TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex II. 8/15 [i] 12:10 Kobra 11 XVI. 2/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 2/24 [i] 14:05 Monk II. 10/16 [i] 15:00 Krok za krokom V. 23/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 14/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 14/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa I. 14/24 [i] 23:00 Krok za krokom V. 23/24 [i] 23:30 Monk II. 10/16 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 14/19 [i] 01:20 Kobra 11 XVI. 2/15 [i] 02:05 NCIS: Los Angeles II. 2/24 [i] 02:50 Komisár Rex II. 8/15 [i] 03:40 Kobra 11 XVI. 2/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Sila lásky VI. 5 [i] 06:50 McLeodove dcéry 21 [i] 07:35 Medicopter 117: Ľadové väzenie [i] 08:20 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Počasie [i] 09:15 Galileo [i] 09:50 Ako to funguje [i] 10:15 Ako to funguje [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pochybnosti [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Správne rozhodnutie 13/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Ako to funguje [i] 17:20 Ako to funguje [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Firma [i] 22:45 Jackie Brownová [i] 01:10 Medicopter 117: Ľadové väzenie [i] 02:00 Reportéri [i] 02:25 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 03:50 Bláznivo zamilovaní: Správne rozhodnutie 13/52 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Mucha Popleta [i] 09:00 Tank na Mesiaci [i] 09:55 Tajomstvá všetkého 1/6 [i] 10:25 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Fokus zdravie "N" [i] 11:40 Ambulancia: Fungujúca ruka - to je samostatnosť, i chlieb [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Pod izbovou hradou [i] 13:10 Recesia [i] 14:15 Spomíname na herečku Naďu Hejnú: Cesta domov [i] 15:25 VAT: Tréning mozgu [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Tempo [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Súčasné bývanie [i] 18:25 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Bolo raz jedno teliatko [i] 18:50 Hurvínkov rok: Novoročné predsavzatie [i] 18:55 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Falošná stopa [i] 19:05 Včielka Maja: Maja a dažďovka Maxo [i] 19:30 Narodení v divočine: Levík [i] 19:35 Jurošík [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Zvonky šťastia [i] 21:10 Portréty Rómov : Dagmar [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 "Ovoce stromů rajských jíme" [i] 23:35 Polícia [i] 23:50 Profesionál [i] 00:05 Autosalón [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zbohom, Slovensko! [i] 06:05 TOP STAR [i] 06:30 KRIMI 06:55 TOP STAR [i] 07:15 KRIMI 07:50 NOVÝ PANELÁK: Klamárka [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Syn si postavil hlavu [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ: Sestra mi ide po krku [i] 10:50 Áno, šéfe Veľká Británia III. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Kosti 3 [i] 13:50 Podvodníci IV. 3 [i] 14:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 20 [i] 15:45 PÁLI VÁM TO? [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Syn v ohrození [i] 18:00 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:55 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Noví susedia [i] 21:20 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 10 [i] 22:20 Vtierka Castle V. 22 [i] 23:20 Kosti VIII. 8 [i] 00:20 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 10 [i] 01:15 Vtierka Castle V. 22 [i] 01:55 Podvodníci IV. 3 [i] 02:40 KRIMI 03:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 03:45 NOVÝ PANELÁK: Noví susedia [i] 04:35 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 MacGyver 13 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 7,8 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 KRIMI 08:40 Matlock 23/23 [i] 09:40 Matlock II. 1/24 [i] 10:45 Akty X V. 21/21 [i] 11:30 Modrí templári II. 22/22 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 22 [i] 13:35 Profesionáli: Ferove manželky 13 [i] 14:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 3 [i] 15:15 Akty X VI. 1/22 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. 9 [i] 16:55 Simpsonovci XI. 14 [i] 17:20 PANELÁK: Klamárka [i] 18:15 Kosti 3 [i] 19:10 Profesionáli: Ferove manželky 13 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kosti VIII. 8,9 [i] 22:15 Mafstory: Zázračný Milan 17/17 [i] 23:15 Mafstory: Prezidentský špeciál 1/31 [i] 00:10 Walking Dead 3 [i] 01:00 Sladký život PLAYMATE VI. 1,2/10 [i] 01:45 Navarro VI. 1/13 [i] 03:15 Navarro V. 11 [i] 04:45 MacGyver 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Dívka odjinud I. 5 [i] 07:05 Dívka odjinud I. 6 [i] 08:05 Lovci pokladů I. 12 [i] 09:05 Posel ztracených duší V. 10 [i] 10:05 Drzá Jordan V. 18 [i] 11:05 Kráska a zvíře I. 2 [i] 12:05 Vražedná čísla III. 12 [i] 13:05 Jak prosté I. 8 [i] 14:05 Drzá Jordan V. 19 [i] 15:05 Posel ztracených duší V. 11 [i] 16:05 Lovci pokladů I. 13 [i] 17:05 Vražedná čísla III. 13 [i] 18:05 Kráska a zvíře I. 3 [i] 19:00 Jak prosté I. 9 [i] 20:00 No Limit I. 5 [i] 21:10 CSI: New York VIII. 12 [i] 22:10 CSI: New York VIII. 13 [i] 23:05 CSI: New York VIII. 14 [i] 23:55 No Limit I. 5 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 12 [i] 01:40 CSI: New York VIII. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 06:00 Jak se to dělá 13 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 07:15 Nutné k přežití: Čína [i] 08:10 Potápění za zlatem – pod ledem: Nulový výsledek [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Tajné zbraně [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Neklidné vody [i] 10:50 Jak to dělají? 19 [i] 11:15 Jak se to dělá 29 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 12:35 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Rychlý a zběsilý Fairmont [i] 14:25 Nejhrůznější záběry: Přistání letadel [i] 15:20 Berte to jako varování: Hrdinové a šprýmaři [i] 16:15 Auto versus divočina: Tohle vážně není pláž [i] 17:10 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 18:05 Králové aukcí: Basebalový míček Cye Younga/televizor z 50. let [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 19:00 Jak se to dělá 33 [i] 19:30 Jak se to dělá: Nádobí na vaření/motory do Ferrari/ohřívače vody [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška: Vzpoura [i] 21:00 Zlatá horečka – Aljaška: Uhrazeno [i] 22:00 Zlato z džungle: Pomoc z nesnází [i] 23:00 Muži Yukonu: Tragické jaro [i] 00:00 Aljaška: překonání poslední hranice: Těžká váha [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška: Vzpoura [i] 01:50 Zlatá horečka – Aljaška: Uhrazeno [i] 02:50 Zlato z džungle: Pomoc z nesnází [i] 03:50 Muži Yukonu: Tragické jaro [i] 04:45 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: První dojení [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery IV: Můj dům, tvůj dům 28/32 [i] 09:50 Polopatě [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrodružství kriminalistiky: Střela 5/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Tajemná žena 88/92 [i] 15:10 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:05 Postřehy odjinud [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Jiný člověk [i] 22:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 Hop dva tři Miloslava Šimka a [i] 23:25 Tělo jako důkaz III: Mafiánská mentalita 5/13 [i] 00:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:35 Rozsudek [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Život mezi bílými čárami [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VII: Cesta do středu Tardis 10/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Abora - ztraceni v Atlantiku [i] 09:55 Neobyčejné ženy: Ruth [i] 10:45 Apokalypsa - Hitler [i] 11:40 Náš venkov: Zpátky do Rapotína [i] 12:10 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:40 Chcete je? ZJ [i] 12:45 Folklorika [i] 13:15 Uchem jehly [i] 13:45 Nejchytřejší stroj na světě [i] 14:40 Evropa dnes [i] 15:10 Životu nebezpečný ráj padělků [i] 16:05 Klíč [i] 16:35 Člověk - neuvěřitelný stroj [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Až na kraj světa: Ztracený svět [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII: Šarlatový děs 11/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Istanbul, věčná [i] 21:00 Na cestě po Sydney [i] 21:30 Kanadská soda [i] 21:55 Mistři [i] 23:15 Černá zmije IV: Vojenský lazaret, Sboheeem 5,6/6 [i] 00:15 Policajti 2/2 [i] 01:50 Babylon [i] 02:15 Náš venkov: Zpátky do Rapotína [i] 02:45 Zavinil to krkavec [i] 03:00 Čím dřív, tím líp aneb Sladkých čtrnáct? [i] 03:30 Přísně tajné vraždy [i] 03:45 Divoženky na horách [i] 04:05 Osudové okamžiky [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2539 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Ne znamená ne! 467 [i] 11:00 Krok za krokem II 10 [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Vzpomínky II 3 [i] 13:30 Beze stopy 15 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Fantóm 16 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Chvíli mě hlaď 153 [i] 16:30 Krok za krokem II 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II 11 [i] 18:30 Ulice 2540 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Loupež 10 [i] 21:25 Mentalista IV: Sbohem a díky za šrámy 22 [i] 22:15 Mé druhé já [i] 00:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Fantóm 16 [i] 01:20 Šerifové z Texasu 17 [i] 02:00 Novashopping 02:30 Kriminálka Las Vegas II 11 [i] 03:10 Áčko: Hladovkáři [i] 04:05 Andílci 160 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk IV: Pohřešované štěstí 10 [i] 07:00 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Natáčení 13 [i] 08:15 M*A*S*H 7 [i] 08:55 M*A*S*H 8 [i] 09:30 To je vražda, napsala VII: Podfuk podle Nicka Cullhanea 22 [i] 10:30 Policie Hamburk IV: Nebezpečné fotografie 11 [i] 11:30 Rosamunde Pilcher: Léto u moře [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI: Práce v převleku 18 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Samota 1/2 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Hluboký spánek 24 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Léčka 241 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Pípšoubazar [i] 23:40 Kriminálka Stuttgart IV: Roh nosorožce 20 [i] 00:40 Myšlenky zločince VI: Útočiště 5 [i] 01:35 Nedokonalé zločiny V: Lesní přízrak 1 [i] 02:40 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Samota 1/2 [i] 03:25 Walker, Texas Ranger VI: Práce v převleku 18 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 23/160 [i] 06:20 Rebeli na strednej 13/135 [i] 07:15 Túžba tela 119/143 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 139 [i] 10:40 Sila 102 [i] 11:55 V objatí hodvábu 101/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 30/190 [i] 14:00 Nespútaný anjel 61-62/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 43-44/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 2/23 [i] 21:35 Sila 103 [i] 22:30 Perla Orientu 140 [i] 23:35 Klinika Mercy 19/22 [i] 00:30 Sestrička Jackie IV. 7/10 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:45 Frasier [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:15 Máša 47/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Píseň mého srdce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Shut Up & Sing [i] 13:45 Zkáza rodu Hickmanů