Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zlaté manželky [i] 09:30 Zámena manželiek [i] 11:05 Komisár Rex III. 6/12 [i] 12:10 Kobra 11 XVI. 15/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 13/24 [i] 14:05 Monk III. 5/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 10/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 2/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 7/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Zlaté manželky - ZÁVEREČNÁ ČASŤ [i] 22:35 Dva a pol chlapa II. 2/24 [i] 23:00 Krok za krokom VI. 10/24 [i] 23:30 Monk III. 5/16 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 7/25 [i] 01:15 Kobra 11 XVI. 15/15 [i] 02:05 NCIS: Los Angeles II. 13/24 [i] 02:50 Komisár Rex III. 6/12 [i] 03:40 Kobra 11 XVI. 15/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Sila lásky VI. 18 [i] 06:30 McLeodove dcéry 33 [i] 07:15 Helicops: Black mail [i] 08:05 Správy RTVS "N" [i] 08:50 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 9/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Kolonáda 7/13 [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Dajte mi kladivo 26/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 10/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Prevrat [i] 21:50 Tonyho pomsta 7/8 [i] 22:50 Prežiť! [i] 23:40 Helicops: Black mail [i] 00:25 Tonyho pomsta 7/8 [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky VI. 18 [i] 03:40 Bláznivo zamilovaní: Dajte mi kladivo 26/52 [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:45 Dve myšky [i] 09:00 Zlatá brána [i] 09:50 Na vlne [i] 11:05 Metodova misia [i] 11:35 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri kožušín [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 A pri tom speve [i] 13:20 Niekedy by som ťa zabila [i] 14:50 Magazín Ligy majstrov [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Nemecký [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Čína: Guilin [i] 18:30 GEN.Sk: Eduard Grečner [i] 18:45 Večerníček: O panenke Apolienke [i] 18:50 Kipper: Nudný deň [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Muzikanti [i] 19:10 Včielka Maja: Maja a Iffi v daždi [i] 19:30 Narodení v divočine: Malý šakal [i] 19:35 Jurošík [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Môj manžel Andrej Sacharov [i] 20:55 VAT: Spracovateľské centrum krvi [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Katyň [i] 00:00 On air [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 TOP STAR [i] 07:25 KRIMI 08:00 SÚDNA SIEŇ: Láska a nenávisť [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Lenivá ako voš [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Nehanbi sa za seba! [i] 10:55 Už dosť, šéfe! VI. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 Kosti 16 [i] 13:45 Podvodníci IV. 16 [i] 14:45 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 8 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Bývalá bola magor [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Nedá mi dýchať [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Prvé rande [i] 21:30 KUKÁTKO [i] 22:30 DEDIČSTVO 19 [i] 23:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. - PREMIÉRA 5 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 8 [i] 01:35 Podvodníci IV. 16 [i] 02:25 KRIMI 02:45 NOVÝ PANELÁK: Prvé rande [i] 03:30 PÁLI VÁM TO [i] 04:00 DEDIČSTVO 19 [i] 04:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Takešiho hrad II. 39,40 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" [i] 10:40 Modrí templári III. 13 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 12 [i] 12:40 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 13:35 Simpsonovci XXIII. 18 [i] 14:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 16 [i] 15:00 Akty X VI. 14 [i] 15:55 Kutyil s.r.o. II. 5 [i] 16:35 Simpsonovci XVI. 5 [i] 17:05 PANELÁK: Malá kope [i] 18:05 KLAN 42 [i] 19:05 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 18 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 4 [i] 22:25 21 Jump Street [i] 00:45 Biele goliere III. 11 [i] 01:35 American Horror Story 7 [i] 02:15 Walking Dead II. 7 [i] 02:55 Navarro VI. 4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Drzá Jordan VI. 9 [i] 07:00 JAG IV. 10 [i] 08:00 Komisař Rex I. 3 [i] 09:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 1 [i] 10:00 Drzá Jordan VI. 10 [i] 11:00 Kráska a zvíře I. 15 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 1 [i] 13:00 Jak prosté I. 21 [i] 14:00 JAG IV. 11 [i] 15:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2 [i] 16:00 Komisař Rex I. 4 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 2 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 16 [i] 19:00 Jak prosté I. 22 [i] 20:00 Zástupce velitele 1 [i] 21:45 Král Artuš 1 [i] 00:10 Zástupce velitele 1 [i] 01:45 Jak prosté I. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Špinavé peníze: Vysolte hodně peněz [i] 06:00 Jak se to dělá 46 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 15 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Viva Las Vegas [i] 07:15 Nutné k přežití: Skotsko [i] 08:10 Dvojí přežití: Uvíznout v blátě [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Bohaté ložisko [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Všichni musí zabrat [i] 10:50 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 11:15 Jak se to dělá 43 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 12:35 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Návrat černé vdovy [i] 14:25 Rození obchodníci: VW Beetle – část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: VW Beetle – část 2 [i] 15:20 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Práce [i] 15:50 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 16:15 Muži Yukonu: Nováček [i] 17:10 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 18:05 Králové aukcí: Výběr z popkultury/závodní auto z filmu Footloose [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Ton lítá, Allen se plazí [i] 19:00 Jak se to dělá 46 [i] 19:30 Jak se to dělá 13 [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Místa [i] 21:00 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat 2 [i] 22:00 Záhady mimozemšťanů: Světla nad Stephenvillem [i] 23:00 Já, Bruce Lee 2 [i] 00:00 Zakázané: Posedlost zvířaty [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Místa [i] 01:50 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat 2 [i] 02:50 Záhady mimozemšťanů: Světla nad Stephenvillem [i] 03:50 Já, Bruce Lee 2 [i] 04:45 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery V: Černý přízrak 9/32 [i] 09:45 Vše pro dámu [i] 10:10 Nesmrtelná Jiřina [i] 11:00 První republika: Láska je utrpením 6/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot XI [i] 15:55 Uvolněte se, prosím [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Policajt na odstřel 8/14 [i] 21:05 Čtvrtá hvězda: Vyhazov 8/12 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Kriminálka Paříž: Skládačka 8/92 [i] 23:10 MI5 16/16 [i] 00:00 Na stopě [i] 00:25 Kalendárium [i] 00:40 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Designtrend [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pravěk útočí IV 1/7 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajemství Titaniku [i] 09:50 S kuchařem kolem světa: Senegal [i] 10:45 Přežít! [i] 11:35 Ve stínu bohyně matky země [i] 12:35 Jak se žije beze strachu podle [i] 12:50 Československý filmový týdeník 1964 978/2379 [i] 13:05 O poklad Anežky České [i] 13:45 Mizející Praha [i] 14:45 Zlato pro Elišku [i] 15:40 Jak to bylo s dobytím Severního pólu? [i] 16:25 Bitva o Británii - ozvěny roku 1940 [i] 17:25 Kancl II [i] 17:45 Bitva na Harzhornu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí IV 2/7 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vrahem z povolání - utrpení soudce [i] 21:30 Zafranovič - 70 let [i] 23:25 Zabijáci [i] 01:05 Naše rodina a jiná zvířena [i] 01:30 Přezůvky s sebou [i] 02:15 Cimbál hraje prim aneb [i] 02:55 O kováři a tajemném jezdci [i] 03:05 Hledání pevného bodu [i] 03:35 Recitál Wabi Daňka [i] 03:55 Veselá je dědina [i] 04:45 Postřehy odjinud [i] 04:50 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2549 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: Velká deziluze 38 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Nové trable staré Christine III 3 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 1 [i] 13:25 Beze stopy II 5 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Sestry 7 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Potřebuju antikoncepci 166 [i] 16:30 Krok za krokem II 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III 4 [i] 18:30 Ulice 2550 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Černý mušketýr 2 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Dvojchyba 12 [i] 22:20 Lovci zločinců 8 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Trefa 2 [i] 00:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka V 8 [i] 01:00 Vítej na světě: Na počátku 1 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Sestry 7 [i] 02:40 Přestávka ve vysílání 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Staří přátelé 23 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu IX: Nejkrásnější chvíle jejího života 13 [i] 08:30 M*A*S*H 21 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Vražda ve filmovém studiu 13 [i] 10:20 Policie Hamburk IV: Žena na břehu Labe 24 [i] 11:20 Rosamunde Pilcher: Růže z Kerrymoru [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VII: Halloweenská noc 6 [i] 14:25 Specialisté na vraždy II: Vrah v síti 3 [i] 15:25 Místo činu: Mnichov: Mládeži nepřístupno 37 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Sympatickej chlap 246 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Barva noci [i] 02:25 Nedokonalé zločiny V: Heslo 8 [i] 03:25 Specialisté na vraždy II: Vrah v síti 3 [i] 04:10 Walker, Texas Ranger VII: Halloweenská noc 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Rebeli na strednej 26/135 [i] 07:00 Túžba tela 132/143 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:40 Veštiareň [i] 09:40 Dr. Oz II. [i] 10:35 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 11:50 V objatí hodvábu 114/200 [i] 12:50 Doňa Barbara 42/190 [i] 14:00 Nespútaný anjel 87-88/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 69-70/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 7/23 [i] 21:35 Sila 121-122 [i] 23:45 Bolesti slávnych III. 5/16 [i] 00:40 Sex v meste IV. 9-10/18 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:25 Frasier [i] 02:50 Adela show [i] 03:25 Smotánka [i] 04:00 Máša 57/60 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 37/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Cukr, med a feferonka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Prázdniny za všechny prachy [i] 13:50 Ulovit miliardáře [i] 15:35 Město v ohrožení [i] 17:15 Krotitelé upírů [i] 19:10 Ledová sklizeň [i] 20:45 Nepohodlný [i] 22:55 Hlad [i] 00:35 Tenkrát v Číně 3 [i] 02:25 Obhájce [i] 04:20 Sledování [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 10:00 Motorky [i] 10:45 Motorky [i] 11:30 Motorky [i] 12:30 Snooker [i] 14:30 Snooker [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 18:45 Cyklistika [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Watts [i] 23:15 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Rookie Blue 1: Boxerská noc 3 [i] 07:20