TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex III. 8/12 [i] 12:10 Kobra 11 XVII. 2/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 15/24 [i] 14:10 Monk III. 7/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 12/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 4/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 9/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa II. 4/24 [i] 23:00 Krok za krokom VI. 12/24 [i] 23:30 Monk III. 7/16 [i] 00:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 9/25 [i] 01:10 Kobra 11 XVII. 2/15 [i] 02:00 NCIS: Los Angeles II. 15/24 [i] 02:45 Komisár Rex III. 8/12 [i] 03:30 Kobra 11 XVII. 2/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Sila lásky VI. 20 [i] 06:35 McLeodove dcéry 35 [i] 07:20 Helicops: Krvavá nedeľa [i] 08:05 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 11/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Záchrana [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Večnosť 28/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 12/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov: Schalke 04 - Real Madrid [i] 22:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:25 Helicops: Krvavá nedeľa [i] 00:15 Reportéri [i] 00:45 Keď dochádza dych [i] 01:15 Dámsky klub [i] 02:40 Sila lásky VI. 20 [i] 03:30 Bláznivo zamilovaní: Večnosť 28/52 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Čarovanie [i] 09:00 Disident z KGB [i] 09:55 Symboly krásy: Sklenené perly [i] 10:20 Rusínsky magazín [i] 10:50 Fokus zdravie "N" [i] 11:35 Ambulancia: Moderná liečba chronických rán [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Kto hľadá nájde [i] 13:20 Jasovská jaskyňa [i] 13:40 Spomíname na herca Antona Mrvečku: List žene [i] 14:05 Patálie s kamerou [i] 15:00 VAT: Spracovateľské centrum krvi [i] 15:25 Kvarteto [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Súčasné bývanie [i] 18:25 Test magazín: Tablety [i] 18:45 Večerníček: O panenke Apolienke [i] 18:50 Kipper: Dúha v kaluži [i] 18:55 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Srnka [i] 19:05 Včielka Maja: Maja a kobylka [i] 19:30 Narodení v divočine: Malý lemur [i] 19:35 Jurošík [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Krvavé piesky Líbye [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:35 Góly - body - sekundy [i] 21:40 MS juniorov v Jasnej [i] 22:10 "Kladivo na čarodějnice" [i] 23:55 Polícia [i] 00:10 Profesionál [i] 00:30 Autosalón [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 TOP STAR [i] 07:25 KRIMI 08:00 NOVÝ PANELÁK: Traktor [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Detský tábor [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Matka notorička [i] 10:55 Už dosť, šéfe! VI. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 Kosti 18 [i] 13:40 Podvodníci IV. 18/18 [i] 14:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 10 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:25 SÚDNA SIEŇ: Otec [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Kamošky [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Bomba [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 13,14 [i] 23:30 Vtierka Castle IV. 1/23 [i] 00:30 Kosti VIII. 14 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 13,14 [i] 03:05 Podvodníci IV. 18/18 [i] 03:50 NOVÝ PANELÁK: Bomba [i] 04:40 PÁLI VÁM TO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 MacGyver 25 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 43,44 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Matlock III. 2,3 [i] 10:25 Modrí templári III. 15 [i] 11:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 14 [i] 12:35 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 13:30 Simpsonovci XVI. 6 [i] 13:55 Takešiho hrad II. 43,44 [i] 14:55 Akty X VI. 16 [i] 15:50 Kutyil s.r.o. II. 7 [i] 16:30 Simpsonovci XVI. 7 [i] 17:00 PANELÁK: Traktor [i] 18:00 KLAN 44 [i] 19:05 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kosti VIII. 14,15 [i] 22:25 Mafstory: Molnárovci v pasci, Stará Balážiková 12,13 [i] 00:30 Walking Dead II. 9 [i] 01:20 Sladký život PLAYMATE: ˘ 10 [i] 01:40 Navarro VI. 8,9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Drzá Jordan VI. 11 [i] 07:00 JAG IV. 12 [i] 08:00 Komisař Rex I. 5 [i] 09:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 3 [i] 10:00 Drzá Jordan VI. 12 [i] 11:00 Kráska a zvíře I. 17 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 3 [i] 13:00 Jak prosté I. 23 [i] 14:00 JAG IV. 13 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 4 [i] 16:00 Komisař Rex I. 6 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 4 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 18 [i] 19:00 Jak prosté I. 24 [i] 20:00 Vzpomínky II. 8 [i] 21:00 The Sandhamn Murders I. 1 [i] 22:00 CSI: New York IX. 2 [i] 22:55 Bez hranic I. 2 [i] 23:50 Vzpomínky II. 8 [i] 00:40 CSI: New York IX. 2 [i] 01:25 Bez hranic I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Ostrov a lepicí páska [i] 06:00 Jak se to dělá 48 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 17 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Zvláštní aukce pro ranní ptáčata [i] 07:15 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 08:10 Dvojí přežití: Ošetření rány [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Územní válka [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: S úctou [i] 10:50 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 11:15 Jak se to dělá 45 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 12:35 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Snížený kabriolet a záchrana Corvetty [i] 14:25 Nejhrůznější záběry: Lety [i] 15:20 Superlidé: Dovednost [i] 16:15 Auto versus divočina: V zákulisí: Auto versus divočina [i] 17:10 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 18:05 Králové aukcí: Motorizovaná barová stolička/jižanský meč [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Tonův samopal [i] 19:00 Jak se to dělá 48 [i] 19:30 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška 11 [i] 21:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Máme to doma [i] 22:00 Klondike 1 [i] 23:00 Muži Yukonu: Zaseknutá kláda [i] 00:00 Aljaška: překonání poslední hranice: Z divočiny [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška 11 [i] 01:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Máme to doma [i] 02:50 Klondike 1 [i] 03:50 Muži Yukonu: Zaseknutá kláda [i] 04:45 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Bizoni a zubři [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery V: Dobrá partie 11/32 [i] 09:50 Polopatě [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 Dobrodružství kriminalistiky: Tým 8/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Ohrožení 91/92 [i] 15:05 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Nevlastní bratr [i] 22:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Ze Soboty na Šimka [i] 23:25 Tělo jako důkaz III: Kůže a kosti 8/13 [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Dobré ráno [i] 03:05 Český lev [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí IV 3/7 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Národní klenoty [i] 09:25 Sen o nejtěžší hoře světa [i] 10:25 Jak to bylo s dobytím Severního pólu? [i] 11:10 Zlato pro Elišku [i] 12:05 Jak se žije v touze po pohybu podle Jána Piroha [i] 12:20 Route 66 - Splnit si svůj sen [i] 13:40 Počesku [i] 13:55 Evropa dnes [i] 14:20 Extrémní města: Jakutsk [i] 15:10 Bitva na Harzhornu [i] 16:05 Televizní klub neslyšících [i] 16:35 Trójský poklad [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Až na kraj světa: Staré libyjské válečné vozy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí IV 4/7 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Královna gepardů [i] 21:00 Na cestě po Tarmě [i] 21:30 Národní klenoty [i] 22:00 Když v tom jedou ženy [i] 22:45 Obžalovaný [i] 00:15 Čtyři v tom II [i] 01:00 Cimbálová muzika Martina Hrbáče [i] 01:20 Přezůvky s sebou [i] 02:00 Barokní pohádka [i] 02:20 Z očí do očí [i] 02:55 Zuzanka [i] 03:20 Host do domu [i] 03:50 Přijďte k nám na večeři [i] 04:30 Sestry Machatovy [i] 04:40 Postřehy odjinud [i] 04:45 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2551 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Strážný Anděl 473 [i] 11:00 Krok za krokem III 1 [i] 11:25 Nové trable staré Christine III 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 3 [i] 13:25 Beze stopy II 7 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Hanba 9 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Před lidmi mě nelíbej! 168 [i] 16:30 Krok za krokem III 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas III 6 [i] 18:30 Ulice 2552 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Pohřbená zaživa 3 [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XIII: In vino veritas 13 [i] 22:25 Ďáblův advokát [i] 01:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Hanba 9 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Kriminálka Las Vegas III 6 [i] 03:05 Pan Am 11 [i] 04:10 Áčko: Ilegální přechody hranic [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Pan Mubiru v ráji 25 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu X: Chlapec jménem Nono 2 [i] 08:30 M*A*S*H 23 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Případ zmizelého muže 15 [i] 10:20 Policie Hamburk V: Ztracený ženich 1 [i] 11:20 Rosamunde Pilcher: Pobřeží snů [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VII: Druhá šance 8 [i] 14:25 Specialisté na vraždy II: Záchranář 5 [i] 15:25 Místo činu: Brémy: Doutnající oheň 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Ordinace 247 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Pípšoubazar [i] 23:40 Kriminálka Stuttgart IV: Zázrak ze Stuttgartu 23 [i] 00:40 Myšlenky zločince VI: Nevinný 11 [i] 01:35 Nedokonalé zločiny V: Závod se smrtí 10 [i] 02:35 Specialisté na vraždy II: Záchranář 5 [i] 03:20 Walker, Texas Ranger VII: Druhá šance 8 [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Rebeli na strednej 28/135 [i] 07:00 Túžba tela 134/143 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:40 Veštiareň [i] 09:40 Sila 123-124 [i] 11:50 V objatí hodvábu 116/200 [i] 12:50 Doňa Barbara 44/190 [i] 14:00 Nespútaný anjel 91-92/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 73-74/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 8/23 [i] 21:35 Sila 125-126 [i] 23:40 Bolesti slávnych III. 7/16 [i] 00:35 Sex v meste IV. 13-14/18 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:20 Frasier [i] 02:40 Adela show [i] 03:20 Smotánka [i] 04:00 Máša 59/60 [i] 04:45 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 39/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Iluzionista [i] 08:55 Teleshopping 12:05 V zajetí hurikánu [i] 13:45 Jeden navíc [i] 15:40 Vosy útočí [i] 17:20 Sexy 40 [i] 19:05 Mám rád Huckabees [i] 20:55 Náhodný cíl [i] 22:30 Kouzelná flétna [i] 00:50 Deník nymfomanky [i] 02:30 Samec [i] 04:05 Zmražená pojistka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Fotbal