TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex II. 13/15 [i] 12:10 Kobra 11 XVI. 7/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 7/24 [i] 14:10 Monk II. 15/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 4/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 19/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 19/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa I. 19/24 [i] 23:00 Krok za krokom VI. 4/24 [i] 23:30 Monk II. 15/16 [i] 00:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 19/19 [i] 01:15 Kobra 11 XVI. 7/15 [i] 02:05 NCIS: Los Angeles II. 7/24 [i] 02:50 Komisár Rex II. 13/15 [i] 03:40 Kobra 11 XVI. 7/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Sila lásky VI. 10 [i] 07:35 McLeodove dcéry 25 [i] 08:20 Helicops: Smrť na 42 km [i] 09:05 Galileo [i] 09:40 Extrémni experti 1/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 13:50 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pomoc [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Prekliata jar 18/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 2/68 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Čistá duša [i] 22:35 9. rota [i] 00:50 Helicops: Smrť na 42 km [i] 01:40 Reportéri [i] 02:10 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 03:40 Sila lásky VI. 10 [i] 04:30 Bláznivo zamilovaní: Prekliata jar 18/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Živá panoráma [i] 07:45 ŠTÚDIO ZOH [i] 08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE - zjazd (ženy) [i] 10:10 ŠTÚDIO ZOH [i] 10:25 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA - skoky na lyžiach (stredný mostík) [i] 11:30 ŠTÚDIO ZOH [i] 11:40 BIATLON - stíhacie preteky (ženy) [i] 12:15 ŠTÚDIO ZOH [i] 12:20 KRASOKORČUĽOVANIE - športové dvojice (krátky program) [i] 13:20 ŠTÚDIO ZOH [i] 13:30 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA - beh na 10 km [i] 14:30 ŠTÚDIO ZOH [i] 14:40 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE - zjazd (ženy) [i] 15:25 ŠTÚDIO ZOH [i] 15:30 RÝCHLOKORČUĽOVANIE - 1 000 (muži) [i] 16:30 SANE - dvojice (muži) [i] 17:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 17:10 KRASOKORČUĽOVANIE - športové dvojice (voľná jazda) [i] 19:55 ŠTÚDIO ZOH [i] 20:00 SANE - dvojice (muži) [i] 20:40 SNOWBOARDING - U-rampa (ženy) [i] 21:10 ŠTÚDIO ZOH [i] 21:30 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 22:00 "Kopytem sem, kopytem tam" [i] 00:05 Autosalón [i] 00:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 06:55 TOP STAR [i] 07:25 KRIMI 08:00 NOVÝ PANELÁK: Strata pamäti [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Syn v ohrození [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Deti do domova! [i] 10:50 Áno šéfe, Veľká Británia - Návraty IV. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 Kosti 8 [i] 13:45 Podvodníci IV. 8 [i] 14:45 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 25 [i] 15:45 PÁLI VÁM TO? [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Suchý strom [i] 18:00 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Gazdiná [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 11 [i] 22:30 Vtierka Castle V. 23 [i] 23:30 Kosti VIII. 10 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 11 [i] 01:30 Vtierka Castle V. 23 [i] 02:10 Podvodníci IV. 8 [i] 02:50 KRIMI 03:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 04:00 NOVÝ PANELÁK: Gazdiná [i] 04:45 PÁLI VÁM TO? [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 MacGyver 17 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 19,20 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 KRIMI [i] 08:40 Matlock II. 9,10 [i] 10:40 Akty X VI. 5 [i] 11:30 Modrí templári III. 5 [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 4 [i] 13:25 Profesionáli II.: Rabín 1/17 [i] 14:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 8 [i] 15:10 Akty X VI. 6 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. 14 [i] 16:50 Simpsonovci XI. 19 [i] 17:20 PANELÁK: Strata pamäti [i] 18:15 Kosti 8 [i] 19:05 Profesionáli II.: Rabín 1/17 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kosti VII. 10,11 [i] 22:20 Mafstory: Márgit a Trúde, Tajná agentka 4,5 [i] 00:25 Walking Dead II. 1/13 [i] 01:15 Sladký život PLAYMATE VI. 8,9 [i] 02:05 Navarro VI. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Drzá Jordan VI. 1 [i] 07:00 JAG IV. 2 [i] 08:00 Lovci pokladů I. 17 [i] 09:00 Posel ztracených duší V. 15 [i] 10:00 Drzá Jordan VI. 2 [i] 11:00 Kráska a zvíře I. 7 [i] 12:00 Vražedná čísla III. 17 [i] 13:00 Jak prosté I. 13 [i] 14:00 JAG IV. 3 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 16 [i] 16:00 Lovci pokladů I. 18 [i] 17:00 Vražedná čísla III. 18 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 8 [i] 19:00 Jak prosté I. 14 [i] 20:00 No Limit I. 6 [i] 21:10 CSI: New York VIII. 15 [i] 22:10 CSI: New York VIII. 16 [i] 23:05 CSI: New York VIII. 17 [i] 23:55 No Limit I. 6 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 15 [i] 01:40 CSI: New York VIII. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 06:00 Jak se to dělá 34 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 07:15 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 08:10 Dvojí přežití: Nezdařilý výstup [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Co dál? [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Sbohem palírno [i] 10:50 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 11:15 Jak se to dělá 35 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 12:35 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Ford Galaxie - Nash Healey 2 [i] 14:25 Nejhrůznější záběry: Největší hrdinové světa [i] 15:20 Berte to jako varování: Nejlepší hity II [i] 16:15 Auto versus divočina: Výstup do oblak [i] 17:10 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 18:05 Králové aukcí: Lodní kanon/zařízení Vitapulser [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 19:00 Jak se to dělá 38 [i] 19:30 Jak se to dělá 5 [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška: Tanec v džungli [i] 21:00 Zlatá horečka – Aljaška: Naděje [i] 22:00 Zlato z džungle: Honem na hranice [i] 00:00 Aljaška: překonání poslední hranice: Lov na medvěda [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška: Tanec v džungli [i] 01:50 Zlatá horečka – Aljaška: Naděje [i] 02:50 Zlato z džungle: Honem na hranice [i] 04:45 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Králíci a krůty [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery V: Země nikoho 1/32 [i] 09:50 Polopatě [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 Dobrodružství kriminalistiky: Krev 6/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Podvodník 89/92 [i] 15:10 Televarieté [i] 16:35 Cestománie [i] 17:05 Postřehy odjinud [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:48 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Hadí tanec [i] 22:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Co neodnesl čas aneb stará láska nerezaví [i] 23:20 Tělo jako důkaz III: Oko za oko 6/13 [i] 00:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:45 Manéž Bolka Polívky [i] 03:00 Designtrend [i] 03:10 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:35 Bydlení je hra [i] 04:00 Banánové perličky [i] 04:30 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 04:35 Walda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Curling: Dánsko - USA [i] 09:00 Hokej: Švýcarsko - Finsko [i] 11:30 Curling: Kanada - Velká Británie [i] 13:30 Hokej: Kanada - USA [i] 16:00 Snowboarding: U-rampa [i] 17:00 Curling: Dánsko - Švédsko [i] 18:00 Krasobruslení: volné jízdy [i] 20:00 Basketbal: ČEZ Basketball Nymburk - Maccabi Haifa [i] 22:00 S ČT sport na vrchol 2014 [i] 22:15 Vrcholy her [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2544 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Hezký sny, doktore! 469 [i] 11:05 Krok za krokem II 15 [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 17 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Vzpomínky II 8 [i] 13:25 Beze stopy 20 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Slepá víra 21 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Vyplouváme! 158 [i] 16:30 Krok za krokem II 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II: Zakázané uvolňování 16 [i] 18:35 Kriminálka Las Vegas II: Třetí oko 17 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Posedlost 12 [i] 21:25 Mentalista IV: Piki, piki na hlavu 23 [i] 22:20 Invaze [i] 00:08 Na vlastní Soči [i] 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Slepá víra 21 [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas II: Zakázané uvolňování 16 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Kriminálka Las Vegas II: Třetí oko 17 [i] 02:55 Pan Am 3 [i] 04:05 Andílci 166 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Zázračné dítě 15 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu IX: Poslední šance 5 [i] 08:30 M*A*S*H 13 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Speciální linky 5 [i] 10:25 Policie Hamburk IV: Medvědí služba 16 [i] 11:25 Rosamunde Pilcher: Cena lásky [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VI: Kruh života 23 [i] 14:25 Specialisté na vraždy I: Ikona 3 [i] 15:25 Místo činu: Mnichov: Vysněný útěk 29 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Vezmeš si mě? 243 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Pípšoubazar [i] 23:35 Kriminálka Stuttgart IV: V utajení 21 [i] 00:35 Myšlenky zločince VI: Ten třetí 7 [i] 01:35 Nedokonalé zločiny V: Poslední večírek 4 [i] 02:40 Specialisté na vraždy I: Ikona 3 [i] 03:25 Walker, Texas Ranger VI: Kruh života 23 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 28/160 [i] 06:20 Rebeli na strednej 18/135 [i] 07:15 Túžba tela 124/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Sila 107-108 [i] 12:00 V objatí hodvábu 106/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 34/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 71-72/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 53-54/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Poď na rande [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 4/23 [i] 21:35 Sila 109-110 [i] 23:35 Klinika Mercy 22/22 [i] 00:30 Priatelia [i] 01:15 Frasier [i] 01:40 Klinika Mercy 22/22 [i] 02:20 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 04:10 Máša 51/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Vždy připraven! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kapitán Mike křižuje Ameriku [i] 13:55 Láska a jiné pohromy [i] 15:40 Vosy útočí [i] 17:20 Za zavřenými dveřmi [i] 19:05 Půlnoc v Paříži [i] 20:50 Kamkoliv půjdeš [i] 22:45 Operace Boeing 747 [i] 00:30 Auto zabiják [i] 02:20 Devět životů [i] 03:55 Nanosonda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Šipky [i] 14:00 Snooker [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 18:15 Olympijské hry [i] 18:45 Fotbal [i] 21:00 Wednesday Selection 21:05 Jezdectví [i] 21:20 Jezdectví [i] 22:20 Jezdectví [i] 22:25 Golf [i] 23:25 Golf [i] 23:55 Golf [i] 00:00 Jachting [i] 00:10 Wednesday Selection 00:20 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Návrat domů 6 [i] 06:20 Rookie Blue 3: Riskantní rozhodnutí 7 [i] 07:20 Fakta nebo fikce 2: Levitující žena a ledový muž 13 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Domácí násilí 2 [i] 09:20 Dobrá manželka 4: Čekání na úder 5 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i] 12:20 Agentura Jasno 4: Smrt je ve vzduchu 13 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk vstupuje do sekty 11 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Staré rány 3 [i] 15:20 Dobrá manželka 4: Uposlechnutí rozkazu 6 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6 [i]