TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Vaši Susedia [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex II. 6/15 [i] 12:10 Kobra 11 XV. 14/14 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles I. 24/24 [i] 14:05 Monk II. 8/16 [i] 15:00 Krok za krokom V. 21/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 12/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 12/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Zlaté manželky - NOVÁ SHOW [i] 22:35 Dva a pol chlapa I. 12/24 [i] 23:00 Krok za krokom V. 21/24 [i] 23:30 Monk II. 8/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 12/19 [i] 01:20 Kobra 11 XV. 14/14 [i] 02:05 NCIS: Los Angeles I. 24/24 [i] 02:50 Komisár Rex II. 6/15 [i] 03:40 Kobra 11 XV. 14/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Sila lásky VI. 3 [i] 06:40 McLeodove dcéry 19 [i] 07:25 Medicopter 117: Oheň [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Galileo [i] 09:50 Slovensko v obrazoch [i] 10:15 Svet v obrazoch [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Kolonáda 4/13 [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Nevyhnutné šialenstvo 11/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Ako to funguje [i] 17:20 Ako to funguje [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tristan a Izolda [i] 22:25 Tonyho pomsta 4/8 [i] 23:15 Prežiť!: Otcova smrteľná dilema [i] 00:05 Medicopter 117: Oheň [i] 00:55 Tonyho pomsta 4/8 [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:20 Sila lásky VI. 3 [i] 04:10 Bláznivo zamilovaní: Nevyhnutné šialenstvo 11/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Qyx a Qyxová [i] 08:50 Pesničky z Hviezdičky: Veľký deň [i] 08:55 Kniha na ceste [i] 09:20 Trezor [i] 09:50 Tu žijú levy [i] 11:25 Miestopis cechov a manufaktúr: Liptovskí kožiari [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 Na ľudovú nôtu [i] 12:35 Krčma Pod zeleným stromom [i] 14:20 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Český [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Čína: Šanghaj [i] 18:25 GEN.Sk: Zdeno Cíger [i] 18:45 Olympionici - Výber Extraligy [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Sedmokrásky [i] 23:15 On air [i] 23:35 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 TOP STAR [i] 06:25 KRIMI 06:50 TOP STAR [i] 07:15 KRIMI 07:45 SÚDNA SIEŇ: Internetová známosť [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Inžinier kupliarom [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Týraná dcéra [i] 10:55 Áno, šéfe Veľká Británia III. 1/6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:55 Kosti 1/22 [i] 13:50 Podvodníci IV. 1/18 [i] 14:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 18 [i] 15:45 PÁLI VÁM TO? [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Tvoja milenka v mojom byte [i] 18:00 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:55 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: "RIP VIP" [i] 21:20 KUKÁTKO [i] 22:20 DEDIČSTVO: Pravda o mame 16 [i] 23:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 2 [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 18 [i] 01:25 Podvodníci IV. 1/18 [i] 02:05 KRIMI 02:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 03:15 NOVÝ PANELÁK: "RIP VIP" [i] 04:05 PÁLI VÁM TO? [i] 04:35 DEDIČSTVO: Pravda o mame 16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Planéta bez ľudí II. 10/10 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 3,4 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 KRIMI 08:40 Matlock 20 [i] 09:40 "Hodíme se k sobě, miláčku?" [i] 11:35 Modrí templári II. 20 [i] 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 20 [i] 13:35 Profesionáli: Alex a sex 11 [i] 14:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 1/17 [i] 15:15 Akty X V. 20 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. 7 [i] 16:55 Simpsonovci XI. 12 [i] 17:20 PANELÁK: Zlý žart [i] 18:15 Kosti 1/22 [i] 19:05 Profesionáli: Alex a sex 11 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 14 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 20 [i] 22:20 Scary Movie [i] 00:00 Biele goliere III. 8 [i] 00:55 Dexter VI. 5 [i] 01:45 Walking Dead 1/6 [i] 02:30 Sladký život PLAYMATE V. 18,19 [i] 03:20 Navarro VII. 12 [i] 04:45 Navarro V. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Dívka odjinud I. 1 [i] 07:00 Dívka odjinud I. 2 [i] 08:00 Lovci pokladů I. 10 [i] 09:00 Posel ztracených duší V. 8 [i] 10:00 Drzá Jordan V. 16 [i] 11:00 Vražedná čísla III. 8 [i] 12:00 Vražedná čísla III. 9 [i] 13:00 Jak prosté I. 6 [i] 14:00 Drzá Jordan V. 17 [i] 15:00 Posel ztracených duší V. 9 [i] 16:00 Lovci pokladů I. 11 [i] 17:00 Vražedná čísla III. 10 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 1 [i] 19:00 Jak prosté I. 7 [i] 20:00 Myšlenky zločince VII. 23 [i] 20:55 Myšlenky zločince VII. 24 [i] 21:55 Hurikán v ringu 1 [i] 00:35 Kráska a zvíře I. 1 [i] 01:25 Myšlenky zločince VII. 23 [i] 02:05 Myšlenky zločince VII. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Špinavé peníze: Vojáci štěstěny [i] 06:00 Jak se to dělá 11 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 07:15 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 08:10 Potápění za zlatem – pod ledem: Zlatu je to fuk [i] 09:05 Zlatá horečka – Aljaška: Milionová sezona [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Zapadlí v bahně [i] 10:50 Jak to dělají? 17 [i] 11:15 Jak se to dělá 27 [i] 11:40 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 12:35 Mimořádné projekty: Vysoce nebezpečná věž [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Cadillac – 1. část [i] 14:25 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Triumph Spitfire – část 2 [i] 15:20 Mistři přežití: Jídlo v divočině [i] 16:15 Dvojí přežití: Vysoko ve Skalistých horách [i] 17:10 Nutné k přežití: Čína [i] 18:05 Králové aukcí: Zápasnický pás/strážci chrámu [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 19:00 Jak se to dělá 30 [i] 19:30 Jak se to dělá: Sochy ze dřeva/trenažéry Arc Trainer/inkoustová pera [i] 20:00 Nazí a vystrašení: Zdolání Bornea [i] 21:00 Aljašská železnice 4 [i] 22:00 Mimozemšťané – nejúplnější průvodce: Co lze očekávat [i] 23:00 Neobjasněné případy 5 [i] 00:00 Zakázané: Podivné zbožňování [i] 00:55 Nazí a vystrašení: Zdolání Bornea [i] 01:50 Aljašská železnice 4 [i] 02:50 Mimozemšťané – nejúplnější průvodce: Co lze očekávat [i] 03:50 Neobjasněné případy 5 [i] 04:45 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Už navždy 26/32 [i] 09:50 Zázraky přírody [i] 11:05 První republika: Milodary 3/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot X [i] 15:55 Uvolněte se, prosím [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Laborant 5/14 [i] 21:05 Čtvrtá hvězda: Uran 5/12 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Kriminálka Paříž: Ztracená existence 1/2 5/62 [i] 23:05 MI5 13/16 [i] 00:00 Cesty k úspěchu [i] 00:05 Na stopě [i] 00:30 Rozsudek [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:10 Kde bydlely princezny [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Kanadská soda [i] 05:30 Tajemství ukrytá pod hladinou II. [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Tokio, planeta [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Řecko [i] 10:50 Sedm divů buddhistického světa [i] 11:45 Babylon [i] 12:15 Zapadlí evangelíci: Řeč skla [i] 12:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:10 Skrytá tvář nacistického Německa [i] 14:05 Československý filmový týdeník 1964 975/2379 [i] 14:20 O poklad Anežky České [i] 15:00 Nejchytřejší stroj na světě [i] 15:55 Vesmír: Nejsilnější exploze [i] 16:40 Americké Německo [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Archeologická senzace v centru [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII: Schovávaná 9/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa - Hitler [i] 21:00 Uvnitř NSA [i] 21:50 Faunovo velmi pozdní odpoledne [i] 23:30 Loni v Marienbadu [i] 01:00 Uchem jehly [i] 01:30 Křesťanský magazín [i] 01:55 Šiml řehtá dál [i] 02:15 Jízda vlakem naší krajinou [i] 02:40 Přísně tajné vraždy [i] 02:55 Zánik městečka Branná? [i] 03:15 Vizovická Mata Hari [i] 04:05 Osudové okamžiky [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2537 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: Návraty a zvraty 35 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Vzpomínky II 1 [i] 13:30 Beze stopy 13 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Člověk člověku vlkem 14 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Nejsem kukačka 151 [i] 16:30 Krok za krokem II 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II 9 [i] 18:30 Ulice 2538 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Baba na zabití 9 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Neobvyklí podezřelí 9 [i] 22:20 Lovci zločinců: Rozsudek 5 [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI: Amatér 23 [i] 23:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka V 5 [i] 00:45 Svatební zvony 1 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Přestávka ve vysílání 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk IV: Dvojí život 8 [i] 07:00 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Falešný život 1/2 [i] 08:15 M*A*S*H 5 [i] 08:55 M*A*S*H 6 [i] 09:30 To je vražda, napsala VII: Jasná vražda 20 [i] 10:30 Policie Hamburk IV: Rybí válka 9 [i] 11:30 Rosamunde Pilcher: Rackové ve větru [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI: Křižák 16 [i] 14:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Vše pro sestru 1/2 [i] 15:30 Místo činu: Mnichov: Smutný král 22 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Rukojmí 240 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 To byl zítra flám [i] 01:25 Nedokonalé zločiny IV: Ukradená identita 19 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 21/160 [i] 06:30 Rebeli na strednej 11/135 [i] 07:25 Túžba tela 117/143 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Dr. Oz II. [i] 10:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:00 V objatí hodvábu 99/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 28/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 57-58/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 39-40/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 1/23 [i] 21:35 Sila 101 [i] 22:30 Perla Orientu 138 [i] 23:35 Klinika Mercy 17/22 [i] 00:25 Sestrička Jackie IV. 5/10 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:40 Frasier [i] 02:05 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 04:20 Máša 45/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Já jsem ty a ty jsi já