Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Hurikán [i] 06:35 Scooby-Doo [i] 07:00 Tom a Jerry [i] 07:15 Kung Fu Panda I. 12/16 [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru 12/16 [i] 08:00 Krpci (HD) [i] 09:40 Kung Fu Panda (HD) [i] 11:25 Príšerky v podkroví (HD) [i] 13:10 ZOH 2014 SOCHI: RUSKO - SLOVENSKO [i] 16:30 G. I. Joe (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Sherlock Holmes (HD) [i] 23:00 Nezvratný osud [i] 00:55 Sherlock Holmes (HD) [i] 03:00 Nezvratný osud [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Ahoj,braček!: Hapčííí! 12/28 [i] 07:10 Požiarnik Sam: Stratené koleso 3/15 [i] 07:20 Franklin: Ponáhľaj sa, Franklin 3/52 [i] 07:35 Flipper a Lopaka: Oheň a ľad 48/52 [i] 08:00 Flipper a Lopaka: Flipperovo dvojča 49/52 [i] 08:25 Garfield II.: Zlatko, zmenšil som zvieratká [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Megamozog [i] 09:35 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme II.: Azory [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Vraždy na Hickory Road [i] 15:35 Zlatá klasika: "Kulový blesk" [i] 17:05 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kolonáda 6/13 [i] 21:20 Casanova 2/2 [i] 22:50 Agatha Christie : Poirot: Vraždy na Hickory Road [i] 00:35 Casanova 2/2 [i] 02:00 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Clementine: S.O.S. Zem! [i] 07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Živá panoráma [i] 07:45 ŠTÚDIO ZOH [i] 08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE - super G (muži) [i] 10:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 10:10 SNOWBOARDING - kvalifikácia [i] 10:30 SNOWBOARDING - board cross ženy [i] 11:05 BEH NA LYŽIACH - štafeta 4 x 10 km (muži) [i] 13:10 ŠTÚDIO ZOH [i] 13:30 SKOKY NA LYŽIACH - veľký mostík (muži) [i] 14:25 ŠTÚDIO ZOH [i] 14:30 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE - super G (muži) [i] 15:40 ŠTÚDIO ZOH [i] 15:55 BIATLON - hromadný štart (muži) [i] 17:15 KRASOKORČUĽOVANIE - tanečné páry (krátky program) [i] 19:35 ŠTÚDIO ZOH [i] 19:45 RÝCHLOKORČUĽOVANIE - 1 500 m (ženy) [i] 21:15 ŠTÚDIO ZOH [i] 21:35 Marketa Lazarová [i] 00:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Aladin a kráľ zlodejov [i] 07:30 Legenda o Tarzanovi [i] 07:55 Ultimate Spider-Man [i] 08:25 Káčerovo [i] 09:20 Śéf v utajení 5,6 [i] 11:20 Diabolská hora [i] 13:10 Aféra Thomasa Crowna [i] 15:50 Ťažko zamilovaný [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Profesionáli: Bojov vrtuľník 2 [i] 21:30 Piráti Karibiku: Truhlica mŕtveho muža [i] 00:55 Spy Game [i] 03:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 03:50 Spy Game [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ice Road Truckers III. 11 [i] 05:50 Takešiho hrad II. 26 [i] 06:15 Pekelná výzva 6 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 Ninja Factor II. 38,39 [i] 08:55 Simpsonovci XXIII. 15 [i] 09:20 Faktor strachu V. 20 [i] 10:15 Vytunuj mi fáro 23,24 [i] 11:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 11:45 Gigantické presuny III. 6/6 [i] 12:40 Tajomstvá histórie 6/6 [i] 13:40 Zemetrasenia 2 [i] 14:40 Originály na cestách - Berlín 6/6 [i] 15:30 Simpsonovci XXIII. 16 [i] 16:00 "Což takhle dát si špenát" [i] 17:50 Aféra Thomasa Crowna [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Ťažko zamilovaný [i] 22:35 Scary Night [i] 00:45 KRIMI [i] 01:15 Mestečko South Park VI. 4,5 [i] 02:00 Podrazy 8/8 [i] 02:20 Podrazy II. 1/12 [i] 02:40 MegaDrive 11,12/12 [i] 03:20 Blázni v Amerike 1,2/11 [i] 04:00 Navarro VII. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 06:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 4 [i] 07:50 Úhel pohledu 1 [i] 09:35 Sestra Hawthornová I. 4 [i] 10:30 JAG II. 13 [i] 11:30 JAG II. 14 [i] 12:30 Vražedná čísla II. 13 [i] 13:25 Vražedná čísla II. 14 [i] 14:20 Zorro: Tajemná tvář 1 [i] 17:00 Profil zločinu IV. 10 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 20:00 Divoká hranice 1 [i] 21:55 No Limit I. 6 [i] 23:05 Profil zločinu IV. 10 [i] 00:05 Myšlenky zločince VII. 10 [i] 00:55 Divoká hranice 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 6 [i] 05:35 Špinavé peníze: Známka úspěchu [i] 06:00 Jak se to dělá 38 [i] 06:25 Americký chopper: Motorka pro závodní tým Stewart-Haas [i] 07:15 Americké zbraně: Kulomet do vrtulníku [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 09:05 Velká mozková soutěž: Vyhledat a zničit [i] 09:55 Bitvy o zavazadla 5 [i] 10:25 Bitvy o zavazadla 6 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zápach [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí: Včelín [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 24 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 25 [i] 12:35 Králové aukcí: Ohnivzdorná kombinéza z filmu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec/hydroplán [i] 13:05 Králové aukcí: Jeffersonův stůl/jeu de course [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Záměna [i] 14:25 Zlatá horečka – Aljaška: Už to jinak nejde [i] 15:20 Zlato z džungle: Nouze v rodině [i] 16:15 Mistři přežití: Základy přežití [i] 17:10 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů: Malá auta [i] 18:05 Rychle a hlasitě: Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část [i] 19:00 Texaské války aut: Soupeření začíná [i] 20:00 Auto versus divočina: Vodopád netopýrů [i] 21:00 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Hledání vzrušení [i] 21:30 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 22:00 Muži Yukonu: Lov úhořů [i] 23:00 Mrazivé zlato: David a Goliáš [i] 00:00 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 6 [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Gas Monkey a vůz pro banditu – 2. část [i] 01:50 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Hledání vzrušení [i] 02:20 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 02:50 Muži Yukonu: Lov úhořů [i] 03:50 Mrazivé zlato: David a Goliáš [i] 04:45 Auto versus divočina: Vodopád netopýrů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Padající květináč [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Malá farma: Kozí mýdlo [i] 06:50 Okouzlení III 44/52 [i] 07:40 Polibek ze stadionu [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 F. . Věk 7/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Není houba jako houba [i] 14:20 Potkal jsem ho v zoo [i] 15:30 Čtyři svatby a jeden pohřeb [i] 17:25 Homolka a tobolka [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:44 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Lež má rozbité auto [i] 21:20 168 hodin [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Jedna ruka netleská [i] 23:35 Ti, co vraždí: Utopie 2/6 [i] 01:00 Manéž Bolka Polívky [i] 02:10 Kuchařská pohotovost [i] 02:40 Designtrend [i] 02:55 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:15 Kaleidoskop [i] 03:40 Postřehy odjinud [i] 03:45 Banánové perličky [i] 04:15 13. komnata Miroslava Ondříčka [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Curling: Velká Británie - Norsko [i] 08:00 Alpské lyžování: Super G [i] 10:00 Rychlý přehled [i] 10:15 Žijeme olympiádou [i] 10:30 Alpské lyžování: Super G [i] 11:00 Curling: Dánsko - Korea [i] 14:00 Snowboarding: cross [i] 15:00 Rychlobruslení: 1500m [i] 16:50 Krasobruslení: krátký program [i] 19:45 Dvojbob [i] 22:00 S ČT sport na vrchol 2014 [i] 22:15 Vrcholy her [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:00 Batman: Odvážný hrdina 18 [i] 06:25 Dinofroz 20 [i] 06:55 Bakugan 41 [i] 07:20 Chima 6 [i] 07:45 Jak vycvičit draky 19 [i] 08:10 Víkend: V novém kabátě [i] 09:00 Tři do tanga [i] 10:55 Dnes v jednom domě: Chybujícím neodpouštěti 7 [i] 12:45 Jen si tak trochu písknout [i] 14:25 Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery [i] 16:05 Koření života [i] 18:10 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Kuřátko 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Velká sláva 37 [i] 21:25 Střepiny [i] 22:05 Odplata [i] 00:07 Na vlastní Soči [i] 00:10 Dnes v jednom domě: Chybujícím neodpouštěti 7 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:40 Výměna manželek [i] 04:05 Andílci 170 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:20 Největší bitvy II. světové války: Pád Filipín [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Tron: Povstání I: Odpadlík 2/2 [i] 07:10 Mickeyho klubík III: Mickeyho jarní překvapení 30 [i] 07:40 Dokonalý Spider-Man I: Veliká zodpovědnost 2 [i] 08:10 Apokalypsa II. světové války: Šok 3 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou: Spadl z nebe 16 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Jak se staví sen [i] 13:50 Big Ben II: Smrt bílého koně 2 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XV: Sicilská obrana [i] 18:00 Ženy na cestách: Dominikánská republika [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Deník princezny 2: Královské povinnosti [i] 22:45 Akce nemluvně [i] 01:30 Policejní bažanti I: Pomáhat, nebo chránit 11 [i] 02:10 Apokalypsa II. světové války: Šok 3 [i] 03:05 Vraždy v Midsomeru XV: Sicilská obrana [i] 04:35 Vteřiny před vraždou: Spadl z nebe 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 62/129 [i] 06:25 Inga Lindströmová: Princezná sŕdc [i] 08:25 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Čarodejnice V. 23/23 [i] 11:10 Stratená duša I. 3-4/13 [i] 13:20 Na svätého Valentína [i] 16:00 Doktorka Zoe I. 11-12/22 [i] 17:50 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 William a Kate: Kráľovský príbeh lásky [i] 22:00 Skutočný príbeh: Pád na dno [i] 00:00 William a Kate: Kráľovský príbeh lásky [i] 01:35 Skutočný príbeh: Pád na dno [i] 03:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 62/129 [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Sicko [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Půlnoc v Paříži [i] 13:50 Krása na scéně [i] 15:55 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 17:30 Jarní úklid s.r.o. [i] 19:10 Klientka [i] 21:00 Špatným směrem [i] 23:00 Tenkrát v Číně 2 [i] 01:00 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 02:30 Domino [i] 04:30 Muž v pokušení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Motorky [i] 12:00 Watts [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Motorky [i] 17:30 Šipky [i] 19:30 Motorky [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Box [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:00 Watts [i] 00:30 Motorky [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 4: Zmatek od začátku do konce 15 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Pan Yin uvádí ... 16 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i] 10:00 Superžralok [i] 12:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a muž, který postřelil Santa Clause 10 [i] 13:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk vstupuje do sekty 11 [i] 14:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk jde do banky 12 [i] 15:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a tři Julie 13 [i] 16:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i] 19:00 Prozíravost 2: Slepota 3 [i] 20:00 Prozíravost 2: Jed 4 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 23:00 Čelisti IV: Pomsta [i] 01:00 Prozíravost 2: Slepota 3 [i] 02:00 Prozíravost 2: Jed 4 [i] 03:00 Dvojí identita 1: Z lítosti 13 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Vzdušní dřevorubci 5 [i] 06:00 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Výrobci 2 [i] 07:00 Následky: Přelidnění 1 [i] 08:00 Vražedných šedesát 22 [i] 08:35 Vražedných šedesát 23 [i] 09:10 Jurské bojiště 10 [i] 10:05 Život 8 [i] 11:05 Šokující příroda 2 [i] 12:05 Podzemí měst: New York 6 [i] 13:00 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 17 [i] 13:25 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 18 [i] 13:50 Anthony Bourdain: Bez předsudků 5 [i] 14:40 Anthony Bourdain: Bez předsudků 6 [i] 15:30 Marnotratníci 3 [i] 16:20 Ledová brigáda 3 [i] 16:45 Mistři písku 3 [i] 17:10 Vzdušní dřevorubci 6 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva: Ozbrojení a bezbranní 8 [i] 18:55 Utajený Šéf 2 [i] 19:50 Penn a Teller: Oblafni mě! 4 [i] 20:40 Silnice tornád 4 [i] 21:30 Nejtěžší podmínky: Popelář v Indonésii 1 [i] 22:30 Bostonská esa 6 [i] 23:20 Raději se bojte 6 [i] 00:10 Louisianská věznice 6 [i] 01:05 Marnotratníci 3 [i] 02:00 Podzemí měst: New York 6 [i] 02:50 Nejtěžší podmínky: Popelář v Indonésii 1 [i] 03:50 Pátrací a záchranná pohotovost 6 [i] 04:20 Planeta Země po vymření lidstva: Ozbrojení a bezbranní 8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Nepolíbená [i] 07:45 Kde je Albert? [i] 09:10 Kniha džunglí 2 [i] 10:25 Kovbojky a andělé [i] 11:55 Co je větší, to je hezčí [i] 13:35 Filmy a filmové hvězdy VI. 7 [i] 14:05 Tři muži a nemluvně