TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex II. 10/15 [i] 06:50 Scooby-Doo [i] 07:35 Tom a Jerry [i] 07:50 Kung Fu Panda I. 9/16 [i] 08:15 Tučniaky z Madagaskaru 9/16 [i] 08:40 Madeline [i] 10:15 2 baby na mizine [i] 10:45 Dva a pol chlapa I. 16/24 [i] 11:10 Môj sused zabijak 2 [i] 13:00 Únos [i] 15:05 Honba za slobodou [i] 17:20 Hurikán [i] 18:00 Zlaté manželky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Vo štvorici po opici (HD) [i] 22:40 Vlak smrti [i] 00:40 Vo štvorici po opici (HD) [i] 02:30 Môj sused zabijak 2 [i] 04:00 Zlaté manželky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Drišľakoviny [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Ahoj,braček!: Čierna pasca 9/28 [i] 07:05 Garfield II.: Kyberpoštár [i] 07:20 Garfield II.: Nová šelma na farme [i] 07:30 Dračie poviedky [i] 08:00 Flipper a Lopaka: Všetky dokonalé bytosti 44/52 [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Teta: Lev salónov 5/7 [i] 09:50 Arabela sa vracia 17/26 [i] 10:20 Berlin, Berlin: Mladá, dynamická, nezamestnaná 26 [i] 11:20 5 proti 5 EXTRA - piatok pre celé Slovensko! [i] 12:30 On air [i] 13:00 Pošta pre teba [i] 14:00 Elisa z Rivombrosy 12/13 [i] 15:35 Ružový panter opäť zasahuje [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Zabíjačka [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou [i] 21:55 Krajina rebelov 5/7 [i] 23:55 Vrah s kamerou [i] 01:30 Elisa z Rivombrosy 12/13 [i] 03:00 Krajina rebelov 5/7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy - Hírek [i] 06:40 Správy RTVS z regiónov [i] 06:55 Clementine: Pomóc! [i] 07:10 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:20 Živá panoráma [i] 07:55 Universum: Blesky plné energie [i] 08:45 Na ceste II.: Na ceste po Moldavsku [i] 09:15 ŠTÚDIO ZOH [i] 09:55 SNOWBOARDING - slopestyle (muži) [i] 10:30 ŠTÚDIO ZOH [i] 10:55 BEH NA LYŽIACH - skiatlon na 15 km (ženy) [i] 12:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 12:05 OTVÁRACÍ CEREMONIÁL [i] 12:55 ŠTÚDIO ZOH [i] 13:05 Tenis - Fed cup [i] 13:15 RÝCHLOKORČUĽOVANIE - 5 000 m (muži) [i] 15:10 ŠTÚDIO ZOH [i] 15:25 BIATLON - 10 km (muži) [i] 17:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 17:15 KRASOKORČUĽOVANIE - súťaž družstiev [i] 20:00 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE - moguls (ženy) [i] 21:05 SANE - jednotlivci (muži) [i] 22:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 22:20 Psie dni [i] 00:25 Československý filmový týždenník [i] 00:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 05:55 TOP STAR [i] 06:20 KRIMI 06:45 TOP STAR [i] 07:10 My Little Pony [i] 07:40 Max Steel [i] 08:05 Káčerovo [i] 09:05 Malá morská víla 3 [i] 10:40 Prefíkané slúžky [i] 12:40 Krokodíl Dundee v Los Angeles [i] 14:45 27 šiat [i] 17:30 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:00 Profesionáli: Bojov vrtuľník [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:55 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 KUKÁTKO [i] 21:20 Lovci pokladov [i] 00:05 Vikingovia [i] 02:10 Zúčtovanie [i] 03:50 Rasisti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Kutyil s.r.o. 11 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 13,14 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 Ninja Factor II. 32,33 [i] 08:55 Simpsonovci XI. 16 [i] 09:20 Faktor strachu V. 17 [i] 10:15 Vytunuj mi fáro 17,18 [i] 11:10 Hľadá sa dom pre milionárov III. 9/9 [i] 12:00 Hľadá sa dom pre milionárov IV. 1/9 [i] 13:00 Ice Road Truckers III. 9,10 [i] 14:50 Simpsonovci XXIII. 13 [i] 15:20 Zátoka [i] 17:10 VDOVA 3 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka New York V. 9,10 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Krokodíl Dundee v Los Angeles [i] 22:30 Rocky V. [i] 00:40 KRIMI 01:10 Mestečko South Park V. 11,12 [i] 01:55 Podrazy 2,3 [i] 02:35 American Dad III. 14,15 [i] 03:15 MegaDrive 3,4 [i] 04:00 Green Room s Paulom Provenzom 3 [i] 04:25 Navarro VI. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:15 Posel ztracených duší III. 13 [i] 07:15 Posel ztracených duší III. 14 [i] 08:15 Internát VII. 7 [i] 09:50 Ztracený svět II. 17 [i] 10:50 Lovci pokladů I. 11 [i] 11:50 Lovci pokladů I. 12 [i] 12:50 Profil zločinu II. 11 [i] 13:55 Profil zločinu II. 12 [i] 15:05 Pravěk útočí IV. 6 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 1 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 2 [i] 18:05 Jsem agent 1 [i] 20:00 Úkryt 1 [i] 22:10 Jak prosté II. 5 [i] 23:05 Myšlenky zločince VII. 5 [i] 23:55 Myšlenky zločince VII. 6 [i] 00:45 Úkryt 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 06:00 Jak se to dělá 29 [i] 06:25 Jízda: Foose 1969 [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 09:05 Opravdový podvod – v sázce je hodně 5 [i] 09:30 Opravdový podvod – v sázce je hodně 6 [i] 09:55 Opravdový podvod – v sázce je hodně 7 [i] 10:25 Opravdový podvod – v sázce je hodně 8 [i] 10:50 Opravna vraků 2013: Vůz Skylark pro Sarah [i] 11:40 Opravna vraků 2013: Billův Mustang Fastback z roku 1965 [i] 12:35 Opravna vraků 2013: Scottův Chevy Pickup z roku 1967 [i] 13:30 Opravna vraků 2013: Victorův Ford Bronco 1967 [i] 14:25 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 16:15 Rození obchodníci: FSM Syrena 106 [i] 17:10 Jak to dělají? 3 [i] 17:40 Jak to dělají? 4 [i] 18:05 Rychlokurz: Lowrider [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Mokrý, divoký a džíp Willys [i] 19:00 Pátá rychlost 10 [i] 20:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 20:30 Stodola plná peněz: Revoluční bitka [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích: Jako raketa [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Žádné legrácky [i] 22:00 Superjachty: Vripack 3 [i] 23:00 V útrobách měst: Starobylé město – Řím [i] 00:00 Zničeno ve vteřině 7 [i] 00:30 Zničeno ve vteřině 8 [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 01:25 Stodola plná peněz: Revoluční bitka [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích: Jako raketa [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích: Žádné legrácky [i] 02:50 Superjachty: Vripack 3 [i] 03:45 Rození obchodníci: FSM Syrena 106 [i] 04:40 Jak to dělají? 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Hobby naší doby [i] 06:25 13. komnata Jana Mazocha [i] 06:55 Okouzlení III 41/52 [i] 07:50 Hop dva tři Miloslava Šimka a [i] 08:50 Případy detektiva Murdocha VI: Murdoch a oblak zkázy 6/13 [i] 09:35 Na cestě po Sydney [i] 10:05 Všechnopárty [i] 10:50 Druhý dech: Konec konců v koncích 6/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Potrhlá Andula [i] 14:00 Dva týdny štěstí [i] 15:40 Hercule Poirot XI [i] 17:15 Dialogy pro klarinet, cimbál a bicí [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:44 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vzpomínky nám zůstanou [i] 21:35 Což takhle dát si špenát [i] 23:03 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:05 Prime [i] 00:50 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 00:55 Bydlení je hra [i] 01:20 Pod pokličkou [i] 01:40 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 02:35 Kde bydlely princezny [i] 02:55 Hodinový manžel [i] 03:20 Chalupa je hra [i] 04:10 Klobouk Jiří Wimmer [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VII: Doktorovo jméno 13/13 [i] 06:00 Krásy evropského pobřeží: V srdci [i] 06:05 Sláva vítězům: Jiří Raška [i] 06:20 Královna rychlých nožů [i] 06:35 O co tančil Ondrej Nepela [i] 07:30 Na cestě po Krkonoších [i] 08:00 Akrobatické lyžování: jízda v boulích [i] 08:45 S ČT sport na vrchol 2014 [i] 09:00 Hokej: USA - Finsko [i] 10:30 Rally Švédsko 2014 [i] 11:30 Rychlý přehled [i] 11:45 Žijeme olympiádou [i] 12:00 Tenis: Fed Cup [i] 18:00 Hokej: Kanada - Švýcarsko [i] 20:30 Rychlý přehled [i] 20:50 Rally Švédsko 2014 [i] 21:50 Deník NHL [i] 22:05 Rally Švédsko [i] 22:40 Vrcholy her [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    06:05 Batman: Odvážný hrdina 16 [i] 06:30 Bakugan 38 [i] 06:55 Chima 3 [i] 07:20 Tučnáci z Madagaskaru III 14 [i] 07:50 Popelka [i] 09:00 Návrat do budoucnosti 2 [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:30 Hej rup! [i] 14:20 Výměna manželek [i] 15:45 Hačikó: Příběh psa [i] 17:35 A co když je to pravda? [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Zatím spolu, zatím živi [i] 22:30 Přepadení v Pacifiku [i] 00:24 Na vlastní Soči [i] 00:30 Sucker Punch [i] 02:20 Novashopping 02:50 DO-RE-MI [i] 04:15 Andílci 163 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Návrat Petra Pana 1/2 [i] 07:40 Mickeyho klubík III: Mickeyho průvod mrňousků 27 [i] 08:10 Malá mořská víla III: Arieliny poklady 7 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 Top Gear XVIII [i] 11:00 McBride: Vždy věrný [i] 12:55 105% alibi [i] 14:40 Big Ben I: Hledá se tělo 11 [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XV: Vražda nevinnosti [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Smrtonosná past 2 [i] 00:35 Jízda do pekel 2 [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru XV: Vražda nevinnosti [i] 03:55 Top Gear XVIII [i] 04:50 Největší bitvy II. světové války: Bombardování Ploješti [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 59/129 [i] 06:35 Žena iného muža [i] 08:25 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Čarodejnice V. 17-18/23 [i] 12:00 90210: Nová generácia II. 19-20/22 [i] 14:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 12-13/13 [i] 15:55 Príbehy o láske: Dotyky lásky [i] 17:55 Rosamunde Pilcherová: Až na koniec sveta [i] 20:00 Inga Lindströmová: Leto plné spomienok [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Očami lásky [i] 00:00 Krásne sny [i] 01:35 Príbehy o láske: Dotyky lásky [i] 03:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 59/129 [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Shut Up & Sing [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lord of the Dance in 3D [i] 13:50 Dokonalá partie [i] 15:25 Útěk ze Sibiře [i] 17:40 Kung-fu nářez [i] 19:40 Neřízená střela [i] 21:25 Twelve [i] 23:10 Extáze [i] 01:00 Jezero smrti [i] 02:30 Dorian Gray [i] 04:20 Neřízená střela [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Snooker [i] 11:00 Cyklistika [i] 13:00 Snooker [i] 15:30 Šipky [i] 20:00 Olympijské hry [i] 20:30 Futsal [i] 22:00 Olympijské hry [i] 22:30 Šipky [i] 23:30 Jezdectví [i] 00:30 Jezdectví [i] 01:30 Olympijské hry [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Dámská jízda 4 [i] 06:00 Agentura Jasno 4: Vlkodlak 8 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Výstřel do tmy 9 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i] 10:00 Prozíravost 2: Z-Z-změny 1 [i] 11:00 Prozíravost 2: Odcizení 2 [i] 12:00 Dobrá manželka 4: Utkala jsem se se zákonem 1 [i] 13:00 Dobrá manželka 4: A zákon zvítězil 2 [i] 14:00 Dobrá manželka 4: Dvě dívky, jeden kód 3 [i] 15:00 Kull dobyvatel [i] 17:00 Super Tanker [i] 19:00 Junior [i] 21:00 Hráči [i] 23:10 Prozíravost 2: Z-Z-změny 1 [i] 00:10 Prozíravost 2: Odcizení 2 [i] 01:10 Pomsta [i] 03:00 Dvojí identita 1: Obelstila tě 6 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Vesmír Stephena Hawkinga 4 [i] 06:00 Lidská elektrárna0 [i] 07:00 Země: Planeta a její moc 5 [i] 08:00 Vražedných šedesát 16 [i] 08:35 Vražedných šedesát 17 [i] 09:10 Mravenci vědí všechno 7 [i] 09:25 Jurské bojiště 7 [i] 10:15 Život 5 [i] 11:15 Planeta mutantů 5 [i] 12:10 Podzemí měst: Boston a Filadelfie 3 [i] 13:05 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 11 [i] 13:30 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 12 [i] 13:55 Tajný svět zlata0 [i] 14:45 Co se děje ve světě : Mosambik0 [i] 15:00 Příběhy hraček Jamese Maye: Deník motocyklu0 [i] 16:05 Rychlokurs Richarda Hammonda: Dřevorubec 2 [i] 17:00 Vzdušní dřevorubci 3 [i] 17:50 Planeta Země po vymření lidstva: Vetřelci 5 [i] 18:40 Utajený Šéf 1 [i] 19:35 Penn a Teller: Oblafni mě! 1 [i] 20:40 Silnice tornád 1 [i] 21:30 Superlidé 2 [i] 22:30 Bostonská esa 3 [i] 23:20 Raději se bojte 3 [i] 00:10 Louisianská věznice 3 [i] 01:00 Příběhy hraček Jamese Maye: Deník motocyklu0 [i] 02:10 Podzemí měst: Boston a Filadelfie 3 [i] 03:00 Superlidé 2 [i] 03:55 Pátrací a záchranná pohotovost 3