TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex III. 3/12 [i] 12:10 Kobra 11 XVI. 12/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 11/24 [i] 14:05 Monk III. 3/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 8/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 24/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 4/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa I. 24/24 [i] 23:05 Krok za krokom VI. 8/24 [i] 23:35 Monk III. 3/16 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 4/25 [i] 01:15 Kobra 11 XVI. 12/15 [i] 02:05 NCIS: Los Angeles II. 11/24 [i] 02:50 Komisár Rex III. 3/12 [i] 03:40 Kobra 11 XVI. 12/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:45 Sila lásky VI. 15 [i] 07:35 McLeodove dcéry II. 30 [i] 08:20 Helicops: Čertov vrch [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 6/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Stretnutie [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Keď láska končí 23/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 7/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: Arsenal Londýn - Bayern Mníchov [i] 22:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:25 Helicops: Čertov vrch [i] 00:15 Reportéri [i] 00:40 Cirkus, Cirkus 2010 [i] 01:30 Cirkus, Cirkus 2010 - 2.časť [i] 02:20 Dámsky klub [i] 03:45 Sila lásky VI. 15 [i] 04:35 Bláznivo zamilovaní: Keď láska končí 23/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Smrť Jurija Gagarina [i] 07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Živá panoráma [i] 07:45 ŠTÚDIO ZOH [i] 08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE - obrovský slalom (muži) - 1. kolo [i] 09:50 ŠTÚDIO ZOH [i] 10:00 SNOWBOARDING - paralelný obrovský slalom (muži + ženy) [i] 11:50 ŠTÚDIO ZOH [i] 11:55 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE - obrovský slalom (muži) 2. kolo [i] 13:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 13:05 BEH NA LYŽIACH - tímové šprinty (muži + ženy) [i] 14:05 CURLING - semifinále (ženy) [i] 15:10 ŠTÚDIO ZOH [i] 15:25 BIATLON - zmiešaná štafeta [i] 17:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 17:15 RÝCHLOKORČUĽOVANIE - 5 000 m (ženy) [i] 17:55 Good Angels Košice 2014 [i] 20:00 KRASOKORČUĽOVANIE - krátky program (ženy) [i] 21:45 BOBY - dvojboby (ženy) [i] 22:15 ŠTÚDIO ZOH [i] 22:50 Polícia [i] 23:05 Profesionál [i] 23:20 Autosalón [i] 23:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 TOP STAR [i] 07:25 KRIMI 08:00 NOVÝ PANELÁK: Som krava [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Suchý strom [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Kto chce zabiť matku? [i] 10:50 Áno šéfe, Veľká Británia - Návraty V. - PREMIÉRA 1/2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti 13 [i] 13:40 Podvodníci IV. 13 [i] 14:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 5 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO? [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Detský tábor [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Nedá mi dýchať [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Nečakaný hosť [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 12 [i] 22:30 Vtierka Castle V. 24/24 [i] 23:30 Kosti VIII. 12 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 12 [i] 01:25 Vtierka Castle V. 24/24 [i] 02:15 Podvodníci IV. 13 [i] 02:55 KRIMI 03:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 04:05 NOVÝ PANELÁK: Nečakaný hosť [i] 04:50 PÁLI VÁM TO? [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 MacGyver 21 [i] 05:55 Simpsonovci XVI. 1/21 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 31,32 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Matlock II. 18,19 [i] 10:10 Akty X VI. 10 [i] 11:10 Modrí templári III. 10 [i] 12:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 9 [i] 13:10 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 14:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 13 [i] 15:00 Akty X VI. 11 [i] 16:00 Kutyil s.r.o. II. 2 [i] 16:35 Simpsonovci XVI. 2 [i] 17:05 PANELÁK: Som krava [i] 18:05 KLAN 39 [i] 19:05 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kosti VIII. 12,13 [i] 22:25 Mafstory: Márgit a Bulhari, Erolinky 8,9 [i] 00:30 Walking Dead II. 5 [i] 01:20 Sladký život PLAYMATE 4,5 [i] 02:05 Navarro VII. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Drzá Jordan VI. 6 [i] 06:55 JAG IV. 7 [i] 07:50 Lovci pokladů I. 22 [i] 08:50 Posel ztracených duší V. 20 [i] 09:45 Drzá Jordan VI. 7 [i] 10:40 Kráska a zvíře I. 12 [i] 11:40 Vražedná čísla III. 22 [i] 12:35 Jak prosté I. 18 [i] 13:30 JAG IV. 8 [i] 14:30 Posel ztracených duší V. 21 [i] 15:25 Komisař Rex I. 1 [i] 17:10 Vražedná čísla III. 23 [i] 18:05 Kráska a zvíře I. 13 [i] 19:05 Jak prosté I. 19 [i] 20:00 Vzpomínky II. 7 [i] 20:55 CSI: New York VIII. 18 [i] 21:55 CSI: New York IX. 1 [i] 22:55 Bez hranic I. 1 [i] 23:50 Vzpomínky II. 7 [i] 00:40 CSI: New York IX. 1 [i] 01:30 Bez hranic I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Motorky a bazuky [i] 06:00 Jak se to dělá 41 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Revolver, nůž a boxer v jednom [i] 07:15 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 08:10 Dvojí přežití: Promočeni na kost [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Noční směna [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Poklad v podobě načerno páleného alkoholu [i] 10:50 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 11:15 Jak se to dělá 40 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 12:35 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Parádní Nomad pro Dalea Jr. [i] 14:25 Nejhrůznější záběry: Největší odvážlivci světa [i] 15:20 Superlidé: Vytrvalost [i] 16:15 Auto versus divočina: Kdo je vítězem? Auto versus divočina [i] 17:10 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 18:05 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Žádné legrácky [i] 19:00 Jak se to dělá 43 [i] 19:30 Jak se to dělá 10 [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška: Porucha [i] 21:00 Zlato Beringova moře: Už nás nic nerozdělí [i] 22:00 Zlato Beringova moře: Americký sen [i] 23:00 Muži Yukonu: Vzmuž se a odstěhuj se [i] 00:00 Aljaška: překonání poslední hranice: Lovec trofejí [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška: Porucha [i] 01:50 Zlato Beringova moře: Už nás nic nerozdělí [i] 02:50 Zlato Beringova moře: Americký sen [i] 03:50 Muži Yukonu: Vzmuž se a odstěhuj se [i] 04:45 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Kozí mýdlo [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery V: Slyšíš mě? 6/32 [i] 09:50 Polopatě [i] 10:35 168 hodin [i] 11:05 Dobrodružství kriminalistiky: Rekonstrukce 7/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Zátiší 90/92 [i] 15:10 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:48 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Živnostník [i] 22:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Šaráda - speciál [i] 23:35 Tělo jako důkaz III: Padlý anděl 7/13 [i] 00:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 02:00 Bydlení je hra [i] 02:25 Pod pokličkou [i] 02:50 Zahrada je hra [i] 03:10 Jak se vede, sousede? [i] 03:55 Kde bydlely princezny [i] 04:10 Hodinový manžel [i] 04:35 Poslední leč Josefa Langmilera [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Vrcholy her [i] 09:55 Studio Letná [i] 10:00 Klasické lyžování: sprint klasicky [i] 12:00 Curling: semifinále [i] 13:30 Hokej: čtvrtfinále [i] 16:00 Biatlon: smíšená štafeta [i] 17:30 Curling: semifinále [i] 19:00 Rychlý přehled [i] 19:15 Žijeme olympiádou [i] 19:35 ČEZ Point - rozhovory s českými olympioniky [i] 19:50 S ČT sport na vrchol aneb Nová energie českého lyžování [i] 20:10 Fotbal [i] 23:45 Magazín Evropské ligy UEFA [i] 00:35 Vrcholy her [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Podmořský svět [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo je doma 471 [i] 11:00 Krok za krokem II 20 [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 22 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Vzpomínky II 13 [i] 13:25 Beze stopy II 2 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Nejlepší obrana 4 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Sen o blondýně 163 [i] 16:30 Krok za krokem II 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III 1 [i] 18:30 Ulice 2548 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Pomsta 1 [i] 21:25 Mentalista IV: Zrudlý klobouk 24 [i] 22:20 Hra o přežití [i] 00:17 Na vlastní Soči [i] 00:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Nejlepší obrana 4 [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas III 1 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Pan Am 7 [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:10 Andílci 172 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Žena s tetováním 20 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu IX: Zbytkové riziko 10 [i] 08:30 M*A*S*H 18 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Seznam Jurije Lermentova 10 [i] 10:20 Policie Hamburk IV: Případ pro Mattesa 21 [i] 11:20 Rosamunde Pilcher: Neobyčejná láska [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VII: Královská kořist 3 [i] 14:25 Specialisté na vraždy I: Porodní bolesti 8 [i] 15:25 Místo činu: Mnichov: Na mušce 34 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Oheň 245 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Pípšoubazar [i] 23:35 Kriminálka Stuttgart IV: Čtyři muži a nemluvně 22 [i] 00:35 Myšlenky zločince VI: Temný les 9 [i] 01:35 Nedokonalé zločiny V: Sebeobrana 7 [i] 02:35 Specialisté na vraždy I: Porodní bolesti 8 [i] 03:25 Walker, Texas Ranger VII: Královská kořist 3 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rebeli na strednej 23/135 [i] 07:00 Túžba tela 129/143 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Sila 115-116 [i] 12:10 V objatí hodvábu 111/200 [i] 13:05 Doňa Barbara 39/190 [i] 14:10 Nespútaný anjel 81-82/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 63-64/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 6/23 [i] 21:35 Sila 117-118 [i] 23:45 Bolesti slávnych III. 3/16 [i] 00:45 Sex v meste IV. 5-6/18 [i] 01:45 Priatelia [i] 02:25 Frasier [i] 02:50 Adela show [i] 03:25 Smotánka [i] 04:10 Máša 55/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Griffin a Phoenixová [i] 14:00 Super náhradník [i] 16:00 Stormbreaker [i] 17:40 Mary a Max [i] 19:20 Nezlobte, když nemusíte! [i] 22:00 Pod kontrolou [i] 23:50 Skeletonman [i] 01:25 Safe [i] 02:55 Pokoj 1408 [i] 04:35 O Malence [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Motorky [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Motorky [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Plochá dráha [i] 19:00 Olympijské hry [i] 19:30 Watts [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Wednesday Selection 20:35 Jezdectví [i] 20:50 Jezdectví [i] 20:55 Golf [i] 21:55 Golf [i] 22:25 Golf [i] 22:30 Jachting [i] 22:35 Wednesday Selection 22:45 Olympijské hry [i] 23:15 Plochá dráha [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 06:20 Rookie Blue 3: Já jsem nikdy 13 [i] 07:20 Fakta nebo fikce 2: Ještěr z bažiny a zjevení na benzinové stanici 18 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Noční můry 7 [i] 09:20 Dobrá manželka 4: Souboj advokátů 10 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i] 12:20 Agentura Jasno 5: Chodidla, teď neselhávejte 2 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 2.) 16 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Vyšší vzdělání 8 [i] 15:20 Dobrá manželka 4: Pes co štěká, nekouše 11 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: éivot v Midsomeru 4 [i] 18:20 PREMIÉRA Agentura Jasno 5: éádná blízká setkání 3 [i] 19:20 PREMIÉRA PREMIÉRA NA NAŠEM KANÁLU: Můj přítel Monk 7: Pan Monk kupuje dům 1 [i] 20:20 Městečko Haven 3: část 2 8 [i] 21:20 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 23:20 Prozíravost 2: Kaleidoskop 5 [i] 00:20 Prozíravost 2: Smrtící implantáty 6 [i] 01:20 Městečko Haven 3: část 1 7 [i] 02:20 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Nechci umřít 5 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 3: Vyšší vzdělání 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budoucnost Odhalena0