Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Sekerovci [i] 11:15 Komisár Rex II. 5/15 [i] 12:15 Kobra 11 XV. 13/14 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles I. 23/24 [i] 14:05 Monk II. 7/16 [i] 15:00 Krok za krokom V. 20/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 11/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 11/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Neľútostný pomstiteľ (HD) [i] 22:30 AKČNÝ PIATOK: Rukojemník *18Dolby Sur (Hostage) Akčný triler (109'), USA-Nemecko, 2004. Réžia F. Siri. Hrajú: B. Willis, K. Pollak, B. Foster J. Tucker, M. Allman, M. Hornová. , 00:45 Neľútostný pomstiteľ (HD) [i] 02:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 11/19 [i] 03:10 NCIS: Los Angeles I. 23/24 [i] 04:00 Kobra 11 XV. 13/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Sila lásky VI. 2 [i] 06:40 McLeodove dcéry. 18 [i] 07:25 Medicopter 117: Hra so smrťou [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Ako to funguje [i] 10:10 Ako to funguje [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Občan za dverami [i] 14:25 Reportéri [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Pred Novým rokom 10/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Ako to funguje [i] 17:20 Ako to funguje [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 5 proti 5 EXTRA - piatok pre celé Slovensko! [i] 21:30 Ružový panter [i] 23:35 Nikto nie je dokonalý [i] 00:35 Medicopter 117: Hra so smrťou [i] 01:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:35 Drišľakoviny [i] 04:20 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 06:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:10 Správy RTVS z regiónov [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Šlabikár [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Kolotoč [i] 09:05 Najriskantnejšie technické operácie: Jadrová elektráreň [i] 09:55 Mláďatá zo zoo II. [i] 10:20 Berieme to do vlastných rúk 1.časť [i] 10:50 Fokus právo "N" [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:20 Večer pod lampou [i] 14:20 Spektrum vedy: Reč obrazu [i] 14:50 Tenis Davis Cup [i] 19:35 Večerníček: Bolo raz jedno teliatko [i] 19:40 Macko Uško: Služba [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Najväčšia jaskyňa na svete [i] 20:55 Família: Šimon [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Kinorama [i] 22:00 Sofiina voľba [i] 00:25 BJD Randy Brecker (USA) & AMC Trio (Slovensko) [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:05 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 TOP STAR [i] 07:15 KRIMI 07:35 TOP STAR [i] 08:00 KRIMI 08:25 NOVÝ PANELÁK: Zlý žart [i] 09:20 Súdna sieň: Papuľnatá suseda [i] 10:15 Súdna sieň: Nemá absolútne nič [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia II. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Kosti VII. 12 [i] 13:55 Podvodníci III. 16 [i] 14:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 17 [i] 15:50 PÁLI VÁM TO? [i] 16:25 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:25 SÚDNA SIEŇ: Nedá mi dýchať [i] 18:15 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:55 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Prefíkané slúžky [i] 22:20 Kameňák 3 [i] 00:35 Rocky IV. [i] 02:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 02:50 Dobrodružstvo v oblakoch [i] 04:15 Kameňák 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Kutyil s.r.o. 5 [i] 06:15 Takešiho hrad 39,40/40 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 Matlock 19 [i] 09:00 Magnum VIII. 14 [i] 09:50 Akty X V. 18 [i] 10:40 Modrí templári II. 19 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 19 [i] 12:40 Profesionáli: Vražda 10 [i] 13:30 Takešiho hrad 39,40/40 [i] 14:25 Akty X V. 19 [i] 15:20 Kutyil s.r.o. 6 [i] 16:10 Simpsonovci XI. 10,11 [i] 17:05 NOVÝ PANELÁK: Zlý žart [i] 18:10 Kosti VII. 13/13 [i] 19:05 Profesionáli: Vražda 10 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Rocky IV. [i] 22:20 Mafstory: Feďovo dedičstvo, Pozor na Kimlu! 15,16 [i] 00:20 Modrí templári II. 19 [i] 01:05 American Dad III. 5,6,7 [i] 02:05 Carpocalypse 4 [i] 02:45 Blázni v Amerike 10 [i] 03:10 Navarro V. 6 [i] 04:40 MacGyver 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 21 [i] 08:15 Vražedná čísla III. 6 [i] 09:10 Lovci pokladů I. 9 [i] 10:10 Posel ztracených duší V. 7 [i] 11:10 Drzá Jordan V. 15 [i] 12:10 Sue Thomas: Agentka FBI I. 22 [i] 13:10 Vražedná čísla III. 7 [i] 14:05 Jak prosté I. 5 [i] 15:05 Drzá Jordan V. 16 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 8 [i] 17:00 Lovci pokladů I. 10 [i] 18:00 Vražedná čísla III. 8 [i] 19:00 Vražedná čísla III. 9 [i] 20:00 Jak prosté I. 6 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 15 [i] 21:55 Šest výstřelů 1 [i] 00:05 Myšlenky zločince VIII. 2 [i] 00:55 Havaj 5-0 I. 15 [i] 01:45 Šest výstřelů 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 06:00 Jak se to dělá 8 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 07:15 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Americký sen [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Soudný den [i] 09:55 Americké zbraně: Brokovnice kachnice/pistole M1911 na zakázku pro válečného veterána [i] 10:50 Jak to dělají? 16 [i] 11:15 Jak se to dělá: Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla [i] 11:40 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 12:35 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 13:30 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 15:20 Stodola plná peněz: Souboj ve stodole bohaté majitelky [i] 15:50 Králové aukcí: Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Nezdařený začátek [i] 17:10 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 18:05 Králové aukcí: Podomácku zhotovený hot rod/buben ze zebry [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 19:00 Jak se to dělá 29 [i] 19:30 Jak se to dělá: Sady klíčů/kožená obuv/Ferrari [i] 20:00 Hrůzné okamžiky: Zamotaný parašutista [i] 21:00 Nejlepší policisté 4 [i] 22:00 Ve světě gangsterů: Camorra [i] 23:00 Strašení: Noční můra v patře [i] 00:00 Strašení: Nezvaní hosté [i] 00:55 Hrůzné okamžiky: Zamotaný parašutista [i] 01:50 Nejlepší policisté 4 [i] 02:50 Ve světě gangsterů: Camorra [i] 03:50 Strašení: Noční můra v patře [i] 04:45 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Když se země třese 25/32 [i] 09:50 Hobby naší doby [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Abeceda K plus X [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Smrt v ráji 4/8 [i] 15:10 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: První dojení [i] 17:05 Besipky: Řídíme čitelně [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika: Milodary 3/22 [i] 20:55 13. komnata Kateřiny Kašparové [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Cestou necestou s Miroslavem [i] 23:05 Cesty k úspěchu [i] 23:15 Kriminálka Paříž: Tajemná žena 88/92 [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Rozsudek [i] 01:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VII: Prstence Akhatenu 7/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Budoucnost transplantací [i] 09:55 Vesmír: Nejsilnější exploze [i] 10:40 Litevská naděje [i] 11:10 Tajemství Bible: Skutečná Máří [i] 12:00 Království divočiny: Dívka a obří chobotnice [i] 12:30 Chcete mě? ZJ [i] 12:55 Až na kraj světa: Tajemství černých faraonů [i] 13:50 Ohrožená rozmanitost života [i] 14:45 Riskantní mise speciálních jednotek 4/4 [i] 15:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:20 Newyorské mosty [i] 17:15 Krásno Ondřeje Sokola [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Nejchytřejší stroj na světě [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII: Studená válka 8/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Setkání s lenochodem [i] 21:00 Člověk - neuvěřitelný stroj [i] 21:55 Příliš mladá noc [i] 22:55 Král smutku [i] 00:25 Evropa dnes [i] 00:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 01:20 Hledám své sourozence. Zn: Sestra [i] 01:45 Přezůvky s sebou [i] 02:25 Z očí do očí [i] 03:00 Muzikanti, hrejte - Cimbálová muzika Michala Miltáka [i] 03:20 Hanácké písně a tance [i] 03:50 Modrá zelená [i] 04:20 Pálava [i] 04:50 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2536 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Hrdina dne 466 [i] 11:00 Krok za krokem II 7 [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Vzpomínky 22 [i] 13:30 Beze stopy 12 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Náš člověk 13 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Ve vatě 150 [i] 16:30 Krok za krokem II 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II 8 [i] 18:35 Ulice 2537 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Vězeň z Azkabanu [i] 22:55 Nájemní zabijáci [i] 00:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Náš člověk 13 [i] 01:25 Šerifové z Texasu 15 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Odložené případy: Dopis [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:25 Andílci 156 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk IV: Zelenáč 7 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Tajné požitky 10 [i] 08:30 M*A*S*H 4 [i] 08:55 M*A*S*H 5 [i] 09:30 To je vražda, napsala VII: Vše pro záchranu syna 19 [i] 10:30 Policie Hamburk IV: Dvojí život 8 [i] 11:30 Rosamunde Pilcher: Květ života [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI: Síla peněz 15 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Pravdy a lži 2/2 [i] 15:25 Místo činu: Mnichov: Vražda v synagoze 21 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Zámeček [i] 21:20 Vylomeniny [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 Až do smrti [i] 01:30 Vládce temnot [i] 03:30 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Pravdy a lži 2/2 [i] 04:15 Walker, Texas Ranger VI: Síla peněz 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 20/160 [i] 06:40 Rebeli na strednej 10/135 [i] 07:30 Túžba tela 116/143 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 137 [i] 11:10 Sila 100 [i] 12:15 V objatí hodvábu 98/200 [i] 13:10 Doňa Barbara 27/190 [i] 14:15 Nespútaný anjel 55-56/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 37-38/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 Nevinnosť na predaj [i] 23:45 Post mortem - Vrah prostitútok [i] 01:25 Bastard [i] 02:50 Zámena manželiek [i] 03:40 Priatelia [i] 04:25 Frasier [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Krycí jméno: Čistič [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lovci bankovek [i] 13:45 Cizinec u dveří [i] 15:35 Voda [i] 17:40 Jak vykrást banku [i] 19:10 Cvokař [i] 21:00 Odyseus: Cesta do temnoty [i] 22:40 Oni přicházejí [i] 00:15 Dům snů [i] 01:50 Návrat pana Ripleyho [i] 03:30 Babel [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 09:30 Snooker [i] 10:30 Futsal [i] 11:15 Futsal [i] 12:00 Atletika [i] 13:00 Snooker [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 17:30 Futsal [i] 18:30 Futsal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Futsal [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Skoky na lyžích [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Malověrný 11 [i] 06:20 Rookie Blue 2: Okamžitě 12 [i] 07:20 Fakta nebo fikce 2: Čupakabra a vetřelec ve zprávách 5 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Ženy se zbraní 16 [i] 09:20 Dobrá manželka 3: Kontrolní komise 19 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 12:20 Agentura Jasno 4: Shawn má trému 5 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nudista 3 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Reaganová versus Reagan 17 [i] 15:20 Dobrá manželka 3: Naprostá lež 20 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 4 [i] 18:20 Agentura Jasno 4: Vraždy po indicku 6 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a špatná přítelkyně 4 [i] 20:20 Městečko Haven 2: Krev je víc než voda 7 [i] 21:20 Dvojčata [i] 23:30 Černočerná tma [i] 01:40 Městečko Haven 2: Krev je víc než voda 7 [i] 02:40 Rookie Blue 2: Malověrný 11 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Nechci umřít 5 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 2: Reaganová versus Reagan 17 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Předpovědi konce 1