TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex II. 9/15 [i] 12:10 Kobra 11 XVI. 3/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 3/24 [i] 14:05 Monk II. 11/16 [i] 15:00 Krok za krokom V. 24/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 15/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 15/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa I. 15/24 [i] 23:00 Krok za krokom V. 24/24 [i] 23:30 Monk II. 11/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 15/19 [i] 01:20 Kobra 11 XVI. 3/15 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles II. 3/24 [i] 02:50 Komisár Rex II. 9/15 [i] 03:40 Kobra 11 XVI. 3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Sila lásky VI. 6 [i] 06:35 McLeodove dcéry 22 [i] 07:20 Medicopter 117: Bez pochybností [i] 08:05 Správy RTVS "N" [i] 08:50 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Počasie [i] 09:15 Galileo [i] 09:45 Ako to funguje [i] 10:10 Ako to funguje [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:00 Bláznivo zamilovaní: Pozitívne zmeny 14/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Ako to funguje [i] 17:20 Ako to funguje [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska pri fjorde: More žien [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Sherlock: Veľká hra 3/3 [i] 23:50 Medicopter 117: Bez pochybností [i] 00:35 Autosalón [i] 01:00 Slovensko v obrazoch [i] 01:20 Svet v obrazoch [i] 01:45 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 03:20 Sila lásky VI. 6 [i] 04:10 Bláznivo zamilovaní: Pozitívne zmeny 14/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Namyslená Naďa [i] 09:00 Zvonky šťastia [i] 10:05 Súčasné bývanie [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 11:00 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:35 Pesničky v bielom [i] 12:55 Šlágerparáda [i] 13:40 Tri poviedky so Zdenou Gruberovou [i] 14:45 Senior klub-magazín [i] 15:15 Televízny klub pre nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Mláďatá zo zoo II. [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Bolo raz jedno teliatko [i] 18:50 Hurvínkov rok: Február biely dodá poľu sily [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Prázdniny pri mori [i] 19:05 Včielka Maja: Maja a žaba [i] 19:30 Narodení v divočine: Malý pes hyenovitý [i] 19:35 Jurošík [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Super bystré zvieratá: Praktická inteligencia [i] 20:55 Spektrum vedy: Elektronický nos [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Pod lampou [i] 00:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Čečenský extrémizmus [i] 00:30 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Taliban [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 PÁLI VÁM TO? [i] 05:25 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 20 [i] 06:10 TOP STAR [i] 06:30 KRIMI 06:55 TOP STAR [i] 07:15 KRIMI 07:50 NOVÝ PANELÁK: Noví susedia [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Dobrá mama [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ: Nepribližuj sa k mojim deťom! [i] 10:50 Áno, šéfe Veľká Británia III. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Kosti 4 [i] 13:50 Podvodníci IV. 4 [i] 14:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 21 [i] 15:45 PÁLI VÁM TO? [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Rany na duši [i] 18:00 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:55 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Záhadné zmiznutie [i] 21:20 Profesionáli: Mamachuana 3 [i] 22:25 Hoď svišťom: Frajer [i] 23:00 HALÓ 2014 [i] 23:40 Šokujúca zmena 1/6 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 21 [i] 01:35 Podvodníci IV. 4 [i] 02:15 American Horror Story 4 [i] 03:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 03:50 NOVÝ PANELÁK: Záhadné zmiznutie [i] 04:35 PÁLI VÁM TO? [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Kutyil s.r.o. 9 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 9,10 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 KRIMI 08:40 Matlock II. 2,3 [i] 10:40 Akty X VI. 1/22 [i] 11:25 Modrí templári III. 1/23 [i] 12:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 23/23 [i] 13:30 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 14:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 4 [i] 15:05 Akty X VI. 2 [i] 16:00 Kutyil s.r.o. 10 [i] 16:55 Simpsonovci XI. 15 [i] 17:20 PANELÁK: Noví susedia [i] 18:20 Kosti VIII. 9 [i] 19:10 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 16 [i] 21:20 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 21 [i] 22:15 Hawaii 5.0 II. 23/23 [i] 23:10 American Horror Story 4 [i] 00:15 Walking Dead 4 [i] 01:00 Sladký život PLAYMATE VI. 3,4 [i] 01:50 Navarro VI. 2 [i] 03:15 Navarro V. 12 [i] 04:40 MacGyver 15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Dívka odjinud I. 7 [i] 07:05 Dívka odjinud I. 8 [i] 08:05 Lovci pokladů I. 13 [i] 09:05 Posel ztracených duší V. 11 [i] 10:05 Drzá Jordan V. 19 [i] 11:05 Kráska a zvíře I. 3 [i] 12:00 Vražedná čísla III. 13 [i] 13:00 Jak prosté I. 9 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 20 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 12 [i] 16:00 Lovci pokladů I. 14 [i] 17:00 Vražedná čísla III. 14 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 4 [i] 19:00 Jak prosté I. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba V. 8 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba V. 8 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 06:00 Jak se to dělá 27 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 07:15 Nutné k přežití: Guatemala [i] 08:10 Potápění za zlatem – pod ledem: Blýská se na lepší časy [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Boj o most [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Potíže růstu [i] 10:50 Jak to dělají? 20 [i] 11:15 Jak se to dělá 30 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 12:35 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 13:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Skutečné osobnosti [i] 14:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Divokost v krvi [i] 14:25 Fantom Works 5 [i] 15:20 Zlatá horečka – Aljaška: Pekelná cesta [i] 16:15 Zlato z džungle: Útěk a zbraně [i] 17:10 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 18:05 Králové aukcí: Kytara Lese Paula/největší netopýr [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 19:00 Jak se to dělá 34 [i] 19:30 Jak se to dělá 1 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Záměna [i] 21:00 Stodola plná peněz: Revoluční bitka [i] 21:30 Králové aukcí: Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang [i] 22:00 Mistři přežití: Do pekla a zpět [i] 23:00 Mistři přežití: Jídlo v divočině [i] 00:00 Nic osobního: Mladé pušky [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Záměna [i] 01:50 Stodola plná peněz: Revoluční bitka [i] 02:20 Králové aukcí: Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang [i] 02:50 Mistři přežití: Do pekla a zpět [i] 03:50 Mistři přežití: Jídlo v divočině [i] 04:45 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Sestřenice 29/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Ztracená existence 1/2 5/62 [i] 15:05 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 Případy inspektora Lynleyho I - II: Pro dobro Eleny 3/8 [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Rozsudek [i] 01:25 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Oltáře útěchy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VII: Šarlatový děs 11/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Den zamilovaných bláznů [i] 10:35 Architektura 29/45 [i] 11:00 Letecké katastrofy: Smrtící únava [i] 11:50 Edward a George - dva bratři, jeden trůn [i] 12:45 Národní klenoty [i] 13:10 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 13:50 Kamera na cestách: Istanbul, věčná [i] 14:45 Postřehy odjinud [i] 14:50 Archeologická senzace v centru [i] 15:45 Tajemství Bible: Apoštolové [i] 16:35 Amazonský kód [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Zázračná planeta: Setkání s lenochodem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII: Noční můra ve stříbrné 12/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Příběh natáčení filmu Bílý lev [i] 21:00 Blaník [i] 22:30 Ti, kteří zůstávají [i] 00:00 Andělé v Americe: Perestrojka: Míň než nic 5,6/6 [i] 02:15 Nedej se: Sága Mikulovice [i] 02:45 Chcete je? ZJ [i] 02:50 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 03:15 Zámek Dolní Benešov [i] 03:35 Pohltí nás billboardy? [i] 04:00 Jede, jede mašinka [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2540 [i] 09:55 Kriminálka Anděl: Loupež 10 [i] 11:00 Krok za krokem II 11 [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Vzpomínky II 4 [i] 13:30 Beze stopy 16 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Rozparovač 17 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Výbušnina 154 [i] 16:30 Krok za krokem II 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II 12 [i] 18:30 Ulice 2541 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá vdova 468 [i] 21:25 PRÁSK! [i] 22:05 Krvavý sport [i] 23:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Rozparovač 17 [i] 00:40 Šerifové z Texasu 18 [i] 01:20 Novashopping 01:50 Kriminálka Las Vegas II 12 [i] 02:35 DO-RE-MI [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:05 Andílci 161 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk IV: Nebezpečné fotografie 11 [i] 07:00 Vraždy v Kitzbühelu IX: Fun Park 1 [i] 08:15 M*A*S*H 8 [i] 08:55 M*A*S*H 9 [i] 09:30 To je vražda, napsala VIII: Kousnout do velkého jablka 1 [i] 10:30 Policie Hamburk IV: Ostří hoši 12 [i] 11:30 Rosamunde Pilcher: Bouřlivé setkání [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI: Hrdinové všedních dnů 19 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Samota 2/2 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Moc a bezmoc 25 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Zpřetrhaná pouta [i] 22:10 Ano, šéfe! [i] 23:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Láska bez hranic 7 [i] 00:20 Myšlenky zločince VI: Ďáblova noc 6 [i] 01:15 Slunečno, místy vraždy II: Město monster 6 [i] 02:05 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Samota 2/2 [i] 02:50 Walker, Texas Ranger VI: Hrdinové všedních dnů 19 [i] 03:35 Policie Hamburk IV: Ostří hoši 12 [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 24/160 [i] 06:20 Rebeli na strednej 14/135 [i] 07:15 Túžba tela 120/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 140 [i] 10:45 Sila 103 [i] 12:00 V objatí hodvábu 102/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 31/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 63-64/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 45-46/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy II. 10/15 [i] 21:35 Sila 104 [i] 22:30 PERLA ORIENTU - ZÁVER SERIÁLU 141-142 [i] 00:30 Sestrička Jackie IV. 8/10 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:45 Frasier [i] 02:05 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:15 L.O.V.E. [i] 04:10 Máša 48/60 [i] 04:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 25/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Pan Dokonalý [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nikdy to nevzdávej! [i] 14:00 Králičí nora [i] 15:45 USA versus John Lennon [i] 17:35 Paparazzi [i] 19:10 Imigranti