TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Komisár Rex II. 5/15 [i] 06:50 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:00 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:20 Tom a Jerry [i] 07:50 Kung Fu Panda I. 7/16 [i] 08:15 Tučniaky z Madagaskaru 7/16 [i] 08:35 Matilda [i] 10:25 2 baby na mizine [i] 10:50 Dva a pol chlapa I. 11/24 [i] 11:20 Blbý a ešte blbší: Ako Harry stretol Lloyda (HD) [i] 13:00 Dannyho dvanástka (HD) [i] 15:25 Forrest Gump [i] 18:15 Hurikán [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Arthur: Ťažký život milionára (HD) [i] 22:40 Biela smrť (HD) [i] 00:35 Krutá hra [i] 02:00 Biela smrť (HD) [i] 03:35 Krutá hra [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:35 Ahoj,braček!: Vrecko pre dvoch 7/28 [i] 06:45 Garfield II.: Blasteroid [i] 07:00 Garfield II.: Zoznámte sa s Maxom [i] 07:10 Dračie poviedky [i] 07:40 Flipper a Lopaka: Elektrická polievka 42/52 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:35 Teta: Kreslo 4/7 [i] 09:25 Arabela sa vracia 16/26 [i] 10:00 Berlin, Berlin: Ber dvoch! 25 [i] 10:55 5 proti 5 EXTRA - piatok pre celé Slovensko! [i] 12:10 On air [i] 12:35 Pošta pre teba [i] 13:40 Elisa z Rivombrosy 11/13 [i] 15:15 Ružový panter [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Podkonice [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Pochybnosti [i] 21:55 Krajina rebelov 4/7 [i] 23:45 Goldman [i] 01:20 Elisa z Rivombrosy 11/13 [i] 02:45 Krajina rebelov 4/7 [i] 04:35 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:40 Clementine: To je láska [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Najväčšia jaskyňa na svete [i] 09:45 Ambulancia: Vyliečení z epilepsie [i] 10:15 Televízny klub pre nepočujúcich [i] 10:40 Halali [i] 11:00 Kvarteto [i] 11:25 5 minút po dvanástej: Týranie detí [i] 12:30 Najdúch [i] 13:50 Tenis Davis Cup [i] 16:40 Test magazín [i] 17:00 Herecké legendy [i] 17:05 Stratený list [i] 18:20 Na ceste II.: Na ceste po škótskej Vysočine [i] 18:45 Večerníček: Bolo raz jedno teliatko [i] 18:50 Macko Uško: Výplata [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Výlet na kajaku [i] 19:10 Včielka Maja: Maja a vážka Maška [i] 19:35 Čo trápi Tomáša: Rozlúčka [i] 19:45 Jurošík: Jurošík a palica von z vreca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Vynálezy, ktoré zmenili svet: 1990 - 2000 [i] 20:50 Jeden deň: Je tu pošta! [i] 21:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Laca Décziho [i] 22:00 Modelky [i] 23:55 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:20 TOP STAR [i] 06:45 KRIMI 07:05 TOP STAR [i] 07:35 My Little Pony [i] 08:00 Max Steel [i] 08:25 Káčerovo I. [i] 09:10 Chlapec z praveku [i] 11:05 Prefíkané slúžky [i] 12:55 Náhradná matka [i] 14:45 Červený orol [i] 17:30 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:00 Profesionáli: Veľký návrat 1 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 KUKÁTKO [i] 21:20 Piráti Karibiku: Kliatba Čiernej perly [i] 00:20 Zabijak bez tváre [i] 02:00 Červený orol [i] 04:00 Náhradná matka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Kutyil s.r.o. 6 [i] 06:15 Takešiho hrad 1,2/82 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 7 [i] 08:45 Ninja Factor II. 28,29 [i] 09:30 Simpsonovci XI. 11 [i] 09:55 Faktor strachu V. 15 [i] 10:45 Vytunuj mi fáro 13,14 [i] 11:30 Hľadá sa dom pre milionárov III. 7,8 [i] 13:15 Ice Road Truckers III. 7,8 [i] 15:05 Simpsonovci XXIII. 11 [i] 15:30 Grošák [i] 17:20 VDOVA 2 [i] 18:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 7,8 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Spirit - pomstiteľ [i] 22:35 Siedmy hriech [i] 00:45 KRIMI 01:15 Mestečko South Park V. 7,8 [i] 02:00 Podrazy III. 5,6 [i] 02:40 American Dad III. 8,9 [i] 03:20 Carpocalypse 5 [i] 04:05 Blázni v Amerike 11/11 [i] 04:25 Navarro V. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:10 Posel ztracených duší III. 9 [i] 07:10 Posel ztracených duší III. 10 [i] 08:10 Internát VII. 6 [i] 09:45 Ztracený svět II. 16 [i] 10:45 Lovci pokladů I. 9 [i] 11:45 Lovci pokladů I. 10 [i] 12:45 Profil zločinu II. 9 [i] 13:50 Profil zločinu II. 10 [i] 14:50 Pravěk útočí IV. 5 [i] 15:50 Skuteční lidé I. 9 [i] 17:05 Skuteční lidé I. 10 [i] 18:20 Jedinečný 1 [i] 20:00 Muž bez stínu 2 1 [i] 21:50 Myšlenky zločince VII. 1 [i] 22:45 Myšlenky zločince VII. 2 [i] 23:40 Myšlenky zločince VII. 3 [i] 00:30 Muž bez stínu 2 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 06:00 Jak se to dělá 9 [i] 06:25 Jízda: Pod tlakem [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 09:05 Opravdový podvod – v sázce je hodně 1 [i] 09:30 Opravdový podvod – v sázce je hodně 2 [i] 09:55 Opravdový podvod – v sázce je hodně 3 [i] 10:25 Opravdový podvod – v sázce je hodně 4 [i] 10:50 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megaletadel světa [i] 11:40 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megavlaků světa [i] 12:35 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět přemisťovačů zeminy na světě [i] 13:30 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megalodí světa [i] 14:25 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 16:15 Rození obchodníci: Chevrolet Corvette Stingray [i] 17:10 Jak to dělají? 1 [i] 17:40 Jak to dělají? 2 [i] 18:05 Automobiloví žraloci z Dallasu: Pole Position [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Zelená nahrazuje černou [i] 19:00 Pátá rychlost 9 [i] 20:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 20:30 Stodola plná peněz: Není proč bojovat [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Výhra, prohra či klání [i] 22:00 Superjachty: Vitters [i] 23:00 V útrobách měst: Podzemní město – Londýn [i] 00:00 Zničeno ve vteřině 5 [i] 00:30 Zničeno ve vteřině 6 [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 01:25 Stodola plná peněz: Není proč bojovat [i] 01:50 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích: Výhra, prohra či klání [i] 02:50 Superjachty: Vitters [i] 03:45 Rození obchodníci: Chevrolet Corvette Stingray [i] 04:40 Jak to dělají? 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kde bydlely princezny [i] 06:15 Hobby naší doby [i] 06:45 Okouzlení III 39/52 [i] 07:35 Ze Soboty na Šimka aneb Návštěvní den v divadle Semafor [i] 08:35 Na cestě po Kuvajtu [i] 09:05 Pošta pro tebe [i] 10:05 Případy detektiva Murdocha VI: Murdoch au naturel 5/13 [i] 10:50 Druhý dech: Oči na kolotoči 5/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Podivná nevěsta [i] 13:55 Znamení kotvy [i] 15:25 Hercule Poirot X [i] 17:05 Smrt talentovaného ševce [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 22:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:50 Nevěsta na útěku [i] 00:45 Manéž Bolka Polívky [i] 01:55 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:20 Kuchařská pohotovost [i] 02:50 Designtrend [i] 03:00 Bílá místa [i] 03:35 Recitál Josefa Streichla [i] 04:05 Banánové perličky [i] 04:35 Malá farma: První dojení [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VII: Studená válka 8/13 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:40 Malý princ [i] 07:05 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Zpátky do Rapotína [i] 09:30 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Neobyčejné ženy: Agatha Christie [i] 11:15 Velká vlastenecká válka: Válka ve vzduchu [i] 12:05 Apokalypsa - Hitler [i] 13:05 Babylon [i] 13:30 Počesku [i] 13:45 Svět zítřka [i] 15:30 Tajemství ukrytá pod hladinou I. [i] 15:55 Kapka z poháru nesmrtelnosti [i] 16:55 Kamera na cestách: Tokio, planeta Edo [i] 17:50 Zázračná planeta: Setkání s lenochodem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Co se stalo s Maud? 5/6 [i] 19:50 Počesku [i] 20:00 Nikdy neříkej nikdy... [i] 22:15 Londýnský gangster [i] 23:55 Malá Velká Británie [i] 00:25 Občan Havel [i] 02:25 Národní klenoty [i] 02:55 Zapadlí evangelíci: Síla slova a země [i] 03:20 Náš chráněný domov [i] 03:45 Medailon souboru Podlužan z [i] 04:05 Narozeniny [i] 04:30 Dostaveníčko v Náměšti nad Oslavou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:20 Batman: Odvážný hrdina 14 [i] 06:40 Bakugan 36 [i] 07:05 Chima 1 [i] 07:30 Tučnáci z Madagaskaru III 13 [i] 07:55 Stolečku, prostři se! [i] 09:05 Návrat do budoucnosti [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Jedenácté přikázání [i] 13:55 Výměna manželek [i] 14:55 Trosečník [i] 17:35 Vrahouni [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Líbat nevěstu zakázáno [i] 22:05 Nemilosrdná spravedlnost [i] 23:50 Podezření [i] 01:55 Novashopping 02:25 Áčko: S tátou u porodu [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:25 Andílci 157 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Jake a piráti ze Země Nezemě I: Pirátský pes; Pirátský rokenrol 23 [i] 07:20 Mickeyho klubík III: Minnie a Daisy dělají deštík 25 [i] 07:50 Malá mořská víla III: Hrdinové 5 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Top Gear XVIII [i] 10:45 McBride: Jako buldok [i] 12:40 Diagnóza smrti [i] 14:40 Big Ben I: Selská svatba 9 [i] 16:50 Vraždy v Midsomeru XIV: Bílá a černá labuť [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:00 Smrtonosná past 1 [i] 00:55 Duše mrtvých [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru XIV: Bílá a černá labuť [i] 04:15 Top Gear XVIII [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 57/129 [i] 06:45 Lovkyňa záhad: Spievaj mi o vražde [i] 08:35 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Čarodejnice V. 13-14/23 [i] 12:00 90210: Nová generácia II. 15-16/22 [i] 14:00 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 8-9/13 [i] 16:00 Príbehy o láske: Tajomstvo Vlčej rokliny [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Pobrežie snov [i] 20:00 Inga Lindströmová: Svenovo dedičstvo [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Ruža z Kerrymoru [i] 00:00 Príbehy o láske: Tajomstvo Vlčej rokliny [i] 01:35 Rosamunde Pilcherová: Pobrežie snov [i] 03:05 Šéfkuchár bez čapice [i] 03:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 57/129 [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Zvuk dětské duše [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nanga Parbat [i] 13:55 Já jsem ty a ty jsi já [i] 15:40 Rytíři nebes [i] 18:00 LOL [i] 19:45 Létající drak [i] 21:30 Přímý zásah [i] 23:15 Železní andělé 3 [i] 00:55 Oni přicházejí [i] 02:25 Odyseus: Cesta do temnoty [i] 04:00 Cvokař [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:30 Běžecké lyžování [i] 11:30 Alpské lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:15 Běžecké lyžování [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Futsal [i] 18:30 Futsal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Futsal [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Okamžitě 12 [i] 06:00 Agentura Jasno 4: Dva stateční 3 [i] 07:00 Agentura Jasno 4: Ďábel se skrývá v dívčím pokoji 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 10:00 Dobrá manželka 3: Po pádu 16 [i] 11:00 Dobrá manželka 3: Dlouhá cesta domů 17 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Bez rukavic 18 [i] 13:00 Dobrá manželka 3: Kontrolní komise 19 [i] 14:00 Dobrá manželka 3: Naprostá lež 20 [i] 15:00 Smrtící sestup [i] 17:00 Paradox [i] 18:50 Dvojčata [i] 21:00 EXTRÉMNÍ SPORTY: Shaolin fotbal [i] 23:00 Spy Kids 3-D: Game Over [i] 00:40 éiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 02:30 Dvojí identita 1: Hříchy otců 1 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Harry je ženatý 2 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Předpovědi konce 3 [i] 05:35 Předpovědi konce 4 [i] 06:00 Mizející Antarktida0 [i] 07:00 Země: Planeta a její moc 3 [i] 08:00 Vražedných šedesát 12 [i] 08:35 Vražedných šedesát 13 [i] 09:10 Mravenci vědí všechno 5 [i] 09:25 Jurské bojiště 5 [i] 10:15 Život 3 [i] 11:15 Planeta mutantů 3 [i] 12:10 Podzemí měst: Paříž 1 [i] 13:05 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 7 [i] 13:30 Vášnivý jedlík: Kroniky masožravců 8 [i] 14:00 Bunkry pro soudný den 3 [i] 15:00 Příběhy hraček Jamese Maye: Letecký klub0 [i] 16:10 Rychlokurs Richarda Hammonda: Raketovým inženýrem, poslíčkem 8 [i] 17:05 Vzdušní dřevorubci 1 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva: Vážné ohrožení 3 [i]