TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex III. 9/12 [i] 12:10 Kobra 11 XVII. 3/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 16/24 [i] 14:10 Monk III. 8/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 13/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 5/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 10/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa II. 5/24 [i] 23:05 Krok za krokom VI. 13/24 [i] 23:30 Monk III. 8/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 10/25 [i] 01:20 Kobra 11 XVII. 3/15 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles II. 16/24 [i] 02:50 Komisár Rex III. 9/12 [i] 03:35 Kobra 11 XVII. 3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Sila lásky VI. 21 [i] 06:25 McLeodove dcéry 36 [i] 07:10 Helicops: Mŕtvy bod [i] 08:00 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Počasie [i] 09:10 Galileo [i] 09:40 Extrémni experti 12/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:40 Bláznivo zamilovaní: Maj sa, miláčik 29/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 13/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tancovať o život [i] 21:55 Reportéri [i] 22:25 Sherlock II.: Reichenbašský pád 3/3 [i] 23:55 Helicops: Mŕtvy bod [i] 00:45 Autosalón [i] 01:10 Slovensko v obrazoch [i] 01:30 Svet v obrazoch [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:25 Bláznivo zamilovaní: Maj sa, miláčik 29/52 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Ten chalan [i] 09:00 Súčasné bývanie [i] 09:25 Maďarský magazín [i] 09:50 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 10:35 Pred rokmi... [i] 11:05 Roky a piesne [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 MS juniorov v Jasnej [i] 14:10 Život v pohybe: Zimné športy [i] 14:35 Lesy Slovenska - Lesnícke náučné chodníky [i] 14:50 Senior klub [i] 15:30 Cesta [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 100 názorov [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:55 Mláďatá zo zoo II. [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Kamarát z chodníka [i] 18:50 Kipper: Motýľ [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Šťastnú cestu! [i] 19:05 Včielka Maja: Preteky v skákaní [i] 19:30 Narodení v divočine: Tasmánsky diablik [i] 19:35 Jurošík [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Super bystré zvieratá: Sociálna inteligencia [i] 20:55 Futbal - Európska liga [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:10 MS juniorov v Jasnej [i] 23:40 BJD Curtis Stigers (USA) [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 10 [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 TOP STAR [i] 07:25 KRIMI 08:00 NOVÝ PANELÁK: Bomba [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Teta [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Kúpená dcéra [i] 10:55 Už dosť, šéfe! VI. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti 19 [i] 13:40 Podvodníci V. 1/15 [i] 14:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 11 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:25 SÚDNA SIEŇ: Tomu chlapcovi ide o život [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Syn v ohrození [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Náramok [i] 21:30 Profesionáli: Olympijská pochodeň 6 [i] 22:30 Hoď svišťom: Tehotná! [i] 23:30 Najlepšie Haló [i] 00:05 Šokujúca zmena 4 [i] 01:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 11 [i] 02:00 Podvodníci V. 1/15 [i] 02:45 Dexter VI. 8 [i] 03:35 KRIMI 03:55 NOVÝ PANELÁK: Náramok [i] 04:40 PÁLI VÁM TO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Takešiho hrad II. 45,46 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Matlock III. 4,5 [i] 10:25 Modrí templári III. 16 [i] 11:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 15 [i] 12:35 Profesionáli II.: Polícia má talent 12 [i] 13:30 Simpsonovci XVI. 7 [i] 13:55 Takešiho hrad II. 45,46 [i] 14:55 Akty X VI. 17 [i] 15:55 Kutyil s.r.o. II. 8 [i] 16:35 Simpsonovci XVI. 8 [i] 17:00 PANELÁK: Bomba [i] 18:00 KLAN 45 [i] 19:05 Profesionáli II.: Polícia má talent 12 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 21 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 5 [i] 22:30 Hawaii 5.0 III. 3 [i] 23:25 Dexter VI. 8 [i] 00:30 Walking Dead II. 10 [i] 01:20 Sladký život PLAYMATE: ˘ 11 [i] 01:50 Navarro VI. 11,12,13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Drzá Jordan VI. 12 [i] 07:00 JAG IV. 13 [i] 08:00 Komisař Rex I. 6 [i] 09:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 4 [i] 10:00 Drzá Jordan VI. 13 [i] 11:00 Kráska a zvíře I. 18 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 4 [i] 13:00 Jak prosté I. 24 [i] 14:00 JAG IV. 14 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 5 [i] 16:00 Komisař Rex I. 7 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 5 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 19 [i] 18:55 Profil zločinu IV. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba V. 13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba V. 14 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba V. 13 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba V. 14 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Záchodová bomba [i] 06:00 Jak se to dělá 49 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 18 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Vítězná bitva [i] 07:15 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 08:10 Dvojí přežití: Pryč z oblaků [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Slabé články [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Krize na pile [i] 10:50 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 11:15 Jak se to dělá 46 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Papírové brnění [i] 12:35 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 13:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Rockabilly hotrod [i] 14:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Pole Position [i] 14:25 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů: Americké ikony [i] 15:20 Zlatá horečka – Aljaška: Tanec v džungli [i] 16:15 Klondike 1 [i] 17:10 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 18:05 Králové aukcí: Hrací automat Ms. Pac-Man/krátký vojenský meč [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Z Filadelfie vždy se ziskem [i] 19:00 Jak se to dělá 49 [i] 19:30 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Leje jako z konve [i] 21:00 Hra o peníze 1 [i] 21:30 Králové aukcí: Puška M16/hudební židle reagující na posed [i] 22:00 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 23:00 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 00:00 Jak jsme vynalezli svět: Auta [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Leje jako z konve [i] 01:50 Hra o peníze 1 [i] 02:20 Králové aukcí: Puška M16/hudební židle reagující na posed [i] 02:50 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 03:50 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 04:45 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery V: Perla 12/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Skládačka 8/92 [i] 15:10 Televarieté [i] 16:35 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 Případy inspektora Lynleyho I - II: S nepřítelem v zádech 6/8 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 01:00 Hobby naší doby [i] 01:30 Kuchařská pohotovost ... a šneka sníš? [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Láska nám mění život 16/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí IV 4/7 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Johanka z Arcu [i] 11:30 Architektura: Andalusie: Alhambra 32/45 [i] 11:55 Letecké katastrofy V.: Přistání na [i] 12:45 Po stopách 2. sv. války 1/3 [i] 13:45 Přežít! [i] 14:35 Král Šumavy [i] 15:05 Postřehy odjinud [i] 15:10 Národní klenoty [i] 15:40 Tajemství Bible: Skála jménem Petr [i] 16:35 Tučňáci ve městě [i] 17:30 Kancl III [i] 17:50 Tajemství Titaniku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí IV 5/7 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Trabantem napříč Afrikou [i] 21:40 AKT [i] 23:25 Queer: Nenápadný půvab [i] 23:50 Bratři a sestry V: Skandál 11/22 [i] 00:35 Národní klenoty [i] 01:00 O Praze [i] 01:10 Tři svatby [i] 01:40 Přezůvky s sebou [i] 02:20 Cimbálová muzika Miroslava Menšíka [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:15 Závršani [i] 03:40 Host do domu [i] 04:15 Sochař Jan Šimek [i] 04:40 Postřehy odjinud [i] 04:50 Kancl III [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2552 [i] 09:50 Kriminálka Anděl III: Pohřbená zaživa 3 [i] 11:00 Krok za krokem III 2 [i] 11:25 Nové trable staré Christine III 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 4 [i] 13:25 Beze stopy II 8 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Sekta 10 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Co je s tátou? 169 [i] 16:30 Krok za krokem III 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas III 7 [i] 18:30 Ulice 2553 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pořád je tu naděje 474 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:10 Není úniku [i] 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Sekta 10 [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas III 7 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Pan Am 12 [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:10 Áčko: Mám americké občanství [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk V: Ztracený ženich 1 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu X: Nesplněný sen 3 [i] 08:30 M*A*S*H 24 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Až navěky 16 [i] 10:20 Policie Hamburk V: Proti času 2 [i] 11:20 Rosamunde Pilcher: Vítr nad řekou [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VII: Rajská stezka 9 [i] 14:25 Specialisté na vraždy II: Malý vrah 6 [i] 15:25 Místo činu: Brémy: Zářivá budoucnost 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Rychle a zběsile: Tokijská jízda [i] 22:30 Ano, šéfe! [i] 23:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Srdce jako žhavý kámen 10 [i] 00:40 Myšlenky zločince VI: Rituál 12 [i] 01:35 Slunečno, místy vraždy II: Zbraně v ulicích 9 [i] 02:25 Specialisté na vraždy II: Malý vrah 6 [i] 03:15 Walker, Texas Ranger VII: Rajská stezka 9 [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Rebeli na strednej 29/135 [i] 07:00 Túžba tela 135/143 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:40 Veštiareň [i] 09:40 Sila 125-126 [i] 12:00 V objatí hodvábu 117/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 45/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 93-94/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 75-76/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy III. - NOVÁ SÉRIA 1/15 [i] 21:35 Sila 127-128 [i] 23:40 Bolesti slávnych III. 8/16 [i] 00:40 Sex v meste IV. 15-16/18 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:20 Frasier [i] 02:45 Adela show [i] 03:20 Smotánka [i] 04:05 Máša 60/60 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 40/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Moje krásná učitelka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vosy útočí [i] 13:45 Sexy 40 [i] 15:30 Ničivá hrozba [i] 17:10 Ali [i]