TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex II. 15/15 [i] 12:10 Kobra 11 XVI. 9/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 8/24 [i] 14:10 Monk II. 16/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 5/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 21/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 1/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Na svätého Valentína (HD) [i] 22:50 AKČNÝ PIATOK: Fešák [i] 00:40 Kobra 11 XVI. 9/15 [i] 01:35 NCIS: Los Angeles II. 8/24 [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 1/25 [i] 03:05 Komisár Rex II. 15/15 [i] 04:00 Kobra 11 XVI. 9/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:40 Sila lásky VI. 12 [i] 07:30 McLeodove dcéry 27 [i] 08:20 Helicops: Helicops [i] 09:10 Galileo [i] 09:40 Extrémni experti 3/68 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Občan za dverami [i] 14:25 Reportéri [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Už sa nehrám 20/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 4/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 5 proti 5 EXTRA - piatok pre celé Slovensko! [i] 21:35 Pomsta ružového pantera [i] 23:15 Nikto nie je dokonalý [i] 00:15 Helicops: Helicops [i] 01:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:20 Drišľakoviny [i] 04:45 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Živá panoráma [i] 07:50 Strieborná rozprávka [i] 08:30 Beckov - na hrade a v podhradí [i] 09:00 Junáci z prachu [i] 09:25 Športy na Slovensku: Keď na Slovensku vládol hokej - MS 1992 [i] 10:30 ŠTÚDIO ZOH [i] 10:55 BEH NA LYŽIACH - 15 km klasicky (muži) [i] 12:35 ŠTÚDIO ZOH [i] 12:40 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE - superkombinácia muži (slalom) [i] 13:40 KRASOKORČUĽOVANIE - muži (krátky program) [i] 14:40 ŠTÚDIO ZOH [i] 14:55 BIATLON - 15 km (ženy) [i] 17:20 ŠTÚDIO ZOH [i] 17:30 KRASOKORČUĽOVANIE - muži (voľné jazdy) [i] 20:15 ŠTÚDIO ZOH [i] 20:25 SKELETON - ženy [i] 21:20 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE - skoky (ženy) [i] 22:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 22:20 Stopy na ľade [i] 23:20 BJD Grażyna Auguścik & Bester Quartet (Poľsko) [i] 00:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Šokujúca zmena 2 [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 TOP STAR [i] 07:30 KRIMI 08:00 NOVÝ PANELÁK: Nezvestná [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Apage Satanas [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ: Blázon do dcéry [i] 10:50 Áno šéfe, Veľká Británia - Návraty IV. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 Kosti 10 [i] 13:40 Podvodníci IV. 10 [i] 14:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 2 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO? [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Hovädo tréner [i] 18:00 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Prefíkané slúžky [i] 22:30 Skutočný príbeh - Odvážna žena [i] 01:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 2 [i] 02:00 Podvodníci IV. 10 [i] 02:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 10 [i] 03:25 KRIMI 03:45 Air Marshal [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Kutyil s.r.o. 15 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 23,24 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 KRIMI [i] 08:40 Matlock II. 13,14 [i] 10:40 Akty X VI. 7 [i] 11:25 Modrí templári III. 7 [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 6 [i] 13:25 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 14:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 10 [i] 15:10 Akty X VI. 8 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. 16 [i] 16:50 Simpsonovci XI. 21 [i] 17:15 PANELÁK: Nezvestná [i] 18:10 Kosti 10 [i] 19:05 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 RoboCop [i] 22:40 Mafstory: Rusovlasý Sergej, Veľký zoznam 6,7 [i] 00:40 Zákon gangu IV. 2 [i] 01:30 American Dad III. 18,19/19 [i] 02:15 MegaDrive 7,8 [i] 02:55 Green Room s Paulom Provenzom 5 [i] 03:20 Navarro VI. 13/13 [i] 04:50 MacGyver 20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Drzá Jordan VI. 3 [i] 07:05 JAG IV. 4 [i] 08:05 Lovci pokladů I. 19 [i] 09:05 Posel ztracených duší V. 17 [i] 10:05 Drzá Jordan VI. 4 [i] 11:05 Kráska a zvíře I. 9 [i] 12:05 Vražedná čísla III. 19 [i] 13:00 Jak prosté I. 15 [i] 14:00 JAG IV. 5 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 18 [i] 16:00 Lovci pokladů I. 20 [i] 17:00 Vražedná čísla III. 20 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 10 [i] 19:00 Jak prosté I. 16 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 17 [i] 21:00 Jíst, meditovat, milovat 1 [i] 23:45 Myšlenky zločince VIII. 5 [i] 00:35 Havaj 5-0 I. 17 [i] 01:25 Jak prosté I. 16 [i] 02:10 Kráska a zvíře I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Papírové brnění [i] 06:00 Jak se to dělá 36 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Podivíni z Dallasu [i] 07:15 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 08:10 Dvojí přežití: Porucha v poušti [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Války buldozerů [i] 09:55 Americké zbraně: Zbraň na laviny [i] 10:50 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 11:15 Jak se to dělá 37 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 12:35 Mimořádné projekty: NASA [i] 13:30 Opravna vraků 2012: Impala Carlose Gusmana z roku 1965 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Žádné legrácky [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 15:20 Stodola plná peněz: Amišské umění [i] 15:50 Králové aukcí: Reproduktory z letního kina/královské sedlo [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Noc s nepřítelem [i] 17:10 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 18:05 Králové aukcí: Zbraně Johna Waynea/Omnibot 2000 [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 19:00 Jak se to dělá 40 [i] 19:30 Jak se to dělá 7 [i] 20:00 Hrůzné okamžiky 10 [i] 21:00 Nejlepší policisté 6 [i] 22:00 Mafiánská pravidla Loua Ferranteho [i] 23:00 Strašení: S cejchem zla [i] 00:00 Strašení: Zlověstný hněv [i] 00:55 Hrůzné okamžiky 10 [i] 01:50 Nejlepší policisté 6 [i] 02:50 Mafiánská pravidla Loua Ferranteho [i] 03:50 Strašení: S cejchem zla [i] 04:45 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery V: Pravidla rozchodu 3/32 [i] 09:45 Svědectví [i] 10:05 Abeceda G plus [i] 11:20 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Smrt v ráji 6/8 [i] 15:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:15 Postřehy odjinud [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Kozí mýdlo [i] 17:05 Besipky: Nehoda "nenehoda" [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:48 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 První republika: Arsenik 5/22 [i] 21:00 13. komnata Miroslava Ondříčka [i] 21:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Nesmrtelná Jiřina [i] 23:10 Kriminálka Paříž: Zátiší 90/92 [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Postřehy odjinud [i] 00:30 Malá farma: Kozí mýdlo [i] 00:55 Sama doma [i] 02:30 Manéž Bolka Polívky [i] 03:40 Kuchařská pohotovost [i] 04:05 Padající květináč [i] 04:35 Móda - Extravagance - Manýry [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Curling: USA - Německo [i] 09:00 Hokej: Slovensko - USA [i] 10:30 Rychlý přehled [i] 10:45 Žijeme olympiádou [i] 11:00 Curling: Velká Británie - Japonsko [i] 13:30 Hokej: Švédsko - Švýcarsko [i] 16:00 Curling: Velká Británie - Dánsko [i] 18:30 Akrobatické lyžování: skoky [i] 19:40 Skoky na lyžích: velký můstek [i] 20:40 S ČT sport na vrchol 2014 [i] 21:00 Vrcholy her [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2545 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Ruce pryč od Čestmíra! 470 [i] 11:05 Krok za krokem II 17 [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Vzpomínky II 10 [i] 13:25 Beze stopy 22 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Zahrada mrtvých 1 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Vzhůru na Tahiti! 160 [i] 16:30 Krok za krokem II 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II 19 [i] 18:30 Ulice 2546 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Fénixův řád [i] 22:55 Kill Bill [i] 00:52 Na vlastní Soči [i] 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Zahrada mrtvých 1 [i] 01:35 Kriminálka Las Vegas II 19 [i] 02:20 Novashopping 02:50 Pan Am 5 [i] 03:45 Andílci 168 [i] 04:30 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Spi, děťátko, spi 17 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu IX: Pád 7 [i] 08:30 M*A*S*H 15 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Poslední hovor 7 [i] 10:25 Policie Hamburk IV: Strach o Emmu 18 [i] 11:25 Rosamunde Pilcher: Dům na pobřeží [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VI: Svatba 1/2 [i] 14:25 Specialisté na vraždy I: Šachista 5 [i] 15:25 Místo činu: Mnichov: Fantom 31 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Příjezdy na farmu [i] 21:20 Vylomeniny [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 Air America [i] 01:40 Oktanový kult [i] 03:30 Specialisté na vraždy I: Šachista 5 [i] 04:20 Walker, Texas Ranger VI: Svatba 1/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 30/160 [i] 06:15 Rebeli na strednej 20/135 [i] 07:10 Túžba tela 126/143 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Sila 111-112 [i] 12:00 V objatí hodvábu 108/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 36/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 75-76/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 57-58/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Poď na rande [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Doktorka Zoe I. 11-12/22 [i] 22:25 Vražda za vraždu [i] 00:15 Agentky za nepriateľskou líniou [i] 02:10 Vraždiace monštrum [i] 03:35 Priatelia [i] 04:20 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Dokonalá partie [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Sicko [i] 14:15 Protiklady se přitahují [i] 15:55 Neodolatelný [i] 17:45 Noc úplňku [i] 19:35 Romance a cigarety [i] 21:25 Blue Valentine [i] 23:25 Hodina stínů [i] 01:05 Plnou parou vzad! [i] 02:40 Martin a Venuše [i] 04:25 Ztráta paměti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Watts [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Watts [i] 17:15 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Box [i] 22:30 Olympijské [i] 23:00 Sports Excellence [i] 23:15 Watts [i] 23:45 Olympijské hry [i] 00:15 Watts [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Dvojí život 8 [i] 06:20 Rookie Blue 3: S chladnou hlavou 10 [i] 07:20 Fakta nebo fikce 2: Mizící oběť a had na obloze 15 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Vyprahlá země 4 [i] 09:20 Dobrá manželka 4: Analýza vtipu 7 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i] 12:20 Agentura Jasno 4: Zmatek od začátku do konce 15 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a tři Julie 13 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Riziko a odměna 5 [i] 15:20 Dobrá manželka 4: Soudce přichází 8 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i] 18:20 Agentura Jasno 4: Pan Yin uvádí ... 16 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 20:20 Městečko Haven 3: Je toho nad hlavu 4 [i] 21:20 Čelisti III [i] 23:20 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 01:20 Městečko Haven 3: Je toho nad hlavu 4 [i] 02:20 Rookie Blue 3: Dvojí život 8 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Harry je ženatý 2 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 3: Riziko a odměna 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Z deníčku naší planety0 [i] 06:00 Proklepnuto: Proklepnuto 7 [i] 06:30 Biozóna 5 [i] 07:00 Univerzita Vševědoucna 1