TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Hurikán [i] 06:40 Zajac Bugs a priatelia [i] 06:45 Kung Fu Panda I. 6/16 [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru 6/16 [i] 07:30 Traja nindžovia vracajú úder [i] 09:05 Môj sused zabijak [i] 10:50 Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná [i] 13:05 Policajt v Beverly Hills 3 [i] 15:00 Tehotné v šestnástich [i] 16:45 Láska z Telerána (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Súboj Titanov (HD) [i] 22:30 Pomsta Jackieho Chana [i] 01:00 Smrtonosná zbraň 4 [i] 03:00 Pomsta Jackieho Chana [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Drišľakoviny [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Ahoj,braček!: Straka zlodejka 6/28 [i] 07:25 Garfield II.: Zlá bosorka [i] 07:40 Garfield II.: Veľké kýchnutie [i] 07:50 Dračie poviedky [i] 08:20 Flipper a Lopaka: Legenda o morskom drakovi 41/52 [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:10 Megamozog [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Planéta Zem II.: Hlbiny oceánu [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:40 Agatha Christie : Poirot: Krádež šperkov v hoteli Grand Metropolitan [i] 14:35 Agatha Christie : Poirot: Silnejší vyhráva [i] 15:30 Zlatá klasika: Námestie svätej Alžbety [i] 17:05 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kolonáda 3/13 [i] 21:10 Doktor Živago 1/2 [i] 23:05 Divoký Mesiáš [i] 00:35 Agatha Christie : Poirot: Krádež šperkov v hoteli Grand Metropolitan [i] 01:25 Agatha Christie : Poirot: Silnejší vyhráva [i] 02:20 Doktor Živago 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Extrémne v horách [i] 07:40 Clementine: Muzikálna rodina [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Test magazín [i] 09:45 Família: Vždy si sama ... [i] 10:10 Noc v archíve: O novinách a časopisoch [i] 11:15 Tri nevesty [i] 12:10 Vynálezy, ktoré zmenili svet: 1980- 1990 [i] 12:55 On air [i] 13:20 Orientácie [i] 13:45 Slovo [i] 13:55 Tam, kde sa rodí deň [i] 14:25 VESELOSTI DO SÝTOSTI [i] 15:50 Na ceste II.: Na ceste po Litve [i] 16:20 Hokej - Extraliga - zápasy [i] 18:55 Večerníček: V chalúpke a za chalúpkou [i] 19:00 Macko Uško: Hore-dolu [i] 19:05 6 miliárd názorov [i] 19:10 A predsa sa točí [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Divadlo nás baví [i] 20:15 Parazit [i] 21:40 Kauza Cervanová [i] 23:20 Odpískané [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Počasie [i] 00:45 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 DA VINCI [i] 07:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 08:20 Dr. Dolittle 5 [i] 10:00 Zvláštne puto 2 [i] 11:50 Absolventka [i] 13:30 Pravá blondínka 3 [i] 15:35 Dvojitá hra [i] 18:20 Splníme Vaše sny o bývaní. 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:00 Nový štart, 12 000 Eur od JOJky! [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 22 výstrelov [i] 22:55 Posledný dom naľavo [i] 01:20 Stratený poklad Aztékov [i] 02:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 03:40 KRIMI 04:05 Posledný dom naľavo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ice Road Truckers III. [i] 06:15 Pekelná výzva 3 [i] 07:00 OSUDOVÉ VEŠTENIE [i] 08:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 6 [i] 08:45 Ninja Factor II. 26,27 [i] 09:35 Simpsonovci XXIII. 10 [i] 10:00 Faktor strachu V. 14 [i] 10:50 Vytunuj mi fáro 11,12 [i] 11:35 SVET ZÁZRAKOV [i] 12:10 Gigantické presuny III. 3 [i] 13:20 Tajomstvá histórie 3 [i] 14:25 Planéta bez ľudí II. 9 [i] 15:20 Originály na cestách - Berlín 3 [i] 16:10 Otec alebo milenec [i] 18:10 Stratený poklad Aztékov [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 PREMIÉRA : Pach krvi 1,2/2 [i] 00:10 Mestečko South Park V. 5,6 [i] 01:00 Podrazy III. 3,4 [i] 01:45 American Dad III. 3,4 [i] 02:25 Carpocalypse 3 [i] 03:10 Blázni v Amerike 9 [i] 03:30 Navarro V. 1/13 [i] 04:50 Planéta bez ľudí II. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 7 [i] 08:00 Posel ztracených duší III. 8 [i] 08:55 Mr. & Mrs. Smith 1 [i] 11:10 Sestra Hawthornová I. 1 [i] 12:10 JAG II. 7 [i] 13:10 JAG II. 8 [i] 14:10 Vražedná čísla II. 7 [i] 15:05 Vražedná čísla II. 8 [i] 16:00 CSI: New York VIII. 15 [i] 17:00 CSI: New York VIII. 16 [i] 17:55 Profil zločinu IV. 7 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 21:00 Kung-fu mela 1 [i] 22:55 No Limit I. 3 [i] 00:05 Profil zločinu IV. 7 [i] 01:10 Kung-fu mela 1 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Kluci z autobazaru: Nové místo [i] 05:35 Špinavé peníze: Kolo Schwinn [i] 06:00 Jak se to dělá 3 [i] 06:25 Americký chopper: Elektrická motorka pro společnost Schneider Electric [i] 07:15 Americké zbraně: Brokovnice Nock [i] 08:10 Bořiči mýtů: Mýty o jídle [i] 09:05 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem 4 [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 11 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 12 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 18 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 19 [i] 12:35 Králové aukcí: Skee-Ball/starožitné rybářské potřeby [i] 13:05 Králové aukcí: Beatles [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 1 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 2 [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 15:20 Supernaturalista [i] 16:15 Jak vyváznout živý s Bearem Gryllsem: Třeba pokračovat [i] 17:10 V nejhorším případě: Toxický únik plynu / hořící muž [i] 17:40 V nejhorším případě: Vloupání do domu / teroristický útok [i] 18:05 Rychle a hlasitě 10 [i] 19:00 Fantom Works 4 [i] 20:00 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Puf a peníze jsou pryč [i] 21:00 Do extrémů: Nejmrazivější silnice [i] 22:00 Muži Yukonu: Nelehká rozhodnutí [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Poslední palič [i] 00:00 Hmyz, kousnutí a parazité: odhalené tajemství tropických nemocí 3 [i] 00:55 Rychle a hlasitě 10 [i] 01:50 Do extrémů: Nejmrazivější silnice [i] 02:50 Muži Yukonu: Nelehká rozhodnutí [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Poslední palič [i] 04:45 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Puf a peníze jsou pryč [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Hany Brejchové [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Okouzlení III 38/52 [i] 07:30 Sobota [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 F. . Věk: Na slavnostní premiéře Dona 4/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Sofie a ukradený poklad [i] 14:05 Chytrá princezna [i] 15:15 Hurá za ním [i] 16:25 Muž z Acapulca [i] 17:55 Příběhy slavných - Luděk Nekuda [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Škoda lásky [i] 21:20 168 hodin [i] 21:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Samotáři [i] 23:40 Arne Dahl: Velké vody 4/5 [i] 01:45 Bydlení je hra [i] 02:05 Pod pokličkou [i] 02:30 Zahrada je hra [i] 02:50 Postřehy odjinud [i] 02:55 Chalupa je hra [i] 03:20 Stíny tanečního kroku [i] 04:15 Sváteční slovo biskupa Dušana Hejbala [i] 04:20 Malá farma: Očkované štěně [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Potíže s modrou krví [i] 05:40 Přísně tajné vraždy [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:35 Malý princ [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 974/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 53 [i] 09:35 Národní klenoty [i] 10:00 Neobyčejné ženy: Indira Gándhíová [i] 10:55 Nedej se: Továrny na kapry [i] 11:20 Chcete mě? ZJ [i] 11:50 Království divočiny: Dívka a obří chobotnice [i] 12:15 Tanec s velrybami [i] 13:10 Na cestě po severní Jamajce [i] 13:35 Sny a skutečnost Hanzelky a [i] 14:35 Sváteční slovo biskupa Dušana Hejbala [i] 14:40 Křesťanský magazín [i] 15:05 Uchem jehly [i] 15:35 Zapadlí evangelíci: Síla slova a země [i] 16:00 Karákóramské ledovce [i] 16:55 Až na kraj světa: Tajemství černých faraonů [i] 17:50 Vyvoleni k utrpení III [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Co se stalo s Maud? 4/6 [i] 19:50 Častuška o svazačce a komsomolci - 1951 [i] 20:00 Občan Havel [i] 22:05 Nelítostný souboj [i] 23:35 Z Gymplu na Vejšku [i] 23:50 Šťastní to lidé: rok v tajze [i] 01:20 Californication V: Syrovost 8/12 [i] 01:50 Folklorika [i] 02:15 Lotyšská píseň [i] 02:45 Přesídlená vesnice [i] 03:05 Jeseničtí sokoli [i] 03:15 Příběhy domů [i] 03:30 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:40 Teď ve svém štěstí prosím o pomoc [i] 04:30 Zrezivělá krása [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Jen počkej, zajíci! [i] 06:45 Batman: Odvážný hrdina 13 [i] 07:10 Dinofroz 17 [i] 07:35 Bakugan 35 [i] 08:00 Jak vycvičit draky 16 [i] 08:30 Víkend: Sněhová královna [i] 09:15 Chraň si svůj život [i] 11:15 Dnes v jednom domě 4 [i] 12:55 Hledám dům holubí [i] 14:20 Happy Feet [i] 16:15 Agent v sukni [i] 18:05 Třetí patro: Patent 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Loučení s Milošem 34 [i] 21:25 Střepiny [i] 22:00 Posedlá [i] 00:00 Dnes v jednom domě 4 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Volejte Novu [i] 02:30 Výměna manželek [i] 04:00 Andílci 152 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě: Vánoce v Zemi Nezemi; Hook na ledu 22 [i] 07:10 Mickeyho klubík III: Goofy je fuč! 24 [i] 07:40 Malá mořská víla III: Země dinosaurů 4 [i] 08:10 Tajemství války: Stíny Šestidenní války 26 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vteřiny před vraždou: Láska je slepá 13 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Jak se staví sen [i] 13:45 Big Ben I: Smrt na turné 8 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Posvátná víra [i] 18:00 Ženy na cestách: Mauricius [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 22:55 Krvavá zásilka [i] 00:50 Policejní bažanti I: Jízda cti 8 [i] 01:35 Vteřiny před vraždou: Láska je slepá 13 [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru XIV: Posvátná víra [i] 03:50 Tajemství války: Stíny Šestidenní války 26 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 56/129 [i] 06:35 Inga Lindströmová: Tajomný náhrdelník [i] 08:40 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Čarodejnice V. 11-12/23 [i] 12:05 90210: Nová generácia II. 13-14/22 [i] 14:05 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 6-7/13 [i] 16:00 DOKTORKA ZOE - NOVÝ SERIÁL I. 5-6/22 [i] 17:45 Tehotné v šestnástich: Kde sú teraz? [i] 18:55 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 20:00 Neslušný návrh [i] 22:20 Zachráňte moju rodinu! [i] 00:20 Neslušný návrh [i] 02:15 Zachráňte moju rodinu! [i] 03:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 56/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Náhradní plán [i] 08:55 Teleshopping 12:05 O myšce a medvědovi [i] 13:35 Ztroskotaná láska [i] 15:15 Krycí jméno: Čistič [i] 16:50 Láska a čest [i] 19:05 Každý chce být Ital [i] 21:00 Evilenko [i] 23:00 Larva [i] 00:40 Železní andělé 2 [i] 02:10 Nebezpečný cíl [i] 03:45 Hrdinové války [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Tenis [i] 08:45 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Tenis [i] 12:30 Alpské lyžování [i] 13:30 Alpské lyžování [i] 14:15 Severská kombinace [i] 15:15 Zimní sporty [i] 15:20 Bowls [i] 15:30 Bowls [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:15 Watts [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 20:45 Tenis [i] 21:45 Tenis [i] 23:15 Tenis [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:25 Zimní sporty [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 3: Evening With Mr. Yang, An 16 [i] 07:00 Agentura Jasno 4 (1): Místo určení: Britská Kolumbie [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i] 10:00 Super Tanker [i] 12:00 Bouře v Seattlu [i] 14:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má přítele 11 [i] 15:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je vám k službám 12 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je ve vysílání 13 [i] 17:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk navštěvuje farmu 14 [i] 18:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a opravdu, opravdu mrtvý chlap 15 [i] 19:00 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 21:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 23:00 Carlitova cesta: Zrození gangstera [i] 01:00 Drakoleb [i] 03:00 Po stopách legend 1: Svaté kopí/ Incký zlatý sluneční disk 3 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Doma v cizině 7 [i] 05:30 Klub designérů 5 [i] 05:45 Klub designérů 6 [i] 06:00 Teleshop [i] 08:00 12 pokojů - kolem světa 8 [i] 08:30 1 byt, 3 návrhy 8 [i] 09:00 Green Team 8 [i] 09:15 Městem chodí zahradník 5