TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex II. 7/15 [i] 12:10 Kobra 11 XVI. 1/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles II. 1/24 [i] 14:05 Monk II. 9/16 [i] 15:00 Krok za krokom V. 22/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 13/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 13/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa I. 13/24 [i] 23:00 Krok za krokom V. 22/24 [i] 23:30 Monk II. 9/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 13/19 [i] 01:20 Kobra 11 XVI. 1/15 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles II. 1/24 [i] 02:50 Komisár Rex II. 7/15 [i] 03:40 Kobra 11 XVI. 1/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 4 [i] 06:45 McLeodove dcéry 20 [i] 07:30 Medicopter 117: Tunel [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Počasie [i] 09:15 Galileo [i] 09:45 Ako to funguje [i] 10:10 Ako to funguje [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Postav dom , zasaď strom [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Zvláštne noci 12/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Ako to funguje [i] 17:20 Ako to funguje [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel: Krvavý mesiac 5/9 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Posadnutosť 5/24 [i] 23:20 Medicopter 117: Tunel [i] 00:10 Grand hotel: Krvavý mesiac 5/9 [i] 01:30 Občan za dverami [i] 01:55 Dámsky klub [i] 03:25 Sila lásky VI. 4 [i] 04:15 Bláznivo zamilovaní: Zvláštne noci 12/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Šablonkoví ľudia [i] 09:05 V zakázanom kráľovstve [i] 09:35 Vašimi očami: Čína: Šanghaj [i] 10:00 Národnostný magazín: Český [i] 10:30 Fokus práca "N" [i] 11:15 Športové ozveny [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:30 Zahrajte mi takúto [i] 13:10 Remeslá pod Tatrami [i] 13:50 Žiadne veľké slová [i] 15:00 Família: Šimon [i] 15:30 Orientácie [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:25 Veda v Európe II: Mozgová porážka [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Tajomstvá všetkého 1/6 [i] 18:30 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: Bolo raz jedno teliatko [i] 18:50 Hurvínkov rok: Hurvínkove večerníčky [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Malí záhradníci [i] 19:05 Včielka Maja: Vilko medzi mravcami [i] 19:30 Narodení v divočine: Malý gepard [i] 19:35 Jurošík [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Tank na Mesiaci [i] 20:55 Ambulancia: Fungujúca ruka - to je samostatnosť, i chlieb [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Rímska ríša: Vrtkavá šťastena [i] 22:40 Kinorama [i] 23:05 Kvarteto [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 14 [i] 06:00 TOP STAR [i] 06:25 KRIMI 06:50 TOP STAR [i] 07:10 KRIMI 07:45 NOVÝ PANELÁK: "RIP VIP" [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Nebudem žiť s podvodníkom! [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Uháňa ma deckom [i] 10:50 Áno, šéfe Veľká Británia III. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Kosti 2 [i] 13:50 Podvodníci IV. 2 [i] 14:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 19 [i] 15:45 PÁLI VÁM TO? [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Kamošky [i] 18:00 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:55 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Klamárka [i] 21:20 VDOVA 3 [i] 22:25 Zbohom, Slovensko! [i] 23:55 Profesionáli: Bojov vrtuľník 2 [i] 00:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 19 [i] 01:50 Podvodníci IV. 2 [i] 02:30 KRIMI 02:55 NOVÝ PANELÁK: Klamárka [i] 03:45 PÁLI VÁM TO? [i] 04:15 VDOVA 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Takešiho hrad II. 5,6 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 KRIMI 08:40 Matlock 21,22 [i] 10:40 Akty X V. 20 [i] 11:25 Modrí templári II. 21 [i] 12:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 21 [i] 13:25 Profesionáli: Batman 12 [i] 14:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 2 [i] 15:10 Akty X V. 21/21 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. 8 [i] 16:50 Simpsonovci XI. 13 [i] 17:15 PANELÁK: "RIP VIP" [i] 18:15 Kosti 2 [i] 19:05 Profesionáli: Batman 12 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 15 [i] 21:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 2 [i] 22:25 2. svetová vojna v 5 [i] 23:40 Letecké katastrofy IV. 3 [i] 00:45 Walking Dead 2 [i] 01:35 Sladký život PLAYMATE V. 20,21/21 [i] 02:30 Navarro VII. 13/13 [i] 04:00 Navarro V. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Dívka odjinud I. 3 [i] 07:00 Dívka odjinud I. 4 [i] 08:00 Lovci pokladů I. 11 [i] 09:00 Posel ztracených duší V. 9 [i] 10:00 Drzá Jordan V. 17 [i] 11:00 Kráska a zvíře I. 1 [i] 12:00 Vražedná čísla III. 10 [i] 13:00 Jak prosté I. 7 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 18 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 10 [i] 16:00 Lovci pokladů I. 12 [i] 17:00 Vražedná čísla III. 12 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 2 [i] 19:00 Jak prosté I. 8 [i] 20:00 Jak prosté II. 5 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 4 [i] 22:00 Havaj 5-0 I. 13 [i] 23:00 Společná terapie I. 7 [i] 23:50 Jak prosté II. 5 [i] 00:40 Havaj 5-0 I. 13 [i] 01:30 Společná terapie I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 06:00 Jak se to dělá 12 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 07:15 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 08:10 Potápění za zlatem – pod ledem: Kouř pod ledem [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Špatný pozemek [i] 09:55 Zlato z džungle: Díl 1 [i] 10:50 Jak to dělají? 18 [i] 11:15 Jak se to dělá 28 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 12:35 Mimořádné projekty: Stadion první ligy [i] 13:30 Pátá rychlost 6 [i] 14:25 Dvojí přežití: Potíže v ráji [i] 15:20 Nazí a vystrašení: Prokletí džungle [i] 16:15 Aljašská železnice 4 [i] 17:10 Nutné k přežití: Guatemala [i] 18:05 Králové aukcí: Dopis od Jeffersona Davise/ztracená nahrávka Marilyn Monroe [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 19:00 Jak se to dělá 32 [i] 19:30 Jak se to dělá: Olivový olej/vysokozdvižné vozíky/lyžařské boty [i] 20:00 Nejhrůznější záběry: Největší odvážlivci světa [i] 21:00 Berte to jako varování: Hrdinové a šprýmaři [i] 22:00 Superlidé: Síla mysli [i] 23:00 Z ráje do pekla 5 [i] 00:00 Vězněm v cizině: Venezuely [i] 00:55 Nejhrůznější záběry: Největší odvážlivci světa [i] 01:50 Berte to jako varování: Hrdinové a šprýmaři [i] 02:50 Superlidé: Síla mysli [i] 03:50 Z ráje do pekla 5 [i] 04:45 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Něco dokázat 27/32 [i] 09:45 13. komnata Kateřiny Kašparové [i] 10:15 Reportéři ČT [i] 10:50 Případy 1. oddělení: Laborant 5/14 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Případy detektiva Murdocha VI: Murdoch au naturel 5/13 [i] 15:05 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Střela 5/26 [i] 21:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Nejlepší Bakaláři [i] 23:00 Protiúder II 2/10 [i] 23:45 MI5 13/16 [i] 00:40 Hobby naší doby [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 02:05 Rozsudek [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VII: Schovávaná 9/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Amazonský kód [i] 09:55 Neobyčejné ženy: Agatha Christie [i] 10:45 Království divočiny: Láska a smrt jediné noci [i] 11:15 Nedej se: Sága Mikulovice [i] 11:45 Křesťanský magazín [i] 12:10 Potřebujeme skřivana? [i] 12:30 Velká vlastenecká válka: Válka ve vzduchu [i] 13:20 Letecké katastrofy: Zklamaný pilot [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Tajemství Bible: Skutečná Máří [i] 15:45 Edward a George - dva bratři, jeden trůn [i] 16:40 Uvnitř NSA [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Vesmír: Planety s prstencem [i] 18:35 Zajíc polní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII: Cesta do středu Tardis 10/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Válka na moři [i] 21:00 Letecké katastrofy: Smrtící únava [i] 21:50 Královský omyl [i] 23:15 Sestřička Jackie: Narcis 5/12 [i] 23:40 Californication V: Úchyláci a děvky 10/12 [i] 00:10 Mrtví na náhradní díly [i] 01:05 Národní klenoty [i] 01:30 Nesahejte nám na koblihy! [i] 01:45 Co nám dává Česká hlava? [i] 02:15 Přísně tajné vraždy [i] 02:30 Mámo, táto, obejmi mě [i] 03:30 Cestou necestou Litovelským [i] 03:50 Opravdová záložna Františka [i] 04:05 Osudové okamžiky [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2538 [i] 09:55 Kriminálka Anděl: Baba na zabití 9 [i] 11:00 Krok za krokem II 9 [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Vzpomínky II 2 [i] 13:30 Beze stopy 14 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Poloprofesionál 15 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Nic se neutají 152 [i] 16:30 Krok za krokem II 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II 10 [i] 18:30 Ulice 2539 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Ne znamená ne! 467 [i] 21:30 Všechno nejlepší [i] 22:25 Námořní vyšetřovací služba III: Lačnost 17 [i] 23:10 Muž s posláním 12 [i] 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Poloprofesionál 15 [i] 00:50 Šerifové z Texasu 16 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Kriminálka Las Vegas II 10 [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 04:05 Andílci 159 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk IV: Rybí válka 9 [i] 07:00 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Falešný život 2/2 [i] 08:15 M*A*S*H 6 [i] 08:55 M*A*S*H 7 [i] 09:30 To je vražda, napsala VII: Žena se špatnou pověstí 21 [i] 10:30 Policie Hamburk IV: Pohřešované štěstí 10 [i] 11:30 Rosamunde Pilcher: Jarní vánice [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI: V rukou božích 17 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Vše pro sestru 2/2 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Nový život 23 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Sněženky a machři [i] 22:00 Ano, šéfe! [i] 23:15 Myšlenky zločince VII 22 [i] 00:15 Spravedlnost v krvi II: Bratři ve zbrani 2 [i] 01:10 Nedokonalé zločiny IV: Moje smrt, tvůj život 20 [i] 02:20 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Vše pro sestru 2/2 [i] 03:05 Walker, Texas Ranger VI: V rukou božích 17 [i] 03:50 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 22/160 [i] 06:25 Rebeli na strednej 12/135 [i] 07:15 Túžba tela 118/143 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Perla Orientu 138 [i] 10:40 Sila 101 [i] 11:55 V objatí hodvábu 100/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 29/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 59-60/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 41-42/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy II. 9/15 [i] 21:35 Sila 102 [i] 22:30 Perla Orientu 139 [i] 23:35 Klinika Mercy 18/22 [i] 00:30 Sestrička Jackie IV. 6/10 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:45 Frasier [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:15 Máša 46/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 FILM+ BONUS: Útěk ze Sibiře 05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 LOL [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Adolf Eichmann [i] 13:50 Poslední kat [i] 15:40 Shut Up & Sing [i] 17:20 Zkáza rodu Hickmanů [i] 19:10 Bílí zabijáci [i] 20:50 Odsouzeni k boji [i] 22:30 Pekelná jízda [i] 00:00 Nevinná