [i] 11:10 Kvarteto [i] 11:35 Na ceste II.: Na ceste po južnom Jordánsku [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Čo s tým, keď láska bolí? [i] 13:05 Juraj Nvota jubiluje: Dušička [i] 14:00 Cesta na MS 2014 [i] 14:25 Magazín Ligy majstrov [i] 14:55 Test magazín: Tablety [i] 15:15 Kapura [i] 16:00 Prezidentské voľby 2014 [i] 16:30 Farmárska revue [i] 17:00 Herecké legendy - Soňa Valentová: Soňa Valentová [i] 17:10 Cid [i] 18:45 Večerníček: Kamarát z chodníka [i] 18:55 Kipper: Zasnežený deň [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Hra na skrývačku [i] 19:10 Včielka Maja: Nezvaní hostia [i] 19:35 Narodení v divočine: Malá koala [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Muž, ktorý zachránil svet [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni E. Morriconeho [i] 21:40 MS juniorov v Jasnej [i] 22:10 Prebudenie krýs [i] 23:20 Pred rokmi... [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Počasie [i] 01:00 Oko nad Prahou [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 TOP STAR [i] 06:10 My Little Pony [i] 06:40 Max Steel [i] 07:35 Káčerovo [i] 08:00 Cililing a stratený poklad [i] 09:45 Prefíkané slúžky [i] 12:45 Slečna na stráženie [i] 14:55 Fantastická štvorka [i] 17:20 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:00 KUKÁTKO [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PREMIÉRA: Útok na Spojené štáty [i] 22:35 Pasca [i] 00:45 Nebezpečná príťažlivosť [i] 02:35 Pasca [i] 04:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 04:55 Únos [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 MacGyver 26 [i] 05:50 Simpsonovci XVI. 9 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 49,50 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Ninja Factor II. 44,45 [i] 09:10 Simpsonovci XXIII. 19 [i] 10:05 Faktor strachu V. 23 [i] 11:00 Vytunuj mi fáro 28,29 [i] 11:30 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 6,7 [i] 13:30 Ice Road Truckers IV. 1/16 [i] 14:30 Tak sa vozia milionári 1/13 [i] 14:55 Pre hrsť dolárov [i] 17:00 VDOVA 6 [i] 18:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY 5 [i] 19:00 DEDIČSTVO 19 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 "Na samotě u lesa" [i] 22:30 Zberači 1,2/56 [i] 00:30 KRIMI 01:00 Mestečko South Park VI. 10,11 [i] 01:55 Podrazy II. 6,7,8,9 [i] 03:20 Blázni v Amerike 9,10,11/11 [i] 04:20 Simpsonovci XXIII. 19 [i] 04:45 Pre hrsť dolárov [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší IV. 3 [i] 07:55 Posel ztracených duší IV. 4 [i] 08:50 Internát VII. 10 [i] 10:25 Ztracený svět II. 20 [i] 11:25 Lovci pokladů I. 17 [i] 12:25 Lovci pokladů I. 18 [i] 13:25 Profil zločinu III. 3 [i] 14:25 Profil zločinu III. 4 [i] 15:30 Pravěk útočí V. 1 [i] 16:30 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 17:30 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 18:30 Spider-Man 2 1 [i] 21:00 Sherlock Iii. 1 [i] 22:50 Jak prosté II. 8 [i] 23:50 Myšlenky zločince VII. 14 [i] 00:40 Myšlenky zločince VII. 15 [i] 01:30 Posel ztracených duší IV. 3 [i] 02:20 Posel ztracených duší IV. 4 [i] 03:05 Jak prosté II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Čtyřhranná kola [i] 06:00 Jak se to dělá 51 [i] 06:25 Jízda: Jádro [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 09:05 Opravdový podvod 7 [i] 09:30 Opravdový podvod 8 [i] 09:55 Opravdový podvod 9 [i] 10:25 Opravdový podvod 10 [i] 10:50 Zlatá horečka – Aljaška: Křivka učení [i] 11:40 Zlatá horečka – Aljaška: Už to jinak nejde [i] 12:35 Zlatá horečka – Aljaška: Pekelná cesta [i] 13:30 Zlatá horečka – Aljaška: Granáty nebo zlato [i] 14:25 Jak se to dělá – vysněné vozy: Ferrari FF [i] 14:55 Jak se to dělá – vysněné vozy: Audi R8 [i] 15:20 Největší loď na světě: Obrovský motor [i] 16:15 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem: Povstání robotů [i] 17:10 Jak to dělají? 9 [i] 17:40 Jak to dělají? 10 [i] 18:05 Rychlokurz: Nebezpečně blízko [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Co si Wayne přeje [i] 19:00 Pátá rychlost 13 [i] 20:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 20:30 Stodola plná peněz: Amišské umění [i] 21:00 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Tonův samopal [i] 22:00 Říční příšery: Upíři z hlubin [i] 23:00 Bear Grylls: Únik z pekla: Sníh [i] 00:00 Zničeno ve vteřině 13 [i] 00:30 Zničeno ve vteřině 14 [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 01:25 Stodola plná peněz: Amišské umění [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích: Tonův samopal [i] 02:50 Říční příšery: Upíři z hlubin [i] 03:45 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem: Povstání robotů [i] 04:40 Jak to dělají? 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Barbary Lukešové [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma: Poštovní holub [i] 06:25 Okouzlení III 47/52 [i] 07:15 Na cestě po Tarmě [i] 07:45 Slovácko sa nesúdí [i] 08:25 Druhý dech: Teskně hučí Niagára 9/13 [i] 09:35 Všechnopárty [i] 10:20 Hercule Poirot XI [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O moudré Sorfarině [i] 14:20 Missis 2014 [i] 15:15 Muži nestárnou [i] 16:55 Případ mrtvých spolužáků [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Když rozvod, tak rozvod [i] 22:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Baby Boom [i] 00:25 Manéž Bolka Polívky [i] 01:35 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 01:40 Otcem v požehnaném věku [i] 02:10 Kuchařská pohotovost [i] 02:35 Designtrend [i] 02:50 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:15 Padající květináč [i] 03:40 Z očí do očí [i] 04:30 Hovory přes rampu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí IV 6/7 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:40 Malý princ [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Sudetské rodeo [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Velká vlastenecká válka: Blokáda [i] 11:15 Století létání 1/26 [i] 12:10 Vesnicopis [i] 12:30 Babylon [i] 13:00 Tulák Archimedes [i] 14:25 S kuchařem kolem světa: Senegal [i] 15:20 Trabantem napříč Afrikou [i] 16:55 Zázračná planeta: Harpyje - lovec opic [i] 17:50 Auto roku 2014 v České republice [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí IV 7/7 [i] 19:40 Jak se žije trampům podle Věry [i] 20:00 Chobotnička [i] 22:10 Apokalypsa [i] 00:40 Malá Velká Británie [i] 01:10 Californication V: Párty 11/12 [i] 01:35 Queer: Nenápadný půvab [i] 02:05 Jožka Kubík [i] 02:25 Brněnské kolo [i] 03:05 Rozhovor na sklonku léta [i] 03:45 Brněnští gajdoši [i] 04:05 Z očí do očí [i] 04:40 Malá Velká Británie: Britský komediální seriál 21/22 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Bakugan 44 [i] 06:35 Batman: Odvážný hrdina 21 [i] 07:05 Chima 9 [i] 07:30 Král džungle 2 [i] 07:55 Tučňáci z Madagaskaru 1 [i] 08:25 Krok za krokem III 4 [i] 08:50 Nové trable staré Christine III 7 [i] 09:20 Já jsem ty a ty jsi já [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:50 Hotel Modrá hvězda [i] 14:25 Výměna manželek [i] 15:45 Medailón [i] 17:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:35 Mentalista IV: Šarlatové stuhy 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 [i] 22:40 Aljaška v plamenech [i] 00:35 Odpočívadlo 2: Neohlížej se [i] 02:05 Novashopping 02:35 DO-RE-MI [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:20 Áčko: Nezletilí vědci [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Tron: Povstání I: Trosečníci 5 [i] 07:20 Mickeyho klubík III: Mickeyho kosmické dobrodružství 2/2 [i] 07:50 Dokonalý Spider-Man I: Pavouk ze železa 5 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Top Gear 2010 [i] 10:40 Děti na zakázku [i] 12:05 Vím, že jsi vrah [i] 14:20 Big Ben II: Smrt o masopustu 5 [i] 16:25 Vraždy v Midsomeru I: Psáno krví [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Strážce [i] 00:25 Pohřben zaživa [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru I: Psáno krví [i] 04:05 Top Gear: Indický speciál [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 65/129 [i] 06:25 Kráľovná Bollywoodu [i] 08:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:50 V siedmom nebi I. 3-4/22 [i] 12:00 Stratená duša I. 9-10/13 [i] 14:10 Ukradla si mi môj život [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Čas poznania [i] 17:55 Leto v Marrákeši [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: S láskou v srdci [i] 22:00 Katie Ffordeová: Slávnostný okamih [i] 00:00 Láska na Aljaške [i] 01:35 Leto v Marrákeši [i] 03:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 65/129 [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Božská relikvie 1 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jeden a půl rytíře [i] 14:10 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 15:55 V zajetí rychlosti [i] 18:05 Božská relikvie 2 [i] 20:00 Američan [i] 21:50 Špatnej polda [i] 23:55 Kdo s koho [i] 01:40 Apokalypto [i] 03:50 Špatnej polda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Severská kombinace [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Běžecké lyžování [i] 14:15 Alpské lyžování [i] 15:00 Severská kombinace [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 18:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Úzkostí bez sebe 7 [i] 06:00 Agentura Jasno 5: Příběh z trajektu 7 [i] 07:00 Agentura Jasno 5: Shawn verze 2.0 8 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7 [i] 10:00 Prozíravost 2: Neuropozitivní 7 [i] 11:00 Prozíravost 2: Azyl 8 [i] 12:00 Dobrá manželka 4: Smlouva s ďáblem 16 [i] 13:00 Dobrá manželka 4: Výzva K Vyšetřování 17 [i] 14:00 Dobrá manželka 4: Smrt klienta 18 [i] 15:00 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 17:00 Bigfoot [i] 19:00 Kluci a holky [i] 21:00 ŽENY MAJÍ PŘEDNOST: Lidská skvrna [i] 23:00 Prozíravost 2: Neuropozitivní 7 [i] 00:00 Prozíravost 2: Azyl 8 [i]