TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Hurikán [i] 06:40 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:20 Kung Fu Panda I. 8/16 [i] 07:45 Tučniaky z Madagaskaru 8/16 [i] 08:05 Traja nindžovia v zábavnom parku [i] 09:50 Posledný akčný hrdina [i] 12:15 Forrest Gump [i] 14:55 Nepriestrelný mních [i] 17:00 Charlieho anjeli [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Kovboji a votrelci [i] 22:55 Umenie boja: Zrada [i] 01:00 Kovboji a votrelci [i] 02:55 Umenie boja: Zrada [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Ahoj,braček!: Kočiarik z oblohy 8/28 [i] 07:20 Garfield II.: Odie na predaj [i] 07:35 Garfield II.: Hosť z ďaleka [i] 07:50 Dračie poviedky [i] 08:15 Flipper a Lopaka: Deň oddychu 43/52 [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:10 Megamozog [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme II.: Západná Amerika [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Nemý svedok [i] 15:25 Zlatá klasika: "Jáchyme,hoď ho do stroje" [i] 17:05 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kolonáda 4/13 [i] 21:15 Doktor Živago 2/2 [i] 23:10 Agatha Christie : Poirot: Nemý svedok [i] 00:50 Doktor Živago 2/2 [i] 02:45 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 05:55 Televíkend [i] 06:20 Vynálezy, ktoré zmenili svet: 1990 - 2000 [i] 07:10 Test magazín [i] 07:20 On air [i] 07:40 Clementine: Schôdzka [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Na ceste II.: Na ceste po Azerbajdžane [i] 10:00 Sv.omša na Sviatok Obetovania Pána - Hromnice [i] 12:10 Orientácie [i] 12:40 Slovo [i] 12:50 Tenis Davis Cup [i] 16:20 Hokej - Extraliga - zápasy [i] 18:55 Večerníček: Bolo raz jedno teliatko [i] 19:00 Macko Uško: Mackova cesta [i] 19:09 6 miliárd názorov [i] 19:10 A predsa sa točí [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Vietor do plachiet [i] 22:05 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:05 Odpískané [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Počasie [i] 00:30 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 TOP STAR [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:35 Princezná pre draka [i] 08:25 Legenda o Tarzanovi [i] 09:15 Káčerovo I. [i] 10:05 Šéf v utajení 1,2/9 [i] 11:55 KUKÁTKO [i] 12:55 Romantický únos [i] 15:10 Piráti Karibiku: Kliatba Čiernej perly [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Rande v Ríme [i] 22:10 Scary Movie [i] 00:15 Lovec duchov [i] 02:00 Nikto nie je dokonalý [i] 03:50 KRIMI 04:15 Policajtka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Takešiho hrad II. 2 [i] 06:15 Pekelná výzva 4 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 Ninja Factor II. 30,31 [i] 08:50 Simpsonovci XXIII. 11 [i] 09:20 Faktor strachu V. 16 [i] 10:15 Vytunuj mi fáro 15,16 [i] 11:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 11:35 Gigantické presuny III. 4 [i] 12:30 Tajomstvá histórie 4 [i] 13:25 Planéta bez ľudí II. 10/10 [i] 14:25 Originály na cestách - Berlín 4 [i] 15:20 Simpsonovci XXIII. 12 [i] 15:50 "Hodíme se k sobě, miláčku?" [i] 17:50 Policajtka [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Dr. Dolittle 3 [i] 22:20 Super poliši [i] 00:15 KRIMI 00:40 Mestečko South Park V. 9,10 [i] 01:30 Podrazy III. 7/7 [i] 01:50 Podrazy 1/8 [i] 02:10 American Dad III. 10,11 [i] 02:50 Carpocalypse 6/6 [i] 03:35 Green room s Paulom Provenzom 1/6 [i] 04:00 Navarro V. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:10 Posel ztracených duší III. 11 [i] 07:10 Posel ztracených duší III. 12 [i] 08:10 Jedinečný 1 [i] 09:50 Sestra Hawthornová I. 2 [i] 10:50 JAG II. 9 [i] 11:55 JAG II. 10 [i] 13:00 Vražedná čísla II. 9 [i] 14:00 Vražedná čísla II. 10 [i] 14:55 CSI: New York VIII. 17 [i] 15:55 CSI: New York VIII. 18 [i] 16:55 Profil zločinu IV. 8 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 20:00 Spiderman 1 [i] 22:15 No Limit I. 4 [i] 23:20 Profil zločinu IV. 8 [i] 00:15 Myšlenky zločince VII. 4 [i] 01:00 Spiderman 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 2 [i] 05:35 Špinavé peníze: Návštěva Pána [i] 06:00 Jak se to dělá 10 [i] 06:25 Americký chopper: Motorka pro firmu Gladiator Garageworks [i] 07:15 Americké zbraně: Winchestrovka pro mladého kovbojského akčního střelce [i] 08:10 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 09:05 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem: Galaktičtí pionýři [i] 09:55 Bitvy o zavazadla 1 [i] 10:25 Bitvy o zavazadla 2 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Prodejna metamfetaminu [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 20 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 21 [i] 12:35 Králové aukcí: Memorabilie z divokého západu/helma hráče NFL [i] 13:05 Králové aukcí: Memorabilie Jackieho Robinsona/mapa New Yorku z roku 1875 [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Výhra, prohra či klání [i] 14:25 Zlatá horečka: královna diamantů [i] 16:15 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Zamrzlá planeta [i] 17:10 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů: Ikony 80. let [i] 18:05 Rychle a hlasitě 11 [i] 19:00 Fantom Works 5 [i] 20:00 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Znovuzrození [i] 21:00 Do extrémů: Nejrozpálenější silnice [i] 22:00 Muži Yukonu: Čerstvá krev [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Tajné setkání – 1 [i] 00:00 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 4 [i] 00:55 Rychle a hlasitě 11 [i] 01:50 Do extrémů: Nejrozpálenější silnice [i] 02:50 Muži Yukonu: Čerstvá krev [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Tajné setkání – 1 [i] 04:45 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Znovuzrození [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Kateřiny Kašparové [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Okouzlení III 40/52 [i] 07:30 Znamení kotvy [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 F. . Věk 5/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O třech ospalých princeznách [i] 14:15 Sonáta pro zrzku [i] 15:35 Nevěsta na útěku [i] 17:30 Ecce homo Homolka [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Škoda lásky [i] 21:30 168 hodin [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Bolero [i] 23:45 Arne Dahl: Evropské blues 5/5 [i] 01:50 Manéž Bolka Polívky [i] 03:00 Kuchařská pohotovost [i] 03:30 Designtrend [i] 03:45 Banánové perličky [i] 04:10 13. komnata Kateřiny Kašparové [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Malá Velká Británie [i] 05:30 Tajemství ukrytá pod hladinou I. [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 Malí psouni objevují svět [i] 06:40 Malý princ [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 975/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 54 [i] 09:35 Národní klenoty [i] 10:00 Neobyčejné ženy: Ruth [i] 10:55 Archeologická senzace v centru [i] 11:45 Nedej se: Sága Mikulovice [i] 12:15 Chcete mě? ZJ [i] 12:40 Království divočiny: Láska a smrt jediné noci [i] 13:10 Abora - ztraceni v Atlantiku [i] 14:05 Na cestě po Kuvajtu [i] 14:35 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy [i] 14:40 Křesťanský magazín [i] 15:05 Uchem jehly [i] 15:35 Zapadlí evangelíci: Řeč skla [i] 16:00 Tajemství ukrytá pod hladinou II. [i] 16:30 Amazonský kód [i] 17:25 Až na kraj světa: Ztracený svět [i] 18:15 S mámou v base [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Co se stalo s Maud? 6/6 [i] 19:50 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 20:00 Co tě nezabije [i] 21:45 S kuchařem kolem světa: Řecko [i] 22:40 Hra o jablko ...mezi mužem a ženou ve filmu režisérky Věry Chytilové . [i] 00:15 Mrtví na náhradní díly [i] 01:10 Californication V: Biják 9/12 [i] 01:40 Folklorika [i] 02:05 Litevská naděje [i] 02:35 Když nás potřebují [i] 03:00 Přezůvky s sebou [i] 03:40 Z očí do očí [i] 04:15 Muzikanti, hrejte - Olšava [i] 04:35 Proměny lidového kroje [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Batman: Odvážný hrdina 15 [i] 07:00 Dinofroz 18 [i] 07:25 Bakugan 37 [i] 07:50 Chima 2 [i] 08:15 Jak vycvičit draky 17 [i] 08:40 Víkend: Sněhové dobrodružství [i] 09:25 Velké dítě Dickie Roberts [i] 11:20 Dnes v jednom domě 5 [i] 13:05 Útěky domů [i] 14:45 Scooby-Doo: Začátek [i] 16:15 Agent v sukni 2 [i] 18:05 Třetí patro: Hrdlička 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Návraty a zvraty 35 [i] 21:25 Střepiny [i] 21:55 Rudý labyrint [i] 00:10 Dnes v jednom domě 5 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:45 Výměna manželek [i] 04:05 Andílci 158 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Papoušek kapitána Hooka; Nebeský ostrov v ohrožení 24 [i] 07:10 Mickeyho klubík III: Plutova dinosauří kamarádka 26 [i] 07:40 Malá mořská víla III: Šelma v nás 6 [i] 08:10 Apokalypsa II. světové války 1 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou: Staří přátelé 14 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Jak se staví sen [i] 13:45 Big Ben I: Smrt v křoví 10 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XV: Tajemný jezdec [i] 18:00 Ženy na cestách: Egypt [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby podle Mary [i] 22:30 Hra [i] 01:20 Policejní bažanti I: Holka roku 9 [i] 02:00 Apokalypsa II. světové války 1 [i] 02:55 Vraždy v Midsomeru XV: Tajemný jezdec [i] 04:25 Vteřiny před vraždou: Staří přátelé 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 58/129 [i] 06:35 Inga Lindströmová: Svenovo dedičstvo [i] 08:30 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Čarodejnice V. 15-16/23 [i] 12:05 90210: Nová generácia II. 17-18/22 [i] 14:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 10-11/13 [i] 16:00 DOKTORKA ZOE - NOVÝ SERIÁL I. 7-8/22 [i] 17:50 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 Prvý rytier [i] 22:40 Skutočný príbeh: Najťažšie rozhodnutie [i] 00:45 Prisahal som pomstu [i] 02:15 Skutočný príbeh: Najťažšie rozhodnutie [i] 03:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 58/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Lovci bankovek [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Píseň mého srdce [i] 13:55 Pan Dokonalý [i] 15:40 Svět zítřka [i] 17:30 Šéfe, jsem v tom! [i] 19:10 Ďáblova ruka [i] 20:55 Tři dny ke svobodě [i] 23:10 Příšera [i] 00:50 Železní andělé 3 [i] 02:25 Přímý zásah [i] 04:00 Létající drak [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 10:15 Běžecké lyžování [i] 10:45 Běžecké lyžování [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 16:10 Zimní sporty [i] 16:15 Šipky [i] 18:15 Futsal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Futsal [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:25 Zimní sporty [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 4: Shawn má trému 5 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Vraždy po indicku 6 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 10:00 Paradox [i] 12:00 Drakoleb [i] 14:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde do nemocnice 16 [i] 15:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho fanynka 1 [i] 16:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a raper 2 [i] 17:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nudista 3 [i] 18:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a špatná přítelkyně 4 [i] 19:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 4 [i] 23:00 Shaolin fotbal [i] 01:00 Kluci a holky [i] 03:00 Dvojí identita 1: Svištění ran 3 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Vzdušní dřevorubci 1 [i] 07:00 Země: Planeta a její moc 4 [i] 08:00 Vražedných šedesát 14 [i] 08:35 Vražedných šedesát 15 [i] 09:10 Mravenci vědí všechno 6 [i] 09:25 Jurské bojiště 6 [i] 10:15 Život 4 [i] 11:15 Planeta mutantů 4 [i] 12:10 Podzemí měst: Budapešť 2 [i] 13:05 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 9 [i] 13:30 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 10 [i] 14:00 Ztracen V Amazonii: Ztracen v amazonii 1 [i] 15:00 Příběhy hraček Jamese Maye: Velký vlakový závod0 [i] 16:10 Rychlokurs Richarda Hammonda: Tank Abrams 1 [i] 17:05 Vzdušní dřevorubci 2