Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Sekerovci [i] 11:15 Komisár Rex II. 4/15 [i] 12:15 Kobra 11 XV. 12/14 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles I. 22/24 [i] 14:05 Monk II. 6/16 [i] 15:00 Krok za krokom V. 19/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 10/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 10/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:35 Rodinné prípady [i] 22:30 Dva a pol chlapa I. 10/24 [i] 23:00 Krok za krokom V. 19/24 [i] 23:25 Monk II. 6/16 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 10/19 [i] 01:15 Kobra 11 XV. 12/14 [i] 02:00 NCIS: Los Angeles I. 22/24 [i] 02:40 Sekerovci [i] 03:10 Komisár Rex II. 4/15 [i] 04:00 Kobra 11 XV. 12/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 06:00 Sila lásky VI. 1 [i] 06:45 McLeodove dcéry 17 [i] 07:30 Medicopter 117: Let do neznáma [i] 08:20 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Počasie [i] 09:15 Galileo [i] 09:45 Ako to funguje [i] 10:15 Ako to funguje [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:40 Postav dom, zasaď strom [i] 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Zvláštne lásky 9/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Ako to funguje [i] 17:20 Ako to funguje [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska pri fjorde: Ťah prílivu [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Sherlock.: Slepý bankár 2/3 [i] 23:45 Medicopter 117: Let do neznáma [i] 00:30 Autosalón [i] 00:55 Slovensko v obrazoch [i] 01:15 Svet v obrazoch [i] 01:40 Dámsky klub [i] 02:55 Sila lásky VI. 1 [i] 03:45 Bláznivo zamilovaní: Zvláštne lásky 9/52 [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Karneval [i] 09:00 Slovenské kino: Neviditeľný hrdina [i] 09:55 Súčasné bývanie [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:30 Pred rokmi... [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Pesničky na cestách [i] 13:35 Hľadanie stratených svetov: Starosti Juraja zo Schönbergu [i] 14:05 Bakalárske návraty 1998: Prepáčte omyl [i] 14:50 Senior klub [i] 15:15 Cesta [i] 15:55 Berieme to do vlastných rúk 1.časť [i] 16:20 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Mláďatá zo zoo II. [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Bolo raz jedno teliatko [i] 18:50 Macko Uško: Nešťastná zmrzlina [i] 18:55 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Tajný plán [i] 19:05 Včielka Maja: Maja sa učí lietať [i] 19:30 Čo trápi Tomáša: Prázdniny [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a dvaja zemepáni [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Jadrová elektráreň [i] 20:55 Spektrum vedy: Reč obrazu [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Večer pod lampou [i] 00:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Che Guevara [i] 00:25 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Fidel Castro [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 TOP STAR [i] 07:20 KRIMI 07:40 TOP STAR [i] 08:05 KRIMI 08:30 NOVÝ PANELÁK: Truhly [i] 09:25 Súdna sieň: Nevinný chlapec [i] 10:15 Súdna sieň: Som tvoj otrok [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia II. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Kosti VII. 6 [i] 13:55 Podvodníci III. 15 [i] 14:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 16 [i] 15:50 PÁLI VÁM TO? [i] 16:25 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 [i] 17:25 SÚDNA SIEŇ: Dobrá mama [i] 18:15 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:55 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 NOVÝ PANELÁK: Zlý žart [i] 21:20 Profesionáli 2014: Bojov vrtuľník 2 [i] 22:20 Hoď svišťom: Sexi mama [i] 23:05 Plnou parou vzad! [i] 01:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 01:55 Germinal [i] 04:25 Plnou parou vzad! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Kutyil s.r.o. 4 [i] 06:15 Takešiho hrad 37,38 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 Matlock 18 [i] 08:55 Magnum VIII. 13 [i] 10:00 Akty X V. 17 [i] 10:55 Modrí templári II. 18 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 18 [i] 12:50 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 13:40 Takešiho hrad 37,38 [i] 14:40 Akty X V. 18 [i] 15:35 Kutyil s.r.o. 5 [i] 16:15 Simpsonovci XI. 8,9 [i] 17:10 NOVÝ PANELÁK: Truhly [i] 18:10 Kosti VIII. 7 [i] 19:05 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 13 [i] 21:20 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 19 [i] 22:15 Hawaii 5.0 II. 22 [i] 23:00 American Horror Story 3 [i] 00:05 Modrí templári II. 18 [i] 01:00 Sladký život PLAYMATE V. 16,17 [i] 01:45 Navarro VII. 11 [i] 03:15 Navarro V. 5 [i] 04:45 MacGyver 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 20 [i] 08:15 Vražedná čísla III. 4 [i] 09:15 Lovci pokladů I. 8 [i] 10:15 Posel ztracených duší V. 6 [i] 11:15 Drzá Jordan V. 14 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 21 [i] 13:15 Vražedná čísla III. 5 [i] 14:10 Jak prosté I. 4 [i] 15:10 Drzá Jordan V. 15 [i] 16:05 Posel ztracených duší V. 7 [i] 17:05 Lovci pokladů I. 9 [i] 18:05 Vražedná čísla III. 6 [i] 19:05 Vražedná čísla III. 7 [i] 20:00 Jak prosté I. 5 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba V. 5 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba V. 6 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba V. 5 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba V. 6 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 06:00 Jak se to dělá 7 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 07:15 Nutné k přežití: Aljaška [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Už nás nic nerozdělí [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Vyřazení ze hry [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Buď a nebo [i] 10:50 Jak to dělají? 15 [i] 11:15 Jak se to dělá: Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle [i] 11:40 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 12:35 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 13:30 Automobiloví žraloci z Dallasu: Nechte věci náhodě [i] 14:00 Automobiloví žraloci z Dallasu: Vidět rudě [i] 14:25 Fantom Works 4 [i] 15:20 Zlatá horečka – Aljaška: Už to jinak nejde [i] 16:15 Zlato z džungle: Nouze v rodině [i] 17:10 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 18:05 Králové aukcí: Potrhlý taxík/meč Olivera Northa [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 19:00 Jak se to dělá 28 [i] 19:30 Jak se to dělá: Čtyřkolky/sjezdové lyže/laserové řezačky [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Jako raketa [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Žádné legrácky [i] 21:00 Stodola plná peněz: Amišské umění [i] 21:30 Králové aukcí: Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown [i] 22:00 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Odvážným štěstí přeje [i] 23:00 Mistři přežití: Základy přežití [i] 00:00 Nic osobního: Mladé pušky [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Jako raketa [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Žádné legrácky [i] 01:50 Stodola plná peněz: Amišské umění [i] 02:20 Králové aukcí: Kýbl stříbra/skříňka z lodi USS Yorktown [i] 02:50 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Odvážným štěstí přeje [i] 03:50 Mistři přežití: Základy přežití [i] 04:45 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Hlavní družička 24/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:20 Příběhy slavných - Luděk Nekuda [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Křehká krása 4/62 [i] 15:05 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 Případy inspektora Lynleyho I - II: Prkna, jež znamenají smrt 2/8 [i] 00:15 Sváteční slovo biskupa Dušana Hejbala [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 01:05 Malá farma: Očkované štěně [i] 01:30 Rozsudek [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Věci, které máme společné 15/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VII: Zvony svatého Jana 6/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Já, Natálie [i] 10:45 Krásno Ondřeje Sokola [i] 11:00 Architektura 28/45 [i] 11:30 Letecké katastrofy: Zklamaný pilot [i] 12:20 Skrytá tvář nacistického Německa [i] 13:15 Národní klenoty [i] 13:40 Sny a skutečnost Hanzelky a [i] 14:40 Postřehy odjinud [i] 14:45 Sedm divů buddhistického světa [i] 15:45 Tajemství Bible: Skutečná Máří [i] 16:35 Karákóramské ledovce [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Zázračná planeta: Tučňáci - život z blízka: Dospívání 3/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII: Prstence Akhatenu 7/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Abora - ztraceni v Atlantiku [i] 21:00 Lijavec [i] 22:35 Miloval jsem ji [i] 00:30 Andělé v Americe: Perestrojka: Ani hnout! 4/6 [i] 01:25 Vyvoleni k utrpení III [i] 02:15 Chcete je? ZJ [i] 02:20 Náš venkov: Květná zahrada [i] 02:50 Audabiac [i] 03:10 Přezůvky s sebou [i] 03:55 Z očí do očí [i] 04:30 Ta strážnická brána - Lidové písně o vojně [i] 04:50 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2535 [i] 09:55 Kriminálka Anděl: Staré vraždy 8 [i] 11:00 Krok za krokem II 6 [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:40 Vzpomínky 21 [i] 13:35 Beze stopy 11 [i] 14:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Šílenství 12 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Nemáte sestru? 149 [i] 16:30 Krok za krokem II 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II 7 [i] 18:35 Ulice 2536 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hrdina dne 466 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:05 Švéd [i] 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Šílenství 12 [i] 00:45 Šerifové z Texasu 14 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Kriminálka Las Vegas II 7 [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 04:05 Andílci 155 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk IV: Kaiovo rozhodnutí 6 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Vražda ve cvalu 9 [i] 08:30 M*A*S*H 3 [i] 08:55 M*A*S*H 4 [i] 09:30 To je vražda, napsala VII: Kam se poděl Billy Boy? 18 [i] 10:30 Policie Hamburk IV: Zelenáč 7 [i] 11:30 Rosamunde Pilcher: Útesy lásky [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI: Božská odpuštění 14 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Pravdy a lži 1/2 [i] 15:25 Místo činu: Mnichov: Včera nebyl den 20 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vdaná snoubenka [i] 22:10 Ano, šéfe! [i] 23:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Dobrá investice 6 [i] 00:25 Myšlenky zločince VI: Alfa samci 4 [i] 01:20 Slunečno, místy vraždy II: Malá tajemství 5 [i] 02:10 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Pravdy a lži 1/2 [i] 02:55 Walker, Texas Ranger VI: Božská odpuštění 14 [i] 03:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 19/160 [i] 06:30 Rebeli na strednej 9/135 [i] 07:20 Túžba tela 115/143 [i] 08:40 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Perla Orientu 136 [i] 11:05 Sila 99 [i] 12:15 V objatí hodvábu 97/200 [i] 13:05 Doňa Barbara 26/190 [i] 14:15 Nespútaný anjel 53-54/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 35-36/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy II. 8/15 [i] 21:35 Sila 100 [i] 22:30 Perla Orientu 137 [i] 23:30 Klinika Mercy 16/22 [i] 00:20 Sestrička Jackie IV. 4/10 [i] 00:55 Adela show [i] 01:30 Smotánka [i] 02:00 L.O.V.E. [i] 02:45 Klinika Mercy 16/22 [i] 03:30 Priatelia [i] 04:10 Frasier [i] 04:40 Máša 44/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Ztroskotaná láska [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vyprovokovaná [i] 14:05 Štvaná žena [i] 15:55 Lovci bankovek [i] 17:35 Cizinec u dveří [i] 19:25 Extrémní seznamka [i] 21:10 Návrat pana Ripleyho [i] 22:55 Dům snů [i] 00:35 Politické kruhy [i] 02:20 Banditi [i] 04:20 Nevyřízené účty [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30