TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex III. 2/12 [i] 12:10 Kobra 11 XVI. 11/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 10/24 [i] 14:05 Monk III. 2/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 7/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 23/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 3/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa I. 23/24 [i] 23:00 Krok za krokom VI. 7/24 [i] 23:30 Monk III. 2/16 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 3/25 [i] 01:20 Kobra 11 XVI. 11/15 [i] 02:05 NCIS: Los Angeles II. 10/24 [i] 02:50 Komisár Rex III. 2/12 [i] 03:40 Kobra 11 XVI. 11/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:45 Sila lásky VI. 14 [i] 07:35 McLeodove dcéry II. 29 [i] 08:20 Helicops: Iľjušin [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 5/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Postav dom , zasaď strom [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Slnko zhaslo 22/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 6/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Grand hotel: Ukradnutý list 7/9 [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Trofej 7/24 [i] 23:30 Helicops: Iľjušin [i] 00:20 Grand hotel: Ukradnutý list 7/9 [i] 01:35 Občan za dverami [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:40 Sila lásky VI. 14 [i] 04:30 Bláznivo zamilovaní: Slnko zhaslo 22/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Živá panoráma [i] 07:45 ŠTÚDIO ZOH [i] 08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE - obrovský slalom (ženy) - 1. kolo [i] 09:50 ŠTÚDIO ZOH [i] 10:00 KRASOKORČUĽOVANIE - tanečné páry (voľné jazdy) [i] 10:30 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA - skoky na veľkom mostíku [i] 11:20 ŠTÚDIO ZOH [i] 11:30 ZJAZOVÉ LYŽOVANIE - obrovský slalom (ženy) 2. kolo [i] 12:55 ŠTÚDIO ZOH [i] 13:00 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA - beh na 10 km [i] 13:50 SHORT TRACK [i] 15:05 ŠTÚDIO ZOH [i] 15:10 RÝCHLOKORČUĽOVANIE - 10 000 metrov (muži) [i] 17:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 17:25 BIATLON - hromadný štart (ženy) [i] 18:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 18:15 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE - U-rampa (muži) [i] 19:40 BOBY - dvojboby (ženy) [i] 20:25 ŠTÚDIO ZOH [i] 20:45 Smrť Jurija Gagarina [i] 21:30 Adelheid [i] 23:10 Tri obelisky [i] 23:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 20 [i] 05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 TOP STAR [i] 07:30 KRIMI 08:00 NOVÝ PANELÁK: Zrada [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Výžierka [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ: Mami, už nechcem! [i] 10:50 Áno šéfe, Veľká Británia - Návraty IV. 6/6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 Kosti 12 [i] 13:40 Podvodníci IV. 12 [i] 14:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 4 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO? [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Má či nemá milenca? [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Dobrá mama [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Som krava [i] 21:30 VDOVA 5 [i] 22:30 Zbohom, Slovensko! [i] 00:10 Profesionáli: Kondičné testy 4 [i] 01:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 4 [i] 02:10 Podvodníci IV. 12 [i] 02:55 NOVÝ PANELÁK: Som krava [i] 03:40 KRIMI 04:00 VDOVA 5 [i] 04:45 Zbohom, Slovensko! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Takešiho hrad II. 29,30 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Matlock II. 16,17 [i] 10:15 Akty X VI. 9 [i] 11:05 Modrí templári III. 9 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 8 [i] 13:05 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 14:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 12 [i] 15:00 Akty X VI. 10 [i] 15:55 Kutyil s.r.o. II. 1/31 [i] 16:40 Simpsonovci XVI. 1/21 [i] 17:05 PANELÁK: Zrada [i] 18:05 KLAN 38 [i] 19:05 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 21 [i] 21:25 2. svetová vojna v 7 [i] 22:30 Letecké katastrofy IV. 5 [i] 23:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 4 [i] 00:35 Walking Dead II. 4 [i] 01:20 Sladký život PLAYMATE 2,3 [i] 02:05 Navarro VII. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Drzá Jordan VI. 5 [i] 07:05 JAG IV. 6 [i] 08:05 Lovci pokladů I. 21 [i] 09:05 Posel ztracených duší V. 19 [i] 10:05 Drzá Jordan VI. 6 [i] 11:05 Kráska a zvíře I. 11 [i] 12:05 Vražedná čísla III. 21 [i] 13:05 Jak prosté I. 17 [i] 14:05 JAG IV. 7 [i] 15:05 Posel ztracených duší V. 20 [i] 16:05 Lovci pokladů I. 22 [i] 17:05 Vražedná čísla III. 22 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 12 [i] 19:00 Jak prosté I. 18 [i] 20:00 Jak prosté II. 7 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 6 [i] 22:00 Havaj 5-0 I. 15 [i] 22:55 Společná terapie I. 9 [i] 23:45 Jak prosté II. 7 [i] 00:35 Havaj 5-0 I. 15 [i] 01:20 Společná terapie I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Chůze v přímce [i] 06:00 Jak se to dělá 40 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Skateboardové naděje [i] 07:15 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 08:10 Dvojí přežití: Ztraceni v bažinách [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Sloučení [i] 09:55 Zlato z džungle: Výstřely [i] 10:50 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 11:15 Jak se to dělá 39 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 12:35 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 13:30 Pátá rychlost 8 [i] 14:25 Dvojí přežití: Vyhrocená situace [i] 15:20 Nazí a vystrašení: Pozor na bažinaté rameno [i] 16:15 Aljašská železnice 6 [i] 17:10 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 18:05 Králové aukcí: Edisonův fonograf/Boxerské rukavice Aliho a Fraziera [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Jako raketa [i] 19:00 Jak se to dělá 42 [i] 19:30 Jak se to dělá 9 [i] 20:00 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat [i] 21:00 Derren Brown: strach a víra 1 [i] 22:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Jamesem Barnesem [i] 23:00 Z ráje do pekla 7 [i] 00:00 Vězněm v cizině: Hong Kong [i] 00:55 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat [i] 01:50 Derren Brown: strach a víra 1 [i] 02:50 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Jamesem Barnesem [i] 03:50 Z ráje do pekla 7 [i] 04:45 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery V: Návrat černé dámy 5/32 [i] 09:45 13. komnata Miroslava Ondříčka [i] 10:15 Reportéři ČT [i] 10:55 Příběhy slavných: Jiří Šlitr - 90 let [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Slovácko sa nesúdí [i] 15:00 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:48 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Rekonstrukce 7/26 [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 22:55 Protiúder II 4/10 [i] 23:40 MI5 15/16 [i] 00:35 Hobby naší doby [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Bydlení je hra [i] 02:20 Pod pokličkou [i] 02:40 Zahrada je hra [i] 03:05 Designtrend [i] 03:20 Jak se vede, sousede? [i] 04:00 Barokní Holešov a Buchlovice [i] 04:20 Chalupa je hra [i] 04:40 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Curling [i] 08:55 Studio Letná [i] 09:00 Hokej: kvalifikace [i] 11:30 Rychlobruslení: short track [i] 12:30 Curling [i] 14:00 Rychlobruslení: 10km [i] 17:00 Curling [i] 18:30 Akrobatické lyžování: U-rampa [i] 19:30 Rychlý přehled [i] 19:45 Žijeme olympiádou [i] 20:05 ČEZ Point [i] 20:15 S ČT sport na vrchol aneb Skikros přijde vhod [i] 20:35 Vrcholy her [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2547 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Korunní princ 13 [i] 11:00 Krok za krokem II 19 [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 21 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Vzpomínky II 12 [i] 13:25 Beze stopy II 1 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Antiteze 3 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Potřebuješ zachránit? 162 [i] 16:30 Krok za krokem II 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas II: Nehoda není náhoda 21 [i] 18:30 Kriminálka Las Vegas II: Otrok hladu 22 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Peklo je doma 471 [i] 21:35 Víkend: Na ostří nože [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba III: U ledu 19 [i] 23:15 Muž s posláním 14 [i] 00:06 Na vlastní Soči [i] 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Antiteze 3 [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas II: Nehoda není náhoda 21 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Kriminálka Las Vegas II: Otrok hladu 22 [i] 02:55 Pan Am 6 [i] 04:05 Andílci 171 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Bezbranný 19 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu IX: Den pomsty 9 [i] 08:30 M*A*S*H 17 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Tajný výbor 9 [i] 10:20 Policie Hamburk IV: Žena s tetováním 20 [i] 11:20 Rosamunde Pilcher: Dvě sestry [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VII: Štvanice 2 [i] 14:25 Specialisté na vraždy I: Chamtivost 7 [i] 15:25 Místo činu: Mnichov: Vražedná ústřice 33 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Na pytlácké stezce [i] 21:55 Ano, šéfe! [i] 23:10 Myšlenky zločince VII 24 [i] 00:10 Spravedlnost v krvi II: Nevinný 4 [i] 01:05 Nedokonalé zločiny V: Skrýš 6 [i] 02:10 Specialisté na vraždy I: Chamtivost 7 [i] 02:55 Walker, Texas Ranger VII: Štvanice 2 [i] 03:40 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rebeli na strednej 22/135 [i] 07:00 Túžba tela 128/143 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Sila 113-114 [i] 12:05 V objatí hodvábu 110/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 38/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 79-80/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 61-62/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy II. 13/15 [i] 21:35 Sila 115-116 [i] 23:45 Bolesti slávnych III. 2/16 [i] 00:40 Sex v meste IV. 3-4/18 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:20 Frasier [i] 02:40 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 04:05 Máša 54/60 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 33/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Mýtus [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Sladkých sedmnáct [i] 13:45 Klepání na nebeskou bránu [i] 15:25 Griffin a Phoenixová [i] 17:20 Super náhradník [i] 19:15 Cena mlčení [i] 21:00 Pokoj 1408 [i] 22:50 Safe [i] 00:30 Spletenec [i] 02:15 Dokonalá rasa [i] 03:40 Cukr, med a feferonka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Watts [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:30 Šipky [i] 16:30 Pass Sport [i] 16:45 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Box [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:00 Motorky [i] 23:30 Watts [i] 23:45 Fotbal [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Pravidla 11 [i] 06:20 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 07:20 Fakta nebo fikce 2: Bitevní loď a UFO na staveništi 17 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Zelenější trávník 6