Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Sekerovci [i] 11:15 Komisár Rex II. 3/15 [i] 12:15 Kobra 11 XV. 11/14 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles I. 21/24 [i] 14:05 Monk II. 5/16 [i] 15:00 Krok za krokom V. 18/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 9/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 9/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:35 Rodinné prípady [i] 22:30 Dva a pol chlapa I. 9/24 [i] 23:00 Krok za krokom V. 18/24 [i] 23:25 Monk II. 5/16 [i] 00:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 9/19 [i] 01:15 Kobra 11 XV. 11/14 [i] 02:00 NCIS: Los Angeles I. 21/24 [i] 02:45 Sekerovci [i] 03:10 Komisár Rex II. 3/15 [i] 04:00 Kobra 11 XV. 11/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Počasie [i] 05:50 Sila lásky V. 274 [i] 06:40 McLeodove dcéry 16 [i] 07:25 Medicopter 117: Horúci sneh [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Počasie [i] 09:05 Galileo [i] 09:45 Ako to funguje [i] 10:10 Ako to funguje [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Synček [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: A ja medzi vami 8/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Ako to funguje [i] 17:20 Ako to funguje [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čas zabiť [i] 22:40 Čierny motýľ [i] 00:20 Medicopter 117: Horúci sneh [i] 01:05 Reportéri [i] 01:30 Dámsky klub [i] 03:05 Sila lásky V. 274 [i] 03:55 Bláznivo zamilovaní: A ja medzi vami 8/52 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Princ na bielom koni [i] 09:00 Boj o orbitálnu stanicu Saljut [i] 09:45 Koniari sveta: Akhaliovia [i] 10:10 Rusínsky magazín [i] 10:35 Fokus zdravie "N" [i] 11:20 Ambulancia: Vyliečení z epilepsie [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Nalej,nalej šenkérečka [i] 13:00 Zuzka Turanová [i] 14:25 Svadobný dar [i] 15:00 VAT [i] 15:30 Kvarteto [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Tempo [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Súčasné bývanie [i] 18:25 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Bolo raz jedno teliatko [i] 18:50 Macko Uško: Psík [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Ochrancovia bobrov [i] 19:05 Včielka Maja: Ako sa Maja narodila [i] 19:30 Čo trápi Tomáša: Zoznámenie [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a čert [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovenské kino: Neviditeľný hrdina [i] 21:00 Hľadanie stratených svetov: Starosti Juraja zo Schönbergu [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Kukačka v temném lese [i] 23:35 Polícia [i] 23:50 Profesionál [i] 00:05 Autosalón [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zbohom, Slovensko! [i] 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 TOP STAR [i] 07:10 KRIMI 07:35 TOP STAR [i] 08:00 KRIMI 08:20 NOVÝ PANELÁK: Stravné lístky [i] 09:20 Súdna sieň: Radšej tancujem ako milujem [i] 10:05 Súdna sieň: Povinné očkovanie [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia II. 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Kosti VII. 11 [i] 13:55 Podvodníci III. 14 [i] 14:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 15 [i] 15:50 PÁLI VÁM TO? [i] 16:25 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:25 SÚDNA SIEŇ: Syn si postavil hlavu [i] 18:15 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:55 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 NOVÝ PANELÁK: Truhly [i] 21:20 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 9 [i] 22:20 Vtierka Castle V. 21 [i] 23:20 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 9 [i] 00:20 Vtierka Castle 21 [i] 01:05 KRIMI 01:30 Podvodníci III. 14 [i] 02:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 02:55 Správna sexi trojka [i] 04:35 Čas vlka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Kutyil s.r.o. 3 [i] 06:15 Takešiho hrad 35,36 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 Matlock 17 [i] 09:00 Magnum VIII. 12 [i] 09:50 Akty X V. 16 [i] 10:45 Modrí templári II. 17 [i] 11:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 17 [i] 12:45 Profesionáli: Mních 8 [i] 13:40 Takešiho hrad 35,36 [i] 14:25 Akty X V. 17 [i] 15:20 Kutyil s.r.o. 4 [i] 16:10 Simpsonovci XI. 6,7 [i] 17:05 NOVÝ PANELÁK: Stravné lístky [i] 18:10 Kosti VII. 12 [i] 19:05 Profesionáli: Mních 8 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kosti VIII. 6,7 [i] 22:15 Mafstory: Prcova nevesta, Honelník 13,14 [i] 00:00 Modrí templári II. 17 [i] 00:55 Sladký život PLAYMATE V. 14,15 [i] 01:40 Navarro VII. 10 [i] 03:10 Navarro V. 4 [i] 04:45 MacGyver 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Sue Thomas: Agentka FBI I. 19 [i] 08:10 Vražedná čísla III. 2 [i] 09:10 Lovci pokladů I. 7 [i] 10:10 Posel ztracených duší V. 5 [i] 11:10 Drzá Jordan V. 13 [i] 12:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 20 [i] 13:05 Vražedná čísla III. 3 [i] 14:05 Jak prosté I. 3 [i] 15:05 Drzá Jordan V. 14 [i] 16:05 Posel ztracených duší V. 6 [i] 17:05 Lovci pokladů I. 8 [i] 18:05 Vražedná čísla III. 4 [i] 19:05 Vražedná čísla III. 5 [i] 20:00 Jak prosté I. 4 [i] 21:00 No Limit I. 4 [i] 22:10 CSI: New York VIII. 11 [i] 23:10 Myšlenky zločince VII. 23 [i] 00:05 Myšlenky zločince VII. 24 [i] 00:55 No Limit I. 4 [i] 01:55 CSI: New York VIII. 11 [i] 02:40 Myšlenky zločince VII. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 06:00 Jak se to dělá 6 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 07:15 Nutné k přežití: Texas [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Stres ze zlata [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Dostat se zase do plusu [i] 09:55 Načerno pálený alkohol: Tickle se osamostatní [i] 10:50 Jak to dělají? 14 [i] 11:15 Jak se to dělá: Koberce, pitná voda a akustické kytary [i] 11:40 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 12:35 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Jedinečný hotrod [i] 14:25 Opravna vraků 2013: Victorův Ford Bronco 1967 [i] 15:20 Berte to jako varování: Svět hackerů [i] 16:15 Auto versus divočina: Jezero v sopečném kráteru v džungli [i] 17:10 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 18:05 Králové aukcí: Sportovní kartičky/Botellův obraz [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 19:00 Jak se to dělá 27 [i] 19:30 Jak se to dělá: Hliníkové lodě/fujary/luxusní hodinky [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška: Pekelná cesta [i] 21:00 Zlatá horečka – Aljaška: Granáty nebo zlato [i] 22:00 Zlato z džungle: Útěk a zbraně [i] 23:00 Muži Yukonu: Na tenkém ledě [i] 00:00 Aljaška: překonání poslední hranice: Havarijní přistání [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška: Pekelná cesta [i] 01:50 Zlatá horečka – Aljaška: Granáty nebo zlato [i] 02:50 Zlato z džungle: Útěk a zbraně [i] 03:50 Muži Yukonu: Na tenkém ledě [i] 04:45 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Očkované štěně [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Nebezpečné vody 23/32 [i] 09:45 Toulavá kamera [i] 10:20 Polopatě [i] 11:05 Dobrodružství kriminalistiky: Otisk 4/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Kalné vody 87/92 [i] 15:10 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:05 Postřehy odjinud [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Svědek [i] 22:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 Ze Soboty na Šimka aneb Návštěvní den v divadle Semafor [i] 23:30 Tělo jako důkaz III: Ztracené duše 4/13 [i] 00:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Sváteční slovo biskupa Dušana Hejbala [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Jak se mění 14/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tanec s velrybami [i] 09:50 Neobyčejné ženy: Indira Gándhíová [i] 10:45 Apokalypsa - Hitler [i] 11:40 GEN: Jaromír Jágr očima Karla [i] 12:00 Náš venkov: Květná zahrada [i] 12:25 Podbrdské písničky [i] 12:45 Chcete je? ZJ [i] 12:55 Folklorika [i] 13:20 Uchem jehly [i] 13:50 Pekingské metro [i] 14:35 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 14:45 Evropa dnes [i] 15:15 Ohrožená rozmanitost života [i] 16:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:35 Budoucnost transplantací [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Až na kraj světa: Tajemství černých faraonů [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času VII: Zvony svatého Jana 6/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Tokio, planeta Edo [i] 21:00 Na cestě po Kuvajtu [i] 21:30 Kanadská soda [i] 21:55 Perníková věž [i] 23:35 Černá zmije IV: Letecká esa 4/6 [i] 00:05 Policajti 1/2 [i] 01:45 Vyvoleni k utrpení II [i] 02:35 Chcete mě? ZJ [i] 03:05 Babylon [i] 03:30 Mamča [i] 03:55 Z očí do očí [i] 04:30 Jan Míša a Václav Harnoš [i] 04:50 Kancl II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2534 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Mise splněna 465 [i] 11:00 Krok za krokem II 5 [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:40 Vzpomínky 20 [i] 13:30 Beze stopy 10 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Třetí jezdec 11 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Co s námi bude? 148 [i] 16:30 Krok za krokem II 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II 6 [i] 18:35 Ulice 2535 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl: Staré vraždy 8 [i] 21:20 Mentalista IV: Rubínové střevíčky 21 [i] 22:15 Žoldák: Legie zkázy [i] 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Třetí jezdec 11 [i] 00:45 Šerifové z Texasu 13 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Kriminálka Las Vegas II 6 [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 04:10 Andílci 154 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk IV: Mořský vlk v nesnázích 5 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Smrtící hostie 8 [i] 08:30 M*A*S*H 2 [i] 08:55 M*A*S*H 3 [i] 09:30 To je vražda, napsala VII: Návrat ztraceného otce 17 [i] 10:30 Policie Hamburk IV: Kaiovo rozhodnutí 6 [i] 11:30 Rosamunde Pilcher: Čas poznání [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI: Kmen 13 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Bez budoucnosti 2/2 [i] 15:25 Místo činu: Mnichov: Lovecká sezona 19 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Poslední skaut 239 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:25 Pípšoubazar [i] 23:40 Kriminálka Stuttgart IV: Dámy z lepší společnosti 19 [i] 00:40 Myšlenky zločince VI: Řezník se vrací 3 [i] 01:35 Nedokonalé zločiny IV: Netvorova skrýš 18 [i] 02:45 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Bez budoucnosti 2/2 [i] 03:30 Walker, Texas Ranger VI: Kmen 13 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 18/160 [i] 06:25 Rebeli na strednej 8/135 [i] 07:15 Túžba tela 114/143 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Perla Orientu 135 [i] 10:55 Sila 98 [i] 12:05 V objatí hodvábu 96/200 [i] 13:00 Doňa Barbara 25/190 [i] 14:10 Nespútaný anjel 51-52/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 33-34/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad V. 18/18 [i] 21:35 Sila 99 [i] 22:30 Perla Orientu 136 [i] 23:35 Klinika Mercy 15/22 [i] 00:25 Sestrička Jackie IV. 3/10 [i] 01:00 Adela show [i] 01:30 Smotánka [i] 01:50 L.O.V.E. [i] 02:40 Klinika Mercy 15/22 [i] 03:20 Priatelia [i] 04:05 Frasier [i] 04:35 Máša 43/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 O myšce a medvědovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zvuk dětské duše [i] 13:50 Dokonalý manžel [i] 15:40 Vyprovokovaná [i] 17:40 Štvaná žena [i] 19:25 Nevyřízené účty [i] 21:00 Babel [i] 23:20 Politické kruhy [i] 01:10 V pasti [i] 02:50 Smrtící úder [i] 04:20 Extrémní seznamka