TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex II. 12/15 [i] 12:10 Kobra 11 XVI. 6/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 6/24 [i] 14:10 Monk II. 14/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 3/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 18/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 18/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa I. 18/24 [i] 23:05 Krok za krokom VI. 3/24 [i] 23:30 Monk II. 14/16 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 18/19 [i] 01:20 Kobra 11 XVI. 6/15 [i] 02:05 NCIS: Los Angeles II. 6/24 [i] 02:50 Komisár Rex II. 12/15 [i] 03:40 Kobra 11 XVI. 6/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Sila lásky VI. 9 [i] 07:40 Helicops: Krst ohňom [i] 09:15 Galileo [i] 09:50 Ako to funguje [i] 10:15 Ako to funguje [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Postav dom , zasaď strom [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Tak ako plynie čas 17/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 1/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Grand hotel: Zmiznutý prívesok 6/9 [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Poznamenaní 6/24 [i] 23:25 Helicops: Krst ohňom [i] 00:55 Grand hotel: Zmiznutý prívesok 6/9 [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:40 Sila lásky VI. 9 [i] 04:30 Bláznivo zamilovaní: Tak ako plynie čas 17/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Živá panoráma [i] 07:50 Pre materské školy: Elá hop! [i] 08:20 Najstarší škorec Svätopluk [i] 09:10 Família: Sedemnásť svetov [i] 09:45 ŠTÚDIO ZOH [i] 10:00 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE - slopestyle (ženy) [i] 11:00 BEH NA LYŽIACH - šprint (muži) + (ženy) [i] 11:50 ŠTÚDIO ZOH [i] 12:00 BIATLON - stíhacie preteky muži [i] 12:45 ŠTÚDIO ZOH [i] 13:00 BEH NA LYŽIACH - šprint (muži) + (ženy) [i] 14:40 RÝCHLOKORČUĽOVANIE - 500 m (ženy) [i] 15:40 ŠTÚDIO ZOH [i] 15:55 BIATLON - stíhacie preteky (ženy) [i] 17:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 17:15 SANE - jednotlivkyne (ženy) [i] 18:25 ŠTÚDIO ZOH [i] 18:30 SKOKY NA LYŽIACH - stredný mostík (ženy) [i] 19:55 ŠTÚDIO ZOH [i] 20:00 RÝCHLOKORČUĽOVANIE - 500 m (ženy) [i] 21:10 SNOWBOARDING - U-rampa (muži) [i] 22:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 22:20 KRASOKORČUĽOVANIE - športové dvojice (krátky program) [i] 23:20 Rímska ríša: Stratené légie [i] 00:00 Kinorama [i] 00:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 17 [i] 06:05 TOP STAR [i] 06:35 KRIMI 07:00 TOP STAR [i] 07:30 KRIMI 08:00 NOVÝ PANELÁK: Romantika [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Kamošky [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Zničila ma [i] 10:55 Áno šéfe, Veľká Británia - Návraty IV. 1/6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 Kosti 7 [i] 13:45 Podvodníci IV. 7 [i] 14:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 24 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO? [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Výžierka [i] 18:00 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Strata pamäti [i] 21:30 VDOVA 4 [i] 22:30 Zbohom, Slovensko! [i] 00:10 Profesionáli: Mamachuana 3 [i] 01:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 24 [i] 02:05 Podvodníci IV. 7 [i] 02:45 KRIMI 03:10 NOVÝ PANELÁK: Strata pamäti [i] 03:55 VDOVA 4 [i] 04:35 Zbohom, Slovensko! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Takešiho hrad II. 17,18 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 KRIMI [i] 08:40 Matlock II. 7,8 [i] 10:35 Akty X VI. 4 [i] 11:20 Modrí templári III. 4 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 3 [i] 13:20 Profesionáli: Vianoce 17 [i] 14:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 7 [i] 15:10 Akty X VI. 5 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. 13 [i] 16:45 Simpsonovci XI. 18 [i] 17:10 PANELÁK: Romantika [i] 18:10 Kosti 7 [i] 19:05 Profesionáli: Vianoce 17 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 18 [i] 21:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 3 [i] 22:25 2. svetová vojna v 6 [i] 23:30 Letecké katastrofy IV. 4 [i] 00:35 Walking Dead 6/6 [i] 01:20 Sladký život PLAYMATE VI. 6,7 [i] 02:20 Navarro VI. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Dívka odjinud I. 13 [i] 07:00 JAG IV. 1 [i] 08:00 Lovci pokladů I. 16 [i] 09:00 Posel ztracených duší V. 14 [i] 10:00 Drzá Jordan VI. 1 [i] 11:00 Kráska a zvíře I. 6 [i] 12:00 Vražedná čísla III. 16 [i] 13:00 Jak prosté I. 12 [i] 14:00 JAG IV. 2 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 15 [i] 16:00 Lovci pokladů I. 17 [i] 17:00 Vražedná čísla III. 17 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 7 [i] 19:00 Jak prosté I. 13 [i] 20:00 Jak prosté II. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 5 [i] 21:55 Havaj 5-0 I. 14 [i] 22:55 Společná terapie I. 8 [i] 23:45 Jak prosté II. 6 [i] 00:35 Havaj 5-0 I. 14 [i] 01:25 Společná terapie I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 06:00 Jak se to dělá 33 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 07:15 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 08:10 Dvojí přežití: Panika v džungli [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Cesta za zlatem [i] 09:55 Zlato z džungle: Peklo a záplavy [i] 10:50 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 11:15 Jak se to dělá 34 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 12:35 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 13:30 Pátá rychlost 7 [i] 14:25 Dvojí přežití: Na jídelníčku [i] 15:20 Nazí a vystrašení: Zdolání Bornea [i] 16:15 Aljašská železnice 5 [i] 17:10 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 18:05 Králové aukcí: Elvisův náramek/Kolumbovy lodě ze stříbra [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 19:00 Jak se to dělá 37 [i] 19:30 Jak se to dělá 4 [i] 20:00 Nejhrůznější záběry: Lety [i] 21:00 Berte to jako varování: Nejlepší hity II [i] 22:00 100 věcí, které je třeba zvládnout před smrtí [i] 23:00 Z ráje do pekla 6 [i] 00:00 Vězněm v cizině: Peru [i] 00:55 Nejhrůznější záběry: Lety [i] 01:50 Berte to jako varování: Nejlepší hity II [i] 02:50 100 věcí, které je třeba zvládnout před smrtí [i] 03:50 Z ráje do pekla 6 [i] 04:45 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Druhé zklamání 32/32 [i] 09:45 13. komnata Jana Mazocha [i] 10:15 Reportéři ČT [i] 10:55 Případy 1. oddělení: Nenávist 6/14 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Případy detektiva Murdocha VI: Murdoch a oblak zkázy 6/13 [i] 15:05 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:48 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Krev 6/26 [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 22:55 Protiúder II 3/10 [i] 23:40 MI5 14/16 [i] 00:35 Hobby naší doby [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Manéž Bolka Polívky [i] 03:05 Kuchařská pohotovost [i] 03:30 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:55 Kaleidoskop [i] 04:20 Designtrend [i] 04:35 Banánové perličky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Curling: Rusko - USA [i] 09:00 Saně [i] 11:50 Snowboarding: U-rampa [i] 14:00 Rychlý přehled [i] 14:15 Žijeme olympiádou [i] 14:30 Curling: Kanada - Švédsko [i] 15:30 Saně: ženy [i] 18:45 Rychlý přehled [i] 19:00 Skoky na lyžích: Střední můstek [i] 20:05 S ČT sport na vrchol aneb Nová energie českého lyžování [i] 20:25 Vrcholy her [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2543 [i] 09:50 Kriminálka Anděl: Manželský kosočtverec 11 [i] 11:00 Krok za krokem II 14 [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 16 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Vzpomínky II 7 [i] 13:30 Beze stopy 19 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Policejní odznak 20 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Namaluj mi pusu 157 [i] 16:30 Krok za krokem II 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II 15 [i] 18:30 Ulice 2544 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hezký sny, doktore! 469 [i] 21:30 Víkend: V novém kabátě [i] 22:20 Námořní vyšetřovací služba III: Léčka 18 [i] 23:10 Muž s posláním 13 [i] 00:01 Na vlastní Soči [i] 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Policejní odznak 20 [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas II 15 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Pan Am 2 [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 04:05 Andílci 165 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Dobrý plán 14 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu IX: Smrtelný strach 4 [i] 08:30 M*A*S*H 12 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Silnější než voda 4 [i] 10:25 Policie Hamburk IV: Zázračné dítě 15 [i] 11:25 Rosamunde Pilcher: Hodina rozhodnutí [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VI: Mrazivý duch 22 [i] 14:25 Specialisté na vraždy I: Policejní adept 2 [i] 15:25 Místo činu: Mnichov: Volný pád 28 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Pod Jezevčí skálou [i] 21:55 Ano, šéfe! [i] 23:10 Myšlenky zločince VII 23 [i] 00:10 Spravedlnost v krvi II: Nešťastný omyl 3 [i] 01:05 Nedokonalé zločiny V: Střelec 3 [i] 02:10 Specialisté na vraždy I: Policejní adept 2 [i] 03:00 Walker, Texas Ranger VI: Mrazivý duch 22 [i] 03:45 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 27/160 [i] 06:25 Rebeli na strednej 17/135 [i] 07:20 Túžba tela 123/143 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Sila 105-106 [i] 11:55 V objatí hodvábu 105/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 33/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 69-70/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 51-52/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Poď na rande [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy II. 11/15 [i] 21:35 Sila 107-108 [i] 23:35 Klinika Mercy 21/22 [i] 00:30 Sestrička Jackie IV. 10/10 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:40 Frasier [i] 02:05 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 04:10 Máša 50/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Kung-fu nářez [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zkratky ke štěstí [i] 13:55 Světák [i] 15:45 Kapitán Mike křižuje Ameriku [i] 17:35 Láska a jiné pohromy [i] 19:15 Nanosonda [i] 20:50 Devět životů [i] 22:30 Auto zabiják [i] 00:15 Air Marshal [i] 01:50 Hodný, zlý a divný [i] 03:55 Utajený [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:15 Fotbal [i] 09:30 Futsal [i] 10:30 Fotbal [i] 10:45 Watts [i] 11:45 Futsal [i] 12:45 Fotbal [i] 13:45 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Watts [i] 16:30 Fotbal [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Watts [i] 19:30 Cyklistika [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Fotbal [i] 22:45 Olympijské hry [i] 23:15 Fotbal [i] 00:45 Watts [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Rušení veřejného pořádku 5 [i] 06:20 Rookie Blue 3: Návrat domů 6 [i] 07:20 Fakta nebo fikce 2: Strašidelný bar a mexická čarodějnice 12 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Rodinná záležitost 1 [i] 09:20 Dobrá manželka 4: Netýrej mě, brácho 4 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Skláři [i] 12:20 Agentura Jasno 4: Vše o Juliet 12 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a muž, který postřelil Santa Clause 10