TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Chlapi neplačú [i] 10:40 Sekerovci [i] 11:15 Komisár Rex II. 2/15 [i] 12:15 Kobra 11 XV. 10/14 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles I. 20/24 [i] 14:05 Monk II. 4/16 [i] 15:00 Krok za krokom V. 17/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 8/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 8/19 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:35 Rodinné prípady [i] 22:30 Dva a pol chlapa I. 8/24 [i] 23:00 Krok za krokom V. 17/24 [i] 23:25 Monk II. 4/16 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 8/19 [i] 01:15 Kobra 11 XV. 10/14 [i] 02:00 NCIS: Los Angeles I. 20/24 [i] 02:45 Sekerovci [i] 03:10 Komisár Rex II. 2/15 [i] 04:00 Kobra 11 XV. 10/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Sila lásky V. 273 [i] 06:35 McLeodove dcéry 15 [i] 07:20 Medicopter 117: More plameňov [i] 08:05 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Počasie [i] 09:15 Galileo [i] 09:45 Ako to funguje [i] 10:15 Ako to funguje [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Postav dom , zasaď strom [i] 15:05 Bláznivo zamilovaní: Láska príde a odíde 7/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Ako to funguje [i] 17:20 Ako to funguje [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel: Opustený dom 4/9 [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Tovar 4/24 [i] 23:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Neobjasnená smrť kurtizány [i] 23:45 Medicopter 117: More plameňov [i] 00:30 Grand hotel: Opustený dom 4/9 [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:15 Sila lásky V. 273 [i] 04:05 Bláznivo zamilovaní: Láska príde a odíde 7/52 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop! [i] 08:55 Pesničky z Hviezdičky: Konkurz do Backstreet Boys [i] 09:00 Osud princa [i] 10:00 Vašimi očami: Hamburg [i] 10:30 Národnostný magazín: Slovanský [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Veľká spomienka [i] 13:20 Ján Ilavský [i] 13:40 Omyl doktora Moresiniho [i] 15:05 Família: Vždy si sama ... [i] 15:30 Orientácie [i] 16:00 Rusínsky magazín [i] 16:25 Veda v Európe II: Čierny kašeľ [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Akhaliovia [i] 18:25 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: Bolo raz jedno teliatko [i] 18:50 Macko Uško: Letný domček [i] 18:55 Dobrodružstvá Bolka a Lolka: Dobrodružstvo na dvoch kolesách [i] 19:05 Tao Tao: Stratené svetelné víly [i] 19:30 Čo trápi Tomáša: Cesta [i] 19:40 Jurošík: Jurošík a tátošík [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Boj o orbitálnu stanicu Saljut [i] 20:50 Ambulancia: Vyliečení z epilepsie [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Góly - body - sekundy [i] 22:00 Rímska ríša: Lov [i] 22:45 Kinorama [i] 23:15 Energetika [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:15 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 DEDIČSTVO 16 [i] 06:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 TOP STAR [i] 07:15 KRIMI 07:35 TOP STAR [i] 08:00 KRIMI 08:20 NOVÝ PANELÁK: Asistentka [i] 09:20 Súdna sieň: Manžel má vetry, chcem rozvod! [i] 10:10 Súdna sieň: Tabuľa hanby [i] 11:00 Áno, šéfe Veľká Británia II. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 13:00 Kosti VII. 10 [i] 13:55 Podvodníci III. 13 [i] 14:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 14 [i] 15:50 PÁLI VÁM TO? [i] 16:25 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:25 SÚDNA SIEŇ: Nebudem žiť s podvodníkom [i] 18:15 KLAN [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:55 ŠPORT [i] 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 NOVÝ PANELÁK: Stravné lístky [i] 21:20 VDOVA 2 [i] 22:25 Zbohom, Slovensko! [i] 23:45 Profesionáli: Veľký návrat 1 [i] 00:50 Špeciálna operácia [i] 02:45 KRIMI 03:10 Špeciálna operácia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 MacGyver 8 [i] 06:15 Takešiho hrad 33,34 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:25 Matlock 16 [i] 09:00 Magnum VIII. 11 [i] 09:55 Akty X V. 15 [i] 10:50 Modrí templári II. 16 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas 16 [i] 12:45 Profesionáli: Bordel 7 [i] 13:35 Takešiho hrad 33,34 [i] 14:25 Akty X V. 16 [i] 15:20 Kutyil s.r.o. 3 [i] 16:15 Simpsonovci XI. 4,5 [i] 17:10 NOVÝ PANELÁK: Asistentka [i] 18:10 Kosti VII. 11 [i] 19:05 Profesionáli: Bordel 7 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I: Kriminálka Las Vegas XII. 12 [i] 21:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. - PREMIÉRA 1/18 [i] 22:15 2. svetová vojna v 4 [i] 23:30 Letecké katastrofy IV. 2 [i] 00:30 Modrí templári II. 16 [i] 01:15 Sladký život PLAYMATE V. 13 [i] 01:40 Navarro VII. 9 [i] 03:10 Navarro V. 3 [i] 04:40 MacGyver 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sue Thomas: Agentka FBI I. 18 [i] 08:00 Vražedná čísla II. 23 [i] 09:00 Lovci pokladů I. 6 [i] 10:05 Posel ztracených duší V. 4 [i] 11:05 Drzá Jordan V. 12 [i] 12:05 Sue Thomas: Agentka FBI I. 19 [i] 13:05 Vražedná čísla III. 1 [i] 14:05 Jak prosté I. 2 [i] 15:05 Drzá Jordan V. 13 [i] 16:00 Posel ztracených duší V. 5 [i] 17:00 Lovci pokladů I. 7 [i] 18:00 Vražedná čísla III. 2 [i] 19:00 Vražedná čísla III. 3 [i] 20:00 Jak prosté I. 3 [i] 21:00 Jak prosté II. 1 [i] 22:00 Jak prosté II. 2 [i] 23:00 Jak prosté II. 3 [i] 23:55 Jak prosté II. 4 [i] 00:45 Myšlenky zločince VII. 22 [i] 01:35 Jak prosté II. 1 [i] 02:25 Jak prosté II. 2 [i] 03:10 Jak prosté II. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 06:00 Jak se to dělá 5 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 07:15 Nutné k přežití: Vietnam [i] 08:10 Zlato Beringova moře: Neraď mi, abych přestal [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: O muže méně [i] 09:55 Zlato Beringova moře: Americký sen [i] 10:50 Jak to dělají? 13 [i] 11:15 Jak se to dělá: Med, optická vlákna a cihly [i] 11:40 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 12:35 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 13:30 Pátá rychlost 5 [i] 14:25 Dvojí přežití: Zelené peklo [i] 15:20 Nazí a vystrašení: Pekelný ostrov [i] 16:15 Aljašská železnice 3 [i] 17:10 Nutné k přežití: Aljaška [i] 18:05 Králové aukcí: Foukačka/dřevěný Harley [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 19:00 Jak se to dělá: Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola [i] 19:30 Jak se to dělá: Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy [i] 20:00 Nejhrůznější záběry: Největší hrdinové světa [i] 21:00 Berte to jako varování: Svět hackerů [i] 22:00 Superlidé: Rychlost [i] 23:00 Z ráje do pekla 4 [i] 00:00 Vězněm v cizině: Denis a Donald [i] 00:55 Nejhrůznější záběry: Největší hrdinové světa [i] 01:50 Berte to jako varování: Svět hackerů [i] 02:50 Superlidé: Rychlost [i] 03:50 Z ráje do pekla 4 [i] 04:45 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery IV: Z lásky nebo pro peníze 22/32 [i] 09:45 13. komnata Hany Brejchové [i] 10:15 Reportéři ČT [i] 10:55 Případy 1. oddělení: Klíčový důkaz 4/14 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Případy detektiva Murdocha VI: Studie Sherlocka 4/13 [i] 15:05 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Rozsudek [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Otisk 4/26 [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 23:00 Protiúder II 1/10 [i] 23:45 MI5 12/16 [i] 00:40 Hobby naší doby [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Sváteční slovo biskupa Dušana Hejbala [i] 02:05 Rozsudek [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pán času VII: Andělé dobývají Manhattan 5/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Karákóramské ledovce [i] 09:55 Neobyčejné ženy: Josephine [i] 10:45 Krásno Ondřeje Sokola [i] 11:00 Království divočiny: Dívka a obří chobotnice [i] 11:30 Nedej se: Továrny na kapry [i] 12:00 Křesťanský magazín [i] 12:25 Velká vlastenecká válka: Bitva o [i] 13:15 Letecké katastrofy: Zmizelý důkaz [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:50 Tajemství Bible: Kdo je vinen smrtí Ježíše? [i] 15:40 Skrytá tvář nacistického Německa [i] 16:35 Newyorské mosty [i] 17:30 Kancl II [i] 17:50 Vesmír: Nejsilnější exploze [i] 18:35 Počesku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Pán času: Sněhuláci [i] 19:55 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Válka ve vzduchu [i] 20:55 Letecké katastrofy: Zklamaný pilot [i] 21:45 Oldřich a Božena [i] 23:10 Sestřička Jackie: Školní sestra 4/12 [i] 23:40 Californication V: Biják 9/12 [i] 00:05 Šťastní to lidé: rok v tajze [i] 01:40 Vyvoleni k utrpení I [i] 02:30 Slyšet se navzájem [i] 02:55 Přezůvky s sebou [i] 03:35 Z očí do očí [i] 04:10 Cimbálová muzika Kašava [i] 04:35 Kancl II [i] 04:55 Pán času: Sněhuláci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2533 [i] 09:55 Kriminálka Anděl: Čarodějnice 7 [i] 11:00 Krok za krokem II 4 [i] 11:25 Nové trable staré Christine II 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:40 Vzpomínky 19 [i] 13:30 Beze stopy 9 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Vnitřní nepřítel 10 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Extrovka 147 [i] 16:30 Krok za krokem II 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas II 5 [i] 18:35 Ulice 2534 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Mise splněna 465 [i] 21:30 Víkend: Sněhové dobrodružství [i] 22:20 Námořní vyšetřovací služba III 16 [i] 23:10 Muž s posláním 11 [i] 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Vnitřní nepřítel 10 [i] 00:50 Šerifové z Texasu 12 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Kriminálka Las Vegas II 5 [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 04:05 Andílci 153 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk IV: Bankrot 4 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu VIII: Rodinná pouta 7 [i] 08:30 M*A*S*H 1 [i] 08:55 M*A*S*H 2 [i] 09:30 To je vražda, napsala VII: Tajemství krále parádníka 16 [i] 10:30 Policie Hamburk IV: Mořský vlk v nesnázích 5 [i] 11:30 Rosamunde Pilcher: Rozervaná srdce [i] 13:30 Walker, Texas Ranger VI: Malá požehnání 12 [i] 14:25 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Bez budoucnosti 1/2 [i] 15:25 Místo činu: Mnichov: Ztráta volnosti 18 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Jak utopit doktora Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:45 Myšlenky zločince VII 21 [i] 00:40 Spravedlnost v krvi II: Hlavně diskrétně 1 [i] 01:35 Nedokonalé zločiny IV: Smrt v manéži 17 [i] 02:40 Doktor z hor: Nové příběhy VI: Bez budoucnosti 1/2 [i] 03:25 Walker, Texas Ranger VI: Malá požehnání 12 [i] 04:10 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 17/160 [i] 06:40 Rebeli na strednej 7/135 [i] 07:30 Túžba tela 113/143 [i] 08:50 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Perla Orientu 134 [i] 11:05 Sila 97 [i] 12:15 V objatí hodvábu 95/200 [i] 13:10 Doňa Barbara 24/190 [i] 14:20 Nespútaný anjel 49-50/194 [i] 16:10 Keď budeš moja 31-32/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy II. 7/15 [i] 21:35 Sila 98 [i] 22:30 Perla Orientu 135 [i] 23:30 Klinika Mercy 14/22 [i] 00:20 Sestrička Jackie IV. 2/10 [i] 00:50 Adela show [i] 01:25 Smotánka [i] 01:45 L.O.V.E. [i] 02:30 Klinika Mercy 14/22 [i] 03:10 Priatelia [i] 03:55 Frasier [i] 04:20 Máša 42/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Žhavé nápady [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zachraňte Emily [i] 13:50 Vysněný muž [i] 15:35 Zvuk dětské duše [i] 17:20 Dokonalý manžel [i] 19:05 Banditi