TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zlaté manželky [i] 09:30 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex II. 11/15 [i] 12:10 Kobra 11 XVI. 5/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 5/24 [i] 14:10 Monk II. 13/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 2/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 17/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 17/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Zlaté manželky [i] 22:35 Dva a pol chlapa I. 17/24 [i] 23:00 Krok za krokom VI. 2/24 [i] 23:30 Monk II. 13/16 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 17/19 [i] 01:20 Kobra 11 XVI. 5/15 [i] 02:05 NCIS: Los Angeles II. 5/24 [i] 02:50 Komisár Rex II. 11/15 [i] 03:40 Kobra 11 XVI. 5/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Počasie [i] 07:05 Sila lásky VI. 8 [i] 07:55 McLeodove dcéry 24 [i] 08:45 Medicopter 117: Strach [i] 09:30 Čarovné miesta Zeme II.: Tasmánia [i] 10:25 Galileo [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:35 Svet v obrazoch [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Kolonáda 5/13 [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Láska nám mení život 16/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Ako to funguje [i] 17:20 Ako to funguje [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Effi Briestová [i] 22:20 Tonyho pomsta 5/8 [i] 23:10 Prežiť!: Vianočný horor [i] 00:00 Medicopter 117: Strach [i] 00:50 Tonyho pomsta 5/8 [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:15 Metodova misia [i] 03:45 Sila lásky VI. 8 [i] 04:35 Bláznivo zamilovaní: Láska nám mení život 16/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Národnostné správy [i] 07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Živá panoráma [i] 07:45 ŠTÚDIO ZOH [i] 08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE - superkombinácia - zjazd (ženy) [i] 09:30 ŠTÚDIO ZOH [i] 09:40 KRASOKORČUĽOVANIE - súťaž družstiev [i] 10:40 ŠTÚDIO ZOH [i] 10:50 SHORT-TRACK - 1 500 m (muži) + 500 m (ženy) [i] 12:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE - superkombinácia - slalom (ženy) [i] 13:10 SHORT-TRACK - štafeta na 3 000 m (ženy) [i] 14:25 ŠTÚDIO ZOH [i] 14:30 RÝCHLOKORČUĽOVANIE - 500 m (muži) [i] 15:35 ŠTÚDIO ZOH [i] 15:55 BIATLON - stíhacie preteky muži [i] 17:15 RÝCHLOKORČUĽOVANIE - 500 m (muži) [i] 18:25 ŠTÚDIO ZOH [i] 18:30 SANE - jednotlivkyne (ženy) [i] 19:10 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE - moguls (muži) [i] 20:25 ŠTÚDIO ZOH [i] 20:45 Cesta [i] 21:40 "Vlčí bouda" [i] 23:10 Autosalón [i] 23:35 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:00 TOP STAR [i] 07:30 KRIMI 08:05 SÚDNA SIEŇ: Žiarlivý otec [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Tvoja milenka v mojom byte [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ: Hypotéka na krku [i] 10:55 Áno, šéfe Veľká Británia III. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 Kosti 6 [i] 13:40 Podvodníci IV. 6 [i] 14:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 23 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO? [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Búračka [i] 18:00 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:05 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Romantika [i] 21:30 KUKÁTKO [i] 22:30 DEDIČSTVO 17 [i] 23:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 3 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 23 [i] 01:30 Podvodníci IV. 6 [i] 02:15 KRIMI 02:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 03:20 NOVÝ PANELÁK: Romantika [i] 04:05 PÁLI VÁM TO? [i] 04:35 DEDIČSTVO 17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Ninja Factor II. 35 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 15,16 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 KRIMI [i] 08:40 Matlock II. 6 [i] 09:40 "Zítra to roztočíme, drahoušku" [i] 11:25 Modrí templári III. 3 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 2 [i] 13:20 Profesionáli: Kanárik a špargľa 16 [i] 14:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 6 [i] 15:00 Akty X VI. 4 [i] 15:55 Kutyil s.r.o. 12 [i] 16:45 Simpsonovci XI. 17 [i] 17:15 PANELÁK: Záhadné zmiznutie [i] 18:10 Kosti 6 [i] 19:05 Profesionáli: Kanárik a špargľa 16 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 17 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 22/22 [i] 22:20 Hmla [i] 00:45 Biele goliere III. - PREMIÉRA (9) [i] 01:30 American Horror Story 5 [i] 02:10 Walking Dead 5 [i] 02:55 Sladký život PLAYMATE VI. 5 [i] 03:20 Navarro VI. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Dívka odjinud I. 11 [i] 07:00 Dívka odjinud I. 12 [i] 08:00 Lovci pokladů I. 15 [i] 09:00 Posel ztracených duší V. 13 [i] 10:00 Drzá Jordan V. 21 [i] 11:00 Kráska a zvíře I. 5 [i] 12:00 Vražedná čísla III. 15 [i] 13:00 Jak prosté I. 11 [i] 14:00 JAG IV. 1 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 14 [i] 16:00 Lovci pokladů I. 16 [i] 17:00 Vražedná čísla III. 16 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 6 [i] 19:00 Jak prosté I. 12 [i] 20:00 Mizerové 1 [i] 22:15 Mizerové 2 1 [i] 00:55 Mizerové 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Špinavé peníze: Vidina peněz [i] 06:00 Jak se to dělá 32 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 07:15 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 08:10 Dvojí přežití: Ztroskotání [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Nový postup [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Bílé zlato [i] 10:50 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 11:15 Jak se to dělá 33 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 12:35 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Cadillac – 2. část [i] 14:25 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo – část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo – část 2 [i] 15:20 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 16:15 Dvojí přežití: Sestup z mlžné hory [i] 17:10 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 18:05 Králové aukcí: Motorka Harley/Lincolnův dokument [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 19:00 Jak se to dělá 36 [i] 19:30 Jak se to dělá 3 [i] 20:00 Nazí a vystrašení: Pozor na bažinaté rameno [i] 21:00 Aljašská železnice 5 [i] 22:00 Mimozemšťané – nejúplnější průvodce: Jak se připravit [i] 23:00 Neobjasněné případy 6 [i] 00:00 Zakázané: Cíl: transformace [i] 00:55 Nazí a vystrašení: Pozor na bažinaté rameno [i] 01:50 Aljašská železnice 5 [i] 02:50 Mimozemšťané – nejúplnější průvodce: Jak se připravit [i] 03:50 Neobjasněné případy 6 [i] 04:45 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Nenaplněná láska 31/32 [i] 09:45 Konečně v novém [i] 10:05 Tuhle rundu platím já [i] 11:00 První republika: Španělská chřipka 4/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot XI [i] 15:55 Uvolněte se, prosím [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:48 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Nenávist 6/14 [i] 21:05 Čtvrtá hvězda: Zítra točím v Aši 6/12 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Kriminálka Paříž: Ztracená existence 2/2 6/92 [i] 23:05 MI5 14/16 [i] 23:55 Cesty k úspěchu [i] 00:05 Na stopě [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 01:00 Kde bydlely princezny [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:10 Manéž Bolka Polívky [i] 03:20 Kuchařská pohotovost [i] 03:45 Magie v ulicích III. [i] 04:05 Kaleidoskop [i] 04:30 Banánové perličky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Curling: Švýcarsko - Švédsko [i] 09:00 Skoky na lyžích: střední můstek [i] 10:30 Rychlý přehled [i] 10:45 Žijeme olympiádou [i] 11:00 Hokej: USA - Švýcarsko [i] 11:30 Curling: Švédsko - Velká Británie [i] 14:00 Hokej: Finsko - Kanada [i] 15:00 Akrobatické lyžování: jízda v boulích [i] 16:30 Curling: Kanada - Švýcarsko [i] 19:00 Rychlý přehled [i] 19:15 Žijeme olympiádou [i] 19:30 S ČT sport na vrchol aneb Nová energie českého lyžování [i] 19:50 Fotbal: Manchester United - Fulham [i] 21:35 Fotbal: Manchester United [i] 23:00 Vrcholy her [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2542 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: Tajnosti a intriky 36 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Vzpomínky II 6 [i] 13:25 Beze stopy 18 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Prokletý 19 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Léto v síti 156 [i] 16:30 Krok za krokem II 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II 14 [i] 18:30 Ulice 2543 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Manželský kosočtverec 11 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Riskantní let 10 [i] 22:20 Lovci zločinců: Náprava 6 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Otřesená 24 [i] 00:00 Na vlastní Soči [i] 00:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka V 6 [i] 01:00 Svatební zvony 2 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Prokletý 19 [i] 03:10 Přestávka ve vysílání 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Noční můra Melanie 13 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu IX: Srdeční záležitost 3 [i] 08:30 M*A*S*H 11 [i] 09:20 To je vražda, napsala VIII: Neautorizovaná vražda 3 [i] 10:25 Policie Hamburk IV: Dobrý plán 14 [i] 11:25 Rosamunde Pilcher: Hra světel [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VI: Anděl smrti 21 [i] 14:25 Specialisté na vraždy I: Sněhová královna 1 [i] 15:25 Místo činu: Mnichov: Pohádka o vraždě 27 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Rodinu neohrozím 242 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Cesta k ráji [i] 01:40 Nedokonalé zločiny V: Nebezpečné knihy 2 [i] 02:40 Specialisté na vraždy I: Sněhová královna 1 [i] 03:25 Walker, Texas Ranger VI: Anděl smrti 21 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 26/160 [i] 06:20 Rebeli na strednej 16/135 [i] 07:10 Túžba tela 122/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Dr. Oz II. [i] 10:40 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 11:55 V objatí hodvábu 104/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 32/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 67-68/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 49-50/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Poď na rande [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 3/23 [i] 21:35 Sila 105-106 [i] 23:25 Klinika Mercy 20/22 [i] 00:15 Sestrička Jackie IV. 9/10 [i] 00:50 Priatelia [i] 01:30 Frasier [i] 01:55 Klinika Mercy 20/22 [i] 02:35 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:20 Máša 49/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Žít po svém [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nikdy to nevzdávej! [i] 14:00 Loupež za bílého dne [i] 15:50 Zkratky ke štěstí [i] 17:40 Světák [i] 19:25 Poznáš muže svých snů [i] 21:15 Hodný, zlý a divný [i] 23:30 Air Marshal [i] 01:10 Tenkrát v Číně [i] 03:20 Nejlepší z Brooklynu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Futsal [i] 09:30 Watts [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:30 Běžecké lyžování [i] 12:30 Snooker [i] 13:30 Šipky [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:00 Futsal [i] 16:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Futsal [i] 20:15 Olympijské hry [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:00 Watts [i] 23:45 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Rookie Blue 3: Rušení veřejného pořádku 5 [i] 07:20 Fakta nebo fikce 2: Arizonští duchové a UFO nad dálnicí 11 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Den matek 22 [i] 09:20 Dobrá manželka 4: Dvě dívky, jeden kód 3 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Poslední vůle 2 [i] 12:20 Agentura Jasno 4: Adrenalinoví blázni 11 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk nemůže v noci spát 9 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Rodinná záležitost 1 [i] 15:20 Dobrá manželka 4: Netýrej mě, brácho 4 [i] 16:20