TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex II. 14/15 [i] 12:05 Kobra 11 XVI. 8/15 [i] 13:10 ZOH 2014 SOCHI: SLOVENSKO - USA [i] 16:30 Dva a pol chlapa I. 20/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa I. 20/24 [i] 23:05 Monk II. 16/16 [i] 00:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 1/25 [i] 01:00 Kobra 11 XVI. 8/15 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 19/19 [i] 02:30 Monk II. 16/16 [i] 03:15 Komisár Rex II. 14/15 [i] 04:00 Kobra 11 XVI. 8/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Sila lásky VI. 11 [i] 07:35 McLeodove dcéry 26 [i] 08:20 Helicops: Strmhlavý let [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 2/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Zmarené šťastie 19/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 3/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Návrat domov [i] 21:55 Reportéri [i] 22:25 Sherlock II.: Škandál v Belgravii 1/3 [i] 23:55 Helicops: Strmhlavý let [i] 00:45 Autosalón [i] 01:10 Slovensko v obrazoch [i] 01:30 Svet v obrazoch [i] 01:55 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 03:35 Sila lásky VI. 11 [i] 04:25 Bláznivo zamilovaní: Zmarené šťastie 19/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Živá panoráma [i] 07:50 Zázračný ateliér [i] 08:15 Čo viem ja, nevieš ty [i] 09:20 Lesy Slovenska - Lesnícka dolina Čierny Váh [i] 09:40 Športy na Slovensku: Keď na Slovensku vládol hokej - MS 1959 [i] 10:45 ŠTÚDIO ZOH [i] 11:00 BEH NA LYŽIACH - 10 km klasicky (ženy) - finále [i] 12:30 SHORT TRACK - 1 000 m (muži) + štafeta 5 000 m (muži) + 500 m (ženy) [i] 13:25 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE - (muži) [i] 13:55 ŠTÚDIO ZOH [i] 14:00 KRASOKORČUĽOVANIE - športové dvojice (voľná jazda) [i] 14:40 ŠTÚDIO ZOH [i] 14:55 BIATLON - 20 km (muži) [i] 17:10 RÝCHLOKORČUĽOVANIE - 1 000 m (ženy) [i] 18:10 ŠTÚDIO ZOH [i] 18:15 KRASOKORČUĽOVANIE - muži (krátky program) [i] 20:20 ŠTÚDIO ZOH [i] 20:30 SANE - súťaž družstiev (záver) [i] 21:15 ŠTÚDIO ZOH [i] 21:35 Storočie hokeja [i] 22:30 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Povstanie Mau Mau [i] 22:55 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Tigre oslobodenia Tamilského Illámu [i] 23:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:25 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 25 [i] 05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:05 TOP STAR [i] 07:35 KRIMI 08:05 NOVÝ PANELÁK: Gazdiná [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Rany na duši [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ: Nechutné kojenie [i] 10:55 Áno šéfe, Veľká Británia IV.: - Návraty 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 Kosti 9 [i] 13:40 Podvodníci IV. 9 [i] 14:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 1/24 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO? [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Dcérka ti je ukradnutá [i] 18:00 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Nezvestná [i] 21:30 Profesionáli: Kondičné testy 4 [i] 22:30 Hoď svišťom: Českí turisti [i] 23:15 Najlepšie Haló [i] 23:50 Šokujúca zmena 2 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 1/24 [i] 01:40 Podvodníci IV. 9 [i] 02:25 American Horror Story 5 [i] 03:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 03:50 NOVÝ PANELÁK: Nezvestná [i] 04:35 PÁLI VÁM TO? [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 MacGyver 18 [i] 05:50 Simpsonovci XI. 19 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 21,22 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 KRIMI [i] 08:40 Matlock II. 11,12 [i] 10:40 Akty X VI. 6 [i] 11:30 Modrí templári III. 6 [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 5 [i] 13:25 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 14:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 9 [i] 15:10 Akty X VI. 7 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. 15 [i] 16:50 Simpsonovci XI. 20 [i] 17:20 PANELÁK: Gazdiná [i] 18:15 Kosti VIII. 11 [i] 19:05 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 19 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 1/17 [i] 22:20 Hawaii 5.0 III. 1/24 [i] 23:15 Dexter VI. 6 [i] 00:15 Walking Dead II. 2 [i] 01:05 Sladký život PLAYMATE VI. 10/10 [i] 01:25 Sladký život PLAYMATE 1/15 [i] 01:50 Navarro VI. 11,12 [i] 04:45 MacGyver 19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Drzá Jordan VI. 2 [i] 07:05 JAG IV. 3 [i] 08:05 Lovci pokladů I. 18 [i] 09:05 Posel ztracených duší V. 16 [i] 10:05 Drzá Jordan VI. 3 [i] 11:05 Kráska a zvíře I. 8 [i] 12:05 Vražedná čísla III. 18 [i] 13:05 Jak prosté I. 14 [i] 14:05 JAG IV. 4 [i] 15:05 Posel ztracených duší V. 17 [i] 16:05 Lovci pokladů I. 19 [i] 17:05 Vražedná čísla III. 19 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 9 [i] 19:00 Jak prosté I. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 06:00 Jak se to dělá 35 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 07:15 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 08:10 Dvojí přežití: Nedostatek vzduchu [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Raráškovo zlato [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Voda stoupá [i] 10:50 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 11:15 Jak se to dělá 36 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 12:35 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 13:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Opravdový rat rod [i] 14:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: To je závod [i] 14:25 Fantom Works 6 [i] 15:20 Zlatá horečka – Aljaška: Granáty nebo zlato [i] 16:15 Zlato z džungle: Pomoc z nesnází [i] 17:10 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 18:05 Králové aukcí: Železná panna/T-Bucket Roadster z roku 1917 [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 19:00 Jak se to dělá 39 [i] 19:30 Jak se to dělá 6 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Ton lítá, Allen se plazí [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Tak se ukaž [i] 21:00 Stodola plná peněz: Peníze vyhozené z vlaku [i] 21:30 Králové aukcí: Reproduktory z letního kina/královské sedlo [i] 22:00 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 23:00 Zvědavost: Jak fungují drogy? [i] 00:00 Nic osobního: Vražedný rozvod [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Ton lítá, Allen se plazí [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Tak se ukaž [i] 01:50 Stodola plná peněz: Peníze vyhozené z vlaku [i] 02:20 Králové aukcí: Reproduktory z letního kina/královské sedlo [i] 02:50 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 03:50 Zvědavost: Jak fungují drogy? [i] 04:45 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery V: Nevinné lži 2/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Ztracená existence 2/2 6/92 [i] 15:05 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:48 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Na stopě [i] 22:50 Případy inspektora Lynleyho I - II: Druhá šance 4/8 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 01:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:15 Kuchařská pohotovost [i] 02:45 Designtrend [i] 02:55 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:20 Barokní Holešov a Buchlovice [i] 03:40 Kaleidoskop [i] 04:05 Banánové perličky [i] 04:35 Zpříma do očí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Curling: Švýcarsko-Švédsko [i] 09:00 Hokej: Finsko - Rakousko [i] 11:30 Rychlobruslení: short track 500m [i] 13:30 Hokej: Slovensko - USA [i] 16:00 Krasobruslení: krátký program [i] 20:30 S ČT sport na vrchol 2014 [i] 20:45 Motorismus: Rallye Švédsko [i] 21:40 Fotbal [i] 23:20 Manchester United [i] 00:40 Vrcholy her [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Mentalista IV: Piki, piki na hlavu 23 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Posedlost 12 [i] 11:00 Krok za krokem II 16 [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 18 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Vzpomínky II 9 [i] 13:25 Beze stopy 21 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Ukradené miliony 22 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Milostné dusno 159 [i] 16:30 Krok za krokem II 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II 18 [i] 18:30 Ulice 2545 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Ruce pryč od Čestmíra! 470 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:10 Demolition Man [i] 00:18 Na vlastní Soči [i] 00:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Ukradené miliony 22 [i] 01:10 Kriminálka Las Vegas II 18 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Pan Am 4 [i] 03:00 Áčko: Jak být sexy [i] 04:05 Andílci 167 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Medvědí služba 16 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu IX: Únava materiálu 6 [i] 08:30 M*A*S*H 14 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Nesuď 6 [i] 10:25 Policie Hamburk IV: Spi, děťátko, spi 17 [i] 11:25 Rosamunde Pilcher: Druhá šance [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VI: Zkouška víry 24 [i] 14:25 Specialisté na vraždy I: Fetišista 4 [i] 15:25 Místo činu: Mnichov: Tanec smrti 30 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vyznání lásky [i] 22:10 Ano, šéfe! [i] 23:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Hluboký zářez 8 [i] 00:20 Myšlenky zločince VI: Hodný synek 8 [i] 01:20 Slunečno, místy vraždy II: Propadlí lásce 7 [i] 02:10 Specialisté na vraždy I: Fetišista 4 [i] 02:55 Walker, Texas Ranger VI: Zkouška víry 24 [i] 03:40 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 29/160 [i] 06:15 Rebeli na strednej 19/135 [i] 07:05 Túžba tela 125/143 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Sila 109-110 [i] 11:55 V objatí hodvábu 107/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 35/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 73-74/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 55-56/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Poď na rande [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy II. 12/15 [i] 21:35 Sila 111-112 [i] 23:35 Obžalovaná [i] 01:20 Priatelia [i] 02:05 Frasier [i] 02:30 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:10 Máša 52/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Lord of the Dance in 3D [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vosy útočí [i] 13:45 Za zavřenými dveřmi [i] 15:35 Sicko [i] 17:45 Protiklady se přitahují [i] 19:20 Ztráta paměti [i] 21:00 Martin a Venuše [i] 22:50 Plnou parou vzad! [i] 00:30 Operace Boeing 747 [i] 02:10 Kamkoliv půjdeš [i] 04:00 Romance a cigarety [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Snooker [i] 10:00 Šipky [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Watts [i] 19:45 Sports Excellence [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Box [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Riskantní rozhodnutí 7 [i] 06:20 Rookie Blue 3: Dvojí život 8 [i] 07:20 Fakta nebo fikce 2: Pozdvižení nad zátokou a záhadné divadlo 14 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Staré rány 3 [i] 09:20 Dobrá manželka 4: Uposlechnutí rozkazu 6 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6