TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zlaté manželky [i] 09:25 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex III. 1/12 [i] 12:10 Kobra 11 XVI. 10/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 9/24 [i] 14:05 Monk III. 1/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 6/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 22/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 2/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Zlaté manželky [i] 22:35 Dva a pol chlapa I. 22/24 [i] 23:00 Krok za krokom VI. 6/24 [i] 23:30 Monk III. 1/16 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 2/25 [i] 01:15 Kobra 11 XVI. 10/15 [i] 02:05 NCIS: Los Angeles II. 9/24 [i] 02:50 Komisár Rex III. 1/12 [i] 03:35 Kobra 11 XVI. 10/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:45 Sila lásky VI. 13 [i] 07:35 McLeodove dcéry II. 28 [i] 08:20 Helicops: Autorkou scenára je smrť [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 4/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Kolonáda 6/13 [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Žiadna bolesť 21/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 5/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 John Rabe [i] 22:35 Tonyho pomsta 6/8 [i] 23:30 Prežiť!: Krv na horách [i] 00:20 Helicops: Autorkou scenára je smrť [i] 01:05 Tonyho pomsta 6/8 [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:40 Sila lásky VI. 13 [i] 04:30 Bláznivo zamilovaní: Žiadna bolesť 21/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Živá panoráma [i] 07:50 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:15 Športy na Slovensku: Keď na Slovensku vládol hokej - MS „C“ 1994 [i] 09:15 Reverend 1/2 [i] 10:30 Reverend 2/2 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve 1980: Premeny prameňov č.2 [i] 13:00 Dirigent z gulagu [i] 13:25 Magazín Ligy majstrov [i] 14:05 Autosalón [i] 14:30 ŠTÚDIO ZOH [i] 14:50 SNOWBOARDING - board cross (muži) [i] 15:40 ŠTÚDIO ZOH [i] 15:55 BIATLON - hromadný štart (ženy) [i] 17:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 17:10 KRASOKORČUĽOVANIE - tanečné páry (voľné jazdy) [i] 19:20 ŠTÚDIO ZOH [i] 19:25 SKOKY NA LYŽIACH - družstvá (muži) [i] 21:30 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE - skoky (muži) [i] 22:00 BOBY - dvojboby (muži) [i] 22:30 ŠTÚDIO ZOH [i] 22:50 "Údolí včel" [i] 00:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 TOP STAR [i] 07:25 KRIMI 08:00 SÚDNA SIEŇ: Nevlastní súrodenci [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Búračka [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Rodinu si nevyberáš [i] 10:50 Áno šéfe, Veľká Británia - Návraty IV. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti 11 [i] 13:40 Podvodníci IV. 11 [i] 14:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 3 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO? [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Lenivá ako voš [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Syn si postavil hlavu [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Zrada [i] 21:30 KUKÁTKO [i] 22:30 DEDIČSTVO: Bez domova 18 [i] 23:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 4 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 3 [i] 01:35 Podvodníci IV. 11 [i] 02:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 03:10 NOVÝ PANELÁK: Zrada [i] 03:55 PÁLI VÁM TO? [i] 04:25 DEDIČSTVO: Bez domova 18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Originály na cestách - Berlín 6/6 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 27,28 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Matlock II. 15 [i] 09:15 "Což takhle dát si špenát" [i] 11:00 Modrí templári III. 8 [i] 11:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 7 [i] 13:05 Profesionáli II.: Raper 4 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 11 [i] 14:50 Akty X VI. 9 [i] 15:50 Kutyil s.r.o. 17/17 [i] 16:45 Simpsonovci XI. 22/22 [i] 17:10 PANELÁK: Nezvestná [i] 18:05 KLAN 37 [i] 19:05 Profesionáli II.: Raper 4 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 20 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 2 [i] 22:25 Diabolská hora [i] 00:25 Biele goliere III. 10 [i] 01:25 American Horror Story 6 [i] 02:05 Walking Dead II. 3 [i] 02:50 Sladký život PLAYMATE 1/15 [i] 03:10 Navarro VII. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Drzá Jordan VI. 4 [i] 07:00 JAG IV. 5 [i] 08:00 Lovci pokladů I. 20 [i] 09:00 Posel ztracených duší V. 18 [i] 10:00 Drzá Jordan VI. 5 [i] 11:00 Kráska a zvíře I. 10 [i] 12:00 Vražedná čísla III. 20 [i] 13:00 Jak prosté I. 16 [i] 14:00 JAG IV. 6 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 19 [i] 16:00 Lovci pokladů I. 21 [i] 17:00 Vražedná čísla III. 21 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 11 [i] 19:00 Jak prosté I. 17 [i] 20:00 XXX [i] 22:20 xXx: Nová dimenze 1 [i] 00:15 XXX [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Špinavé peníze: Skvělé nápady [i] 06:00 Jak se to dělá 39 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Naftová rypadla [i] 07:15 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 08:10 Dvojí přežití: Každý sám [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Výpověď [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Silný mráz dřevorubcům nesvědčí [i] 10:50 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 11:15 Jak se to dělá 38 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 12:35 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Vyrovnání [i] 14:25 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 2 [i] 15:20 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Hledání vzrušení [i] 15:50 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 16:15 Muži Yukonu: Z extrému do extrému [i] 17:10 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 18:05 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Výhra, prohra či klání [i] 19:00 Jak se to dělá 41 [i] 19:30 Jak se to dělá 8 [i] 20:00 Nazí a vystrašení: Ze zákulisí [i] 21:00 Aljašská železnice 6 [i] 22:00 Záhady mimozemšťanů: Corina Sables [i] 23:00 Já, Bruce Lee 1 [i] 00:00 Zakázané: Bizarní jídlo [i] 00:55 Nazí a vystrašení: Ze zákulisí [i] 01:50 Aljašská železnice 6 [i] 02:50 Záhady mimozemšťanů: Corina Sables [i] 03:50 Já, Bruce Lee 1 [i] 04:45 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery V: Dávní hrdinové 4/32 [i] 09:50 Zázraky přírody [i] 11:00 První republika: Arsenik 5/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot XI [i] 15:55 Uvolněte se, prosím [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:48 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: 48 hodin 7/14 [i] 21:05 Čtvrtá hvězda: Zásek 7/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:12 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Kriminálka Paříž: Nocenka 7/92 [i] 23:05 MI5 15/16 [i] 00:00 Na stopě [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo dominikána Romualda Štěpána Roba [i] 01:55 Bydlení je hra [i] 02:20 Pod pokličkou [i] 02:45 Zahrada je hra [i] 03:05 Jak se vede, sousede? [i] 03:50 Chalupa je hra [i] 04:15 Hodinový manžel [i] 04:35 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Curling: Rusko - Velká Británie [i] 09:00 1. týden her [i] 10:50 Studio Letná [i] 11:00 Curling: Německo - Rusko [i] 14:00 Hokej: semifinále [i] 16:00 Krasobruslení: volný program [i] 19:35 Rychlý přehled [i] 19:50 Žijeme olympiádou [i] 20:05 ČEZ Point [i] 20:15 S ČT sport na vrchol aneb Skikros přijde vhod [i] 20:30 Vrcholy her [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2546 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: Velká sláva 37 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 20 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Vzpomínky II 11 [i] 13:25 Beze stopy 23 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Bystrý hoch 2 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Manžel nechce milence 161 [i] 16:30 Krok za krokem II 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas II 20 [i] 18:30 Ulice 2547 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Korunní princ 13 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Vražda v přímém přenosu 11 [i] 22:20 Lovci zločinců: Svědek 7 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Náhražka 1 [i] 00:02 Na vlastní Soči [i] 00:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka V 7 [i] 01:05 Svatební zvony 3 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Bystrý hoch 2 [i] 03:05 Přestávka ve vysílání 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Strach o Emmu 18 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu IX: Bílý kaviár 8 [i] 08:30 M*A*S*H 16 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Vražda v Las Vegas 8 [i] 10:20 Policie Hamburk IV: Bezbranný 19 [i] 11:20 Rosamunde Pilcher: Mraky na obzoru [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VII: Svatba 2/2 [i] 14:25 Specialisté na vraždy I: Poslední kapitola 6 [i] 15:25 Místo činu: Mnichov: Otloukánek 32 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Vím, co jsem viděla 244 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Lupiči paní domácí [i] 01:40 Nedokonalé zločiny V: Bible vyvolených 5 [i] 02:40 Specialisté na vraždy I: Poslední kapitola 6 [i] 03:30 Walker, Texas Ranger VII: Svatba 2/2 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rebeli na strednej 21/135 [i] 07:00 Túžba tela 127/143 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Dr. Oz II. [i] 10:40 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 11:55 V objatí hodvábu 109/200 [i] 12:50 Doňa Barbara 37/190 [i] 14:00 Nespútaný anjel 77-78/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 59-60/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 5/23 [i] 21:35 Sila 113-114 [i] 23:40 Bolesti slávnych III. 1/16 [i] 00:35 Sex v meste IV. 1-2/18 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:20 Frasier [i] 02:45 Adela show [i] 03:20 Smotánka [i] 04:05 Máša 53/60 [i] 04:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 32/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Povýšení [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Neodolatelný [i] 13:55 Noc úplňku [i] 15:50 Sladkých sedmnáct [i] 17:30 Klepání na nebeskou bránu [i] 19:05 Cukr, med a feferonka [i] 21:05 Dokonalá rasa [i] 22:40 Spletenec [i] 00:30 Tenkrát v Číně 2 [i] 02:20 Špatným směrem [i] 04:15 Klientka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Šipky [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:00 Watts [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Motorky [i] 16:30 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:30 Motorky [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Sports Excellence [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Rookie Blue 3: Pravidla 11 [i] 07:20 Fakta nebo fikce 2: Dům pýchy a kentucký yetti 16 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Riziko a odměna 5 [i] 09:20 Dobrá manželka 4: Soudce přichází 8 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i] 12:20 Agentura Jasno 4: Pan Yin uvádí ... 16 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Zelenější trávník 6 [i] 15:20 Dobrá manželka 4: Obrana manželství 9 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 18:20 PREMIÉRA PREMIÉRA NA NAŠEM KANÁLU: Agentura Jasno 5: Romeo a Juliet a Juliet 1 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 1.) 15 [i] 20:20 Městečko Haven 3: Usedlost 6 [i] 21:20 PREMIÉRA Prozíravost 2: Kaleidoskop 5 [i] 22:20 PREMIÉRA Prozíravost 2: Smrtící implantáty 6 [i]