TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex III. 10/12 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 17/24 [i] 14:10 Monk III. 9/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 14/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 6/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 11/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Bojovník: Brat proti bratovi (HD) [i] 23:10 AKČNÝ PIATOK: Nindža zabijak (HD) [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 11/25 [i] 01:50 NCIS: Los Angeles II. 17/24 [i] 02:35 Monk III. 9/16 [i] 03:20 Komisár Rex III. 10/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Sila lásky VI. 22 [i] 06:30 McLeodove dcéry 37 [i] 07:10 Helicops: Krádež eura [i] 08:00 Správy RTVS "N" [i] 08:50 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Počasie [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 13/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Občan za dverami [i] 14:20 Reportéri [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Čo zostane z tých 80. rokov 30/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 14/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 5 proti 5 EXTRA - piatok pre celé Slovensko! [i] 21:30 Kliatba Ružového pantera [i] 23:20 Nikto nie je dokonalý [i] 00:20 Helicops: Krádež eura [i] 01:10 Inšpektor Rocca: Tajomstvo svätej Brigity [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Drišľakoviny: Drišľak a Popoluška [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:10 Profesionál [i] 07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Ružová rozprávka [i] 09:05 Pesničky z Hviezdičky: Ocko, šoféruj bezpečne [i] 09:10 Super bystré zvieratá: Sociálna inteligencia [i] 10:05 Mláďatá zo zoo II. [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 11:00 Fokus právo "N" [i] 11:40 Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve 1986: Ovčiari [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 MS juniorov v Jasnej [i] 14:20 Sklo na Slovensku [i] 15:00 Magazín Európskej ligy [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Prezidentské voľby 2014 [i] 16:30 Kultúrna pasovačka [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Extrémne v horách [i] 18:35 (Ne)celebrity: Juraj Andraščík [i] 18:45 Večerníček: Kamarát z chodníka [i] 18:50 Kipper: Pípajúce príšerky [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Záškoláci [i] 19:10 Včielka Maja: Maja a malá húsenica [i] 19:30 Narodení v divočine: Malá kengura [i] 19:35 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Zamrznutá planéta [i] 20:55 Família [i] 21:20 Góly - body - sekundy [i] 21:25 MS juniorov v Jasnej [i] 21:55 Kinorama [i] 22:25 Eichmannov koniec [i] 23:55 Oko nad Prahou [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Šokujúca zmena 4 [i] 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 TOP STAR [i] 07:25 KRIMI 07:55 NOVÝ PANELÁK: Náramok [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Takto sa syn nespráva [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Kutil [i] 10:55 Už dosť, šéfe! VI. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 Kosti 20 [i] 13:40 Podvodníci V. 2 [i] 14:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 12 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:25 SÚDNA SIEŇ: Nevestou z donútenia [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Rany na duši [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Prefíkané slúžky [i] 23:30 Hľadá sa superstar [i] 01:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 12 [i] 02:35 Podvodníci V. 2 [i] 03:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 16 [i] 04:05 Trest smrti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Takešiho hrad II. 47,48 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Matlock III. 6,7 [i] 10:25 Modrí templári III. 17 [i] 11:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 16 [i] 12:35 Profesionáli II.: Čierna vdova 13 [i] 13:30 Simpsonovci XVI. 8 [i] 13:55 Takešiho hrad II. 47,48 [i] 14:55 Akty X VI. 18 [i] 15:50 Kutyil s.r.o. II. 9 [i] 16:30 Simpsonovci XVI. 9 [i] 17:00 PANELÁK: Náramok [i] 18:00 PÁLI VÁM TO [i] 19:05 Profesionáli II.: Čierna vdova 13 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Robocop 3 [i] 22:40 Mafstory: Mama je späť, Vyšetrovateľ 14,15 [i] 00:50 Zákon gangu IV. 4 [i] 01:40 Sladký život PLAYMATE: ˘ 12,13,14 [i] 02:45 Mafstory: Mama je späť 14 [i] 03:35 Matlock III. 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Drzá Jordan VI. 13 [i] 07:00 JAG IV. 14 [i] 08:00 Komisař Rex I. 7 [i] 09:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 5 [i] 10:00 Drzá Jordan VI. 14 [i] 11:00 Kráska a zvíře I. 19 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 5 [i] 12:55 Profil zločinu IV. 1 [i] 14:00 JAG IV. 15 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 6 [i] 16:00 Komisař Rex I. 8 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 6 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 20 [i] 18:55 Profil zločinu IV. 2 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 19 [i] 21:00 Vítejte v džungli 1 [i] 23:00 Myšlenky zločince VIII. 7 [i] 23:50 Havaj 5-0 I. 19 [i] 00:40 Kráska a zvíře I. 20 [i] 01:25 Profil zločinu IV. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Souboj pohlaví [i] 06:00 Jak se to dělá 50 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 19 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Závoďák [i] 07:15 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 08:10 Dvojí přežití: Pohřbeni zaživa [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Hák [i] 09:55 Americké zbraně: Brokovnice Nock [i] 10:50 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 11:15 Jak se to dělá 47 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Newtonova houpačka [i] 12:35 Mimořádné projekty: Rotterdamský přístav [i] 13:30 Opravna vraků 2012: Camaro Bernieho Federmana z roku 1967 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Tak se ukaž [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Tonův samopal [i] 15:20 Hra o peníze 1 [i] 15:50 Králové aukcí: Puška M16/hudební židle reagující na posed [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Nerozhodný milenec [i] 17:10 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 18:05 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 19:00 Jak se to dělá 50 [i] 19:30 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i] 20:00 Hrůzné okamžiky 12 [i] 21:00 Žoldáci: V bouři války [i] 22:00 Tajný svět osobních strážců 2 [i] 22:30 Doznání mafiánů: Andrew Didonato [i] 23:00 Strašení: Černá magie [i] 00:00 Strašení: Nutkání [i] 00:55 Hrůzné okamžiky 12 [i] 01:50 Žoldáci: V bouři války [i] 02:50 Tajný svět osobních strážců 2 [i] 03:20 Doznání mafiánů: Andrew Didonato [i] 03:50 Strašení: Černá magie [i] 04:45 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery V: Marnotratná láska 13/32 [i] 09:45 Širák [i] 10:00 Hobby naší doby [i] 10:30 Abeceda M plus I [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Smrt v ráji 8/8 [i] 15:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:10 Postřehy odjinud [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Poštovní holub [i] 17:05 Besipky: Rychlost a brzdná dráha [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika: Módní salon Valenta 7/22 [i] 20:55 13. komnata Barbary Lukešové [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Kolo plné hvězd [i] 23:05 Kriminálka Paříž: Dvojí hra 92/92 [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:30 Bydlení je hra [i] 00:55 Sama doma [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí IV 5/7 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Trójský poklad [i] 09:55 Vesmír: Deset způsobů, jak zničit [i] 10:40 Tajemství Bible: Skála jménem Petr [i] 11:30 Království divočiny: V líhních rybek Nemo [i] 12:05 Tajemství nerezivějícího sloupu [i] 12:40 Až na kraj světa: Staré libyjské válečné vozy [i] 13:30 Postřehy odjinud [i] 13:40 Extrémní města: Jakutsk [i] 14:30 Bitva o Británii - ozvěny roku 1940 [i] 15:30 City Folk 2013 - Praha [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:40 Projekt Azorian - Vyzdvižení ponorky K - 129 1/2 [i] 17:35 Kancl III [i] 17:55 Čtyři v tom II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí IV 6/7 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Harpyje - lovec opic [i] 20:55 Hlídač č. 47 [i] 22:45 Na Větrné hůrce [i] 00:30 Taková malá lež [i] 02:00 52 dní na útěku [i] 02:30 Přezůvky s sebou [i] 03:15 Zpívá Lubomír Málek [i] 03:35 Z očí do očí [i] 04:05 Muzeum s městem pod okny [i] 04:40 Postřehy odjinud [i] 04:50 Kancl III [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2553 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Pořád je tu naděje 474 [i] 11:00 Krok za krokem III 3 [i] 11:25 Nové trable staré Christine III 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 5 [i] 13:25 Beze stopy II 9 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Žena na obtíž 11 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Mázlové se nevzdávají 170 [i] 16:30 Krok za krokem III 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas III 8 [i] 18:30 Ulice 2554 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 [i] 22:55 XXX [i] 01:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Žena na obtíž 11 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Kriminálka Las Vegas III 8 [i] 02:55 Pan Am 13 [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:20 Áčko: Zakázané lásky [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk V: Proti času 2 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu X: Lovci duchů 4 [i] 08:30 M*A*S*H 25 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Do posledního dechu 17 [i] 10:20 Policie Hamburk V: Hodina duchů 3 [i] 11:20 Rosamunde Pilcher: Děti štěstěny [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VII: Oči Rangera 10 [i] 14:25 Specialisté na vraždy II: Drak 7 [i] 15:25 Místo činu: Brémy: Vražda na lodi 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Druhý den na farmě [i] 21:20 Vylomeniny [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 Čelisti 3 [i] 01:20 Ruské peklo [i] 03:15 Specialisté na vraždy II: Drak 7 [i] 04:00 Walker, Texas Ranger VII: Oči Rangera 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Rebeli na strednej 30/135 [i] 07:00 Túžba tela 136/143 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:40 Veštiareň [i] 09:40 Sila 127-128 [i] 12:00 V objatí hodvábu 118/200 [i] 12:50 Doňa Barbara 46/190 [i] 14:00 Nespútaný anjel 95-96/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 77-78/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Doktorka Zoe I. 15-16/22 [i] 22:20 Biela nákaza 1-2/2 [i] 01:55 Ľadová smrť [i] 03:25 Priatelia [i] 04:10 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Poslední plavky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ničivá hrozba [i] 13:45 Ali [i] 16:30 Nebezpečná sopka [i] 18:10 Velmi ženatý Malcolm [i] 19:50 Barevný závoj [i] 22:00 Cesta [i] 23:50 Hra na vraha [i] 01:15 Soul Kitchen [i] 02:55 Děkujeme, že kouříte [i] 04:25 Náhodný cíl [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Watts [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 12:45 Snooker [i] 13:45 Severská kombinace [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 16:30 Severská kombinace [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Neprůstřelný 6 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Úzkostí bez sebe 7 [i] 07:20 Po stopách legend 1: Archa úmluvy/ Mayský mluvící kříž 1 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Muži v černém 14 [i] 09:20 Dobrá manželka 4: Výzva K Vyšetřování 17 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i] 12:20 Agentura Jasno 5: Jeden, možná dva způsoby, jak z toho ven 9 [i]