Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex III. 4/12 [i] 12:05 Kobra 11 XVI. 13/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 12/24 [i] 14:10 Monk III. 4/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 9/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 1/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 5/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa II. 1/24 [i] 23:00 Krok za krokom VI. 9/24 [i] 23:30 Monk III. 4/16 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 5/25 [i] 01:20 Kobra 11 XVI. 13/15 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles II. 12/24 [i] 02:50 Komisár Rex III. 4/12 [i] 03:35 Kobra 11 XVI. 13/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Sila lásky VI. 16 [i] 07:35 McLeodove dcéry II. 31 [i] 08:20 Helicops: Judáši [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 7/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:55 Bláznivo zamilovaní: Chcem si ťa vziať 24/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 8/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Osudný pád [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Sherlock II.: Psy baskervillské 2/3 [i] 23:45 Helicops: Judáši [i] 00:35 Autosalón [i] 01:00 Slovensko v obrazoch [i] 01:25 Svet v obrazoch [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:35 Sila lásky VI. 16 [i] 04:25 Bláznivo zamilovaní: Chcem si ťa vziať 24/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Živá panoráma [i] 07:50 Zázračný ateliér [i] 08:15 Kniha na ceste [i] 08:45 ŠTÚDIO ZOH [i] 09:00 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA - družstvá (skoky) [i] 09:50 ŠTÚDIO ZOH [i] 10:00 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE - ski cross (muži) [i] 12:00 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA - štafeta na 4 x 5 km [i] 13:10 ŠTÚDIO ZOH [i] 13:20 BIATLON - zmiešaná štafeta [i] 14:45 ŠTÚDIO ZOH [i] 15:00 CURLING - ženy [i] 18:00 KRASOKORČUĽOVANIE - ženy (voľné jazdy) [i] 20:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 20:10 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE - U-rampa (ženy) [i] 20:55 Futbal - Európska liga: Viktoria Plzeň - Šachtar Doneck [i] 23:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Moluckí separatisti [i] 23:25 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Somálski vojenskí diktátori [i] 23:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 5 [i] 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 TOP STAR [i] 07:30 KRIMI 08:00 NOVÝ PANELÁK: Nečakaný hosť [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Dcérka ti je ukradnutá [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Udrel ma [i] 10:50 Áno šéfe, Veľká Británia - Návraty V. - PREMIÉRA 2/2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti 14 [i] 13:40 Podvodníci IV. 14 [i] 14:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 6 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO? [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Teta [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Tvoja milenka v mojom byte [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Malá kope [i] 21:30 Profesionáli: Poľovačka 5 [i] 22:30 Hoď svišťom: Ďurova žena [i] 23:15 Najlepšie Haló [i] 23:50 Šokujúca zmena 3 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 6 [i] 02:00 Podvodníci IV. 14 [i] 02:40 Dexter VI. 7 [i] 03:30 KRIMI 03:50 NOVÝ PANELÁK: Malá kope [i] 04:35 PÁLI VÁM TO? [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 MacGyver 22 [i] 05:45 Kutyil s.r.o. 2 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 33,34 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Matlock II. 20,21 [i] 10:15 Akty X VI. 11 [i] 11:10 Modrí templári III. 11 [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 10 [i] 13:10 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 14:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 14 [i] 15:00 Akty X VI. 12 [i] 15:55 Kutyil s.r.o. II. 3 [i] 16:40 Simpsonovci XVI. 3 [i] 17:05 PANELÁK: Nečakaný hosť [i] 18:05 KLAN 40 [i] 19:05 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 22/22 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 3 [i] 22:25 Hawaii 5.0 III. 2 [i] 23:25 Dexter VI. 7 [i] 00:30 Walking Dead II. 6 [i] 01:20 Sladký život PLAYMATE 6,7 [i] 02:00 Navarro VII. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Drzá Jordan VI. 7 [i] 06:55 JAG IV. 8 [i] 07:55 Komisař Rex I. 1 [i] 09:35 Posel ztracených duší V. 21 [i] 10:30 Drzá Jordan VI. 8 [i] 11:25 Kráska a zvíře I. 13 [i] 12:25 Vražedná čísla III. 23 [i] 13:20 Jak prosté I. 19 [i] 14:15 JAG IV. 9 [i] 15:15 Posel ztracených duší V. 22 [i] 16:10 Komisař Rex I. 2 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 24 [i] 18:05 Kráska a zvíře I. 14 [i] 19:05 Jak prosté I. 20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba V. 11 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba V. 11 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Létající gilotina [i] 06:00 Jak se to dělá 42 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Rodeo Ton [i] 07:15 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 08:10 Dvojí přežití: Po bouři [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Problém s podložím [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Není kam jít [i] 10:50 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 11:15 Jak se to dělá 41 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 12:35 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 13:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Na rybách [i] 14:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Závan minulosti [i] 14:25 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů: Ikony 80. let [i] 15:20 Zlatá horečka – Aljaška: Vzpoura [i] 16:15 Zlatá horečka – Aljaška: Uhrazeno [i] 17:10 Nutné k přežití: Skotsko [i] 18:05 Králové aukcí: Gangsterské auto Terraplane/hra na elektrošoky [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 19:00 Jak se to dělá 44 [i] 19:30 Jak se to dělá 11 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Tonův samopal [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Z Filadelfie vždy se ziskem [i] 21:00 Stodola plná peněz: Dražba automobilů [i] 21:30 Králové aukcí: Periskop/dopis od Helen Kellerové [i] 22:00 Zvědavost: Vývoj lidstva [i] 23:00 Zvědavost: Kolik v sobě máte zla? [i] 00:00 Jak jsme vynalezli svět: Mrakodrapy [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Tonův samopal [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Z Filadelfie vždy se ziskem [i] 01:50 Stodola plná peněz: Dražba automobilů [i] 02:20 Králové aukcí: Periskop/dopis od Helen Kellerové [i] 02:50 Zvědavost: Vývoj lidstva [i] 03:50 Zvědavost: Kolik v sobě máte zla? [i] 04:45 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery V: Obchod je obchod 7/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Nocenka 7/92 [i] 15:10 Televarieté [i] 16:35 Cestománie [i] 17:05 Postřehy odjinud [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:48 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 Případy inspektora Lynleyho I - II: Hra s ohněm 5/8 [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 01:00 Bydlení je hra [i] 01:20 Sváteční slovo dominikána Romualda Štěpána Roba [i] 01:30 Pod pokličkou [i] 01:50 Zahrada je hra [i] 02:15 Jak se vede, sousede? [i] 02:55 Chalupa je hra [i] 03:20 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 04:10 Hodinový manžel [i] 04:35 Josef Lux - Kříž... [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Vrcholy her [i] 09:30 Curling: utkání o bronz [i] 12:25 Studio Letná [i] 12:30 Rychlý přehled [i] 12:45 Žijeme olympiádou [i] 13:00 Hokej: utkání o bronz [i] 15:30 Curling: finále [i] 18:00 Hokej: finále [i] 20:35 Fotbal: FC Viktoria Plzeň - FC [i] 23:45 S ČT sport na vrchol aneb Skikros přijde vhod [i] 00:00 ČEZ Point [i] 00:15 Vrcholy her [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2548 [i] 09:50 Kriminálka Anděl III: Pomsta 1 [i] 11:00 Krok za krokem II 21 [i] 11:25 Nové trable staré Christine III 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Vzpomínky 9 [i] 13:25 Beze stopy II 3 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Kočár z Číny 5 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Štěstí je dřina 164 [i] 16:30 Krok za krokem II 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III 2 [i] 18:30 Ulice 2549 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Důvěřuj, ale prověřuj 472 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:10 Mortal Kombat - Boj na život a na smrt [i] 00:07 Na vlastní Soči [i] 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Kočár z Číny 5 [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas III 2 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Pan Am 8 [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 04:10 Andílci 173 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Případ pro Mattesa 21 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu IX: Maso a krev 11 [i] 08:30 M*A*S*H 19 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Ďábelský tanec 11 [i] 10:20 Policie Hamburk IV: Naháněč 22 [i] 11:20 Rosamunde Pilcher: Spící tygr [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VII: Válečný pokřik 4 [i] 14:25 Specialisté na vraždy II: Zrcadlení 1 [i] 15:25 Místo činu: Mnichov: Šest na večeři 35 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Scénář lásky [i] 22:10 Ano, šéfe! [i] 23:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: V rodinném kruhu 9 [i] 00:20 Myšlenky zločince VI: Co se stane doma... 10 [i] 01:20 Slunečno, místy vraždy II: Druhá tvář 8 [i] 02:10 Specialisté na vraždy II: Zrcadlení 1 [i] 03:00 Walker, Texas Ranger VII: Válečný pokřik 4 [i] 03:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 34/160 [i] 06:10 Rebeli na strednej 24/135 [i] 07:00 Túžba tela 130/143 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Sila 117-118 [i] 12:10 V objatí hodvábu 112/200 [i] 13:00 Doňa Barbara 40/190 [i] 14:10 Nespútaný anjel 83-84/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 65-66/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy II. 14/15 [i] 21:35 Sila 119-120 [i] 23:35 Bolesti slávnych III. 4/16 [i] 00:30 Sex v meste IV. 7-8/18 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:15 Frasier [i] 02:40 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 04:05 Máša 56/60 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 35/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Krása na scéně [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Stormbreaker [i] 13:40 Mary a Max [i] 15:25 Bublina [i] 16:50 Kuře s ušima [i] 19:00 Beowulf: král barbarů [i] 20:50 Albatros [i] 22:30 Clerks 2: Muži za pultem [i] 00:15 Re-cyklace [i] 02:05 Pod kontrolou [i] 03:50 Tamara Drewe [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:30 Plochá dráha [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Plochá dráha [i] 17:00 Plochá dráha [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Box [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:00 Plochá dráha [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Já jsem nikdy 13 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Čerstvá barva 1 [i] 07:20 Fakta nebo fikce 2: Zářící chrlič a kočičí fantom 19 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Vyšší vzdělání 8 [i] 09:20 Dobrá manželka 4: Pes co štěká, nekouše 11 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: éivot v Midsomeru 4 [i] 12:20 Agentura Jasno 5: éádná blízká setkání 3 [i] 13:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk kupuje dům 1 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Tajnosti a lži 9 [i] 15:20 Dobrá manželka 4: Trhlina v kampani 12 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 18:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 5: Gentlemani nevymřeli... ale někdo ano 4 [i] 19:20 PREMIÉRA Můj přítel Monk 7: Pan Monk a génius 4 [i] 20:20 Městečko Haven 3: Sarah 9 [i] 21:20 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 23:20 Superžralok [i] 01:20 Městečko Haven 3: část 2 8 [i] 02:20 Rookie Blue 3: Já jsem nikdy 13 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Obelstila tě 6 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 3: Tajnosti a lži 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Arktické dilema 1