TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Hurikán [i] 06:35 Scooby-Doo I. [i] 07:25 Tom a Jerry [i] 07:55 Kung Fu Panda I. 10/16 [i] 08:20 Tučniaky z Madagaskaru 10/16 [i] 08:40 Veľké dieťa Dickie Roberts [i] 10:30 Honba za slobodou [i] 12:35 Vášnivý tanec [i] 15:05 Nebezpečný podnájomník [i] 16:50 Charlieho anjeli 2: Na plný plyn [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Green Lantern (HD) [i] 22:40 Ja, legenda (HD) [i] 00:40 Green Lantern (HD) [i] 02:25 Neľútostný zabijak [i] 04:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 16/19 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Drišľakoviny [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Ahoj,braček!: Obor Haraburda 10/28 [i] 07:15 Požiarnik Sam I a II: Šarkan 1/15 [i] 07:25 Franklin: Franklin hrá futbal 1/52 [i] 07:35 Flipper a Lopaka: Karneval 45/52 [i] 08:00 Flipper a Lopaka: Návštevník 46/52 [i] 08:30 Garfield II.: Pizza pre štyroch [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 Megamozog [i] 09:35 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme II.: Tasmánia [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Vianoce Hercula Poirota [i] 15:25 Zlatá klasika: "Tajemství hradu v Karpatech" [i] 17:05 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kolonáda 5/13 [i] 21:15 Casanova 1/2 [i] 22:40 Agatha Christie : Poirot: Vianoce Hercula Poirota [i] 00:25 Casanova 1/2 [i] 01:55 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Clementine: Pozor zlodej! [i] 07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Živá panoráma [i] 07:45 ŠTÚDIO ZOH [i] 07:55 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE - zjazd (muži) [i] 10:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 10:10 SNOWBOARDING - slopestyle (ženy) - 1. časť [i] 10:30 SNOWBOARDING - slopestyle (ženy) - 2.časť [i] 11:15 ŠTÚDIO ZOH [i] 11:20 BEH NA LYŽIACH - skiatlon na 30 km (muži) [i] 12:35 ŠTÚDIO ZOH [i] 12:45 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE - zjazd (muži) [i] 12:55 Tenis - Fed cup [i] 13:00 RÝCHLOKORČUĽOVANIE - 3 000 m (ženy) [i] 14:45 ŠTÚDIO ZOH [i] 15:25 BIATLON - 7,5 km (ženy) [i] 17:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 17:10 KRASOKORČUĽOVANIE - súťaž družstiev [i] 19:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 19:05 SKOKY NA LYŽIACH - stredný mostík (muži) [i] 20:25 RÝCHLOKORČUĽOVANIE - 3 000 m (ženy) [i] 21:10 SANE - 4. jazda jednotlivci (muži) [i] 22:10 ŠTÚDIO ZOH [i] 22:30 Kalamita [i] 00:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:00 Aladin: Jafarov návrat [i] 07:25 Legenda o Tarzanovi [i] 08:20 Káčerovo [i] 09:20 Śéf v utajení 3,4 [i] 11:20 27 šiat [i] 13:50 Strážcovia pokladu [i] 16:00 Rocky Balboa [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:55 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Posledná pieseň [i] 22:45 Čierna labuť [i] 01:15 Hmla [i] 03:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 04:00 Čierna labuť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Ninja Factor II. 33 [i] 06:15 Pekelná výzva 5 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 Ninja Factor II. 34,35 [i] 08:55 Simpsonovci XXIII. 13 [i] 09:20 Faktor strachu V. 18 [i] 10:15 Vytunuj mi fáro 19,20 [i] 11:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 12:10 Gigantické presuny III. 5 [i] 13:10 Tajomstvá histórie 5 [i] 14:05 Zemetrasenia 1/7 [i] 15:00 Originály na cestách - Berlín 5 [i] 15:50 Simpsonovci XXIII. 14 [i] 16:15 "Zítra to roztočíme, drahoušku" [i] 18:10 Na vlastné nebezpečenstvo [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Vikingovia [i] 22:35 Strážcovia pokladu [i] 00:40 KRIMI 01:10 Mestečko South Park V. 13,14/14 [i] 01:50 Podrazy 4,5 [i] 02:35 American Dad III. 16,17 [i] 03:15 MegaDrive 5,6 [i] 03:55 Green Room s Paulom Provenzom 4 [i] 04:20 Navarro VI. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Posel ztracených duší III. 15 [i] 06:55 Posel ztracených duší III. 16 [i] 07:55 Jsem agent 1 [i] 09:45 Sestra Hawthornová I. 3 [i] 10:45 JAG II. 11 [i] 11:45 JAG II. 12 [i] 12:45 Vražedná čísla II. 11 [i] 13:40 Vražedná čísla II. 12 [i] 14:40 Štěstí na dosah 1 [i] 16:55 Profil zločinu IV. 9 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 20:00 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 21:40 No Limit I. 5 [i] 22:50 Profil zločinu IV. 9 [i] 23:55 Myšlenky zločince VII. 7 [i] 00:40 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 4 [i] 05:35 Špinavé peníze: Jako na pružině [i] 06:00 Jak se to dělá 30 [i] 06:25 Americký chopper: Obří dieselová motorka [i] 07:15 Americké zbraně: Dvojhlavňový kanón [i] 08:10 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 09:05 Velká mozková soutěž: Další skvělý vynálezce [i] 09:55 Bitvy o zavazadla 3 [i] 10:25 Bitvy o zavazadla 4 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 22 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 23 [i] 12:35 Králové aukcí: Lístek na Yankee Stadium [i] 13:05 Králové aukcí 26 [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Jako raketa [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Žádné legrácky [i] 14:25 Zlatá horečka – Aljaška: Křivka učení [i] 15:20 Zlato z džungle: Obchod s ďáblem [i] 16:15 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Odvážným štěstí přeje [i] 17:10 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů: Americké ikony [i] 18:05 Rychle a hlasitě 12 [i] 19:00 Fantom Works 6 [i] 20:00 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Vytrvalost [i] 21:00 Do extrémů: Silnice v džungli [i] 22:00 Muži Yukonu: Jen ať sněží [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Tajné setkání – 2 [i] 00:00 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 5 [i] 00:55 Rychle a hlasitě 12 [i] 01:50 Do extrémů: Silnice v džungli [i] 02:50 Muži Yukonu: Jen ať sněží [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Tajné setkání – 2 [i] 04:45 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Vytrvalost [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Králíci a krůty [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:30 Okouzlení III 42/52 [i] 07:25 Dva týdny štěstí [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 F. . Věk 6/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vodnická čertovina [i] 14:05 Záhada hlavolamu [i] 15:45 Smolař [i] 17:35 Hogo fogo Homolka [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:44 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Definice lásky [i] 21:25 168 hodin [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Milenci a vrazi [i] 23:45 Ti, co vraždí: Tělo v lese 1/6 [i] 01:10 Bydlení je hra [i] 01:35 Chalupa je hra [i] 02:00 Zahrada je hra [i] 02:25 Pod pokličkou [i] 02:45 Hodinový manžel [i] 03:10 Kde bydlely princezny [i] 03:30 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 04:20 13. komnata Jana Mazocha [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Vrcholy her [i] 10:10 Rychlý přehled [i] 10:30 Tenis: Fed Cup [i] 17:00 Deník NHL [i] 17:30 S ČT sport na vrchol 2014 [i] 17:45 Vrcholy her [i] 18:30 Rychlý přehled [i] 18:45 Žijeme olympiádou [i] 19:00 Vrcholy her [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Dinofroz 19 [i] 06:50 Bakugan 39 [i] 07:15 Chima 4 [i] 07:40 Jak vycvičit draky 18 [i] 08:10 Všechno nejlepší [i] 09:05 Náhradníci [i] 11:10 Dnes v jednom domě 6 [i] 13:00 Muž přes palubu [i] 14:40 Scooby-Doo [i] 16:20 Nenávidím den Sv. Valentýna [i] 18:00 Třetí patro: Mistr 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Tajnosti a intriky 36 [i] 21:25 Střepiny [i] 22:00 Dokonalá vražda [i] 23:59 Na vlastní Soči [i] 00:00 Dnes v jednom domě 6 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Volejte Novu [i] 02:35 Výměna manželek [i] 04:10 Andílci 164 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:15 Největší bitvy II. světové války: Osvobození Paříže [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Návrat Petra Pana 2/2 [i] 07:10 Mickeyho klubík III: Goofyho goofbot 28 [i] 07:40 Malá mořská víla III: Malý ďábel 8 [i] 08:10 Apokalypsa II. světové války: Drtivý úder 2 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou: Velká láska 15 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Jak se staví sen [i] 13:45 Big Ben I: Ruka ruku myje 12 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XV: Vraždy podle horoskopu [i] 18:00 Ženy na cestách: Senegal [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Deník princezny [i] 22:45 Rozsudek smrti [i] 00:55 Policejní bažanti I: Uprchlík 10 [i] 01:35 Apokalypsa II. světové války: Drtivý úder 2 [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru XV: Vraždy podle horoskopu [i] 04:00 Vteřiny před vraždou: Velká láska 15 [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 60/129 [i] 06:30 Inga Lindströmová: Leto plné spomienok [i] 08:25 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Čarodejnice V. 19-20/23 [i] 12:00 90210: Nová generácia II. 21-22/22 [i] 14:00 Intrigánka [i] 16:00 Doktorka Zoe I. 9-10/22 [i] 17:50 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 Správa vo fľaši [i] 22:45 Skutočný príbeh: Môj manžel je vrah [i] 00:35 Správa vo fľaši [i] 02:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 60/129 [i] 04:05 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 USA versus John Lennon [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Království surikat: příběh začíná [i] 13:30 Vždy připraven! [i] 15:30 Modigliani [i] 17:40 Žít po svém [i] 19:35 Utajený [i] 21:40 Nejlepší z Brooklynu [i] 00:00 Tenkrát v Číně [i] 02:15 Extáze [i] 03:55 Twelve [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Futsal [i] 09:30 Snooker [i] 10:00 Snooker [i] 12:00 Futsal [i] 13:00 Watts [i] 14:00 Šipky [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Šipky [i] 22:30 Olympijské hry [i] 23:00 Šipky [i] 00:00 Snooker [i] 01:00 Olympijské hry [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 4: Tenhle případ nevyřešíš 10 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Adrenalinoví blázni 11 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 10:00 Super Tanker [i] 12:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk pomáhá s výchovou 5 [i] 13:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a zakopaný poklad 6 [i] 14:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a odvážlivec 7 [i] 15:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nesprávný člověk 8 [i] 16:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk nemůže v noci spát 9 [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 4 [i] 19:00 Prozíravost 2: Z-Z-změny 1 [i] 20:00 Prozíravost 2: Odcizení 2 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i] 23:00 Hráči [i] 01:10 Prozíravost 2: Z-Z-změny 1 [i] 02:10 Prozíravost 2: Odcizení 2 [i] 03:00 Dvojí identita 1: Kde jsou meze 7 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 10: Poslední vůle 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Vzdušní dřevorubci 3 [i] 06:00 Víra okem Božím: Příběh Ježíše0 [i] 07:00 Jak pracuje Země 1 [i] 08:00 Vražedných šedesát 18 [i] 08:35 Vražedných šedesát 19 [i] 09:10 Mravenci vědí všechno 8 [i] 09:25 Jurské bojiště 8 [i] 10:15 Život 6 [i] 11:15 Planeta mutantů 6 [i] 12:10 Podzemí měst: Praha 4 [i] 13:00 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 13 [i] 13:25 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 14 [i] 13:50 Anthony Bourdain: Bez předsudků 1 [i] 14:40 Anthony Bourdain: Bez předsudků 2 [i] 15:30 Marnotratníci 1 [i] 16:20 Ledová brigáda 1 [i] 16:45 Mistři písku 1 [i] 17:10 Vzdušní dřevorubci 4 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva: Uzavřené a pohřbené 6 [i] 18:55 Utajený Šéf 2 [i] 19:50 Penn a Teller: Oblafni mě! 2 [i] 20:40 Silnice tornád 2 [i] 21:30 Superlidé 3 [i] 22:30 Bostonská esa 4 [i] 23:20 Raději se bojte 4 [i] 00:10 Louisianská věznice 4 [i] 01:00 Marnotratníci 1 [i] 01:55 Podzemí měst: Praha 4 [i] 02:45 Superlidé 3 [i] 03:50 Pátrací a záchranná pohotovost 4 [i] 04:20 Planeta Země po vymření lidstva: Uzavřené a pohřbené 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy VI. 6 [i] 06:00 Zpátky ve hře [i] 07:50 Liga spravedlivých: Zánik [i] 09:10 Marley a já: Štěněcí léta [i] 10:35 Filmy a filmové hvězdy VI. 6 [i] 11:05 Tři uprchlíci [i] 12:40 Jesse Stone: Ztracená nevinnost [i] 14:10 Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko