TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex II. 15/15 [i] 06:50 Scooby-Doo [i] 07:10 Tom a Jerry [i] 07:20 Kung Fu Panda I. 11/16 [i] 07:45 Tučniaky z Madagaskaru 11/16 [i] 08:10 Krok za krokom VI. 5/24 [i] 08:40 ZOH 2014 SOCHI: SLOVENSKO - SLOVINSKO [i] 12:15 Frajeri zo striedačky [i] 13:55 Kung Fu Panda (HD) [i] 15:40 Príšerky v podkroví (HD) [i] 17:20 Hurikán [i] 18:00 Zlaté manželky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Ide len o sex (HD) [i] 22:35 Skrytá identita [i] 01:30 Ide len o sex (HD) [i] 03:15 Frajeri zo striedačky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Ahoj,braček!: Hniezdo na kolieskach 11/28 [i] 07:15 Požiarnik Sam: Trevorov výcvik 2/15 [i] 07:25 Franklin: Franklin túži po domácom zvieratku 2/52 [i] 07:40 Garfield II.: Majster kuchár [i] 07:50 Flipper a Lopaka: Ťuťkov duch 47/52 [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Teta: Automobil 6/7 [i] 09:40 Arabela sa vracia 18/26 [i] 10:10 Berlin, Berlin: Matky a dcéry 27 [i] 11:10 5 proti 5 EXTRA - piatok pre celé Slovensko! [i] 12:25 On air [i] 12:50 Pošta pre teba [i] 13:55 Elisa z Rivombrosy 13/13 [i] 15:40 Pomsta ružového pantera [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Bažantnica [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Pošta pre teba [i] 21:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Stretnutie [i] 22:00 Krajina rebelov 6/7 [i] 23:45 Skúška odvahy [i] 01:15 Elisa z Rivombrosy 13/13 [i] 02:55 Krajina rebelov 6/7 [i] 04:40 Drišľakoviny: Od Silvestra po fašiangy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Clementine: Prázdniny [i] 07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Živá panoráma [i] 07:45 ŠTÚDIO ZOH [i] 08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE - super G (ženy) [i] 09:50 ŠTÚDIO ZOH [i] 10:00 KRASOKORČUĽOVANIE - muži (voľné jazdy) [i] 10:50 ŠTÚDIO ZOH [i] 11:00 BEH NA LYŽIACH - štafeta 4 x 5 km (ženy) [i] 12:35 SHORT TRACK - 1500 m (ženy) - finále + 1 000 m (muži) [i] 13:45 ŠTÚDIO ZOH [i] 13:50 Magazín Ligy majstrov [i] 14:15 ŠTÚDIO ZOH [i] 14:30 RÝCHLOKORČUĽOVANIE - 1500 m (muži) [i] 16:30 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE - super G (ženy) [i] 17:10 ZOH 2014 Soči: BIATLON - 15 km (ženy) [i] 18:20 ŠTÚDIO ZOH [i] 18:30 SKOKY NA LYŽIACH - veľký mostík (muži) [i] 20:15 ŠTÚDIO ZOH [i] 20:25 SKELETON - muži [i] 21:30 ŠTÚDIO ZOH [i] 21:50 Ježiš, ty vieš [i] 23:20 Československý filmový týždenník [i] 23:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:25 TOP STAR [i] 06:45 My Little Pony [i] 07:15 Max Steel [i] 07:40 Káčerovo [i] 08:40 MacGyver: Stratený poklad Atlantídy [i] 10:45 Prefíkané slúžky [i] 12:45 Horton [i] 14:35 Skutočný príbeh - Odvážna žena [i] 17:30 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:00 Nákupné maniačky [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 KUKÁTKO [i] 21:30 Lovci pokladov: Kniha tajomstiev [i] 00:10 Scary Night [i] 02:20 Imigranti [i] 04:10 Nora Roberts: Vražedná nevinnosť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Kutyil s.r.o. 16 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 25,26 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 Ninja Factor II. 36,37 [i] 08:55 Simpsonovci XI. 21 [i] 09:20 Faktor strachu V. 19 [i] 10:20 Vytunuj mi fáro 21,22 [i] 11:15 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 2,3 [i] 13:00 Ice Road Truckers III. 11 [i] 14:00 Simpsonovci XXIII. 15 [i] 14:30 Podivné dedičstvo [i] 17:05 VDOVA 4 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka New York V. 11,12 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Horton [i] 22:20 RoboCop [i] 00:25 KRIMI [i] 00:55 Mestečko South Park VI. 1,3/17 [i] 01:40 Podrazy 6,7 [i] 02:20 MegaDrive 9,10 [i] 03:00 Green Room s Paulom Provenzom 6/6 [i] 03:25 Navarro VII. 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Posel ztracených duší III. 17 [i] 07:00 Posel ztracených duší III. 18 [i] 08:00 Internát VII. 8 [i] 09:30 Ztracený svět II. 18 [i] 10:30 Lovci pokladů I. 13 [i] 11:30 Lovci pokladů I. 14 [i] 12:30 Jíst, meditovat, milovat 1 [i] 15:15 Pravěk útočí IV. 7 [i] 16:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 17:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 4 [i] 18:15 Úhel pohledu 1 [i] 20:00 Zorro: Tajemná tvář 1 [i] 22:45 Jak prosté II. 6 [i] 23:40 Myšlenky zločince VII. 8 [i] 00:30 Myšlenky zločince VII. 9 [i] 01:20 Posel ztracených duší III. 17 [i] 02:05 Posel ztracených duší III. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Newtonova houpačka [i] 06:00 Jak se to dělá 37 [i] 06:25 Jízda: Projetí [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 09:05 Opravdový podvod – v sázce je hodně 9 [i] 09:30 Opravdový podvod – v sázce je hodně 10 [i] 09:55 Opravdový podvod 1 [i] 10:25 Opravdový podvod 2 [i] 10:50 Aljašská železnice 1 [i] 11:40 Aljašská železnice 2 [i] 12:35 Aljašská železnice 3 [i] 13:30 Aljašská železnice 4 [i] 14:25 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 16:15 Rození obchodníci: Lotus Elise [i] 17:10 Jak to dělají? 5 [i] 17:40 Jak to dělají? 6 [i] 18:05 Rychlokurz: Únik z vody [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Přehřátí v Oregonu [i] 19:00 Pátá rychlost 11 [i] 20:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 20:30 Stodola plná peněz: Souboj ve stodole bohaté majitelky [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Záměna [i] 22:00 Superjachty: Balk [i] 23:00 Osudný let č. 447 [i] 00:00 Zničeno ve vteřině 9 [i] 00:30 Zničeno ve vteřině 10 [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 01:25 Stodola plná peněz: Souboj ve stodole bohaté majitelky [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích: Záměna [i] 02:50 Superjachty: Balk [i] 03:45 Rození obchodníci: Lotus Elise [i] 04:40 Jak to dělají? 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Banánové perličky [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Hobby naší doby [i] 06:25 13. komnata Miroslava Ondříčka [i] 06:55 Okouzlení III 43/52 [i] 07:50 Zlatá česká hlavička [i] 08:05 Co neodnesl čas aneb stará láska nerezaví [i] 08:50 Případy detektiva Murdocha VI: Pátrání po duchovi 7/13 [i] 09:35 Na cestě po jižní Jamajce [i] 10:05 Všechnopárty [i] 10:50 Druhý dech: A byla svatba veliká 7/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O ševci Ondrovi a komtesce Julince [i] 14:00 Polibek ze stadionu [i] 15:20 Hercule Poirot XI [i] 17:00 Svědectví mrtvých očí [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:44 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 "Pane, vy jste vdova!" [i] 22:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:55 Čtyři svatby a jeden pohřeb [i] 00:50 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 00:55 Manéž Bolka Polívky [i] 02:10 Kuchařská pohotovost [i] 02:35 Designtrend [i] 02:50 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:15 Večer v Rozmarýnu [i] 04:05 Banánové perličky [i] 04:35 Kaleidoskop [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Curling: Čína - Švédsko [i] 09:00 Hokej: čtvrtfinále [i] 11:00 Klasické lyžování: 4x5 km štafeta [i] 12:30 Curling: Švédsko - Německo [i] 14:00 Hokej: čtvrtfinále [i] 16:00 Curling: Velká Británie - Švýcarsko [i] 18:30 Skoky na lyžích: velký můstek [i] 20:30 S ČT sport na vrchol 2014 [i] 20:45 Magazín Ligy mistrů UEFA [i] 21:15 Vrcholy her [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Batman: Odvážný hrdina 17 [i] 06:05 Bakugan 40 [i] 06:25 Chima 5 [i] 06:55 Tučnáci z Madagaskaru III 15 [i] 07:20 Kocour v botách [i] 08:30 Návrat do budoucnosti 3 [i] 10:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:40 Volejte Novu [i] 12:15 Mazlíček [i] 13:35 Výměna manželek [i] 14:55 Forrest Gump [i] 17:40 Chůva v akci [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na sv. Valentýna [i] 22:50 Glimmer Man [i] 00:33 Na vlastní Soči [i] 00:35 Motel smrti 2 [i] 02:05 Novashopping 02:35 DO-RE-MI [i] 03:25 Áčko: Útěky a návraty ke svobodě [i] 04:10 Andílci 169 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Tron: Povstání I 1 [i] 07:40 Mickeyho klubík III: Donald džinem 29 [i] 08:15 Dokonalý Spider-Man I 1 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:55 Top Gear XVIII [i] 11:10 McBride: Rekviem [i] 13:05 Kde alibi nestačí [i] 14:50 Big Ben II: Smrt v krajkách 1 [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XV: Smrt a diva [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Smrtonosná past 3 [i] 00:50 REC [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru XV: Smrt a diva [i] 04:00 Top Gear XVIII [i] 04:50 Největší bitvy II. světové války: El Alamein [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 61/129 [i] 06:20 Vražda za vraždu [i] 08:15 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Čarodejnice V. 21-22/23 [i] 11:55 Stratená duša I. 1-2/13 [i] 14:05 Dieťa na predaj [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Raj snov [i] 17:55 Láska, deti a veľké srdce: Čarovná Afrika [i] 20:00 Inga Lindströmová: Princezná sŕdc [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Vietor nad riekou [i] 00:00 Láska, deti a veľké srdce: Čarovná Afrika [i] 01:40 Inga Lindströmová: Princezná sŕdc [i] 03:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 61/129 [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Kapitán Mike křižuje Ameriku [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poznáš muže svých snů [i] 13:55 Rudý baron [i] 16:15 Povýšení [i] 17:50 Mýtus [i] 20:00 Muž v pokušení [i] 21:35 Domino [i] 23:40 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 01:15 Hodina stínů [i] 02:45 Blue Valentine [i] 04:40 Království surikat: příběh začíná [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Watts [i] 11:45 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 15:00 Watts [i] 17:15 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Watts [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:00 Box [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: S chladnou hlavou 10 [i] 06:00 Agentura Jasno 4: Smrt je ve vzduchu 13 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Mozkovna 14 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Skláři [i] 10:00 Prozíravost 2: Slepota 3 [i] 11:00 Prozíravost 2: Jed 4 [i] 12:00 Dobrá manželka 4: Uposlechnutí rozkazu 6 [i] 13:00 Dobrá manželka 4: Analýza vtipu 7 [i] 14:00 Dobrá manželka 4: Soudce přichází 8 [i] 15:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 17:00 Superžralok [i] 19:00 Čelisti III [i] 21:00 Čelisti IV: Pomsta [i] 23:00 Prozíravost 2: Slepota 3 [i] 00:00 Prozíravost 2: Jed 4 [i] 01:00 Rookie Blue 4: Překvapení 1 [i] 02:00 Rookie Blue 4: Návrat domů 2 [i] 03:00 Dvojí identita 1: Návrat do dětství 12 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Z deníčku naší planety0 [i] 06:00 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Pojďme na to! 1 [i] 07:00 Jak pracuje Země 2 [i] 08:00 Vražedných šedesát 20 [i] 08:35 Vražedných šedesát 21 [i] 09:10 Jurské bojiště 9 [i] 10:05 Život 7 [i] 11:05 Šokující příroda 1 [i] 12:05 Podzemí měst: Londýn 5 [i] 13:00 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 15 [i] 13:25 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 16 [i] 13:50 Anthony Bourdain: Bez předsudků 3 [i] 14:40 Anthony Bourdain: Bez předsudků 4 [i] 15:30 Marnotratníci 2 [i] 16:20 Ledová brigáda 2 [i] 16:45 Mistři písku 2 [i] 17:10 Vzdušní dřevorubci 5 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva: Zkáza města hříchu 7 [i] 18:55 Utajený Šéf 1 [i] 19:50 Penn a Teller: Oblafni mě! 3 [i] 20:40 Silnice tornád 3 [i] 21:30 Nejtěžší podmínky: Manila - řidiči autobusů 2 [i] 22:30 Bostonská esa 5 [i] 23:20 Raději se bojte 5 [i] 00:10 Louisianská věznice 5 [i] 01:05 Marnotratníci 2 [i] 02:00 Podzemí měst: Londýn 5 [i] 02:50 Nejtěžší podmínky: Manila - řidiči autobusů 2 [i] 03:50 Pátrací a záchranná pohotovost 5 [i] 04:20 Planeta Země po vymření lidstva: Zkáza města hříchu 7 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO