TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex II. 10/15 [i] 12:10 Kobra 11 XVI. 4/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 4/24 [i] 14:05 Monk II. 12/16 [i] 15:00 Krok za krokom VI. 1/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 16/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 16/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Únos [i] 22:35 Zneužitá [i] 00:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 16/19 [i] 01:30 Kobra 11 XVI. 4/15 [i] 02:20 NCIS: Los Angeles II. 4/24 [i] 03:05 Komisár Rex II. 10/15 [i] 04:00 Kobra 11 XVI. 4/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Sila lásky VI. 7 [i] 06:55 McLeodove dcéry 23 [i] 07:40 Medicopter 117: Napriek každej šanci [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Galileo [i] 09:45 Ako to funguje [i] 10:15 Ako to funguje [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Občan za dverami [i] 14:25 Reportéri [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Spoločné veci 15/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 17:00 ZOH 2014 Soči: OTVÁRACÍ CEREMONIÁL [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 5 proti 5 EXTRA - piatok pre celé Slovensko! [i] 21:30 Ružový panter opäť zasahuje [i] 23:15 Nikto nie je dokonalý [i] 00:15 Medicopter 117: Napriek každej šanci [i] 01:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:15 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 03:40 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pomarančová rozprávka [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: UFO [i] 09:00 Super bystré zvieratá: Praktická inteligencia [i] 09:50 Mláďatá zo zoo II. [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus právo "N" [i] 11:35 Spektrum vedy: Elektronický nos [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Zahrajte mi takúto [i] 13:25 Pod lampou [i] 15:45 Bienále ilustrácií Bratislava 2013 [i] 16:00 Tvárou v tvár [i] 16:30 Kultúrna pasovačka [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Na ceste II.: Na ceste po Nairobi [i] 18:35 100 názorov [i] 18:40 Večerníček: Bolo raz jedno teliatko [i] 18:45 Hurvínkov rok: Jarné upratovanie [i] 19:00 OTVÁRACÍ CEREMONIÁL [i] 20:00 ŠTÚDIO ZOH [i] 20:10 Universum: Blesky plné energie [i] 21:05 Família: Sedemnásť svetov [i] 21:30 Kinorama [i] 22:00 Panelstory aneb Jak se rodí sidliště [i] 23:35 BJD Nicholas Payton Quintet (USA) [i] 00:35 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 TOP STAR [i] 05:25 Šokujúca zmena 1/6 [i] 06:05 TOP STAR [i] 06:30 KRIMI 06:55 TOP STAR [i] 07:15 KRIMI 07:50 NOVÝ PANELÁK: Záhadné zmiznutie [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Nedá mi dýchať [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ: Milosrdná pomoc [i] 10:50 Áno, šéfe Veľká Británia III. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Kosti 5 [i] 13:50 Podvodníci IV. 5 [i] 14:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 22 [i] 15:50 PÁLI VÁM TO? [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Apage Satanas [i] 18:00 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:55 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Prefíkané slúžky [i] 22:20 Rocky Balboa [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 22 [i] 01:30 Podvodníci IV. 5 [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 1/23 [i] 02:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 03:40 Ilegálne úderné jednotky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Kutyil s.r.o. 10 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 11,12 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 KRIMI 08:40 Matlock II. 4,5 [i] 10:35 Akty X VI. 2 [i] 11:20 Modrí templári III. 2 [i] 12:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas II. 1/23 [i] 13:20 Profesionáli: Kalamita 15 [i] 14:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 5 [i] 15:05 Akty X VI. 3 [i] 16:00 Kutyil s.r.o. 11 [i] 16:50 Simpsonovci XI. 16 [i] 17:15 PANELÁK: Záhadné zmiznutie [i] 18:15 Kosti 5 [i] 19:05 Profesionáli: Kalamita 15 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Rocky V. [i] 22:35 Mafstory: Elton John, Rodinná reštaurácia 2,3 [i] 00:40 Zákon gangu IV. 1/15 [i] 01:30 American Dad III. 12,13 [i] 02:10 MegaDrive 1,2/12 [i] 02:55 Green Room s Paulom Provenzom 2 [i] 03:20 Navarro V. 13/13 [i] 04:45 MacGyver 16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Dívka odjinud I. 9 [i] 07:00 Dívka odjinud I. 10 [i] 08:00 Lovci pokladů I. 14 [i] 09:00 Posel ztracených duší V. 12 [i] 10:00 Drzá Jordan V. 20 [i] 11:00 Kráska a zvíře I. 4 [i] 12:00 Vražedná čísla III. 14 [i] 13:00 Jak prosté I. 10 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 21 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 13 [i] 16:00 Lovci pokladů I. 15 [i] 17:00 Vražedná čísla III. 15 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 5 [i] 19:00 Jak prosté I. 11 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 16 [i] 21:00 Terminátor 3: Vzpoura strojů 1 [i] 23:10 Myšlenky zločince VIII. 3 [i] 00:00 Myšlenky zločince VIII. 4 [i] 00:50 Terminátor 3: Vzpoura strojů 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 06:00 Jak se to dělá 28 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 07:15 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 08:10 Potápění za zlatem – pod ledem: K jedinému cíli [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Ultimátum [i] 09:55 Americké zbraně: Zbraň na zombie [i] 10:50 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 11:15 Jak se to dělá 32 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 12:35 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 13:30 Opravna vraků: Návrat starých vozů - Chipův výběr [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích: Výhra, prohra či klání [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Jako raketa [i] 15:20 Stodola plná peněz: Peníze vyhozené z vlaku [i] 15:50 Králové aukcí: Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Bouře sezony [i] 17:10 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 18:05 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 19:00 Jak se to dělá 35 [i] 19:30 Jak se to dělá 2 [i] 20:00 Hrůzné okamžiky: Pumové útoky v Gruzii [i] 21:00 Nejlepší policisté 5 [i] 22:00 Ve světě gangsterů: Gang Grypser [i] 23:00 Strašení: Smrtelná náklonnost [i] 00:00 Strašení: Dveře smrti [i] 00:55 Hrůzné okamžiky: Pumové útoky v Gruzii [i] 01:50 Nejlepší policisté 5 [i] 02:50 Ve světě gangsterů: Gang Grypser [i] 03:50 Strašení: Smrtelná náklonnost [i] 04:45 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Vše pro lásku 30/32 [i] 09:45 Zlatá česká hlavička [i] 10:00 Hobby naší doby [i] 10:30 Abeceda N plus Y [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Smrt v ráji 5/8 [i] 15:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:10 Postřehy odjinud [i] 16:15 AZ-kvíz [i] 16:40 Malá farma: Králíci a krůty [i] 17:05 Besipky: Viditelnost [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika: Španělská chřipka 4/22 [i] 20:55 13. komnata Jana Mazocha [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Tuhle rundu platím já [i] 23:10 Cesty k úspěchu [i] 23:15 Kriminálka Paříž: Podvodník 89/92 [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Malá farma: Králíci a krůty [i] 01:00 Bydlení je hra [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VII: Noční můra ve stříbrné 12/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Člověk - neuvěřitelný stroj [i] 09:55 Vesmír: Planety s prstencem [i] 10:40 Estonský oheň [i] 11:10 Tajemství Bible: Apoštolové [i] 12:00 Království divočiny: Láska a smrt jediné noci [i] 12:30 Vesnicopis [i] 12:50 Chcete mě? ZJ [i] 13:20 Až na kraj světa: Ztracený svět [i] 14:10 Životu nebezpečný ráj padělků [i] 15:10 Americké Německo [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:40 Uvnitř NSA [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Sovětský svaz - laboratoř člověka zítřka [i] 18:35 Ježek [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII: Doktorovo jméno 13/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Medvědi - špionáž v lese [i] 21:00 Dětský svět [i] 21:55 Muži v říji [i] 23:50 Ztracena v pustině [i] 01:20 Evropa dnes [i] 01:50 Klíč [i] 02:15 Konec starých časů [i] 02:35 Národ nezletilých vrahů? [i] 03:05 Přísně tajné vraždy [i] 03:20 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 03:50 Lašská obec Sedliště [i] 04:05 Osudové okamžiky [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2541 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá vdova 468 [i] 11:00 Krok za krokem II 12 [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Vzpomínky II 5 [i] 13:30 Beze stopy 17 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Hříchy minulosti 18 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Co je s tou krví? 155 [i] 16:30 Krok za krokem II 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II 13 [i] 18:30 Ulice 2542 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Ohnivý pohár [i] 23:10 Na vlastní Soči [i] 23:20 Čelisti [i] 01:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Hříchy minulosti 18 [i] 02:15 Novashopping 02:45 Pan Am 1 [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:15 Andílci 162 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Vraždy v Kitzbühelu IX: Smrt poustevníka 2 [i] 07:00 To je vražda, napsala VIII: Noční děsy 2 [i] 08:15 M*A*S*H 9 [i] 08:55 M*A*S*H 10 [i] 09:30 Policie Hamburk IV: Noční můra Melanie 13 [i] 10:30 Rosamunde Pilcher: Konec jednoho léta [i] 12:30 Walker, Texas Ranger VI: Dokonalý voják 20 [i] 13:30 Specialisté na vraždy [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Z hlubin času 26 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Společný den [i] 21:20 Vylomeniny [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 Neumírej sám [i] 01:10 Gorily v mlze - Příběh Dian Fosseyové [i] 03:50 Specialisté na vraždy [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rebeli na strednej 15/135 [i] 07:10 Túžba tela 121/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 PERLA ORIENTU - ZÁVER SERIÁLU 141-142 [i] 11:55 Sila 104 [i] 12:55 V objatí hodvábu 103/200 [i] 14:05 Nespútaný anjel 65-66/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 47-48/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 DOKTORKA ZOE - NOVÝ SERIÁL I. 9-10/22 [i] 22:20 Žena iného muža [i] 00:10 Vražedná posadnutosť [i] 01:45 Podvedení [i] 03:10 Priatelia [i] 03:55 Frasier [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Šéfe, jsem v tom! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 USA versus John Lennon [i] 13:55 Paparazzi [i] 15:35 Nikdy to nevzdávej! [i] 17:30 Loupež za bílého dne [i] 19:15 Ostrov samoty [i] 21:15 Dorian Gray [i] 23:10 Jezero smrti [i] 00:45 Lékařská akademie [i] 02:25 Svatba na spadnutí [i] 03:55 Imigranti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Snooker [i] 11:00 Cyklistika [i] 13:00 Snooker [i] 18:30 Šipky [i] 20:00 Olympijské hry