TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex III. 7/12 [i] 12:10 Kobra 11 XVII. 1/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 14/24 [i] 14:10 Monk III. 6/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 11/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 3/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 8/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa II. 3/24 [i] 23:00 Krok za krokom VI. 11/24 [i] 23:25 Monk III. 6/16 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 8/25 [i] 01:15 Kobra 11 XVII. 1/15 [i] 02:05 NCIS: Los Angeles II. 14/24 [i] 02:50 Komisár Rex III. 7/12 [i] 03:35 Kobra 11 XVII. 1/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Sila lásky VI. 19 [i] 06:35 McLeodove dcéry 34 [i] 07:20 Helicops: Zánik Babylonu [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 10/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Taxík [i] 14:20 Postav dom , zasaď strom [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Zajtra je nový deň 27/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 11/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel: Krv chyžnej 8/9 [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Penetrácia 8/24 [i] 23:15 Helicops: Zánik Babylonu [i] 00:05 Grand hotel: Krv chyžnej 8/9 [i] 01:15 Občan za dverami [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:05 Sila lásky VI. 19 [i] 03:55 Bláznivo zamilovaní: Zajtra je nový deň 27/52 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Mamina [i] 09:00 Môj manžel Andrej Sacharov [i] 09:55 Vašimi očami: Čína: Guilin [i] 10:20 Národnostný magazín: Nemecký [i] 10:50 Fokus práca "N" [i] 11:35 Žiť svoj život [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve 1980: Premeny prameňov č.3 [i] 13:00 História zapísaná do kameňa [i] 13:50 Trýzeň svedomia [i] 15:30 Família: Makovienka [i] 16:00 Rusínsky magazín [i] 16:35 Veda v Európe II: Cukrovka [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Symboly krásy: Japonské sviečky [i] 18:25 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: O panenke Apolienke/7 [i] 18:50 Kipper: Darček pre prasiatko [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Skauti na stráži [i] 19:10 Včielka Maja: Maja a svetluška [i] 19:30 Narodení v divočine: Malý pavián [i] 19:35 Jurošík [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Disident z KGB [i] 21:00 Ambulancia: Moderná liečba chronických rán [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Borgiovci I. 1 [i] 22:50 VAT: Spracovateľské centrum krvi [i] 23:15 Tempo [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 DA VINCI [i] 06:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 TOP STAR [i] 07:35 KRIMI 08:05 NOVÝ PANELÁK: Prvé rande [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ: Má či nemá milenca? [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ: Stále mi ničíš život [i] 10:55 Už dosť, šéfe! VI. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti 17 [i] 13:40 Podvodníci IV. 17 [i] 14:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 9 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:25 SÚDNA SIEŇ: Zabil si mi ovce [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Tvoja milenka v mojom byte [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Traktor [i] 21:30 VDOVA 6 [i] 22:30 Zbohom, Slovensko! [i] 00:00 Profesionáli: Poľovačka 5 [i] 01:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 9 [i] 02:05 Podvodníci IV. 17 [i] 02:45 KRIMI 03:15 NOVÝ PANELÁK: Traktor [i] 04:00 VDOVA 6 [i] 04:50 Zbohom, Slovensko! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Takešiho hrad II. 40,41,42 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Matlock II. 24/24 [i] 09:10 Matlock III. 1/20 [i] 10:25 Modrí templári III. 14 [i] 11:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 13 [i] 12:35 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 13:30 Simpsonovci XVI 5 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 17/17 [i] 14:55 Akty X VI. 15 [i] 15:55 Kutyil s.r.o. II. 6 [i] 16:35 Simpsonovci XVI. 6 [i] 17:05 PANELÁK: Prvé rande [i] 18:05 KLAN 43 [i] 19:05 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 20 [i] 21:30 2. svetová vojna v 8 [i] 22:35 Letecké katastrofy IV. 6 [i] 23:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 5 [i] 00:45 Walking Dead II. 8 [i] 01:30 Sladký život PLAYMATE: ˘ 8,9 [i] 02:25 Navarro VI. 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Drzá Jordan VI. 10 [i] 07:00 JAG IV. 11 [i] 08:00 Komisař Rex I. 4 [i] 09:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2 [i] 10:00 Drzá Jordan VI. 11 [i] 11:00 Kráska a zvíře I. 16 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 2 [i] 13:00 Jak prosté I. 22 [i] 14:00 JAG IV. 12 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 3 [i] 16:00 Komisař Rex I. 5 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 3 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 17 [i] 19:00 Jak prosté I. 23 [i] 20:00 Jak prosté II. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 7 [i] 21:55 Havaj 5-0 I. 16 [i] 22:55 Společná terapie I. 10 [i] 23:45 Jak prosté II. 8 [i] 00:35 Havaj 5-0 I. 16 [i] 01:20 Společná terapie I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Kolo štěstí Bořičů mýtů [i] 06:00 Jak se to dělá 47 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 16 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Tetovací přístroj [i] 07:15 Nutné k přežití 10 [i] 08:10 Dvojí přežití: Jíst prach [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Risk [i] 09:55 Zlato z džungle: Zlomený člověk [i] 10:50 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 11:15 Jak se to dělá 44 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 12:35 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 13:30 Pátá rychlost 9 [i] 14:25 Dvojí přežití: Špatná situace [i] 15:20 Nazí a vystrašení: Ze zákulisí [i] 16:15 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat 2 [i] 17:10 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 18:05 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Tak se ukaž [i] 19:00 Jak se to dělá 47 [i] 19:30 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 20:00 Nejhrůznější záběry 3 [i] 21:00 Derren Brown: strach a víra 2 [i] 22:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Lindou Cartyovou [i] 23:00 Z ráje do pekla 8 [i] 00:00 Vězněm v cizině: Kolumbie [i] 00:55 Nejhrůznější záběry 3 [i] 01:50 Derren Brown: strach a víra 2 [i] 02:50 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Lindou Cartyovou [i] 03:50 Z ráje do pekla 8 [i] 04:45 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery V: Otcovy hříchy 10/32 [i] 09:45 13. komnata Pavlíny Jíšové [i] 10:15 Reportéři ČT [i] 10:55 Příběhy slavných - Jan Pivec [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Slovácko sa nesúdí [i] 15:05 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Tým 8/26 [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 23:00 Protiúder II 5/10 [i] 23:50 MI5 16/16 [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Hobby naší doby [i] 02:25 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí IV 2/7 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tučňáci ve městě [i] 09:55 Království divočiny: V líhních rybek Nemo [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 Ať jsi kdekoli [i] 12:15 Kráska v šupinách [i] 13:05 Portzamparc [i] 14:00 Alexej Čepička - Z vojína generálem [i] 14:25 Krok do prázdna Jana Masaryka aneb [i] 15:25 Po stopách 2. sv. války 1/3 [i] 16:30 Hon na svatého Maura [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Vesmír: Deset způsobů, jak zničit [i] 18:35 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí IV 3/7 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Blokáda [i] 20:55 Letecké katastrofy V.: Přistání na [i] 21:45 Smrt si říká Engelchen [i] 23:55 Sestřička Jackie: Bublinky 6/12 [i] 00:25 Californication V: Párty 11/12 [i] 00:55 Král Šumavy [i] 01:20 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 02:20 Vrahem z povolání - utrpení soudce [i] 03:45 Cesta "domů" [i] 04:10 Host do domu [i] 04:40 Postřehy odjinud [i] 04:45 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2550 [i] 09:50 Kriminálka Anděl III: Černý mušketýr 2 [i] 11:00 Krok za krokem II 24 [i] 11:25 Nové trable staré Christine III 4 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 2 [i] 13:25 Beze stopy II 6 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Cesta k Bohu 8 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Budeš nám mávat? 167 [i] 16:30 Krok za krokem III 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III 5 [i] 18:30 Ulice 2551 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Strážný Anděl 473 [i] 21:30 Víkend: Hrdinové okamžiku [i] 22:20 Námořní vyšetřovací služba III: Nedotknutelný 20 [i] 23:10 Muž s posláním 15 [i] 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Cesta k Bohu 8 [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas III 5 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Pan Am 10 [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 04:15 Áčko: Zemřelo nám dítě [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Žena na břehu Labe 24 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu X: Svatba v bílém 1 [i] 08:30 M*A*S*H 22 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Vraždy v Monte Carlu 14 [i] 10:20 Policie Hamburk IV: Pan Mubiru v ráji 25 [i] 11:20 Rosamunde Pilcher: Ve svitu ohně [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VII: Přežití 7 [i] 14:25 Specialisté na vraždy II: Dům hrůzy 4 [i] 15:25 Místo činu: Brémy: Šeherezáda 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Za trnkovým keřem [i] 21:55 Ano, šéfe! [i] 23:10 Myšlenky zločince VIII 1 [i] 00:05 Spravedlnost v krvi II: Noc ve městě 5 [i] 01:05 Nedokonalé zločiny V: Dům vyvolených 9 [i] 02:10 Specialisté na vraždy II: Dům hrůzy 4 [i] 02:55 Walker, Texas Ranger VII: Přežití 7 [i] 03:40 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Rebeli na strednej 27/135 [i] 06:55 Túžba tela 133/143 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:40 Veštiareň [i] 09:40 Sila 121-122 [i] 12:00 V objatí hodvábu 115/200 [i] 13:00 Doňa Barbara 43/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 89-90/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 71-72/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy II. 15/15 [i] 21:35 Sila 123-124 [i] 23:30 Bolesti slávnych III. 6/16 [i] 00:25 Sex v meste IV. 11-12/18 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Frasier [i] 02:40 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 04:00 Máša 58/60 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 38/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Radostná událost [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Město v ohrožení [i] 13:45 Krotitelé upírů [i] 15:45 V zajetí hurikánu [i] 17:25 Jeden navíc [i] 19:15 Zmražená pojistka [i] 21:05 Samec [i] 22:45 Deník nymfomanky [i] 00:30 Hlad [i] 02:05 Nepohodlný