TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex III. 5/12 [i] 06:45 Tom a Jerry [i] 07:10 Kung Fu Panda I. 13/16 [i] 07:35 Tučniaky z Madagaskaru 13/16 [i] 08:00 K. O. [i] 10:00 Wild Wild West (HD) [i] 12:00 Batman začína [i] 14:40 Zlaté manželky [i] 15:40 ZOH 2014 SOCHI: ZÁPAS O TRETIE MIESTO V HOKEJI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Šéfovia na zabitie (HD) [i] 22:30 Sociálna sieť [i] 00:45 Šéfovia na zabitie (HD) [i] 02:20 Sociálna sieť [i] 04:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 6/25 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Ahoj,braček!: Snehulienka 13/28 [i] 07:20 Požiarnik Sam: Normanove žartíky 4/15 [i] 07:35 Franklin: Franklinov zlý deň 4/52 [i] 07:50 Flipper a Lopaka: Výletný ostrov 50/52 [i] 08:15 Garfield II.: Garfield je mimo [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Teta: Svadba 7/7 [i] 09:50 Arabela sa vracia 19/26 [i] 10:25 Berlin, Berlin: Generácie 28 [i] 11:20 5 proti 5 EXTRA - piatok pre celé Slovensko! [i] 12:35 On air [i] 13:00 Pošta pre teba [i] 14:05 Dve deti, manželka a dcéra: Manželka, dcéra a dve deti 1 1/4 [i] 15:40 Stopa ružového pantera [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Pieckový háj na Gemeri [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Pošta pre teba [i] 21:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Záchrana [i] 22:00 Krajina rebelov 7/7 [i] 23:45 Vražda medzi priateľkami [i] 01:15 Dve deti, manželka a dcéra: Manželka, dcéra a dve deti 1 1/4 [i] 02:45 Krajina rebelov 7/7 [i] 04:25 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Živá panoráma [i] 07:50 Na ceste II.: Na ceste po svahilskom pobreží Kene [i] 08:15 Universum: Sneží a sneží [i] 09:10 História zapísaná do kameňa [i] 10:15 ŠTÚDIO ZOH [i] 10:30 BEH NA LYŽIACH - 30 km s hromadným štartom (ženy) [i] 12:15 ŠTÚDIO ZOH [i] 12:30 SNOWBOARDING - paralelný slalom (muži + ženy) [i] 13:30 ŠTÚDIO ZOH [i] 13:45 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE - slalom (muži) - 1. kolo [i] 15:10 ŠTÚDIO ZOH [i] 15:25 BIATLON - štafeta 4 x 7,5 km (muži) [i] 17:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 17:10 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE - slalom (muži) - 2. Kolo [i] 17:55 ŠTÚDIO ZOH [i] 18:00 KRASOKORČUĽOVANIE - exhibícia - gala [i] 19:55 ŠTÚDIO ZOH [i] 20:00 Magazín Ligy majstrov [i] 20:45 RÝCHLOKORČUĽOVANIE - družstvá (muži + ženy) [i] 21:30 BOBY - štvorboby [i] 22:15 ŠTÚDIO ZOH [i] 22:35 "Stíny horkého léta" [i] 00:15 Universum: Sneží a sneží [i] 01:10 Československý filmový týždenník [i] 01:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:25 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:00 TOP STAR [i] 06:30 My Little Pony [i] 07:00 Max Steel [i] 07:25 Káčerovo [i] 08:25 Dobrodružné leto [i] 10:30 Prefíkané slúžky [i] 12:35 Honba za Klenotom Nílu [i] 14:55 Romantický únos [i] 17:30 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 KUKÁTKO [i] 21:30 Vojak 2 [i] 23:35 Deň, keď sa zastavila Zem [i] 01:50 Štvanec [i] 03:25 Operácia Dunaj [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 MacGyver 24 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 37,38 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 Ninja Factor II. 40,41 [i] 08:55 Simpsonovci XVI. 4 [i] 09:20 Faktor strachu V. 21 [i] 10:20 Vytunuj mi fáro 25,26 [i] 11:05 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 4,5 [i] 13:00 Ice Road Truckers III. 12,13/13 [i] 15:00 Simpsonovci XXIII. 17 [i] 15:30 Asterix dobýva Ameriku [i] 17:05 VDOVA 5 [i] 18:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY 4 [i] 19:05 C.S.I.: Kriminálka New York V. 11 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Honba za Klenotom Nílu [i] 22:35 Robocop 2 [i] 01:05 KRIMI 01:30 Mestečko South Park VI. 6,7 [i] 02:10 Podrazy II. 2 [i] 02:35 Blázni v Amerike 5,6 [i] 03:15 Navarro VII. 13/13 [i] 04:45 Navarro VI. 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Posel ztracených duší IV. 1 [i] 06:55 Posel ztracených duší IV. 2 [i] 07:50 Internát VII. 9 [i] 09:30 Ztracený svět II. 19 [i] 10:30 Lovci pokladů I. 15 [i] 11:30 Lovci pokladů I. 16 [i] 12:30 Profil zločinu III. 1 [i] 13:35 Profil zločinu III. 2 [i] 14:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 15:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 16:35 Pearl Harbor 1 [i] 20:00 Šifra mistra Leonarda 1 [i] 22:50 Jak prosté II. 7 [i] 23:50 Myšlenky zločince VII. 11 [i] 00:40 Myšlenky zločince VII. 12 [i] 01:30 Posel ztracených duší IV. 1 [i] 02:15 Posel ztracených duší IV. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Katastrofa v kanalizační rouře [i] 06:00 Jak se to dělá 44 [i] 06:25 Jízda: Přidat plyn [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 09:05 Opravdový podvod 3 [i] 09:30 Opravdový podvod 4 [i] 09:55 Opravdový podvod 5 [i] 10:25 Opravdový podvod 6 [i] 10:50 Opravdový podvod 1 [i] 11:15 Opravdový podvod 2 [i] 11:40 Opravdový podvod 3 [i] 12:10 Opravdový podvod 4 [i] 12:35 Opravdový podvod 5 [i] 13:05 Opravdový podvod 6 [i] 13:30 Opravdový podvod 7 [i] 14:00 Opravdový podvod 8 [i] 14:25 Jak se to dělá – vysněné vozy: Morgan Aero Coupe [i] 14:55 Jak se to dělá – vysněné vozy: Porsche 911 [i] 15:20 Největší loď na světě: Obrovský trup [i] 16:15 Rození obchodníci: Cadillac Coupe De Ville [i] 17:10 Jak to dělají? 7 [i] 17:40 Jak to dělají? 8 [i] 18:05 Rychlokurz: Auto ze srázu [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Záhadný nález [i] 19:00 Pátá rychlost 12 [i] 20:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 20:30 Stodola plná peněz: Peníze vyhozené z vlaku [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích: Ton lítá, Allen se plazí [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Tak se ukaž [i] 22:00 Říční příšery: Zabijácké torpédo [i] 23:00 Bear Grylls: Únik z pekla: Džungle [i] 00:00 Zničeno ve vteřině 11 [i] 00:30 Zničeno ve vteřině 12 [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 01:25 Stodola plná peněz: Peníze vyhozené z vlaku [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích: Ton lítá, Allen se plazí [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích: Tak se ukaž [i] 02:50 Říční příšery: Zabijácké torpédo [i] 03:45 Rození obchodníci: Cadillac Coupe De Ville [i] 04:40 Jak to dělají? 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Pavlíny Jíšové [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma: Bizoni a zubři [i] 06:20 Okouzlení III 45/52 [i] 07:15 Na cestě po Kajmanských ostrovech [i] 07:45 Slovácko sa nesúdí [i] 08:25 Druhý dech: Osmistá první kráva 8/13 [i] 09:35 Všechnopárty [i] 10:20 Hercule Poirot XI [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Duhová panna [i] 14:20 O království z nudlí a štěstí bez konce [i] 15:20 Příklady táhnou [i] 16:50 Případ mrtvého muže [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:44 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Český lev [i] 21:35 Bathory [i] 23:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:50 Elektrický jezdec [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:45 Pod pokličkou [i] 03:05 Vyzkoušejte si... [i] 03:30 Chalupa je hra [i] 03:55 Zahrada je hra [i] 04:20 Hodinový manžel [i] 04:40 Království za koně [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Vrcholy her [i] 06:15 Snowboarding: paralelní slalom [i] 08:00 Hokej: semifinále [i] 10:05 Studio Letná [i] 10:15 Snowboarding: paralelní slalom [i] 12:20 Hokej: semifinále [i] 14:00 Rychlý přehled [i] 14:15 Žijeme olympiádou [i] 14:30 Rychlobruslení: stíhací závod družstev [i] 15:50 Hokej: utkání o bronz [i] 18:30 Krasobruslení: exhibice [i] 20:05 Fotbal: SK Sigma Olomouc - SK [i] 22:30 Magazín Evropské ligy UEFA [i] 23:20 Magazín Ligy mistrů UEFA [i] 23:50 S ČT sport na vrchol aneb Nová energie českého lyžování [i] 00:05 ČEZ Point - rozhovory s českými olympioniky [i] 00:20 Vrcholy her [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Bakugan 42 [i] 06:40 Batman: Odvážný hrdina 19 [i] 07:05 Chima 7 [i] 07:35 Král džungle 1 [i] 08:00 Chytrá horákyně [i] 09:15 A zase jedna Popelka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Dívka v modrém [i] 14:20 Výměna manželek [i] 15:40 Osobní strážce [i] 18:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Captain America: První Avenger [i] 22:45 Nico - víc než zákon [i] 00:36 Na vlastní Soči [i] 00:40 Drogy pod dohledem [i] 02:15 Novashopping 02:45 Áčko: Hráčská vášeň [i] 03:45 Andílci 175 [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Tron: Povstání I: Výpadek 3 [i] 07:15 Mickeyho klubík III: Goofy hlídá batolata 31 [i] 07:45 Dokonalý Spider-Man I: U doktora doma 3 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:30 Top Gear 2010 [i] 10:40 Jane Doe: Zmizení [i] 12:40 Alibi na vodě [i] 14:45 Big Ben II: Smrt na psychiatrii 3 [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XV: Škola vražd [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Vnitřní nepřítel [i] 00:15 REC 2 [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru XV: Škola vražd [i] 03:35 Největší bitvy II. světové války: Kwajalein [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Žabí princ [i] 08:15 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V siedmom nebi I. 1/22 [i] 11:05 Stratená duša I. 5-6/13 [i] 13:15 Niekto to rád horúce [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Augustové hviezdy [i] 17:55 Leto v Kapskom meste [i] 20:00 Inga Lindströmová: Svadba môjho muža [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Deti šťasteny [i] 00:05 Milenci [i] 01:55 Leto v Kapskom meste [i] 03:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 63/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Super náhradník [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Cukr, med a feferonka [i] 14:05 Tristan a Isolda [i] 16:20 Poslední plavky [i] 18:00 Božská relikvie 1 [i] 19:35 Hazard [i] 21:30 Dokažte mi vinu [i] 23:35 Přímý kontakt [i] 01:10 Není kam utéct [i] 02:50 Box [i] 04:40 O Malence [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Plochá dráha [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:45 Fotbal [i] 14:00 Jezdectví [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:00 Plochá dráha [i] 17:00 Plochá dráha [i] 19:00 Motorky [i] 19:30 Cyklistika [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Box [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:00 Plochá dráha [i] 00:00 Cyklistika [i] 00:45 Watts [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Motorky [i] 02:00 Motorky [i] 03:00 Watts [i] 03:00 Závěr vysílání 03:15 Motorky [i] 04:15 Motorky [i] 04:45 Motorky [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Osudová přitažlivost 2 [i] 06:00 Agentura Jasno 5: Romeo a Juliet a Juliet 1 [i] 07:00 Agentura Jasno 5: Chodidla, teď neselhávejte 2 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 10:00 Prozíravost 2: Kaleidoskop 5 [i] 11:00 Prozíravost 2: Smrtící implantáty 6 [i] 12:00 Dobrá manželka 4: Pes co štěká, nekouše 11 [i] 13:00 Dobrá manželka 4: Trhlina v kampani 12 [i] 14:00 Dobrá manželka 4: Pravidlo sedmého dne 13 [i] 15:00 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 17:00 Zničující střet [i] 19:00 Smrt jí sluší [i] 21:00 Gladiátor [i] 00:00 Prozíravost 2: Kaleidoskop 5 [i] 01:00 Prozíravost 2: Smrtící implantáty 6 [i] 02:00 Rookie Blue 4: Jiná, ne lepší 3 [i] 03:00 Rookie Blue 4: Děti nejsou v pořádku 4 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Vzpomínky na Margaret Thatcherovou0 [i] 06:00 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Hody 3 [i] 07:00 Následky: Svět bez ropy 2 [i] 08:00 Vražedných šedesát 24 [i] 08:35 Vražedných šedesát 25 [i] 09:10 Jurské bojiště 11 [i] 10:05 Život 9 [i] 11:05 Šokující příroda 3 [i] 12:05 Podzemí měst: Řím I. 7 [i] 13:00 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 19 [i] 13:25 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 7 [i] 13:50 Anthony Bourdain: Bez předsudků 7 [i] 14:40 Anthony Bourdain: Bez předsudků 8 [i] 15:30 Marnotratníci 4 [i] 16:20 Ledová brigáda 4 [i] 16:45 Mistři písku 4 [i] 17:10 Vzdušní dřevorubci 7 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva: Cesta do nikam 9