TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 7/25 [i] 06:45 Scooby-Doo [i] 07:35 Tom a Jerry [i] 08:00 Kung Fu Panda I. 14/16 [i] 08:25 Tučniaky z Madagaskaru 14/16 [i] 08:45 Skautky Beverly Hills [i] 10:55 Križovatka smrti 3 [i] 12:40 ZOH 2014 SOCHI: FINÁLE V HOKEJI [i] 16:55 Lara Croft - Tomb Raider [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Salt (HD) [i] 22:25 Nezvratný osud 2 [i] 00:15 Lara Croft - Tomb Raider [i] 01:55 Wild Wild West (HD) [i] 03:30 Salt (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Ahoj,braček!: Dajte vajce maľované 14/28 [i] 07:10 Požiarnik Sam: Požiar v stodole 5/15 [i] 07:20 Franklin: Franklin ide do školy 5/52 [i] 07:35 Flipper a Lopaka: Zrkadlo, zrkadlo... 51/52 [i] 08:00 Flipper a Lopaka: Na pokraji zániku 52/52 [i] 08:25 Garfield II.: Blues čierneho kocúra [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Megamozog: Pes najšikovnejší priateľ človeka [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme II.: Belize [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Vražda na golfovom ihrisku [i] 15:15 Zlatá klasika: Smrť šitá na mieru [i] 16:45 ZOH 2014 Soči: ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kolonáda 7/13 [i] 21:15 Sprisahanie strelného prachu 1/2 [i] 23:00 Agatha Christie : Poirot: Vražda na golfovom ihrisku [i] 00:45 O 5 minút 12 [i] 01:50 Sprisahanie strelného prachu 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Živá panoráma [i] 07:45 ŠTÚDIO ZOH [i] 08:00 BEH NA LYŽIACH - 50 km s hromadným štartom (muži) [i] 10:30 ŠTÚDIO ZOH [i] 10:45 BOBY - štvorboby (3. a 4. jazda) [i] 12:00 Futbal: Žreb kvalifikácie ME 2016 [i] 13:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 13:10 BOBY - štvorboby (3. a 4. jazda) [i] 14:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 14:10 VRCHOLY ZOH 2014 - BIATLON + KLAS. A ZJAZD. LYŽOVANIE [i] 15:10 ŠTÚDIO ZOH [i] 15:20 VRCHOLY ZOH 2014 - OSTATNÉ (mimo krasokorčuľovania) [i] 16:30 Folklórny festival Východná: Čardáš ! Tango z východu [i] 17:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Laca Décziho [i] 17:55 Dnes večer hrám ja [i] 18:35 6 miliárd názorov [i] 18:40 Večerníček: O panenke Apolienke [i] 18:50 Hurvínkov rok: Hurvínkov šibák [i] 19:00 ZOH 2014 Soči: ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL [i] 19:30 ŠTÚDIO ZOH [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Divadlo nás baví [i] 20:10 Čertice [i] 22:15 Svojsky mladí [i] 23:10 Správy RTVS "N" [i] 23:55 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 Asterix dobýva Ameriku [i] 07:35 Ultimate Spider-Man [i] 08:30 Káčerovo [i] 09:25 Šéf v utajení 7,8 [i] 11:25 Pozná ju ako svoje boty [i] 14:15 Cesta do minulosti [i] 15:55 Deň, keď sa zastavila Zem [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Profesionáli: Mamachuana 3 [i] 21:30 21 Jump Street [i] 00:05 Než diabol zistí, že si mŕtvy [i] 02:30 Gigantické presuny IV. 1/6 [i] 03:20 Zemetrasenia 3 [i] 04:05 Správna vec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Pekelná výzva 7 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 Ninja Factor II. 42,43 [i] 08:50 Simpsonovci XXIII. 17 [i] 09:20 Faktor strachu V. 22 [i] 10:15 Vytunuj mi fáro 27 [i] 10:40 Gigantické presuny I V. 1/6 [i] 11:40 Tajomstvá histórie I I. 1/4 [i] 12:40 Zemetrasenia 3 [i] 13:40 Terénne monštrá I I. 1/10 [i] 14:40 Simpsonovci XXIII. 18 [i] 15:10 Pozná ju ako svoje boty [i] 17:50 "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Vojak 2 [i] 22:30 Majstrovský plán [i] 00:25 KRIMI 00:55 Mestečko South Park VI. 8,9 [i] 01:40 Podrazy II. 3,4,5 [i] 02:40 Blázni v Amerike 7,8 [i] 03:20 Navarro VI. 2,3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 06:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 07:50 Král Artuš 1 [i] 10:15 Sestra Hawthornová I. 5 [i] 11:10 JAG II. 15 [i] 12:10 JAG III. 1 [i] 13:10 Vražedná čísla II. 15 [i] 14:05 Šifra mistra Leonarda 1 [i] 16:50 Profil zločinu IV. 11 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 20:00 Hellboy 1 [i] 22:20 Vzpomínky II. 7 [i] 23:15 Profil zločinu IV. 11 [i] 00:15 Myšlenky zločince VII. 13 [i] 01:05 Hellboy 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 8 [i] 05:35 Špinavé peníze: Rychlé peníze [i] 06:00 Jak se to dělá 45 [i] 06:25 Americký chopper: Motorka pro výrobce nářadí Kobalt [i] 07:15 Americké zbraně: Brokovnice na motorku [i] 08:10 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 09:05 Velká mozková soutěž: Tři prasátka [i] 09:55 Bitvy o zavazadla 7 [i] 10:25 Bitvy o zavazadla 8 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Dům polygamisty [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí: Sázka [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 26 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 12:35 Králové aukcí: Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown [i] 13:05 Králové aukcí: Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Ton lítá, Allen se plazí [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Tak se ukaž [i] 14:25 Zlatá horečka – Aljaška: Pekelná cesta [i] 15:20 Zlato z džungle: Útěk a zbraně [i] 16:15 Mistři přežití: Do pekla a zpět [i] 17:10 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů: Výkonná auta [i] 18:05 Rychle a hlasitě 14 [i] 19:00 Texaské války aut: Úspěch či nezdar [i] 20:00 Auto versus divočina: Překonání výškového rekordu [i] 21:00 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Práce [i] 21:30 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 22:00 Muži Yukonu: Nejkrutější zima [i] 23:00 Mrazivé zlato: Není nad Storo [i] 00:00 Záhady mimozemšťanů: Corina Sables [i] 00:55 Rychle a hlasitě 14 [i] 01:50 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Práce [i] 02:20 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 02:50 Muži Yukonu: Nejkrutější zima [i] 03:50 Mrazivé zlato: Není nad Storo [i] 04:45 Auto versus divočina: Překonání výškového rekordu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kaleidoskop [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Kde bydlely princezny [i] 06:40 Okouzlení III 46/52 [i] 07:35 Příklady táhnou [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 F. . Věk 8/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Drátařík a hruška moudrosti [i] 13:55 Čarodějky z předměstí [i] 15:20 Elektrický jezdec [i] 17:20 Můj brácha má prima bráchu [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:44 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Piknik [i] 21:25 168 hodin [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Báječná léta pod psa [i] 23:35 Ti, co vraždí: Zlá krev 3/6 [i] 01:05 Bydlení je hra [i] 01:25 Sváteční slovo dominikána Romualda Štěpána Roba [i] 01:35 Království za koně [i] 01:55 Pod pokličkou [i] 02:15 Zahrada je hra [i] 02:40 Jak se vede, sousede? [i] 03:20 Chalupa je hra [i] 03:45 Na návštěvě v rodném městě [i] 04:15 13. komnata Pavlíny Jíšové [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Raníček [i] 06:10 Veselá zoo [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:40 Malý princ [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 978/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 55 [i] 09:35 Mladí lvi [i] 12:15 Postřehy odjinud [i] 12:25 Národní klenoty [i] 12:50 Tajemství nerezivějícího sloupu [i] 13:25 Nebezpečí z hlubin [i] 14:20 Království divočiny: V líhních rybek Nemo [i] 14:50 Přežít! [i] 15:40 Tajemství Titaniku [i] 16:30 Až na kraj světa: Staré libyjské válečné vozy [i] 17:25 Tučňáci ve městě [i] 18:20 Na plovárně s Danny DeVitem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pravěk útočí IV 1/7 [i] 19:40 Příběh poustevníkova lože [i] 20:00 Čtyři v tom II [i] 20:50 S kuchařem kolem světa: Senegal [i] 21:45 100 000 dolarů na slunci [i] 23:45 Dokumentární klub [i] 00:45 Hon na svatého Maura [i] 01:45 Postřehy odjinud [i] 01:50 Slezský ráj to na pohled [i] 02:45 Výpověď osamělého pěšáka [i] 03:15 Dlužím, dlužíš, dlužíme [i] 03:40 Přísně tajné vraždy [i] 03:55 Pod nebem [i] 04:15 Hranice bez hranic [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Bakugan 43 [i] 06:05 Dinofroz 21 [i] 06:35 Batman: Odvážný hrdina 20 [i] 07:00 Chima 8 [i] 07:25 Jak vycvičit draky 20 [i] 07:55 Víkend: Na ostří nože [i] 08:45 Velká rána [i] 10:25 Dnes v jednom domě: Obtíže sicilské obrany 8 [i] 12:10 Mezi námi kluky [i] 14:10 Scooby-Doo: Prokletí nestvůry z jezera [i] 15:50 Kate & Leopold [i] 18:10 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Omáčka 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Velká deziluze 38 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:10 Vzorec pro vraždu [i] 00:26 Na vlastní Soči [i] 00:30 Dnes v jednom domě: Obtíže sicilské obrany 8 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 Výměna manželek [i] 04:10 Áčko: Panická hrůza [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Tron: Povstání I: Identita 4 [i] 06:50 Mickeyho klubík III: Mickeyho kosmické dobrodružství 1/2 [i] 07:20 Dokonalý Spider-Man I: Venom 4 [i] 07:50 Apokalypsa II. světové války: Spojení 4 [i] 09:10 Prima SVĚT [i] 09:40 Synové a dcery Jakuba skláře: Vandrovník - 1899 1 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Jak se staví sen [i] 13:45 Big Ben II: Vražda vidlemi 4 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru I: Smrt staré dámy [i] 18:00 Ženy na cestách: Srí Lanka a Maledivy [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Smrtonosná past 4 [i] 23:10 Narušený život [i] 01:05 Policejní bažanti I: Břímě uniformy 12 [i] 01:50 Apokalypsa II. světové války: Spojení 4 [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru I: Smrt staré dámy [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 64/129 [i] 06:20 Inga Lindströmová: Svadba môjho muža [i] 08:25 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V siedmom nebi I. 2/22 [i] 11:15 Stratená duša I. 7-8/13 [i] 13:25 Pochybná starostlivosť [i] 16:00 Doktorka Zoe I. 13-14/22 [i] 17:50 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 Láska na druhý pohľad [i] 22:10 Skutočný príbeh: Za život mojej dcéry [i] 00:10 Post mortem - Vrah prostitútok [i] 01:55 Skutočný príbeh: Za život mojej dcéry [i] 03:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 64/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Stormbreaker [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nezlobte, když nemusíte! [i] 14:50 Radostná událost [i] 16:50 Iluzionista [i] 18:45 Moje krásná učitelka [i] 20:30 Sledování [i] 21:50 Obhájce [i] 23:50 Tenkrát v Číně 3 [i] 01:45 Dokažte mi vinu [i] 03:45 Hazard [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Jezdectví [i] 10:00 Motorky [i] 10:45 Motorky [i] 11:15 Motorky [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Plochá dráha [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Plochá dráha [i] 17:00 Motorky [i] 17:45 Motorky [i] 18:30 Box [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Motorky [i] 21:15 Motorky [i] 21:45 Motorky [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Box [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 5: éádná blízká setkání 3 [i] 07:00 Agentura Jasno 5: Gentlemani nevymřeli... ale někdo ano 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i] 10:00 Zničující střet [i] 12:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 1.) 15 [i] 13:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 2.) 16 [i] 14:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk kupuje dům 1 [i] 15:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a génius 4 [i] 16:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk dostává loterijní horečku 3 [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 19:00 Prozíravost 2: Kaleidoskop 5 [i] 20:00 Prozíravost 2: Smrtící implantáty 6 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 23:00 Gladiátor [i] 02:00 Prozíravost 2: Kaleidoskop 5 [i] 03:00 Prozíravost 2: Smrtící implantáty 6 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 11: Dny bezvládí 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Vzdušní dřevorubci 7 [i] 06:00 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Letní zábava 4 [i] 07:00 Následky: Když se Země přestane otáčet 3 [i] 08:00 Vražedných šedesát 26 [i] 08:35 Predátoři pod lupou 1 [i] 09:10 Jurské bojiště 12 [i] 10:05 Život 10 [i] 11:05 Šokující příroda 4 [i] 12:05 Podzemí měst: Řím II. 8 [i] 13:00 Úžasná jídla: Vepřoviny 1 [i] 13:25 Úžasná jídla: Hovězí Burger 2 [i] 13:50 Anthony Bourdain: Bez předsudků 9 [i] 14:40 Anthony Bourdain: Bez předsudků 10 [i] 15:30 Marnotratníci 5 [i] 16:20 Ledová brigáda 5 [i] 16:45 Mistři písku 5 [i] 17:10 Vzdušní dřevorubci 8 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva: Vody života, vody smrti 10 [i] 18:55 Utajený Šéf 4 [i] 19:50 Penn a Teller: Oblafni mě! 6 [i] 20:40 Silnice tornád 6 [i] 21:30 Nejtěžší podmínky: Strojvůdcem v Peru 3 [i] 22:30 Bostonská esa 8 [i] 23:20 Raději se bojte 1 [i] 00:10 Louisianská věznice 8 [i] 01:05 Marnotratníci 5